رفتن به مطلب

تغییر نام کاربری به نام اصلی

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 93
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

من که با تغییر نام کاربریم نظر موافقم رو اعلام گردم :icon_redface:

فکر می کنم توی مرحله اول مدیرای انجمن و کاربرهای پررنگمون باید نام کاربریشون رو به نام اصلی تغییر بدن تا انجمن جلوه ی رسمی تر و جدی تری بگیره و از طرف دیگه این کار می تونه برای کاربر تازه وارد این اعتماد به وجود بیاره که می تونه با نگرانی خیلی کمتری(نسبتا به سایر فروم ها و سایت ها) اینجا عضو بشه و فعالیت کنه و بدونه که اینجا صرفا یه تفرج گاه مجازی نیست و برای حضورش توی اینجا هدف تعریف کنه.

برای کاربرهای حال حاضرمون هم بعد از یه مدت که این روند ادامه داشته باشه بالاخره اعتماد لازم بدست میاد.

:ws37:

• Like 18
لینک به دیدگاه

خب اين ك هر كس بره اسپم هاشو پاك كنه و پستهاشو ويرايش شايد ظاهرا خوب باشه اما اگه اين دسترسي باز بشه اونوقت احتمالا حجم زيادي پست ناگهاني پاك ميشه ك كلا براي سايت اتفاق جالبي نيس!!

من ي سري كدهايي رو توي ي فرومي ديدم ك مطالب رو قفل ميكنه و فقط مديرا ميتونن اون مطلب رو بخونن. شايد اينجا بتونه كمك كنه. اگر لازم باشه ميتونم درباره اين امكان و روش فعال سازيش سوال كنم و در اختيار مديرا بذارم:icon_gol:

حميد جان من متوجه منظورت نميشم! خب مگه حالا ك اسمهاي حقيقيمونه ديگه نبايد با هم شوخي كنيم, حرف بزنيم و توي گفتگوي ازاد بتابيم!؟ بخش گفتگوي ازاد ك قرار نيست بسته بشه!:ws52:

• Like 15
لینک به دیدگاه
خب اين ك هر كس بره اسپم هاشو پاك كنه و پستهاشو ويرايش شايد ظاهرا خوب باشه اما اگه اين دسترسي باز بشه اونوقت احتمالا حجم زيادي پست ناگهاني پاك ميشه ك كلا براي سايت اتفاق جالبي نيس!!

من ي سري كدهايي رو توي ي فرومي ديدم ك مطالب رو قفل ميكنه و فقط مديرا ميتونن اون مطلب رو بخونن. شايد اينجا بتونه كمك كنه. اگر لازم باشه ميتونم درباره اين امكان و روش فعال سازيش سوال كنم و در اختيار مديرا بذارم:icon_gol:

حميد جان من متوجه منظورت نميشم! خب مگه حالا ك اسمهاي حقيقيمونه ديگه نبايد با هم شوخي كنيم, حرف بزنيم و توي گفتگوي ازاد بتابيم!؟ بخش گفتگوي ازاد ك قرار نيست بسته بشه!:ws52:

ببین نمیشه هرکی بره پستاش رو پاک کنه

اولا نمیدونم کجاس پستات

بعد هم مثلا میخوای بشینی 5 هزار تا پست پاک کنی؟؟

نمیشه که!!

بعد هم اینکه یهو یه سری پست پاک شه خووب نیس به نظرم حتی اگه مدیران پاک کنن مثلا یه کاربری میاد میبینه عه پستام 100 تا کم شده شاکی میشه چه برسه به چند هزار پست!!

ناخودآگاه تاثیر خواهد گذاشت

من گفتگوی آزاد رو مثال زدم که اینطوری هست

شما وقتی اسم واقعیت هست یه سری پستا رو نمیزنی یه سری حرفا رو نمیگی

این موضوع توی دختر ها بیشتره

خاصیت رسمی شدن هم همینه که کمتر شلوغ کنی کمتر اسپم بدی

بعدش چی هر روز میتونی 30 تا پست تخصصی مفید بدی؟

بعدش جو رسمی بشه به نظر خودت خشک نمیشه؟

• Like 16
لینک به دیدگاه

ممنونم از همه کسایی که با انجام این کار همراه و همقدم شدن ولی من به علت کهولت سن:w58: توان هم قدمی رو ندارم:ws3: دارم یاد میگیرم دنیای مجازی از واقعی جداست و یه تفاوت عمده ای باید با هم داشته باشن

شخصیت مجازی من از قدیم شقایق بوده و همه من رو به همون اسم میشناسن و دوست دارم با همون اسم هم در یادها باقی بمونم:a030:

فقط از دوستان خواهش میکنم چند وقتی توی امضاهاشون اسم قبلشون رو بنویسن بخدا من الان به شدت گیج گیج میزنم برای شناسایی:sad0:

• Like 21
لینک به دیدگاه
ببین نمیشه هرکی بره پستاش رو پاک کنه

اولا نمیدونم کجاس پستات

بعد هم مثلا میخوای بشینی 5 هزار تا پست پاک کنی؟؟

نمیشه که!!

