رفتن به مطلب

تغییر نام کاربری به نام اصلی

ارسال های توصیه شده

یه وقت برای ایجاد صمیمیت و اعتماد بیشتر گفتگوی آزاد رو حذف نکنیدا :texc5lhcbtrocnmvtp8 به نظر من اعتبار هر انجمنی به کاربران گفتگوی آزادشه، وگرنه خیلیا از جمله من برای کار علمی تو نت نمیگردیم، میگردیم ببینیم کجا کاربراش باسوادن (از نظر اطلاعات عمومی).

اطلاعات عمومی از کی تا حالا سواد محسوب میشه؟

بحث حذف کردن تالار آزاد یه بحث دیگه است!

:ws37:

• Like 9
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 93
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام دوست عزیز پیشنهاد خوبی دادید ولی شاید برای دخترها جالب نباشه و مایل نباشند که عکس خودشونو بذارند وبیشتر برای پسرها عمومیت داره و کاربرد داره

مگه از چیزی میترسن؟ دارن کار علمی میکنن دیگه...مثل اینه که صورتشونو بپوشونن برن دانشگاه...درسته این کار؟ :ws38:

و همون بحث نقاب و این حرفا که خودتون میزنید. :ws3:

• Like 11
لینک به دیدگاه
اطلاعات عمومی از کی تا حالا سواد محسوب میشه؟

بحث حذف کردن تالار آزاد یه بحث دیگه است!

:ws37:

من کسی رو که تو زمینه های مختلفی سواد داره رو باسواد میدونم نه کسی که صرفا تو یه زمینه سواد داره و تو مورد دیگه ای ازش سوال میپرسی مات و مبهوت نگات کنه، اینا فقط درس خوونن.

• Like 8
لینک به دیدگاه

من اسمم رو تغییر نمیدم. من کلی مطلب تو گاه نوشته ها و تاپیک های این مدلی دارم. و از اونجایی که حریم خصوصی و امنیت فروم هایی مثل اینجا در مقایسه با سایت هایی مثل لینکدین و فیس بوک قابل قیاس نیست من هیچ وقت ریسک این کار رو نمیکنم که مثل این سایت ها با اسم واقعی خودم بیام. خوشم نمیاد کسی بخواد بیاد فضولی بکنه تو کارم.

برای همین ترجیح میدم با همین اسم فعالیت کنم.:icon_gol:

• Like 20
لینک به دیدگاه

کار بسیار پسندیده ای می باشد!!

تو این 4 سال فعالیت تو فروم فقط سال اولش سکرت بودم...:banel_smiley_4:

ماشالا مگه کسیم هست که مشخصات واقعی منو ندونه!!!گوکل ک ارادت ویژه داره خدمتمون:w02:

ولی این نام کاربریمو elahe.elahe2 دوس دارم...طوری ک اینجا بعد عضویتم به این اسم تغییرش دادم...کلی خاطره دارم ازش:hanghead:

فقط و فقط فقط بخاطر گل روی شما اسممو میزارم...بعدها ک عادت کردم میام نام خانوادگیمم بهش اضافه میکنم:sigh:

بشود saeedeh

• Like 17
لینک به دیدگاه
من اسمم رو تغییر نمیدم. من کلی مطلب تو گاه نوشته ها و تاپیک های این مدلی دارم. و از اونجایی که حریم خصوصی و امنیت فروم هایی مثل اینجا در مقایسه با سایت هایی مثل لینکدین و فیس بوک قابل قیاس نیست من هیچ وقت ریسک این کار رو نمیکنم که مثل این سایت ها با اسم واقعی خودم بیام. خوشم نمیاد کسی بخواد بیاد فضولی بکنه تو کارم.

برای همین ترجیح میدم با همین اسم فعالیت کنم.:icon_gol:

ببخشید من دخالت میکنم..ولی متوجه نشدم که این کار چه ریسکی داره و چه کسی میخواد در کار شخص دیگه ای فضولی کنه؟ مگه کسانی که اینجا هستن اینقدر بیکار هستن که برن دنبال اسم و فامیل یک شخص بگردن ببینند چه تاریخچه ای داشته؟ بر فرض اینکار رو انجام بدن، چه فایده ای براشون داره؟ فکر میکنم تا حدودی هدف اصلی این کار رو دوستان دقیق متوجه نشدند.ولی بهرحال نظر شما قابل احترام است.:icon_gol:

• Like 22
لینک به دیدگاه

من با این حرکت خیلی موافقم البته به شرطی که پیگیری بشه و این شروع اتفاقات بزرگتر توی سایت باشه، شاید من مثل خیلی از شماها مدت زیادی نباشه توی این سایت هستم اما توی 3 سال اخیر اطلاعات و اموخته های خیلی زیادی چ در زمینه رشته ام و چ در زمینه های دیگه از همین فضای نت و خیلی وقتها از همین فروم ها و تالارهای گفتگوی ایرانی یاد گرفتم! پس این هدف خیلی دور از انتظار هم نیست، حتی برعکس میشه روی پتانسیل های دنیای مجازی و سرعت انتقال داده هاش حساب خوبی باز کرد و خیلی سریع پیشرفت کرد...

امیدوارم همگی موفق و پاینده باشن و بتونیم کنار هم فعالیت های بزرگ علمی رو استارت بزنیم:a030::icon_gol:

• Like 21
لینک به دیدگاه
ببخشید من دخالت میکنم..ولی متوجه نشدم که این کار چه ریسکی داره و چه کسی میخواد در کار شخص دیگه ای فضولی کنه؟ مگه کسانی که اینجا هستن اینقدر بیکار هستن که برن دنبال اسم و فامیل یک شخص بگردن ببینند چه تاریخچه ای داشته؟ بر فرض اینکار رو انجام بدن، چه فایده ای براشون داره؟ فکر میکنم تا حدودی هدف اصلی این کار رو دوستان دقیق متوجه نشدند.ولی بهرحال نظر شما قابل احترام است.:icon_gol:

خواهش میکنم.

ببینید شما خیلی راحت الان میتونید برید تو پروفایل من و کل مطالبی که من نوشتم و شروع کننده اش بودم رو متوجه بشید.

طرز فکر من رو یا خیلی اطلاعات دیگه من رو متوجه بشید. به هر حال چند سال هست اینجا عضویم و ناخواسته یا خواسته مطالب شخصیمون رو در اینجا به اشتراک گذاشتیم.

چون از اول مبنا بر حضور با اسم واقعیمون نبوده.

من از قضیه خوشم نمیاد. دوست ندارم کسی ناخواسته و بدون اجازه من از کارم سر در بیاره.

دقیقاً افراد بیکاری پیدا میشن که میان همچین کاری میکنن. فضولی کردن.

من متوجه شدم هدف از این حرکت رو. ولی من موقعی میتونم این کار رو بکنم که اولاً امکاناتی در اختیار کاربر قرار بگیره که بتونه مطالب ارسال شده (چه پست ها و چه تاپیک ها) رو از دسترس دیگران خارج کنه. در ثانی در کنار هر تاپیک گزینه های وجود داره که در اون میشه تمامی افرادی که در این تاپیک پست دادن رو مشاهده کرد که اون هم باید برداشته بشه.

کلاً ابزار فضولی (تنظیمات حریم خصوصی) در کار دیگران باید برداشته بشه.

• Like 21
لینک به دیدگاه

سلام به همه ی دوستان

قبل از هر چیزی باید بگم این کار یه قدم بلند رو به جلو هستش

اما باید قبول کرد که یه سری از بچه ها در این تاپیک بی پرده صحبت کردن و نظراتشوونو ابراز کردن که شاید جالب نباشه روی پستشون اسمی از خودشون باشه

من خودم چون نزدیک به دوسال هستش که تو یه سایت که فقط با نام کاربری واقعی عضویت رو تایید میکنه به یه سری از امور همیشه پابند بودم

اگه در کنار این روش دسترسی برای کاربران برای ویرایش یا حذف یکسری از پستهاشون باز بشه نتیجه ی مثبت تری خواهد داشته و کاربران با روی بازتری با این امر کنار میان.

و در آخر باید بگم من با این امر موافقم و طی چند روز آینده فقط با اسم واقعیم فعالیت میکنم:a030:

• Like 14
لینک به دیدگاه

عزیزان یک لحظه توجه کنید:

گذشته ها گذشته، اتفاقاً به نظر من وجود گذشته در این انجمن در کنار "حال" و "آینده" بسیار گران بها تر از این حرفاست. چرا که هر کسی میتواند رشد خود دیگران را به وضوح نظاره کند. به نظر من این تقابل گذشته و آینده باید به فال نبک گرفته شود.

