رفتن به مطلب

تغییر نام کاربری به نام اصلی

ارسال های توصیه شده

کمتر انجمنی هست که اینزمانا 100 تا کاربر آنلاین باشن.

ای کاش این انجمن به جای علمی-آموزشی، انجمن علمی-اجتماعی باشه.

که بحث های اجتماعی و آزادش به اندازه بحث های علمی، از سوی کادر بالا تشویق بشن و براشون تبلیغ باشه.

این سرمایه گذاری و تبلیغی که برای علم و آموزش میکنین، اگه برای بحث ها و گفتگوها بکنین خیلی نتیجه های بهتری میگیرین.

مخصوصا با کاربرهای با دانشی که اینجا داره و از وقتی اسم ها رسمی شده بحث هم تو انجمن خوابیده !!!

سه چهار روزه تو گفتگوی آزادش میچرخم اصلا معلوم نیست چی به چیه.

با نام اصلی نمیشه حرف خاصی رو برای عموم زد.

فیسبوک هم اولین بار توی آمریکا راه افتاد، آمریکا هم که کسی ترسی نداره، اما فکر کردین چرا حریم شخصی رو مهم کردن؟

چون اگه قرار باشه اسامی واقعی باشن، یکی میخواد مثلا چیزی بگه که فقط دوستاش بدونن، اما پدر و مادرش ندونن ، این یه چیز طبیعیه، بد هم نیست.

یا میخواد چیزی بگه همکلاسی هاش ندونن، اما فامیلش بدونن، قشنگ میتونه تقسیم کنه، چه کسی چه چیزیو ببینه.

این انجمن ظرفیت این خصوصی سازی رو نداره، پس همه مجبور میشن ساکت بشن و همینطوری بچرخن.

مثلا استاد من بگه توی یک سیدی در مورد پیکاسو تحقیاقاتو بیار.

من اگه تو همون سی دی یه فولدر هم جوک براش بفرستم، چه حسی به اون و خودم میاد؟

الان همینطوریه، قرار باشه رسمی باشه، آدم فکر میکنه این چیزا شانش رو پایین میاره.

من این حرکت تغییر نام به نام و فامیل کامل رو به ضرر این انجمن میدونم و کم کم با از بین رفتن فضای بحث، خستگی زیاد میشه و فعالیت علمی هم به حداقلش میرسه.

چون فعالیت علمی 24 ساعت نیاز نیست، نهایتا هفته ای چندتا سئوال ممکنه واسه آدم پیش بیاد، اما بحثای روز و اجتماعی همیشه جذابن.

برای تالارهای بحثتون هم ای کاش اینقدر وقت و ارزش بذارین و زنده اش کنین.

همه چیز زندگی درس و مشق و آموزش دروس آکادمیک نیست.

اگر فکر میکنین اشتباه میکنم، یک کاربری که مشخصات کامل داره و یک بحث غیر علم دانشگاهی راه انداخته رو نشون بدین.

اگر هم هدف فقط بحثای علمیه و اموزشیه، تالارهای عمومی حذف بشن بهتره، اینجوری تکلیف مشخص میشه بحثای سوشال و آزاد یک قسمت انحرافیه که همینجوری هستن، نه برنامه ای براشون هست نه انگیزه ای.

• Like 18
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 93
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

کمتر انجمنی هست که اینزمانا 100 تا کاربر آنلاین باشن.

ای کاش این انجمن به جای علمی-آموزشی، انجمن علمی-اجتماعی باشه.

که بحث های اجتماعی و آزادش به اندازه بحث های علمی، از سوی کادر بالا تشویق بشن و براشون تبلیغ باشه.

این سرمایه گذاری و تبلیغی که برای علم و آموزش میکنین، اگه برای بحث ها و گفتگوها بکنین خیلی نتیجه های بهتری میگیرین.

مخصوصا با کاربرهای با دانشی که اینجا داره و از وقتی اسم ها رسمی شده بحث هم تو انجمن خوابیده !!!

سه چهار روزه تو گفتگوی آزادش میچرخم اصلا معلوم نیست چی به چیه.

