رفتن به مطلب

.:. گاه نوشـــــته های نواندیشـــــانی ها .:.

ارسال های توصیه شده

همین الان به همین سوی چراغ به خودم قول میدم حداقل یه هفته نزنم شبکه خبر

• TAEL_SmileyCenter_Misc%20%28305%29.gif

از صبح تا حالا همین شبکه رو مجبورم گوش کنم

• hanghead.gif

"تن تاک" هم تبلیغ میکنه تو این اوضاع:banel_smiley_4:

ولی انصافا مجری های خانومش عجب صدایی دارن

• :ws37:

لینک به دیدگاه

حالا که مردم فکر میکنن به چیزی که میخوان رسیدن و کورسوی امید تو چهره شون پیداست منم به امید این عزیزان دل میبندم و براشون امیدی مضاعف طلب میکنم:ws37:

لینک به دیدگاه

چه خوب مادری بلد هست که کودکش را که در تنگنا قرار داده با دادن یه بستنی یا شیرینی خوشحال و سربراه کند چه بسا اگر به رویه سختی دادن بازهم ادامه دهد دیگر کودک فرمان اورا نمیبرد و کلا پیوند بینشون ازبین میره... مثل خنده بعد از گریه .. غذا خوردن با کمربند بسته که یکمی شلش کنی ... واقعا مادران و پدران جزو بزرگترین فلاسفه در امر تربیت کودکان هستند هرچقدر سختگیر تر باشند فرزندان بیشتر ازشون حساب میبرند..

لینک به دیدگاه

این رای دادنه مهر تایید بر هیچ باطلی نبود! گرچه خود باطل اینطور داره جلوه میده قضیه رو. ولی هم مردم و هم خود باطل میدونن این بلی یه نه بزرگ بود. تنها راهی که من میتونستم بگم نه!

راه رسیدن به اون شرایطی که ما همه میدونیم تو ایران در این شرایط و در حال حاضر از اصلاحات عبور میکنه.

یعنی واقعاً فکر کردین اونی که الان منتخب شده یا اونی که رد صلاحیت شد یا اونایی که تو زندانن ناجی من و شما بودن؟!

یعنی فکر میکنید ما یادمون رفته باتوم خوردنا و فحش خوردنا و تحقیر شدنامونو؟!

نه! فقط یه پله از صد پله رو برای رسیدن به شرایط بهتر طی میکنیم یا امیدوارم بکنیم.

اینجا آلمان نیست شیر گرون شه فرداش ملت شیرو تحریم کنن دولت بیاد بگه معذرت میخوام.

اینجا مثل لیبی با فذافیه بی سیاست نیست.

اینجا مثل الجزابر با سرعت اینترنت 1 مگ روی موبایل موقع تظاهرات نیست و کلی خبرنگار خارجی لحظه به لحظه اتفاقات رو برای مردم بفرستن.

اینجا ایرانه! جایی که یکی از وسایل سرکوب مردم قمه و تجاوزه.به پسر فلانی هم رحم نکردن.

تو این شرایط باید از کوچکترین فرصتی استفاده کرد.

حرف های قشنگ قشنگ واسه شرایط الان ما نیست!

خواهش میکنم اگر این پست پاک شد که میشه و چند سال قبل نمیشد بریم تو پروفایل با هم حرف بزنیم.

لینک به دیدگاه

خواستیم با هم اتاقیم بریم بیرون، حتی با وجودی که زنگ زدیم خانواده هامون صحبت کردن باهاشون، قبل از بسته شدن در خوابگاه هم بود باز سرپرست خوابگاه اجازه نداد بریم :|

لینک به دیدگاه

بیست و ...

نمی دانم چند سالی ست!

مُرده ام خود را در هیا هویِ زندگی برایِ ...

زنده ماندن،

دویدن ، اما سُر خوردن،

گرگ بودن، اما دریده شدن،

خندیدن ، اما گریه شدن،

دل بستن، اما شکستن،

عاشق شدن، اما نرسیدن،

و اما ...

بیست و چند سالی ست ...

افتاده ام !

چه اتفاقِ بدی...

بد افتاده ام، بد!

لینک به دیدگاه

بسوزید بد بخت ها :hapydancsmil:

به مالک بگویید بر گردد...به حضرت ((ولیعصر))بگویید نیاید...!

عصر . عصر شما نیست.

مردم تحمل سختی ندارند و از عاشورا فقط سینه زنی بلدند...

امان نامه ای که عباس نگرفت. مردم ما گرفتند ...

ما اهل كوفه نيستيم علي تنها بماند..

لینک به دیدگاه

متأسفم برای خودم که .... یجاهایی یه حرفهایی حرمت و شخصیتتو میبره زیر سؤال .. من خوده پیازم که بی علت اشک در بیارم ..وقتی نه سرشی نه تهش ولی سوزش بتو میرسه .. آب نطلبیده همیشه مراد نیست گاهی بهونه قبل از قربانی کردنه.. حق رو که نمیدهید لااقل لگدمالش نکنید شاید یه وقتی خواستم از رو زمین ورش دارم .. گاهی هم نمیشه نوشت دیگه... نخونده از نوشتهام رد بشید خیر که نیست شر نرسه به دو خط حرف دل وامونده من ..

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...