رفتن به مطلب

*>>* کلوپ هواداران تیم پر طرفدار بارسلونا *<<*

ارسال های توصیه شده

گتوزو "هافبک سابق میلان" به تازگی شوخی جالب در مورد مسی گفته ، او می گوید برای توقف کردن مسی باید پای او را زد !!!

306705-heroa.jpg

پس از دو گل به یاد ماندنی مسی به بایرن چهره های مختلفی شروع به تعریف از مهاجم آرژانتینی کرده اند .

گتوزو معتقد است : "متوقف کردن او تقریبا غیر ممکن است ."

او در جواب به خبرنگاران گفت : "واقعا چگونه او را متوقف کنند ؟! مربی و بازیکن چه کار کنند ؟! پای او را بزنند ؟! یا از ضربات متعدد استفاده کنند ؟!"

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 496
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

نیمار از مسی به خاطر دادن پنالتی اش به او در جریان بازی تشکر کرد. این در حالی بود که ستاره آرژانتینی برای کسب جایزه "پیچیچی" تلاش می کند.

neymar-nunca-olvidare-que-el-mejor-jugador-del-mu4ndo-me-cediera-un-penalti-jugandose-el-pichichi.jpg

پنالتی کوردوبا

«من فراموش نخواهم کرد که بهترین بازیکنان جهان در حالی که برای جایزه پیچیچی تلاش می کند و می توانست هت تریک کند، اجازه داد تا من پنالتی بزنم. من چیزهای زیادی از او یاد می گیرم».

لینک به دیدگاه

این غیر ممکن است که مسی را با کلمات توصیف کنید . اما پس از زدن دو گل و درخشش او در برابر بایرن در فضای مجازی و رسانه ها صحبت در مورد او بود .

captura-de-pantalla-2015-01-09-a-les-18-13-01.jpg

لوییس انریکه : " با وجود مسی ، همه چیز آسان تر است "

جرارد پیکه : " گواردیولا درست میگفت ، مسی توقف ناپذیر بود "

ایوان راکیتیچ : " خدا را شکر که مسی را در تیممان داریم "

نیمار : " من اینجا هستم تا از مسی یاد بگیرم "

برنات : " مسی را باید ربود ، این غیر ممکن است که در طول 90 دقیقه او را کنترل کرد "

کلایورت : " مسی حقیقتا از سیاره ی دیگری است . حتی اگر شما طرفدار تیم دیگری باشید باید این را بپذیرید "

رونالدینیو : " پیروزی عالی امروز بارسا ، شما هم دیدید ؟ "

رافا مارکز : " بازی جذاب به تمام معنی ، آیا کسی در شماره یک بودن او شکی دارد ؟ "

گری لینکر : " هنوز کسی دلیل می خواهد ؟ او مسیح موعود است "

مارک مارکز ( قهرمان موتور سواری ) : " این مرد باور نکردنی است ! هیچ واژه ای برای توصیف او نیست "

لینک به دیدگاه

سسک در مورد هم تیمی سابق و دوست نزدیکش لیونل مسی صحبت کرد و گفت : "او همه کاره تیم بارساست؛ هم گل زن ، هم پاسور و هم هافبک و طراح.در حال حاضر من جز مسی بازیکن دیگری با این مشخصات نمیشناسم.

هنگامی که مردم فکر میکنند امیدی نیست اما او موقعیتی خلق میکند . به همین دلیل من تمام بازی های بارسلونا را تماشا میکنم و به همین دلیل مطبوعات جهان هر روز به بارسلونا می پردازند و امیدوارم او تا پایان کارش را به همین خوبی ادامه دهد .

english-premier-league-football-soccer-4club-soccer-english-soccer-club-ball-team-sport.jpg

از فابرگاس در ادامه در مورد آینده ی مسی در انگلستان سوال شد که اینگونه پاسخ گفت : " مسی خیلی زیاد بارسلونا را دوست دارد و متعلق به این باشگاه است . هنگامی که مردم از بارسلونا صحبت میکنند چهره ی مسی نیز در ذهنشان تجسم میشود . برای من او افسانه ی زنده ی بارسلوناست . او ممکن است در آینده تصمیمی برای زندگی و کارش بگیرد اما بارسلونا یعنی لیونل مسی و لیونل مسی یعنی بارسلونا و امروز بدون تردید چنین است .

لینک به دیدگاه

اسطوره بایرن معتقد است که بدون مسی، بایرن مونیخ و بارسلونا فرقی با هم ندارند.

8090952d-be3c-424f-a9b2-ceda96826f72.jpg

فرانتس بکن بائور، اسطوره بایرن مونیخ معتقد است که تنها تفاوت بین دو تیم بایرن مونیخ و بارسلونا لیونل مسی است. او در مصاحبه ای با اکیپ گفته: نمی خواهم این واقعیت را پنهان کنم که به صعود بایرن شک دارم. چون بارسلونا در فرمی ایده آل به سر می برد. چهارشنبه گذشته هم این را دیدیم. گل سوم خیلی بد بود.