همین

• Like 16
لینک به دیدگاه
عزیزان یک لحظه توجه کنید:

به نظر گذشته ها گذشته، اتفاقاً به نظر من وجود گذشته در این انجمن در کنار "حال" و "آینده" بسیار گران بها تر از این حرفاست. چرا که هر کسی میتواند رشد خود دیگران را به وضوح نظاره کند. به نظر من این تقابل گذشته و آینده باید به فال نبک گرفته شود.

همین

درسته حرفتون کاملا" متینه

اما این حرفات شاید واسه من جالب باشه و باهاش موردی نداشته باشم

اما کسی که تو این سایت خواسته یا ناخواسته بحث سیاسی داشته رو میتونی با این طرز فکر قانع کنی؟

بحث ما سر اینه که یه سری امکانات رو به صورت موقت قرار بدن تا کسایی که با یه سری از تاپیکها یا پستهاشون برای تغییر نام مشکل دارن اقدام کنن

اینطوری میشه گستره ی بیشتر از کاربرانی رو که تمایل به تغییر نام دارن رو شامل شد و انجمن چهره ی واقعی و بهتره پیدا خواهد کرد

• Like 15
لینک به دیدگاه

اولش که دیدم از نظرم کار بیهوده و مسخره بود...ولی بعدا که دلایلو شنیدم خوبه...

اسممو تغییر میدم...شایدم اواتارم بشه چهره ی واقعی خودم...

ولی این وسط یک چیز میمونه...گذشته مهم نیست درست...گذشته گذشته رفته درست...اما از نظر امنیتی چی؟

کی امنیت کسانی رو که تو گذشتشون حرفهایی زدن که برای خیلیا خوش نمیاد رو تامین میکنه؟

• Like 15
لینک به دیدگاه

باید قبول کرد که وقتی پستی قرار داده میشه و عامل پست یه شخصیت واقعی با نام و فامیل خانوادگی هستش بیشتر تو چشم میاد تا با یه سری حرف نماد گونه

درسته که اگه بخوان چیزی رو پیدا کن از طریق ای پی و خیلی چیزای دیگه میشه رد گیری کرد اما این اتفاق خیلی کم اتفاق میوفته مگه اینکه ...

اما قرار دادن اسم و فامیل با رعایت یه سری از مشکلات قبلی بهتر هستش

من خودم با قرار دادن اسمم مشکلی ندارم و درخواست تغییر نام هم میدم هرچند از این نامکاربریم خوشم میاد ولی بالاخره باید از این نقاب بیرون بیایم

• Like 14
لینک به دیدگاه

من چندسال پیش برای دانلود یه مقاله اینجا عضو شدم و دیگه رفتم تا چند ماه پیش که اومدم بیشترهم برای فعالیت علمی

اوایلش خیلی خوب بود هم رغبت من بیشتر بود و هم وقت بیشتری داشتم که کارای علمی انجام بدم

به نظر من اینجا زیادی همه فضاها باهم ادغام شده:ws37:

درسته که این فضا از یه جهت خوبه و مثل یه جامعه کوچیک میمونه ولی به نظر من کمی تفکیک شدن فضاها شاید به حل این موضوع کمک کنه:w16:

حداقل برای اونایی که بخوان تازه عضو بشن اونم با اسم واقعی خودشون:a030:

• Like 15
لینک به دیدگاه
کاربرای اونجا فقط میخوان از واقعیت فرار کنن، هرچی هم کاربر درست حسابی داشته اخراج کرده، چون با ایجاد چت روم، به فکر در آمد بوده تا فقط سایتش بالا باشه.

تبدیل کردن این انجمن هم به چت روم، میتونه خسته هارو جذب کنه، ولی در نهایت این به ضرر همون خسته های از واقعیته، چون مثل یک افیون هیچ راهکاری بهشون نمیده فقط مدت کوتاهی آرومشون میکنه و دوباره روز از نو و روزی از نو.

با این قسمت حرفتون مخالفم:ws3:فقط اگه جنبه های علمی و تخصصی انجمنو گسترش بدیم بالطبع رتبه انجمن مثل 6ماه اخیر مدام سقوط پیدا میکنه و باید جنبه های سرگرمی هم در کنار فعالیت علمی انجمن در نظر گرفت و این چت روم اگه به شکل سازماندهی شده ایجاد بشه خیلی هم خوبه واسه انجمن:w16:

• Like 15
لینک به دیدگاه

مرسی از دوستان که نظرات موافق و مخالفشون اعلام می کنند تا به یه جمع بندی مفیدی برسیم

