رفتن به مطلب

.:. گاه نوشـــــته های نواندیشـــــانی ها .:.

ارسال های توصیه شده

چراااااا من حوصله درس خوندن ندارم؟

کی تواین هوای گرم درس میخونه؟

کی کتاب میگیره دستش بکوب میخونه مثل من بعد یه خط نمیخوابه؟

خدایا ....

ینی میشه این 2تا امتحان گند نزنم....

فوتبال...والیبال...حس و حال ماه رمضون...هوای گرم...من چطور باوجود اینا درس بخونم؟عایا؟:4564:

لینک به دیدگاه

پیکه پا به توپ میشه پاس میده به مسی ، مسی پاس میده به رونالدو

این تبلیغ تلوزیونه

کسی میدونه این تیم کدوم کشوره؟:ws38:

لینک به دیدگاه

چقدر از بعضی از این لوس بازی هایی که ملت درمیارن بدم میاد

اه جمع کنید این بساطا رو. حالمون به هم خورد.

حالا نباید هر چی میشه رو بکنی تو چشم مردم که. جنبه داشته باش :whistles:

لینک به دیدگاه

امروز داشتم یه سری رنگ برا نمودارایی که کشیده بودم تعیین میکردم....اینجور بود که سه تا عدد بین صفر تا یک به رنگ های قرمز و سبز و آبی میدادم و ترکیب این رنگ ها رنگ کلی رو تشکیل میداد....الان داشتم دوباره نیگا میکردم به نمودارام یه چیزی ذهنمو مشغول کرد....تو تعیین شخصیت ما آدما چه فاکتور هایی تاثیر گذارن؟؟؟؟؟؟

شاید ما آدما مث رنگ ها سه تا فاکتور نداشته باشیم و فاکتورامون بیشتر باشه اما ترکیب همین بردار ها هستن که به شخصیت ما معنا میدن...خوب این فاکتور ها زیادن مث صداقت و پاکی و ادب و نجابت و هزار تا فاکتور دیگه که میشه اسم برد.... خوب اگه همه این فاکتور ها صفر باشه شخصیت سیاهی داریم و اگه همشون یک باشن شخصیت سفید و مثبتی داریم....اما همه ما میدونیم که ما نه تنها همه فاکتور هامون شاید حتی یکی از فاکتور هامون به تنهایی ام یک نباشه و در بهترین حالت عددی نزدیک به یک باشه....درسته....ما آدمای رنگی ای هستیم....رنگی به غیر از سیاه و سفید....خوبی و بدیمون در همه...یه چیزایی رو داریم و یه خصوصیت هایی رو هم کم داریم....شخصیتی که تو این چند سال زندگی برای خودمون ساختیم از تنظیم همین فاکتور ها بوده...نمیگم که این فاکتور ها دیگه تنظیم نمیشن و دیگه نمیشه براش کاری کرد اما مسلما خودمون هم میدونیم که کدوم فاکتورمون کمه و کدومش زیاد....اما دل و دماغشم نیس که بشینیم این عدد ها رو یکم تنظیم کنیم....خودمونو سفید تر کنیم....

راستش الان که دارم به رنگ خودم نیگا میکنم می بینم که اوضاع اصن خوب نیس.....

لینک به دیدگاه

نباید ادمها رو همیشه و مدام بخشید

زیبایی ببخشش از بین میره

این زیبایی برای افراد لایق و غیر لایق برابر میشه و این خوب نیست

.................................................

هر چه از دست میرود بگذار برود ،

چیزی که به التماس آلوده باشد نمیخواهم ,

هر چه باشد ، حتی زندگی !

" ارنستو چگوارا "

لینک به دیدگاه

همیشه و در هر جا آرزو و خواسته ام موفقیت و سر بلندی همه بوده و هست حالا دوستان که جای خود دارند ، و تو گرامی به همچنین...

از اینکه تولدم رو به یاد داشتی و بخاطرم وفقط برای یه تبریک به سایت برگشتی فقط میتونم بگم مرسی دوست خوبم . از اینکه هر راه ارتباطی رو بستم تنها به دلیل مشغله هایی هست که دارم و میخواهم هر انچه که در توانم هست در راه خدمت و وظیفه ام صرف کنم. امیدوارم که در همه مراحل زندگیت موفق باشی و سر بلند دوست گرامی.:icon_gol:

لینک به دیدگاه

میخوام بهترین روزامو تو نواندیشان دیگه بگذرونمو با همه خوشحال باشم و شاد. و تمام دوستان نواندیشی هم باید شاد و سرحال باشن .. منو همراهی کنن تا بهم انرژی بدیم. امید به زندگی کردن.. به شاد بودن.. به غم نخوردن.. اینه..

حالا یه هورااااااااااااااااااااا بکشید..:hapydancsmil:

لینک به دیدگاه

احساس الان من ...

احساس اون دختر بچه ای که ترس ترکیدن بادکنکش لذت داشتنشو ازش گرفته !!

از این حس .... از این بلاتکلیفی ....

بدم میاد !

P.S : همیشه دلم میخواسته چشمامو ببندم بعد از چند ثانیه باز کنم ببینم 10 سال گذشته :ws37:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...