حتی نتیجه 2 بر صفر هم برای جبران نتیجه بهتری بود. حالا کار خیلی سخت شده است، اما در زندگی خیلی اوقات معجزه اتفاق می افتد. بارسلونا بدون مسی مانند همه تیم های دیگر است. او فوق العاده است. چند ماه پیش هم دوباره به روزهای اوجش رسید. در بارسلونا تنها او و فقط او است که تفاوت را با تیم های دیگر می سازد. در حال حاضر او بهترین بازیکن دنیا است.

لینک به دیدگاه

گواردیولا پس از بازی گفت: مسی بهترین بازیکن تاریخ است و کسیست که بارسلونا را به سمت موفقیت رهبری می کند.

11206806-1070626896299325-6625478585989580270-o.jpg

گواردیولا معتقد است که مسی به بهترین فرم خود بازگشته است و بهترین بازیکن تمام دوران هاست. او برگشته است، افتخار می کنم که در گذشته به او تمرین می دادم، او قطعاً در بهترین فرم خودش است.

او بهترین بازیکن تمام تاریخ فوتبال است و من او را با پله مقایسه می کنم. من از دیدن بازی امشب بسیار لذت بردم. من به بازی بازیکنانم افتخار می کنم. ما هر چه در توان داشتیم انجام دادیم. حیف شد که صعود نکردیم، من امید دارم که ما می توانیم فصل بعد بهتر بازی کنیم.

لینک به دیدگاه

[TABLE=width: 95%, align: center]

[TR]

[TD]

[h=1]بارسلونا به فینال چمپیونزلیگ رسید[/h]

[h=2]بارسلونا علی رغم شکست 3-2 مقابل بایرن مونیخ در دیدار برگشت مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمان، با پیروزی 5-3 در مجموع دو دیدار راهی فینال شد.[/h][/TD]

[TD=align: left]01028862.jpg[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[TD=colspan: 3]

[/TD]

[/TR]

[TR]

، بایرنی ها که در دیدار رفت 3-0 شکست خورده بودند، در دیدار امشب توانستند 3-2 به پیروزی برسند اما این نتیجه برای صعود به فینال برلین کافی نبود.

آبی و اناری ها بازی را بهتر شروع کردند و در دقیقه چهار راکیتیچ نخستین موقعیت گلزنی را برای بارسا ایجاد کرد، اما نویر موفق به دفع توپ شد. بعد از این موقعیت بایرنی‌ها در دقیقه 7 گل نخست بازی را به ثمر رساندند. کرنر ارسالی ژابی آلونسو روی نقطه پنالتی به مهدی بن‌عطیه رسید و او توانست دروازه کاتالان‌ها را باز کند.

01028858.jpg

هشت دقیقه بعد نیمار گل مساوی را وارد دروازه نویر کرد. پاس فوق‌العاده مسی به سوارز رسید، او بدون مزاحمت از آلونسو عبور کرد و توپ را به نیمار رساند. این بازیکن هم کار را تمام کرد.

01028860.jpg

بعد از این گل بارسا باز هم توسط سوارز و جرارد پیکه حملاتی را روی دروازه میزبان ترتیب داد، اما بایرنی‌ها هم بیکار نبودند. مولر و لواندوفسکی هم در تلاش برای ایجاد خطر روی دروازه تراشتگن بودند. دقیقه 29 باز هم بارسلونا به گل رسید. شواین‌اشتایگر در وسط زمین توپ را از دست داد؛ سوارز توپ را گرفت و به جلو حرکت کرد و در حالیکه بواتنگ و بن‌عطیه جا مانده بودند، توپ را به نیمار رساند و این بازیکن موفق شد گل دوم خود و تیمش را وارد دروازه نویر کند.

01028863.jpg

بعد از این گل بایرن هجومی‌تر به بازی ادامه داد. شواینی دقیقه 38 یک ضربه سر خطرناک به توپ زد، اما تر اشتگن توانست توپ را به کرنر بفرستد. دقیقه چهل تیاگو سه نفر از یاران بارسا را دریبل کرد و توپ را به لواندوفسکی رساند، اما باز هم تر اشتگن در دفع توپ موفق نشان داد. این نیمه با نتیجه 2 بر 1 به سود بارسلونا به پایان رسید.

آمار بازی رأی به برتری بایرن در دوندگی، مالکیت توپ، و شوت به سمت دروازه می‌داد. در نیمه دوم هم باواریایی‌ها تقلای بیشتری برای حمله و ایجاد موقعیت از خود نشان دادند. تیاگو، رافینیا و برنات چند حرکت را ترتیب دادند، اما هیچکدام به مقصد نرسید.