من هیچ جایی توی فضای مجازی به اسم غیر خودم کار نمیکنم

اینجاهم اسمم واقعیه ولی دلایلی وجود داره که من نمیتونم در حال حاضر اینکارو با اضافه کردن نام خانوادگیم انجام بدم:hanghead:

من از خدامه اینجا بیشتر از این که هستم خود واقعیم باشم تازه در اون صورت خیلی خیلی بیشتر میتونم فعالیت مفید داشته باشم ولی....:ws37:

کسی که بخواد با اسم غیر واقعی پیش بره در اون صورت هم اسم غیرواقعی برا خودش میذاره و باز فرقی نمیکنه

ولی اینجا احساس میکنم اول باید تمام زمینه هاش فراهم بشه تا دیدی که توی انجمن هست عوض بشه بعد این کار انجام بشه:w16:

در اون صورت خودم جز اولین افرادی هستم که این کارو انجام میدم:w16:

چه زمینه هایی باید فراهم بشه تا بشه این طرح اجرا کرد ؟

برای اجرا بهتر و استقبال بیشتر کابران چه باید کرد؟

:icon_gol:

يك پيشنهاد از طرف يك فرد تقريباً قديمي انجمن:

در كنار اين حركت زيبا و مفيد، كه نشان دهنده اين است كه بالاخره (توضيح در پ.ن) دوستان و دست اندركاران انجمن به علمي بودن انجمن پي بردند (!)، بايد تكميل شود. و آن هم ايجاد پيوند ميان رانده شدگان از انجمن و تالارهاي تخصصي مي باشد.

خيلي دوستان به هر نوعي، آزرده شدند و ترك انجمن كردند.

به نظر من ترتيبي اتخاذ شود كه با معرفي چهره جديد انجمن به اين دوستان، ايشان را متقاعد به برگشتن كنند.

من نيز كه مدتي است در انزوا بسر مي برم، سعي خواهم كرد كه در حد توانم در پيشبرد اين هدف هميار و همكار دوستان زحمت كش و دلسوز تالارهاي تخصصي باشم.

ولي دوستان!! اين مورد را فراموش نكنيد كه در كنار اين تالارهاي وزين تخصصي، بايد فعاليت هاي غيرتخصصي هم باشد كه آن نشاط و صميميت ميان دوستان از بين نرود.

بنده با راه اندازي مسابقات تخته نرد سعي كردم كه ميان دوستان پيوندي ايجاد كنم، آغشته به رقابت! كه به نظر خودم 70% موفق بودم.

پس خلاصه پيشنهادات من به اين صورت است:

• دعوت از دوستان قديمي براي حضور در انجمن (دوستاني كه واقعاً دوست بودند و سابقه بداخلاقي نداشته باشند)؛
  • انجام فعاليت هاي سالم در كنار كارهاي تخصصي.

پ.ن: قبلاً در علمي بودن سايت بسيار تأكيد كرده بودم كه يكي از دلايل عمده در كناره گيري من از مديريت تالار بزرگ و قدرتمند مهندسي مكانيك، بي اعتنايي به برخي نظرات بنده در راه پيشرفت تالار بود. كه اكنون با اين عمل زيبا، اين انتظار از مديريت انجمن بوجود آمده است كه به نظرات و پيشنهادات مديران تالارهاي تخصصي با ديد بازتر نگريسته شود.

با دو پیشنهادی که دادی کاملا موافقم و بخصوص اولیش که حتما مدیران ارشد برنامه ای هم برای آن خواهند داشت

سلااااااااااااااااااااام به همه دوستانhapydancsmil.gif

احسان من با یه جاهایی از صحبتات مخالفم..:ws38:..تا جایی که من میدونم هیچ اجباری پشتِ این تغییر نامها نیست..فقط اگر این کار بشه خیلی بهتر هست.

این هم که اریون میگه عوض نمیکنم چون دوست دارم، خوب من حق میدم....الان چند وقته ما با این نام کاربری ها انس گرفتیم و همه مارو با این ناما میشناسن..و تا این مسئله توو انجمن جا بیفته زمان میبره..خود من به شخصه کاربری قبلیمو خیلی دوست داشتم..اما داوطلبانه خواستم عوض بشه...