بعد هم اینکه یهو یه سری پست پاک شه خووب نیس به نظرم حتی اگه مدیران پاک کنن مثلا یه کاربری میاد میبینه عه پستام 100 تا کم شده شاکی میشه چه برسه به چند هزار پست!!

ناخودآگاه تاثیر خواهد گذاشت

من گفتگوی آزاد رو مثال زدم که اینطوری هست

شما وقتی اسم واقعیت هست یه سری پستا رو نمیزنی یه سری حرفا رو نمیگی

این موضوع توی دختر ها بیشتره

خاصیت رسمی شدن هم همینه که کمتر شلوغ کنی کمتر اسپم بدی

بعدش چی هر روز میتونی 30 تا پست تخصصی مفید بدی؟

بعدش جو رسمی بشه به نظر خودت خشک نمیشه؟

منم با این حرفت موافقم، و دقیقا همینو گفتم دیگه! گفتم نمیشه هر کسی بره پستشو پاک کنه و اینو درجواب بچه هایی که گفته بودن این دسترسی باز بشه گفتم، وگرنه من به ندرت پستی توی بخش های غیر تخصصی داشتم و نمیخوام هیچ پستیم پاک بشه!:ws3:

اره خب مسلما جو رسمی تر میشه:ws37:

• Like 11
لینک به دیدگاه

سلام به همه

طاعات و عبادات همه قبول باشه

صحبتهای دوستان را خوندم و تاحدودی باهاش موافقم

ولی یه مطلبی بگم

شما اگر بخواهید درآینده انشالله از فعالیتهای این انجمن استفاده کنید فکر می کنید تاچه حدواسه شما رزومه میشه؟

نمیگم مفید نیستا نه مفیده مطمئن باشید

ولی مفیدتر توی رزومه ها مهارتهای کاری و تخصصی است

به عنوان مثال واسه استخدام توی یه شرکت سوابق پژوهشی شما دراین سایت اصلا مفید نیست چون ازشما فقط سابقه و مهارت میخواهند نه سوابق پژوهشی

ضمن اینکه شما فکر می کنید حالا مثلا جایی شما بگید من توفلان سایت کار میکنم طرف مقابلون میاد توکل پستهاتون سرک میکشه؟

بابا نهایت میاد نام شما را میبینه و توی تالار تخصصی تون هم یه سری میزنه بعدم میگه قبوله

کاری به اسپم ها یا تاپیک گفتگوی آزاد یا هرتاپیک تفریحی دیگه که نداره

شما خودتون را بگذارید جای مدیر ارگان، شما بودید می آمدید مو را ازماست بکشید؟

• Like 12
لینک به دیدگاه
سلام به همه

طاعات و عبادات همه قبول باشه

صحبتهای دوستان را خوندم و تاحدودی باهاش موافقم

ولی یه مطلبی بگم

شما اگر بخواهید درآینده انشالله از فعالیتهای این انجمن استفاده کنید فکر می کنید تاچه حدواسه شما رزومه میشه؟

نمیگم مفید نیستا نه مفیده مطمئن باشید

ولی مفیدتر توی رزومه ها مهارتهای کاری و تخصصی است

به عنوان مثال واسه استخدام توی یه شرکت سوابق پژوهشی شما دراین سایت اصلا مفید نیست چون ازشما فقط سابقه و مهارت میخواهند نه سوابق پژوهشی

ضمن اینکه شما فکر می کنید حالا مثلا جایی شما بگید من توفلان سایت کار میکنم طرف مقابلون میاد توکل پستهاتون سرک میکشه؟

بابا نهایت میاد نام شما را میبینه و توی تالار تخصصی تون هم یه سری میزنه بعدم میگه قبوله

کاری به اسپم ها یا تاپیک گفتگوی آزاد یا هرتاپیک تفریحی دیگه که نداره

شما خودتون را بگذارید جای مدیر ارگان، شما بودید می آمدید مو را ازماست بکشید؟

درود....یکی از مزایای این کار این است ، خیلی از پژوهشگران و اساتید دانشگاه و یا حتی کارمندان روزانه از سایت ما بازدید می کنند و اگر در یک زمینه ببینند که فقط شما در ایران بر ان اشراف دارید به شما رجوع خواهند کرد.

