رفتن به مطلب

.:. گاه نوشـــــته های نواندیشـــــانی ها .:.

ارسال های توصیه شده

آدما وقتی سنشون بالا میره فقط از خاطره هاشون و کارهای نکرده شون تعریف میکنن و حسرت میخورن اما ما جوونا به آینده امیدواریم و همش از روزای خوش میحرفیم و اصلا حسرت نمیخوریم و به دنبال هدفمون می دوییم:hapydancsmil:

• Like 7
لینک به دیدگاه

ادمایی ک میخندن صد درصد یعنی شک نکنین دردش بیشتر عین من ک امروز کوه غم رو دلمه و زدم به بعد بیعاری

تو تاپیکی گفتم شش سال پیش همچین روزی ک نیمه شعبان بود پدرم پر کشید و امروز روز بسیار سختیه برام فقط یه درد کشیده میتونه شدت رنج و بفهمه

و دوباره امروز دقیقا هشت صبح امروز یکی از بستگان درجه یک میگم درجه یک شامل خاله و عمه و دایی نمیشه درجه یک یعنی تن ادم برادر ادم خواهر ادم دکتر براش نوبت عمل قلب باز زده فقط خدا میدونه از صبح به من چی گذشته تیک عصبی پرش چشم گرفتم از صبح شاید یک ساعت از اتاقم بیرون نیومدم افتادم بجون نت و گوشی شاید کوه غم سبک بشه یکم با بچه ها جوک گفتم ولی دیدم اونا حسش و ندارن و بیخیال شدم دو روز هم همسرم نیست و باید هر جوریه اعصابمو کنترل کنم

بعله ما ک میخندیم زدیم بر بند بیعاری

• Like 13
لینک به دیدگاه

دیروز رفته بودیم دریا

طرحم بود

اقا ما عین این خلا هی نگاه به این حوریا میکردیم هی از شدت خجالت سرمونو مینداختیم پایینو سرخ سفید میشدیم

بعدش فهمیدیم ای بابا ما جنبه انتالیا زندگی کردن نداشتیم و گرنه جامون ما چراغ راهنما رانندگی عوض میشد

بعد ی ربع دیدم نه بابا راه افتادیم سریع همرنگ جماعت شدیم و رفتیم وسط اب هی با بقیه حرف بزن و خواستگار اصفهانی پیدا کردیم بعد یاد تاپیک حلقه افتادم دیدیم ای بابا تو آب نمیشه ادم طلا بندازه

دروغ چرا تا اخرش نگفتم متاهلم و میگفتم میخوام درس بخونم اونا هم نازمو بکش

والا

مادر شوهر که ناز عروس نکشه عروس عقده ای میشه میره اذیت مردم:gnugghender:

• Like 11
لینک به دیدگاه

همیشه شبها پرده های اتاقم رومیکشم؛ می ترسم پنجره نتونه در برابرشب مقاومت کنه و شب به اتاقم بریزه . پرده ها که کشیده باشن خیالم راحته،، این سوی پنجره همیشه روزه...:ws37:

• Like 10
لینک به دیدگاه

اینجا گاه نوشته نواندیشان یعنی نوشتتون باید ارتباط معنایی باموضوع داشته باشه حالا بیایم جوک بگیم کجای اینجا اخه خنده داره....

البته یه جایی هست تاپیک پیریتون چه شکلی هستید... اقا سهند خیلی قیافتتون طنز شده.. :ws28:

البته ببخشیدا.. بلاخره باید معنای موضوعی پیدامیکرد... البته هودمن شبیه خانوم هبیشام شده.. :banel_smiley_4:

نوشته گاه نوشته نوشته نواندیشان.. حالا هرکسی از من فاز منفی گرفت به خاطر خودش منو ببخشه بعد چیزی نمونده از دستم راحت شید قول میدم دیگه ازم فاز نگیرید.. خوبه سهند. :hanghead:

• Like 5
لینک به دیدگاه

دلچسب بودن در دنیای واقعی هم میتونه یکی از عامل های موفقیت باشه.