اینکه فعالیتا تخصصی میشن تووش حرفی نیست....اما امیدوارم توو جوِ صمیمی که بین بچه ها هست تاثیر گذار نباشه و یه جمع خشک رو درست نکنه

اما یه سوال برام به وجود اومده.....مگه تا الان همون اساتیدو دانشجوها به این سایت ، با همون نام های کاربری قبلی سر نمیزدن؟

عایا آمار انجمن پایین اومده بود؟:ws3:یا اعتراضی از جانب اونا مبنی بر اینکه "اینجا یه انجمن علمیِ...این چه وضعه نام کاربری هست" شده بود؟:ws3:

بهله بوده مثال برای خود تالار عمران بوده که متخصصانی دعوت شدند که خودشون در فضای مجازی فعالیت داشتند اما بعد دیدند فضای انجمن و سطح اون دیگه حاضر به ادامه همکاری با اون نشدند و نیومده رفتند.

یه مورد دیگه هم هست مسلما بیشترین کاربران از طریق سرچ مطالب و مقالات اطلاعات علمی وارد تالار ها تخصصی می شند خب وقتی وارد میشند اول مطلب خودشون می گیرند و بعد که ببینم فضا برای اونا مناسب نیست انجمن ترک می کنند بئونه اینکه حتی یک پست بزارند فکر کنم آمار چنین کاربرانی هم کم نباشه

سلام به همه ی دوستان

قبل از هر چیزی باید بگم این کار یه قدم بلند رو به جلو هستش

اما باید قبول کرد که یه سری از بچه ها در این تاپیک بی پرده صحبت کردن و نظراتشوونو ابراز کردن که شاید جالب نباشه روی پستشون اسمی از خودشون باشه

من خودم چون نزدیک به دوسال هستش که تو یه سایت که فقط با نام کاربری واقعی عضویت رو تایید میکنه به یه سری از امور همیشه پابند بودم

اگه در کنار این روش دسترسی برای کاربران برای ویرایش یا حذف یکسری از پستهاشون باز بشه نتیجه ی مثبت تری خواهد داشته و کاربران با روی بازتری با این امر کنار میان.

و در آخر باید بگم من با این امر موافقم و طی چند روز آینده فقط با اسم واقعیم فعالیت میکنم:a030:

تا اونجا که من می دونم دسترسی برای ویرایش و حتی حذف مطالب خودتون باز هست و شما می تونید مطالب خودتون ویرایش یا حذف کنید :ws38:

اولش که دیدم از نظرم کار بیهوده و مسخره بود...ولی بعدا که دلایلو شنیدم خوبه...

اسممو تغییر میدم...شایدم اواتارم بشه چهره ی واقعی خودم...

ولی این وسط یک چیز میمونه...گذشته مهم نیست درست...گذشته گذشته رفته درست...اما از نظر امنیتی چی؟

کی امنیت کسانی رو که تو گذشتشون حرفهایی زدن که برای خیلیا خوش نمیاد رو تامین میکنه؟

چه امنیتی می خواهید شما ؟

من نمی دونم چرا فکر میشه که یه عده که موافق بحث هایی شما نیستند میان با استفاده از اسم و مشخصات شما میاند با قمه دنبالتون

مگه چه حرفای زده میشده قبلا که امروز از برملا شدن ابا داشته باشیم

تا اونجا که من می دونم طبق قوانین بحث و گفتگو های سیاسی و خلاف مقرارت جمهوری اسلامی ایران در این انجمن ممنوع بوده و هست پس اگه کارهامون در چارچوب بوده دیگه امنیت برای چی ؟

یه نکته دیگه هم هست که دوستان گفتند اگه هم سازمانی یا مجموعه بخواد آمارتون دربیاره که نمیاد با اسم کاربری این آمار بگیره خیلی راحت تر از اون چیزی که فکر کنید آمارتون میاد دسشون که این امنیت هیچ کس در هیچ جایی نمیتونه تامین کنه

----------------------

دوستان ببینید اگه هم قبلا در جای بحثی داشتید یا صحبتی شده بود خب باید اینقدر به خودمون اعتماد داشته باشیم که اونچیزی که میگیم قبول داشته باشیم و مسئولیت کارهامونو همیشه قبول کنیم چه کار خوبی باشه چه کار بدی من خودم بشخصه بارها عملکرد اشتباه خودمم پذیرفتم و این پذیرفتن اشتباه بارها به وجه کاریم لطمه زده اما باعث شد بفهمم و بهتر درک کنم و از بعدش با دقت بیشتر ی تصمیم بگیرم یا قدمی بردارم

اینکه بخواهیم با یه ظاهر غیر واقعی بیام و بحث کنیم و نظر بدیم و بعد هم حاضر نباشیم مسئولیت کارها مون بپذیریم اصلا کار درست و حرفه های نیست