با نام اصلی نمیشه حرف خاصی رو برای عموم زد.

فیسبوک هم اولین بار توی آمریکا راه افتاد، آمریکا هم که کسی ترسی نداره، اما فکر کردین چرا حریم شخصی رو مهم کردن؟

چون اگه قرار باشه اسامی واقعی باشن، یکی میخواد مثلا چیزی بگه که فقط دوستاش بدونن، اما پدر و مادرش ندونن ، این یه چیز طبیعیه، بد هم نیست.

یا میخواد چیزی بگه همکلاسی هاش ندونن، اما فامیلش بدونن، قشنگ میتونه تقسیم کنه، چه کسی چه چیزیو ببینه.

این انجمن ظرفیت این خصوصی سازی رو نداره، پس همه مجبور میشن ساکت بشن و همینطوری بچرخن.

مثلا استاد من بگه توی یک سیدی در مورد پیکاسو تحقیاقاتو بیار.

من اگه تو همون سی دی یه فولدر هم جوک براش بفرستم، چه حسی به اون و خودم میاد؟

الان همینطوریه، قرار باشه رسمی باشه، آدم فکر میکنه این چیزا شانش رو پایین میاره.

من این حرکت تغییر نام به نام و فامیل کامل رو به ضرر این انجمن میدونم و کم کم با از بین رفتن فضای بحث، خستگی زیاد میشه و فعالیت علمی هم به حداقلش میرسه.

چون فعالیت علمی 24 ساعت نیاز نیست، نهایتا هفته ای چندتا سئوال ممکنه واسه آدم پیش بیاد، اما بحثای روز و اجتماعی همیشه جذابن.

برای تالارهای بحثتون هم ای کاش اینقدر وقت و ارزش بذارین و زنده اش کنین.

همه چیز زندگی درس و مشق و آموزش دروس آکادمیک نیست.

اگر فکر میکنین اشتباه میکنم، یک کاربری که مشخصات کامل داره و یک بحث غیر علم دانشگاهی راه انداخته رو نشون بدین.

اگر هم هدف فقط بحثای علمیه و اموزشیه، تالارهای عمومی حذف بشن بهتره، اینجوری تکلیف مشخص میشه بحثای سوشال و آزاد یک قسمت انحرافیه که همینجوری هستن، نه برنامه ای براشون هست نه انگیزه ای.

کاملا موافقم....

هیچوقت یه انجمن با تغییر نام اعضاش بهتر نمیشه با بهتر شدن محتوا بهتر میشه

اگه بجای این کار اسپم هارو یکی بود پاک می کرد نتیجه بهتری می گرفتیم

ولی به هر حال امیدواریم انجمن هرروز مسیر پیشرفت و بهتر شدن رو طی کنه

• Like 11
لینک به دیدگاه
کاملا موافقم....

هیچوقت یه انجمن با تغییر نام اعضاش بهتر نمیشه با بهتر شدن محتوا بهتر میشه

اگه بجای این کار اسپم هارو یکی بود پاک می کرد نتیجه بهتری می گرفتیم

ولی به هر حال امیدواریم انجمن هرروز مسیر پیشرفت و بهتر شدن رو طی کنه

یعنی بنظرتون کی اینقدر بیکاره که بشینه اسپم ها رو پاک کنهw58.gif

یکی از مزایای این طرح میتونه این باشه که بحث های اجتماعی به یک سطح بالاتر کشیده بشه، و افراد با میانگین سنی بالاتر برای شرکت در آن تشویق بشن و خیلی از تاپیک های سلیقه ای که هیچ دانشی به خواننده نمیده، کم بشه.

• Like 13
لینک به دیدگاه

یکی از مزایای این طرح میتونه این باشه که بحث های اجتماعی به یک سطح بالاتر کشیده بشه، و افراد با میانگین سنی بالاتر برای شرکت در آن تشویق بشن و خیلی از تاپیک های سلیقه ای که هیچ دانشی به خواننده نمیده، کم بشه.