اما گاهی ممکن نیست،گاهی هرچقدر هم تلاش میکنی بازهم میسر نمیشه وتنها تلاش تو کافی نیست .....:icon_gol::icon_gol:

1393.5.28

• Like 9
لینک به دیدگاه

تمام سرنوشتِ من شده همین که دیده ای، کسی که هر چه می دود به کاروان نمی رسد.

روزهای خیلی سختی در پیش دارم .

خدا خودش بهم صبر بده

• Like 6
لینک به دیدگاه

بچه های نواندیش اهایییییی :w000:

بیایم شاد باشیم مگه میشه کسی گرفتاری نداشته باشه مگه میشه کسی درد نداشته باشه مگه میشه کسی ناراحت نباشه بیایم همه این ذهنیتهارو تو همینجا بریزیم بیرون سخته خیلی سخته ولی بیایم حس و حالمونو درسته که نداریم ولی مگه اینجا مجازی نیست مجازی دردودل میکنیم بیایم دلامونو مجازی کنیم بیایم حس و حال رو بهم هدیه بدیم من خودم خیلی احتیاج دارم ب روحیه به خداراست میگم اشکالی نداره بهم روحیه بدیم حرفای قشنگ بدیم اینجا شبیه صفحه حوادث شده پراز ناراحتی پرازغم پراز یاس یکیش خودم که پستام شده اینجوری بیایم من خودم از امشب اینجا میام بهترین حس رو مینویسم حسی که باید داشت... مثل تاپیک به جهنم هست میگیم که کمتر شه میگیم به جهنم که از سرباز شه..

من اول خودم من روحیه میخوام نه ترحم.. نه دلداری نه محبت.. روحیه زندگی کردن روحیه زنده بودن روحیه شاد بودن..

من همیشه از جام بلندشدم بازم میشم لبخندم هدیه میدم حتی جاش برسه جونمم میدم شعار هم نمیدم بیایم مردم ازاری کنیم لواشک الو شاتوت کسی حوس نکرده :ws3:

ارتاش میدونه من چی میگم پس پیش بسوی شادی.. حالا کی قلقلک میخواد؟

• Like 8
لینک به دیدگاه

تو ثبت نام مرحله دوم هدف مندی که فروردین بود هر مایه داری هر تحصیل کرده ای هر کسی که امکانش رو داشت ثبت نام کرد یکی با موبایلش یکی با تبلتش یکی با لپ تاپش ... فقط موندن این پیر مرد پیرزنای روستایی این کوخ نشینا این بدبختا اینایی که از همه محتاج ترن ، آخه این پیرزن 70-80 ساله که هیچکی نداره چه میدونه اینترنت چیه که بخواد تازه ثبت نام کنه، تف به این مملکت تف به این عدالت اسلامی ، وقتی کاری ازت برنمیاد مقابل اشکای یک پیرزن یا پیر مرد چیکار باید بکنی

• Like 8
لینک به دیدگاه

این اس مس همش برای من میاد.. خفمون کردن..

با اب بازی کنید.. تخفیف پارک ابی تا 15شهریور.. بلیط 20 تا 30تومان....

تازه تخفیف خورده ها.. بابا ما با تخفیف 17رفتیم.. نامردا همه چی رو گرون کردن...:ws3:

حالا هرکی خواست بره از خانومای تهرانی اعلام کنه همه باهم بریم.. :hapydancsmil:

• Like 4
لینک به دیدگاه

منتظرم بیاااااااااد انجمن ببینه غافلگیرش کردم....:hapydancsmil::hapydancsmil::hapydancsmil:

بیاااااااا دیگه:w000:

الانم هم شادم هم :4564: معلوم نیس زنده بمونم بعد دیدن پیامش یا نه...:gnugghender::4564:

حضار التماس دعا:sad0:

:ws3::ws3::ws3:

• Like 8
لینک به دیدگاه

وقتی این مرد بزرگ از همه احوال پرسی میکنه و کوچکترین لبخندتو جواب میده، آدم بیشتر به اخلاق شگفت انگیزش پی میبره

قبلا هم دوسش داشتم اما الان احترام خاصی واسش قائلم

سید عزیز:icon_gol:

• Like 9
لینک به دیدگاه
  • اضافه کردن...