بالاخره دقیقه 59 رابرت لواندوفسکی روی پاس شواین‌اشتایگر موفق شد دروازه تر اشتگن را باز کند و بازی را به تساوی بکشاند.

01028873.jpg

بارسایی‌ها در مقابل تلاش می‌کردند بتوانند روی ضد حملات دروازه نویر را تهدید کنند، اما در این نیمه چندان موفق نبودند. در مقابل دقیقه 74 بایرن گل سوم را هم به ثمر رساند. از پشت محوطه جریمه بود که توماس مولر توپ را به گوشه سمت راست دروازه بارسلونا فرستاد.

01028874.jpg

دقیقه هشتاد صحنه کرنر آلونسو و تصاحب توپ توسط بن‌عطیه تکرار شد اما این بار توپ از بالای دروازه به بیرون رفت. این آخرین موقعیت بایرن در این بازی بود در حالیکه کاتالان‌ها در این نیمه هیچ فرصت جدی و خطرناکی نداشتند. در پایان نود دقیقه گرچه بایرن مونیخ با حساب 3 بر 2 پیروز میدان شد، اما در مجموع دو دیدار رفت و برگشت بارسلونا 5 بر 3 حریف آلمانی خود را شکست داد و به فینال صعود کرد.

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه

[h=1]مسی: بارسلونا باید لیگ قهرمانان را ببرد[/h]

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
تنها فتح لیگ قهرمانان ستاره آرژانتینی بارسلونا را راضی می کند .به گزارش وبسایت نود، لیونل مسی تاکید کرده است که باشگاه بارسلونا باید فاتح فینال برلین بشود .لیونل مسی لحظاتی پیش در صفحه شخصی خودش در یکی از شبکه های اجتماعی نوشت:" ما می خواستیم به فینال لیگ قهرمانان برسیم و از محقق شدن این اتفاق خوشحال هستیم ولی هدف مان همچنان فتح لیگ قهرمانان است . "بارسلونا در فینال با برنده بازی رئال مادرید و یوونتوس بازی می کند .

لینک به دیدگاه
تبریک به همه طرفدارای بارسلونا بابت قهرمانی لالیگا :hapydancsmil:

ایشالا لیگ قهرمانانم قهرمانه :hapydancsmil:

اومدم لی لی لی بزارم دیدم یه نفر جلوتر از منه

مرسی :icon_gol:

لینک به دیدگاه

حالا لی لی لی لی لی لی لی لی لی لی لی لی لی لی لی لی لی لی لی لی لی لی لی لی لی لی لی لی لی لی لی لی لی لی

لی لی لی لی لی لی لی لی لی لی لی لی لی لی لی لی لی لی لی لی لی لی لی لی لی لی لی لی لی لی لی لی لی لی لی لی لی لی لی لی لی لی لی لی لی لی لی لی

تبرررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییکککککککککککککککککککک

دوستان جیغ و دست و هوررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررررراااااااااااااااااااااا

تبریک به همه

:TAEL_SmileyCente::TAEL_SmileyCente::vi7qxn1yjxc2bnqyf8v:w31::w36::w36::vi7qxn1yjxc2bnqyf8v:TAEL_SmileyCente::w42::w14::cakesmileyf::w70::rose::w71::w330::w14::vi7qxn1yjxc2bnqyf8v:w330::w14::w14::w14::w14::vi7qxn1yjxc2bnqyf8v:vi7qxn1yjxc2bnqyf8v:vi7qxn1yjxc2bnqyf8v:2eaoapgxehimkak1y7e:2eaoapgxehimkak1y7e:2eaoapgxehimkak1y7e:2eaoapgxehimkak1y7e:2eaoapgxehimkak1y7e:2eaoapgxehimkak1y7e

لینک به دیدگاه

[TR]

[TD]با پیروزی در خانه اتلتیکو مادرید

[h=1]بارسلونا قهرمان رقابت های لالیگا شد[/h]

[h=2]بارسا با پیروزی 1-0 مقابل اتلتیکو مادرید، قهرمانی اش در رقابت های این فصل لالیگا را قطعی کرد.[/h][/TD]

[TD=align: left]01029226.jpg[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

[TR]

[/TD]

[/TR]

[TR]

به گزارش "ورزش سه"، شاگردان لوئیس انریکه که از دو دیدار باقی مانده، به یک پیروزی نیاز داشتند، ‏در دیدار امشب مقابل اتلتیکو با تک گل مسی پیروز شدند و قهرمانی شان را قطعی کردند.‏

بازی با حملات بسیار خطرناک اتلتیکو آغاز شد و اگر درخشش کلودیو براوو نبود، شاگردان دیگو ‏سیمئونه در همان 15 دقیقه ابتدایی، حداقل دو بار به گل می رسیدند. ‏

