رفتن به مطلب

ثبت نام برای گروه ترجمه نواندیشان

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان

تا جایی که من دیدم گروه ترجمه ی هوافضا نداریم.میخواستم با کمال میل برای راه اندازی این بخش اعلام آمادگی کنم.من دانشجوی هوافضا هستم و 12 ساله با زبان در ارتباطم.میشه راهنمایی کنید که چطور باید توی بخش ترجمه شروع به همکاری کنم؟

ممنون:w16:

سلام مهندس، خوش اومدی:a030:

خب تا حالا کاربر و تالار فعالی برای هوا و فضا نداشتیم و برای همین تا حالا گروه ترجمه ای تشکیل نشده، شما میتونی خودت شروع کنی و بچه هایی که هم رشته ایت هستن هم دعوت به کار کنی، خوشحال میشیم اگر بتونیم تیم هوا و فضا رو هم در کنارمون داشته باشیم، مسلما مقالات خوبی در این زمینه هست که ترجمه اش خالی از لطف نیست:ws37::icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 144
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

فایزه جون

یه سوال!:ws52:

اولن که عضو جدید هم میتونه بیاد تو این برنامه ترجمه یا نه؟

بعد هم اینکه قراره تو این قسمت ترجمه چه کارایی انجام بشه؟ چون من تو تالار خودمون (شهرسازی) همچین چیزی به چشمم نخورده بود تا حالا

--------

لینک به دیدگاه
فایزه جون

ما قسمت ترجمه برای تالار شهرسازی نداریم احتمالن؟!:ws52:

خیر از اونجایی که مترجم های شهرسازیمون تا حالا ترجمه و فعالیتی نکردن و سرگروهی هم نداشتن فعلا که خیر! :ws37:

لینک به دیدگاه
منم هستم... رشته َم آی تی هست ولی خب...:icon_redface:

خوش اومدی خانومی:icon_gol::a030:

اسمت رو توی تیم کامپیوتر مینویسم، هر چند تیم کامپیوترمون خیلی فعالن!:icon_razz:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
سلام!

من با سواد متوسط زبان انگلیسی هم میتونم به گروه اضافه بشم؟؟؟:hanghead:

سلام سارا خانم:icon_redface:

بله مشکلی نداره، برای ترجمه ها گروهی محدودیتی نداریم:icon_gol::a030:

لینک به دیدگاه

سلام

منم رشته ام ارشد نرم افزاره

مقاله فارسی در مورد امنیت کلود داشتید بمنم بدید برا پایان نامه پیر شدم از بس نت بگردم

برا نوشتن و ترجمه کتاب برنامه نویس هم رو منم حساب کنید البته برای ویرایشش:a030:

لینک به دیدگاه

سلام و عرض ادب خدمت شما

من حمید وکیل نژاد کارشناس مهندسی مواد - سرامیک از دانشگاه علوم و تحقیقات هستم و در مرکز تحقیقات و توسعه دیرگداز مشغول به کار هستم.

.

تا حالا تجربه ترجمه کتاب و مقالات isi و وووو داشته ام در زمینه رشته خودم مشکلی ندارم حتی در زمینه های مهندسی معدن-شیمی معدنی-شیمی فیزیک-زمین شناسی- و هرچی که مرتبط با مهندسی مواد باشه می تونم انجام بدم در صورت نیاز برای صحت حرفهام رزومه ام را به اشتراک می گذارم

.

با سپاس منم اضافه کنید

لینک به دیدگاه
سلام و عرض ادب خدمت شما

من حمید وکیل نژاد کارشناس مهندسی مواد - سرامیک از دانشگاه علوم و تحقیقات هستم و در مرکز تحقیقات و توسعه دیرگداز مشغول به کار هستم.

.

تا حالا تجربه ترجمه کتاب و مقالات isi و وووو داشته ام در زمینه رشته خودم مشکلی ندارم حتی در زمینه های مهندسی معدن-شیمی معدنی-شیمی فیزیک-زمین شناسی- و هرچی که مرتبط با مهندسی مواد باشه می تونم انجام بدم در صورت نیاز برای صحت حرفهام رزومه ام را به اشتراک می گذارم

.

با سپاس منم اضافه کنید

سلام اقا حمید، خیلی خوشحالیم که قصد همکاری با گروه ترجمه رو دارین:a030:

زمینه های تخصصی که در حال حاضر تیم ترجمه فعالیت داره گروه های

زیست شناسی، مکانیک، کامپیوتر، شیمی، صنایع، برق و صنایع و معماری هست، از بین این گروهها میتونین هر کدوم رو مایل هستین انتخاب کنین تا اسمتون رو به لیست گروه اضافه کنم:w16::icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...
سلام

لطفا من رو برای قسمت فیزیک نام نویسی کنید...

پ.ن.

اینجا فیزیک چقدر مظلومه!!!

سلام دوست عزیز

خب در واقع ما اینجا تالار فیزیک نداریم دلیلش هم اینه که اینجا مانور ما بیشتر روی رشته های فنی هست و فیزیک جزء علوم پایه اس:ws37:

با این حال اگر دوستای دیگه ای هم باشن که بخوان همکاری کنن، خوشحال میشیم تیم ترجمه فیزیک رو هم داشته باشیم:a030::icon_gol:

لینک به دیدگاه
سلام دوست عزیز

خب در واقع ما اینجا تالار فیزیک نداریم دلیلش هم اینه که اینجا مانور ما بیشتر روی رشته های فنی هست و فیزیک جزء علوم پایه اس:ws37:

با این حال اگر دوستای دیگه ای هم باشن که بخوان همکاری کنن، خوشحال میشیم تیم ترجمه فیزیک رو هم داشته باشیم:a030::icon_gol:

سلام و صبح به خیر...

خب تالار ریاضیات و شیمی که دارید...که هر دو علوم پایه هستن...

دلیل اصلیش عدم فعالیت بچه های فیزیکه...که اگه فعال میبودن،مسئولین اینجا تالار فیزیک رو مستقل میکردن...

ان شاءالله درستش خواهم کرد...

امیدوارم فعلا بچه های فیزیک به گروه ترجمه ی فیزیک ملحق بشن،تا بعدش با همکاری هم بتونیم تالار رو مستقل کنیم...

یا شاید اینجا هم باید تنهایی سر و سامون بدم به بخش فیزیک!!!

لینک به دیدگاه
سلام و صبح به خیر...

خب تالار ریاضیات و شیمی که دارید...که هر دو علوم پایه هستن...

دلیل اصلیش عدم فعالیت بچه های فیزیکه...که اگه فعال میبودن،مسئولین اینجا تالار فیزیک رو مستقل میکردن...

ان شاءالله درستش خواهم کرد...

امیدوارم فعلا بچه های فیزیک به گروه ترجمه ی فیزیک ملحق بشن،تا بعدش با همکاری هم بتونیم تالار رو مستقل کنیم...

یا شاید اینجا هم باید تنهایی سر و سامون بدم به بخش فیزیک!!!

خیلی هم عالی، کاملا حمایت میشین:ws3:

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...
  • 2 ماه بعد...

سلام. من خیلی گشتم تا یه جایی مثل اینجا رو پیدا کنم که هم از بزرگترا چیز یاد بگیرم هم تو کار گروهی شرکت کنم. مکانیک، عمران-سازه، مواد-شکل دهی و عمومی در خدمتتونم. همچنین ویراستار بدی نیستم، میگن دست به قلمم هم خوبه!:a030:

منتظرم!!!!:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...