اونیکه سنش بالا میره، اینقدر مشکلات زندگی داره که نمیرسه ایمیل هاشو چک کنه.

چه برسه به اینکه بیاد اینجا و بخواد مطلب بذاره و دیگران هم نظر بدن و بحث رو پیگیری کنه.

همیشه بحث های داغ اجتماعی مخاطبش جوون ها هستن، نه باتجربه ها.

برای همین این کرسی های آزاد اندیشی رو توی دانشگاه ها میذارن نه توی مساجد یا بازار تهران و... و اونم با شرکت دانشجوهاس نه استادا.

نهایتا ممکنه یه سخنران باتجربه هم دعوت کنن.

توی بحث های علمی هم استادا حتی نمیرسن برگه دانشجو رو صحیح کنن چه برسه بخوان بیان اینجا.

اونیکه میاد ممکنه دنبال یه اطلاعات خاصی بگرده و سریع دانلودش میکنه و میره، مطمئن باشین جذب مطلب گذاشتن نمیشه.

بحث علمی اگر هم قرار باشه کاربر جذب کنه یا سر بحثای کنکوره یا سر اختراع، موردهای دیگه همش در حد کپی پیست میمونه.

در پایان اسم چندتا کاربر که از این به بعد ظرفیت ایجاد تاپیک های خوب و قابل بحث رو که میتونه دانش منتقل کنه؛ نام میبرین؟

آدم اول به داشته هاش نگاه کنه بعدا بره سراغ آینده های نا معلوم خیلی بهتره.

حتما اسم چند نفر رو بیارین، حرف کلی زدن بدون مثال ارزش خاصی نداره.

• Like 8
لینک به دیدگاه

فکر کنم یکی از وظایف مدیر تالار معمولا همینه که به همه تاپیک ها سربزنه.. اسپم ها رو پاک بکنه...اگه کسی اسپم می داد بهش اخظار بده......تاپیک هارو به جای اصلیشون انتقال بده و...

الان فکر کنم میانگین سنی تالار 22 باشه(باز شما بهتر می دونید) و کم نیست

مشکل ما اینه که اگه کسی اسپم می کنه از گزینه گزارش پست خلاف استفاده نمی کنیم

• Like 6
لینک به دیدگاه
فکر کنم یکی از وظایف مدیر تالار معمولا همینه که به همه تاپیک ها سربزنه.. اسپم ها رو پاک بکنه...اگه کسی اسپم می داد بهش اخظار بده......تاپیک هارو به جای اصلیشون انتقال بده و...

مشکل ما اینه که اگه کسی اسپم میبینیم می کنه از گزینه گزارش پست خلاف استفاده نمی کنیم

به نظر من هرکی مسئول تاپیک های خودشه توی انجمن :w16:

اسپم داریم تا اسپم

بعضی از اسپم های خاص توسط مدیرا حذف میشه:a030:

اگه قرار باشه هرکی هرچی گفت مدیرا پاکش کنن که نمیشه پس مسئولیت کاربرا در قبال قوانین تالار که روز اول قبولش کردن چی میشه :a030:

• Like 10
لینک به دیدگاه
اونیکه سنش بالا میره، اینقدر مشکلات زندگی داره که نمیرسه ایمیل هاشو چک کنه.

چه برسه به اینکه بیاد اینجا و بخواد مطلب بذاره و دیگران هم نظر بدن و بحث رو پیگیری کنه.

همیشه بحث های داغ اجتماعی مخاطبش جوون ها هستن، نه باتجربه ها.

برای همین این کرسی های آزاد اندیشی رو توی دانشگاه ها میذارن نه توی مساجد یا بازار تهران و... و اونم با شرکت دانشجوهاس نه استادا.

نهایتا ممکنه یه سخنران باتجربه هم دعوت کنن.

توی بحث های علمی هم استادا حتی نمیرسن برگه دانشجو رو صحیح کنن چه برسه بخوان بیان اینجا.

اونیکه میاد ممکنه دنبال یه اطلاعات خاصی بگرده و سریع دانلودش میکنه و میره، مطمئن باشین جذب مطلب گذاشتن نمیشه.