ولی دوستان منظور از رزومه، صرف فعالیت های در حال حاضر سایت نیست...مطمئن باشید که نه اینکار از سر جوگیری است و نه یک برنامه کوتاه مدت و مدت ها برای آن فکر شده است.

ولی با این ظاهر انجمن من به شخصه راحت تر میتونم دوستام و یا حتی اساتید دانشگاه رو برای فعالیت در سایت دعوت کنم.....همونجور که علیرضا گفت، تا قبل از این وقتی خودم دوستام رو دعوت میکردم و میخواستم معرفی کنم با نام کاربری مجبور بودم که خب اصلا صورت جالبی نداشت...

• Like 14
لینک به دیدگاه
50% ملت جو زده هستن

فعلا اولین کاربر از جو زدگی خودش آگاه شد و یوزر خودش رو برگردوند

دوست عزیز اینقدر راحت در موردد 50 درصد نظر ندید..... این سه روز گذشته بیشترین فشار بر روی علیرضا بوده ولی اصلا شکایت نکرده، در حالیکه همه میدونیم تغییر این همه اسامی چقدر زمان بره..پس به صرف جو زدگی نمیشه یک کاری پیش برد..

ما همه قشر تحصیلکرده جامعه کرده جامعه هستیم و زمان واسمون بسیار ارزشمنده....خیلی شایسته هست از دوستانی که هدفشون هدفمند شدن فعالیت های ماست قدردانی کنیم نه اینکه پشتشون رو خالی کنیم.

• Like 13
لینک به دیدگاه
دوست عزیز اینقدر راحت در موردد 50 درصد نظر ندید..... این سه روز گذشته بیشترین فشار بر روی علیرضا بوده ولی اصلا شکایت نکرده، در حالیکه همه میدونیم تغییر این همه اسامی چقدر زمان بره..پس به صرف جو زدگی نمیشه یک کاری پیش برد..

ما همه قشر تحصیلکرده جامعه کرده جامعه هستیم و زمان واسمون بسیار ارزشمنده....خیلی شایسته هست از دوستانی که هدفشون هدفمند شدن فعالیت های ماست قدردانی کنیم نه اینکه پشتشون رو خالی کنیم.

من مخالف بودم الان هم هستم

بله فشار روی علیرضا زیاد بود این همه نام کاربری عوض کردن من بهش خسته نباشید میگم

امیدوارم طرح خووبی باشه و کاربردی

و اما راجع ب 50%

بعد از 2 روز یه نفر برگشت به نام قبلی!!

ینی چی؟؟

توی پروف خیلی هم خوندم که قبلی بهتر بود

من اینها رو میگم دوست عزیز

تازه توی تاپیک شما بخون همه زدن واسه اینکه هم سوی جماعت شیم اسم ما رو هم عوض کنید!

• Like 7
لینک به دیدگاه

دوستان گلم عیبی نداره هرکی نمیخواد عوض نکنه هیچ اجباری نیست ما یه پیشنهاد دادیم و توی این تاپیک هم تاجاییکه تونستم مزایای این کار رو گفتیم

مشکلی نیست زمان بگزره قطعا تمایل برای انجام این کار بیشتر میشه:a030:

دلایل اینقدر قوی هست که با ایمان میگم که کار مثبتی شکل گرفته :icon_gol:

برای تغییر باید ایمان داشت تنها کسانی که برای دعای بارون میروند و با خودشونم چتر میبرن از ته قلب به اون کارشون ایمان دارند و ما با خودمون چتر رو آوردیم:a030:

• Like 19
لینک به دیدگاه
دوستان گلم عیبی نداره هرکی نمیخواد عوض نکنه هیچ اجباری نیست ما یه پیشنهاد دادیم و توی این تاپیک هم تاجاییکه تونستم مزایای این کار رو گفتیم

مشکلی نیست زمان بگزره قطعا تمایل برای انجام این کار بیشتر میشه:a030:

دلایل اینقدر قوی هست که با ایمان میگم که کار مثبتی شکل گرفته :icon_gol:

برای تغییر باید ایمان داشت تنها کسانی که برای دعای بارون میروند و با خودشونم چتر میبرن از ته قلب به اون کارشون ایمان دارند و ما با خودمون چتر رو آوردیم:a030:

بله مسلما حق با شماست:w16:

به نظر من کسی اینجا منکر مثبت بودن این کار بر روی روند پیشرفت انجمن نیست:w16:

خود من هم با اصل این کار کاااااااااملا موافقم ولی شرایطم اجازه این کارو فعلا به من نمیده شاید در آینده نزدیک شرایط برای منم جور شد:a030::icon_gol:

وقتی به سایتی وارد بشی که همه خودشونن نه اسم مستعار یه حس اعتماد و اطمینان به وجود میاره که خیلی خیلی تاثیرگذاره:w16:

من شخصا انجمن نواندیشان رو خیلی دوست دارم تلاشمم همیشه برای پیشرفتش بوده امیدوارم این کار باعث پیشرفت سریعترش هم بشه:a030::icon_gol:

• Like 13
لینک به دیدگاه

نظرات همگی رو خوندم.جالب بود!

اول اینکه کاش همه ی ما یاد بگیریم که به هم احترام بگذاریم.یه سری از دوستای عزیزمون فکر میکنن ایرانی نیستن که را ب را به هموطنامون به عناوین مختلف حرفهایی رو نسبت میدن.حالا هر حرفی میخواد باشه. مگه هر مشکلی رو فقط ما ایرانیا داریم؟بقیه آدمها تو کشورهای دیگه همچین مشکلی ندارن؟ تا کی میخوایم انقدر به هموطنامون و خودمون توهین کنیم یا هر چیز دیگه. کاش بجای این حرفا و ناراحت کردن همدیگه بیایم فرهنگامونو تغییر بدیم.من خودمو تغییر بدم، بقیه هم خودشونو تغییر میدن.

دوم اینکه آقا فامیلیه من یه قطاره کجا جاش بدم؟:ws3:

• Like 15
لینک به دیدگاه

اصول اولیه بحث سازنده رو هنوز بلد نیستیم.

این رفتارها باید عوض بشه بنظرم وگرنه تعویض نام کاربری بی اثر خواهد بود.:ws37:

پ.ن: لطفاً به کسی بر نخوره، چون چیزی که عیان است رو بیان کردم!

• Like 12
لینک به دیدگاه
اصول اولیه بحث سازنده رو هنوز بلد نیستیم.

این رفتارها باید عوض بشه بنظرم وگرنه تعویض نام کاربری بی اثر خواهد بود.:ws37:

پ.ن: لطفاً به کسی بر نخوره، چون چیزی که عیان است رو بیان کردم!

:a030:

• Like 5
لینک به دیدگاه

دعوا سر چیه الان؟:w58:

فک کنم این یک مسئله کاملا شخصی و دل بخواهی باشه ها:ws37:

گرچه بیشتر بروبچ منو میشناسن ولی به دلایل امنیتی و دور بودن از شر اغیار همین نام کاربری خوب می باشد با تشکر ویژه از دست اندرکاران و بانیان این امر خیر :ws3:

• Like 14
لینک به دیدگاه

سلام

ایده خوبی است.

از لحاظ فرهنگی بسیار مناسب است.

فقط یک مسئله میماند آن هم این است که مثل روز اول عضویت، کاربرها نا آشنا شدند.

موفق باشید

• Like 6
لینک به دیدگاه

من خودم اسمم واقعیه اما مشخصات کامل یه سری معایبی داره.

من فکر میکنم ما هرچقدر هم تلاش کنیم زندگی مجازی و واقعی تفاوت های زیادی با هم دارن و نمیشه اینهارو یکی کرد.

به نظر من این کار باعث میشه خیلی از کاربرا خیلی از حرف ها شون رو به دلایل مختلف نزنن و سانسور کنن.

از الان میتونم احتمال بدم که افرادی که مشخصات کاملشون رو گذاشتند خیلی کمتر پست هایی میذارن که مغایر با ارزشهای اکثریت جامعه ست هرچند که طرز تفکر و نوع نگرش خودشون باشه.

خیلی از ماها صدای کلاغ داریم اما دوست داریم صدای قناری که مال خودمون نیست رو از خودمون ساطع کنیم که به نظر من غلطه.

صدای کلاغ هرچقدر هم بد باشه الااقل مال خودمونه و تظاهر نمیکنیم.

درمجموع من فکر می کنم این کار باعث بشه که اون صدای کلاغ خیلی خیلی کمتر شنیده بشه.

• Like 10
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...