رفتن به مطلب

.:. گاه نوشـــــته های نواندیشـــــانی ها .:.

ارسال های توصیه شده

کاش میشد یک گوشه هایی از آینده رو دید...

کاش میشد ذهن بعضی آدما رو خوند تا راست و دروغشون معلوم شه!

کاش بعضی ها اینقدر حرفشون رو پیچیده بهت نمیگفتن تا میفهمیدیم دقیقا چی میخوان...

کاش یکی بود که میتونستم بدون ترس و با اعتماد کامل ازش بخوام راهنمایی کنه.

یکی که برای یک ساعت فقط بهم گوش کنه.

کاش آخر هر چیز همون بشه من میخوام...

:hanghead:

• Like 10
لینک به دیدگاه

دلم گرفته خدايا...چرا سهم من هميشه انتظاره...يه انتظار طولاني و كشنده...نميدونم چرا هر از گاهي من بايد توي يه سيكل انتظار بيفتم ...دلم داره كنده ميشه اي خدا به دادم برس.

• Like 7
لینک به دیدگاه

خستم .....

خیلی خستم .....

سال نو شد .... اما هیچی عوض نشد .... دل من هنوزم خستس ....

از دنیا از ادماش ......

خدایا خیلی خستم ...... دارم خالی میشم .....

انگار هیچی ازم نمونده .....

روزا .... زندگی ... همش برام یه کابوسه ....

کاش بخوابم و دیگه بیدار نشم ..

• Like 6
لینک به دیدگاه

ای کاش هیچ وقت حسرت کارایی ک درگذشته میتونستم انجام بدم و انجامشون ندادم رو نمیخوردم...............این موظوع داره منو از درون داغون میکنه..... درسته من پشیمونم..........از خیلی جهات.......ک مطمئنم سرنوشتمو با اون تصمیمات میتونستم تغییر بدم......ولی الان فقط ی دنیا حسرت مونده واسم........ بهتره دیگه گذشته رو رها کنم............من هنوز زنده و سالمم و این از هر چیزی مهمتره:heartshape2:من میتونمممممممممممممممممم...............

• Like 7
لینک به دیدگاه

تو نیستی و من به دنبالت می گردم .آنقدر به دنبالت گشته ام که فراموش کرده ام آیا روزی با من بوده ای یا همه این ها خیالی بیش نبوده است.

• Like 6
لینک به دیدگاه

خیلی وقته که دیگه هیچی ننوشتم ...... اما الان دوباره هوس نوشتن کردم ....

نوشتن همیشه خوبه .... آدم و سبک می کنه ....

خدای مهربونم: مخاطب اکثر نوشته هام تویی ..... تو تنها کسی هستی که شنونده درددل های منی ...... تنها کسی که باهاش راحت حرف می زنم ......

می بینی خیلی وقته تو زمینت تنها شدم ........ خیلی تنها .........

عزیزم : می خوام تو نوشته هام بیشتر از تو بنویسم .... تو که همه چیزم از توست

تو که مهربونی ..... بزرگی و بخشنده ای ......

دوستت دارم اما نمی دونم تونستم بهت ثابت کنم یا نه .................

می دونم جوابش نه است ........ من اون بنده ای نبودم که تو می خواستی .... خوب نیستم ....... نشدم اون اشرف مخلوقاتی که موقع خلقش به فرشته هات نشونم دادی و گفتی این اشرف موجودات روی زمینم میشه ........

من و ببخش.......................................... ..................................

به خاطر خوبی های خودت من و ببخش . می دونم ... می دونم که آنقدر بخشیدی که شاید خسته شدی ..... از من و همه بنده هایی که فقط بلدیم حرف بزنیم .... که فقط بلدیم شعار بدیم ...... که فقط بلدیم بد باشیم ............

خدای عزیزم : تو خوبی .... مهربونی و بهترینی .از بنده های خوبت نبودم اما سعی کردم هیچ وقت فراموشت نکنم ...... وای به روزگارم اگه تو رو فراموش کنم ...... همیشه دستت رو بالای سرم نگه دار ...... مراقبم باش .......

من بدون تو هیچم .............................

عزیزترینم : بدون خیلی دوستت دارم ...........................

• Like 10
لینک به دیدگاه

سلام خدمت خالق عزيز و مهربانم :

عزیزترینم و بهترینم تصمیم دارم سعی کنم اونی بشم که تو می خواهی .

مهربان و خوب باشم . شاید یک روز شوم از آن بنده هایی که نه به حکم بنده بودنشان دوستشان داری بلکه از آنها راضی هم هستی و حتی دلتنگشان میشوی ......

خالق عزیزم : همیشه حرف زدن با تو مرا آرام میکند . آرام آرام . سبک میشوم چون مطمئنم تو از راز ها و درد دل های درونم من باخبری و به حرف هایم دقیق گوش میدهی .........

گوش دادن هنر بزرگی است که تو خیلی خوب خیلی فراتر از خیلی خوب این هنر را داری چون تو کاملی و تنها تو لیاقت شنیدن حرف ها و درد دل هایم راداری .....

من و ببخش . ببخش که بنده خوبی نبودم ....

ببخش که بندگی نکردم ..... ببخش اگر پشیمانت کردم ......... ببخش ............