بحث علمی اگر هم قرار باشه کاربر جذب کنه یا سر بحثای کنکوره یا سر اختراع، موردهای دیگه همش در حد کپی پیست میمونه.

در پایان اسم چندتا کاربر که از این به بعد ظرفیت ایجاد تاپیک های خوب و قابل بحث رو که میتونه دانش منتقل کنه؛ نام میبرین؟

آدم اول به داشته هاش نگاه کنه بعدا بره سراغ آینده های نا معلوم خیلی بهتره.

حتما اسم چند نفر رو بیارین، حرف کلی زدن بدون مثال ارزش خاصی نداره.

نه اتفاقا خیلی هاشون سایت های علمی رو مرتب چک میکنند، در سایت هایی مثل همینکه آقای هاشمی لینکش رو داد، اساتیدم بیشتر از من چکش میکنند. همشون هم یک شغل مرتبط با صنعت دارن ولی برای به روز کردن اطلاعات خودشون حتما ترجیح میدن مطالب روز رو هم دنبال کنند. و اینکه خیلی از کاربران همین جا در حال حاضر در دانشگاه هم تدریس میکنند.

در تالار مکانیک خیلی از این نمونه پست ها بوده که من در این زمینه تخصص دارم، اگر بحث پیش بره، حاضر به همکاری هستم..ولی چون کاربرها به خوبی از وجود این شخصیت ها آگاه نبودن، دلسرد شدن و رفتن...و در خیلی از موارد جو رو به گونه ای دیدن که ترجیح دادن فعالیت نکنند.

ما هم دنبال مطلب گذاشتن نیستیم....تولید دانش خیلی ارزشمند تره

بی انصافی نکنید که اگر باز تالار مکانیک رو مثال میزنم بدلیل آگاهی از بحث های ان است...میدونید تا بحال چند مورد تاپیک آموزشی بدون هیچ چشم داشتی از سمت بچه ها داشتیم که خیلی هاشون در ایران تک هست و برخی هم نادر.

یک چند نمونه تاپیک نام میبرم که از مجموعه گفتگوی آزاد دوستشون دارم. و در مسیر مورد نظر استاتر بدون اسپم پیش رفت.

با 50 هزار تومان چگونه می توان کسب در آمد کرد؟

به امید ایرانی سربلند.

پديده ي آلودگي هوا و راهكار هاي پيشنهادي شما

لطفا خانه ایده آل خود را توصیف کن

خودباوری و هم اندیشی مسولانه این تاپیک که به نتیجه نرسید ولی ایده استاتر رو دوست دارم.

نقد و بررسی: تجربه های کاری

بیاید تحریم کنیم.!!!

اینها نمونه اندکی از تاپیک هایی بود که ذهن من رو به چالش کشید و یا اطلاعاتی بهم منتقل کرد و خیلی از تاپیک های دیگه که استاتر یک موضوع عالی رو شروع کرد ولی با اسپم دوستان به قهقرا رفت.

مشکل ما اینه که اگه کسی اسپم می کنه از گزینه گزارش پست خلاف استفاده نمی کنیم

آیا بهتر نیست این انرژی مفید برای نو آوری و طرح موضوعات جدید و کاربردی صرف بشه؟

• Like 12
لینک به دیدگاه
نه اتفاقا خیلی هاشون سایت های علمی رو مرتب چک میکنند، در سایت هایی مثل همینکه آقای هاشمی لینکش رو داد، اساتیدم بیشتر از من چکش میکنند. همشون هم یک شغل مرتبط با صنعت دارن ولی برای به روز کردن اطلاعات خودشون حتما ترجیح میدن مطالب روز رو هم دنبال کنند. و اینکه خیلی از کاربران همین جا در حال حاضر در دانشگاه هم تدریس میکنند.

در تالار مکانیک خیلی از این نمونه پست ها بوده که من در این زمینه تخصص دارم، اگر بحث پیش بره، حاضر به همکاری هستم..ولی چون کاربرها به خوبی از وجود این شخصیت ها آگاه نبودن، دلسرد شدن و رفتن...و در خیلی از موارد جو رو به گونه ای دیدن که ترجیح دادن فعالیت نکنند.