01029230.jpg

در ادامه آبی و اناری ها بر بازی مسلط شدند و حملات خطرناکی روی دروازه یان اوبلاک ترتیب دادند ‏اما تلاش آنها برای رسیدن به گل بی نتیجه بود و نیمه اول با تساوی بدون گل به پایان رسید. ‏

نیمه دوم را بارسا بهتر آغاز کرد و بعد از چند حمله نصفه و نیمه، سرانجام در دقیقه 63 به گل رسیدند. ‏همکاری مسی با پدرو و در نهایت ضربه هوشمندانه ستاره آرژانتینی، به گوشه دروازه اتلتیکو رفت و ‏بارسا پیش افتاد.‏

01029224.jpg

اتلتیکو که شکست در این دیدار می توانست جایگاهش در رتبه سوم را به خطر بیندازد، در ادامه نمایش ‏هجومی تری داشت و در مقابل بازیکنان بارسا روی ضدحملات دروازه این تیم را تهدید می کردند. ‏

تلاش دو تیم برای رسیدن به گل های بیشتر بی فایده بود و در شرایطی که دقایق پایانی به خشونت هم ‏کشیده شد، بازی با همان یک گل به پایان رسید. ‏

اتلتیکو با این شکست 77 امتیازی باقی ماند اما به لطف توقف والنسیا مقابل سلتاویگو، جایگاه سومش را ‏قطعی کرد. ‏

[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

لینک به دیدگاه

مهاجم معروف اتلتیکومادرید بعد از باخت از بارسا گفت: در یک ثانیه مسی همه چیز را به سود تیمش تغییر داد.

شب گذشته هنگامی که داور سوت پایان بازی بارسلونا در زمین اتلتیکومادرید را به صدا درآورد، یک بازیکن خوشنام ، پرسابقه و با تجربه از تیم مادریدی به تعریف از قابلیت‌های حریف،‌به خصوص لیونل مسی پرداخت.

این بازیکن نامی کسی جز «فرناندو تورس»‌ نبود. بازیکنی که در باخت یک بر صفر از کاتالان‌ها سهیم شد و در پایان جشن قهرمانی لالیگایی بارسا را هم از دور دید.

t1.jpg

تورس به خبرنگاران گفت:تا قبل از آنکه دقیقه 65 مسی گل بزند، فکر می‌کردیم بارسلونی‌ها را خیلی خوب تحت کنترل داریم. یک لحظه غفلت کردیم و یک ثانیه قدرت لیونل مسی را نادیده گرفتیم. نتیجه همان شد که دیدیم. او یک تنه نتیجه را تغییر داد.

وی ادامه داد: تلاش داشتیم از قابلیت‌های خود به خصوص روی ضدحملات استفاده کنیم. بارسا هم خوب بود. اما آنها نمی‌ خواستند مقابل ما خطر کنند. تا این که گل مسی و حرکت تکنیکی او پیش آمد. او واقعا یک بار دیگر قابلیتش را نشان داد.

لینک به دیدگاه

صفحه ی مشهور اسپانیایی مارکا چاپ مادرید پس از درخشش جناب آقای لئو مسی در بازی با اتلتیکو مادرید و قهرمانی در لالیگا در تیتری جالب نوشت لیگ مسی !

11202874-10153249718277349-6205703907283548886-o.jpg

لینک به دیدگاه

موندو دپورتیوو با انتشار تصویر زیر اقدام به مقایسه ی قهرمانی های رونالدو در لالیگا و دو بازیکن جدید بارسلونا کرده است . رونالدو در طول 6 فصل حضورش در لالیگا تنها یک قهرمانی در کارنامه دارد و داگلاس پریرا با 73 دقیقه بازی و فرمائلن با 0 دقیقه بازی نیز یک قهرمانی در لالیگا .

img_fmarchi_20150517-225330_imagenes_md_otras_fuentes_memes14-kOkC--911x683%40MundoDeportivo-Web.jpg

لینک به دیدگاه

سرمربی چلسی اعتقاد دارد که لیونل مسی نقش اساسی در قهرمانی بارسا در لالیگا ایفا کرده است .

خوزه مورینیو اذعان کرده که دنیای فوتبال بعد از مسی دچار تغییرات زیادی می شود .

lionel-messi-39292.jpg

مورینیو به رادیو Talk Sport انگلیس گفته است :" ده سال دیگر، وقتی مسی بازنشسته شده است، فوتبال اروپا به طور کل نسبت به الان تغییر کرده است .

بارسلونا در سال های اخیر با رایکارد، گواردیولا و انریکه به عنوان مربی به قهرمانی زیادی رسیده و لیونل مسی نقش اساسی در تمامی آن قهرمانی ها ایفا کرده است .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...