بعضی روزها با خودم میگفتم زندگی پوچ و بی معنی است و حتی میگفتم کاش نبودم اما .... حالا میدونم و باور دارم پوچ نیست .

تو هیچ چیز پوچی نیافریدی... هیچ چیز ....

پوچی در نعمت های تو معنا ندار د و زندگی هم یک نعمته .......

خالق زیبای من سازننده پوچی نیست .....

تو انسان را افریدی و به او زندگی بخشیدی تا به کمال الهی برسد .

می دانم . می دانم که گاهی از خلق این موجود پشیمان میشوی ..... اما حالا مطمئنم که زندگی پوچ نیست و اگر من خسته میشوم حتما اشکال از منه ....

باید قشنگ زندگی کنیم .... و قدر این نعمت رو بدونیم .... اون قدر قشنگ که وقته رفتن حسرت نخوریم ....آسوده بخوابیم ......کار نکرده ای نداشته باشیم ....

با خیال راحت بیایم پیشت ...........

خدا جونم : تو خیلی صبوری ما ادما فقط بلدیم گله کنیم ...... هیچ وقت تو خوشیا نیومدیم بگیم خداجونم شکرت ...... همش نالیدیم .... همش گله کردیم ....

بلد نیستیم به خاطر مهربونیات و همه نعمتات ازت تشکر کینم ..... ما رو ببخش ....

زبانمون و دلمون و توانا کن تا قدر شناس باشیم ........

خدایا : تا زنده ام کمک کن زندگی کنم ..........................

خیلی دوستت دارم .....

icon_gol.gif

• Like 6
لینک به دیدگاه

حالم بد می شه وقتی می بینم یه سری تحصیلکرده(!!) موقعی که بحث بر سر عقاید می شه با چه ادبیاتی همدیگرو مورد لطف قرار می دن !!

اونقدر هم براشون افتخار آمیزه که توی تاپیک بحث می کنن نه به صورت خصوصی....

حداقل فایدش اینه که می تونیم بشناسیم کسایی رو که انقدر تو این محیط مجازی براشون احترام قائلیم... و این احترام برای من با خوندن پستهای پرمحتوا و مودبانشون کمرنگ و کمرنگ تر می شه...!!

• Like 9
لینک به دیدگاه

باز از خدا خواسته شهر مقدس لباس عزا به تن کرد ، دیروز عصر شهر باز سیاه پوش شد ، کسی میخواد شهرشو با من عوض کنه؟:banel_smiley_4:

• Like 6
لینک به دیدگاه

حکایت ما حکایت اونیه که میگفت اگه مورد عنایت قرار گرفتی و نتونستی کاری بکنی بجای دادو بیداد سعی کن لذت ببری ، والا به غرعان:icon_razz:

• Like 8
لینک به دیدگاه

ثانیه ها .... دقیقه ها .... ساعت ها ... روزها .... هفته ها ... و ماه ها

گذشت ..... اما من هنوز از خاطره های تو نگذشتم ....

هنوزم شبا خودم و مشغول میکنم تا یادت نشه همه فکرم ....

نشه همه خاطره هام .... اما خودمم میدونم بی فایدس ...

هنوزم بعضی شبا با اشک میخوابم .....

هنوزم بعد نمازم و قتی با خدا درد دل میکنم .... اشکام راه چشمم و پیدا میکنن .....

خیلی گذشته .... اما من هنوزم پر از یادتم و گاهی عجیب غرق خاطره ها میشم ...

جالبه میون خاطره ها هیچ بدی نیست ..... و با یادشون فقط اشکام ناخوداگاه میریزه ....

بعضی وقتا گریه مرحم خوبیه ..... اما این روزا گریه هم ارومم نمیکنه ...

این شعر و خیلی دوست دارم ....

این روزا ازش فرار میکنم اخه بیشتر بیادت میافتم

سلام ای غروب غریبانه عشق

سلام ای طلوع سحر گاه رفتن

سلام ای همه لحظه های جدایی

خداحافظ ای شعر شب های روشن

خداحافظ ای قصه عاشقانه

خداحافظ ای آبی روشن عشق

خداحافظ ای عطر شعر شبانه

خداحافظ ای همنشین همیشه

خداحافظ ای داغ بر دل نشسته

• Like 2
لینک به دیدگاه

همه آدما حق دارن رازهايي براي خودشون داشته باشن!رازهايي كه دلشون بخواد تا ابد تو اعماق وجودشون ناديده و ناشنيده باقي بمونه!حق دارن!...حق دارن دلشون نخواد اين رازها رو به كسي بگن!حتي به عزيز ترين افراد زندگيشون...حتي به نزديكترين آدماي زندگيشون!...دلشون نميخواد...

اما حق ندارن اون نزديكترين و عزيزترين آدماي زندگيشونو يه احمق فرض كنن!يه احمق كه هيچ توجهي به دور وبرش نداره!يه احمق كه نميتونه غم تو چشماشونو ببينه!...

• Like 10
لینک به دیدگاه

قاصدک !

قاصدک !

کجایی؟

ز یار من خبر نداری؟

چه دنیای عجیبی!

یه روزی ،

من با خبر تو با خبر!

حالا هر دو بی خبر؟

برو

برو