ما هم دنبال مطلب گذاشتن نیستیم....تولید دانش خیلی ارزشمند تره

بی انصافی نکنید که اگر باز تالار مکانیک رو مثال میزنم بدلیل آگاهی از بحث های ان است...میدونید تا بحال چند مورد تاپیک آموزشی بدون هیچ چشم داشتی از سمت بچه ها داشتیم که خیلی هاشون در ایران تک هست و برخی هم نادر.

یک چند نمونه تاپیک نام میبرم که از مجموعه گفتگوی آزاد دوستشون دارم. و در مسیر مورد نظر استاتر بدون اسپم پیش رفت.

با 50 هزار تومان چگونه می توان کسب در آمد کرد؟

به امید ایرانی سربلند.

پديده ي آلودگي هوا و راهكار هاي پيشنهادي شما

لطفا خانه ایده آل خود را توصیف کن

خودباوری و هم اندیشی مسولانه این تاپیک که به نتیجه نرسید ولی ایده استاتر رو دوست دارم.

نقد و بررسی: تجربه های کاری

بیاید تحریم کنیم.!!!

اینها نمونه اندکی از تاپیک هایی بود که ذهن من رو به چالش کشید و یا اطلاعاتی بهم منتقل کرد و خیلی از تاپیک های دیگه که استاتر یک موضوع عالی رو شروع کرد ولی با اسپم دوستان به قهقرا رفت.

آیا بهتر نیست این انرژی مفید برای نو آوری و طرح موضوعات جدید و کاربردی صرف بشه؟

این تاپیک هایی که معرفی کردین گفتگوی آزاد بود؟

اینا هم که بیشتر در مورد کار و درآمد و شغل بود، یعنی همون اهداف صرفا علمی.:ws3:

هر سایتی باید روی نقاط قوت خودش کار کنه.

یه سایتی مثل فیسبوک چرا موفق شد؟ چون یک ابتکاری داشت که نمونه اش نبود.

اما اگه الان توی آمریکا سایتی بخواد مثل فیسبوک یه حرکتی رو تقلید کنه حتی 5 درصدش هم موفق نمیشه، چون نمونه اش هست.

حالا شما اون سایتی که استادهاتون توش هستن رو معرفی کردین، اون یک سایت مرجع هست، دیگه کسی یک سایت دوم و سوم رو کنارش اضافه نمیکنه.

تا وقتی جستجو گر گوگل هست، شما از چندتا جستجو گر دیگه استفاده میکنی؟

من تو باشگاه مهندسان ایران هم عضوم.

چندتا فروم دیگه رو هم که دیدم، مهمترین مزیت این فروم به بقیه فروم ها یک تالار آزاد پخته بود و نظراتی که به درد بخور بودن، موضوعاتی که کمتر کسی جرات میکرد بیاد طرفش.

اون تاپیک هایی که شما معرفی کردین راه های درآمد زایی و مبارزه با آلودگی هوا و ... رو توی هر مجله و سایتی بری مطلب دربارش هست، بحث کردن نمیخواد.

این انجمن ظرفیت بالایی توی بحثای چالشی داشت که این طرحتون خرابش میکنه.

من نظرم اینه استعداد این انجمن در جای دیگه ای بود،ممکنه تو جاهای دیگه هم استعدادی داشته باشه، ولی چون مشابهش خیلی جلوتر هست، این یک پوئن منفی براش میشه.

اما توی بحثای آزاد اینجا مشابهی نیست، باشگاه مهندسانش به اون بزرگی گفتگوی آزادش شده اسپم خونه و فعالیت علمیش هم خیلی کم شده، چون گفتگوی آزاد و گفتگوی اجتماعیش رو جدی نگرفت و یا کاربرای خوبشو اخراج کرد !!

منم الان هرچی بگم، ممکنه بگین نه و...