مرسی از همه دوستان که در بحث شرکت دارند :icon_gol:

• Like 18
لینک به دیدگاه

نام کاربریم رو عوض نمیکنم

اول از همه هیچ جای دنیا فعالیت در یک فروم جزو رزومه حساب نمیشه اونم یه رزومه عالی، بعضی از دوستان حتی حاضر به گذاشتن نام خانوادگیشون هم نمیشن... اونوخ میگی رزومه ؟ :ws3:

دوما تو سایت هایی مثل فیس بوک با نام اصلی هستم چراکه هرکسی رو که ادد میکنم می شناسم دقیقا عکسِ اینجا ...

سوما تازه اسممو عوض کردم، باید شیش ما صب کنم :w02:

به هر حال صلاح انجمن خویش، عارفان دانند:icon_gol:

• Like 25
لینک به دیدگاه

چه امنیتی می خواهید شما ؟

من نمی دونم چرا فکر میشه که یه عده که موافق بحث هایی شما نیستند میان با استفاده از اسم و مشخصات شما میاند با قمه دنبالتون

مگه چه حرفای زده میشده قبلا که امروز از برملا شدن ابا داشته باشیم

تا اونجا که من می دونم طبق قوانین بحث و گفتگو های سیاسی و خلاف مقرارت جمهوری اسلامی ایران در این انجمن ممنوع بوده و هست پس اگه کارهامون در چارچوب بوده دیگه امنیت برای چی ؟

یه نکته دیگه هم هست که دوستان گفتند اگه هم سازمانی یا مجموعه بخواد آمارتون دربیاره که نمیاد با اسم کاربری این آمار بگیره خیلی راحت تر از اون چیزی که فکر کنید آمارتون میاد دسشون که این امنیت هیچ کس در هیچ جایی نمیتونه تامین کنه

----------------------

دوستان ببینید اگه هم قبلا در جای بحثی داشتید یا صحبتی شده بود خب باید اینقدر به خودمون اعتماد داشته باشیم که اونچیزی که میگیم قبول داشته باشیم و مسئولیت کارهامونو همیشه قبول کنیم چه کار خوبی باشه چه کار بدی من خودم بشخصه بارها عملکرد اشتباه خودمم پذیرفتم و این پذیرفتن اشتباه بارها به وجه کاریم لطمه زده اما باعث شد بفهمم و بهتر درک کنم و از بعدش با دقت بیشتر ی تصمیم بگیرم یا قدمی بردارم

اینکه بخواهیم با یه ظاهر غیر واقعی بیام و بحث کنیم و نظر بدیم و بعد هم حاضر نباشیم مسئولیت کارها مون بپذیریم اصلا کار درست و حرفه های نیست

مرسی از همه دوستان که در بحث شرکت دارند :icon_gol:

من نگفتم نسبت به بچه های انجمن امنیت ندارم...امنیت نداشتنمو به نوع دیگه ای گفتم...

حرفاتون درسته...:icon_gol:

• Like 8
لینک به دیدگاه

ای بابا. اینطوری که، دوستانی رو که با نام کاربری یادشون داشتیم، گم میکنیم.:hanghead:

ولی من هستم با این تغییر و با گذاشتن عکس هم موافقم و تا چند روز دیگه، هم اسممو تغییر میدم و هم عکسمو میذارم.

در کل، فکر خوبیه.

فقط، اسپم ها رو چه کنییییییییییم؟:icon_pf (34):

• Like 16
لینک به دیدگاه

با تشکر از تغییر نام کاربریم:icon_gol:

اولین پستم با اسم جدیده:w02:

حرکت خوبیه در صورتیکه در حد اسم و آواتار نمونه( اول از همه با خودمم:whistle:) تو eca هم که معرف جضور دوستان برقیه از چندین سال پیش به همین منوال بود که کاربران فعال و ممتاز با اسم خودشون فعالیت میکردن

ولی یه مقدار حس خوبی ندارم نه به جهت گذشته، نه! من فعالیت خاصی اینجا یا مهندسان نداشتم که نگران باشم .

از اینکه فامیلی کنار اسم میاد و کل مشخصات کاربر رو میشه پیدا کرد به یه نحوی !

به هر حال امیدوارم بتونم بیشتر وقتم رو تو تالار خودمون باشم کما فی السابق!:whistle: :icon_redface:

• Like 16
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...