آینده معلوم میکنه که این روند آکادمیک شدن انجمن و صرفا بحث های به قول شما آموزنده، چه تبعاتی داره.:icon_gol:

• Like 8
لینک به دیدگاه

اما اگه الان توی آمریکا سایتی بخواد مثل فیسبوک یه حرکتی رو تقلید کنه حتی 5 درصدش هم موفق نمیشه، چون نمونه اش هست.

حالا شما اون سایتی که استادهاتون توش هستن رو معرفی کردین، اون یک سایت مرجع هست، دیگه کسی یک سایت دوم و سوم رو کنارش اضافه نمیکنه.

چندتا فروم دیگه رو هم که دیدم، مهمترین مزیت این فروم به بقیه فروم ها یک تالار آزاد پخته بود و نظراتی که به درد بخور بودن، موضوعاتی که کمتر کسی جرات میکرد بیاد طرفش.

اون تاپیک هایی که شما معرفی کردین راه های درآمد زایی و مبارزه با آلودگی هوا و ... رو توی هر مجله و سایتی بری مطلب دربارش هست، بحث کردن نمیخواد.

من نظرم اینه استعداد این انجمن در جای دیگه ای بود،ممکنه تو جاهای دیگه هم استعدادی داشته باشه، ولی چون مشابهش خیلی جلوتر هست، این یک پوئن منفی براش میشه.

اما توی بحثای آزاد اینجا مشابهی نیست، باشگاه مهندسانش به اون بزرگی گفتگوی آزادش شده اسپم خونه و فعالیت علمیش هم خیلی کم شده، چون گفتگوی آزاد و گفتگوی اجتماعیش رو جدی نگرفت و یا کاربرای خوبشو اخراج کرد !!

آینده معلوم میکنه که این روند آکادمیک شدن انجمن و صرفا بحث های به قول شما آموزنده، چه تبعاتی داره.:icon_gol:

اینها از نمونه تاپیک های گفتگوی آزادی بود که در پاسخ به این جمله شما

ظرفیت ایجاد تاپیک های خوب و قابل بحث رو که میتونه دانش منتقل کنه؛
بود....

از نقاط قوت این انجمن هم کاربرهای خاصش است. سایتی رو هم که مثال زدم، یک مثال بود که نمونه قوی ایرانی نداره...در ضمن چرا همش ذهنمون به سمت تقلید میره، چرا خودمون آغازگر یک حرکت نباشیم؟

تالار گفتگوی آزاد اینجا هم در حال حاضر مثل سابق نیست، شاید بدلیل اینکه فعالانش که از نخبه های انجمن هم بودن بعد از مدتی خسته شدن ، پس نباید فضا به گونه ای پیش بره که در برهه ای این افراد به اینجا بیان ، دلسرد بشن و برن.

شاید در مورد مطالبی که گفتم مطلب فراوان باشه، ولی رویکرد بچه های اینجا هم در موردش جالب بود...و اینکه مطالب حاصل تفکر خود بچه هاست.

و در نهایت هدف از این بحث های چالشی چی میتونست باشه؟ چند درصد حاصل شده؟:icon_gol:

• Like 7
لینک به دیدگاه

راستش من اصلا نمیتونم درک کنم چرا فکر میکنین ادم با اسم اصلیش نمیتونه توی بحث ها و گفت گو های تالار گفت گوی ازاد شرکت کنه!! توی این تالار و بحث ها حرفی خلاف قوانین عرفی و شرعی کشور زده نمیشه که برای کسی مشکل زا بشه!!!(حتی اگر هم زده بشه چ با نام مستعار و چ با نام اصلی توسط مدیرا حذف میشه)

شما خودت میگی به داشته هاتون نگاه کنین، خب الان یه نگاه به تالارها بکنین میبینین ما بیشتر از پتانسیلی که برای بحث های گفت گوی ازاد داریم فعالیت های علمی عالی داشتیم و کاربرای بعضا خیلی متخصص داریم! خب این برنامه استارتیه برای همین که از این داشته ارزشمند استفاده بشه! این هدف اصلی و اولیه انجمن بوده و هست! انجمن علمی و اموزشی!!

• Like 8
لینک به دیدگاه

یعنی با عوض کردن نام کاربری سطح بحث ها بالاتر میره؟w58.gif

به چه دلیل؟

از کجا معلوم باز همین نام های جدید کاذب نباشن؟

عوض کردن نام کاربری چه ازتباطی با میانگین سنی داره؟

فکر میکنی چند درصد از کاربرای اینجا سنشون بالای 28 باشه؟

• Like 6
لینک به دیدگاه
یعنی با عوض کردن نام کاربری سطح بحث ها بالاتر میره؟w58.gif

به چه دلیل؟

از کجا معلوم باز همین نام های جدید کاذب نباشن؟

عوض کردن نام کاربری چه ازتباطی با میانگین سنی داره؟

فکر میکنی چند درصد از کاربرای اینجا سنشون بالای 28 باشه؟

در مورد این موضوع که در همین تاپیک خیلی بحث شد....وقتی که اشخاص با نام مشخصات خودشون فعالیت می کنند، ناخودآگاه بیشتر مراقب رفتار و پست های خودشون هم میشن.

اما در مورد میانیگن سنی، فراهم شدن بستری که اشخاص با سن های بالاتر هم حاضر به فعالیت و پست گذاشتن بشن...بازدید کننده سن بالا زیاد هست ولی خیلی هاشون یکی از دلایل فعالیت نکردنشون رو جو حاضر میدونند.

• Like 5
لینک به دیدگاه

سلام دوستان

به نظرمن این بحث ، اصلا لزومی نداره

کسی با چاقو زیر گلوی کسی نگذاشته که مثلا اسم کاربریشو عوض کنه

هرکس دوست داره عوض کرده و هرکس دوست نداره عوض نکرده

اینکار قطعا بایه فکر غنی که پشتت هست اجراشده ضمن اینکه اینکار هیچ ربطی به نظرمن به جدی و رسمی شدن تالار نداره. شما اسپم هم بکنید نه تواین تالارو نه دردنیای واقعی کسی کاری به شما نداره اینقدرقرار نیست سخت بگیرید

ضمن اینکه اینکار درقالب پیشنهاد به همه داده شده یه سری استقبال کردند و تعویض کردند و یه سری عوض نکردند حالا هردوگروه منتظر پیامدهای این تصمیم میشیم

چه عیبی داره؟

واسه من به شخصه هیچ فرقی نکرده چون ازهمون اول باهویت اصلی اومدم و چیزی واسه پنهان ماندن و مجازی ماندن نداشتم. ازهمون اول هم اسپم میکردم حالا هم میکنم هیچ عیبی هم نداره

اگر به فرض اینکار موفقیت آمیز نبود خب همه عوض می کنیم

همگی سعی کنیم دربرابر تغییر و تحولات صبور باشیم بگذاریم به یه جایی برسه بعد نقدش کنیم ازحالا هیچ اظهار نظری اصلا وارد نیست چون پیامدی هنوز حاصل نشده. براساس گمانه زنی بی اساس که نمیشه یه کاری را نقد کرد.اگر مخالفید کتابهای مدیریت تغییر را بخونید که بدونید الکی نمیگم . طرفداری کورکورانه هم نمیکنم یعنی هیچکس اینگونه طرفداری نمیکنه چون همگی ما تحصیل کرده هستیم و با فکرمون حرف میزنیم

• Like 11
لینک به دیدگاه

ممنون از همه دوستانی که در این تاپیک شرکت کردند چه منتقد بودن چه اونایی که همراهی کردند و چه افرادی که در آینده به این راه اضافه خواهند شد تشکر از همه و همه :ws37:

گفتیم این راه داره طی میشه کم کم پیوسته در همین سو این تاپیک

[h=1]فرم رزومه اعضای نواندیشان[/h]منتظره نظرات شما دوستان هست تا ایشالا راهی که توش قدم برداشته ایم رو کم کم شروع به پیمودن نماییم:ws37:

• Like 11
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...