رفتن به مطلب

*>>* کلوپ هواداران تیم پر طرفدار بارسلونا *<<*

ارسال های توصیه شده

خوره مورینیو سرمربی تیم فوتبال چلسی در کنفرانس مطبوعاتی اخیر خود مسی را یک بازیکن منحصر به فرد دانست .

مورینیو گفت : " مسی منحصر به فرد است . همیشه باعث رقم خوردن تفاوت ها میشود . هر تیمی که مسی را داشته باشد برنده ی لیگ قهرمانان و جام ها میشود " .

2455501-3013-b.jpg

مورینیو در ادامه گفت مسی بارها یکی از خطرناک ترین حریفانش بوده است . این سرمربی پرتغالی میگوید هر بار که چهره ی مسی را می بیند ساعت ها فکر میکند که چگونه میتوان او را متوقف کرد و به این نتیجه رسیده است که گرفتن جلوی مسی غیر ممکن است .

حالا حالا باید اعتراف کنه:ws28:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 496
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

امروز صبح لئو مسی از سوی شبکه معتبر ESPN به عنوان بهترین ورزشکار بین المللی سال 2015 برگزیده شد.

او در رقابت با افرادی چون رونالدو، نوواک جوکوویچ و لوئیز همیلتون این عنوان را از آن خود کرد.

img-150607-0149.jpg

لینک به دیدگاه
امروز صبح لئو مسی از سوی شبکه معتبر ESPN به عنوان بهترین ورزشکار بین المللی سال 2015 برگزیده شد.

او در رقابت با افرادی چون رونالدو، نوواک جوکوویچ و لوئیز همیلتون این عنوان را از آن خود کرد.

img-150607-0149.jpg

لی لی لی لی لی لی لی لی لی:icon_gol:

لینک به دیدگاه

لکس مورگان روز گذشته پس از بازی بارسلونا و لس آنجلس گلکسی به دیدار آندرس اینیستا رفت و در حاشیه این دیدار، بازیکن تیم ملی زنان آمریکا در مورد لیونل مسی و بارسلونا به صحبت پرداخت.مورگان که به تازگی با تیم ملی آمریکا قهرمان جام جهانی 2015 کانادا شده است تصریح کرد که لئو مسی بهترین فوتبالیست در جهان است.

alex-morgan-44882-44883.jpg

وی گفت:بهترین تیم من؟ (با خننده) نمی دانم. تغییرات زیادی در فصل نقل و انتقالات فوتبال مردان وجود داشته، اما من فکر می کنم لس آنجلس گلکسی خریدهای بزرگ داشته است و آنها در بهترین فرم خود هستند، آنها یک تیم بزرگ هستند.

مورگان در جواب به سوال اینکه بهترین تیم در جهان کدام است گفت:من از طرفداران بزرگ بارسلونا هستم. من بازی آنها را تحسین می کنم، البته تیم های خوب دیگری هم در جهان وجود دارد و باید ببینیم که در فصل آینده چه اتفاقی می افتد.

alex-morgan-24302.jpg

این فوتبالیست زن 26 ساله همچنین در خصوص بهترین بازیکن جهان چه کسی است عنوان کرد:

لیونل مسی. ما که مردم بومی کالیفرنیا هستیم شگفت زده شدیم چه برسد به مردم روزایو (محل تولد مسی). این بازیکن شماره 10 با گلی که در فینال جام حذفی اسپانیا مقابل اتلتیک بیلبائو به ثمر رساند به همه نشان داد که چه بازیکنی است.

اوبارها توانسته چنین گل هایی به ثمر برساند.گل هایی که زدن حتی یکی از آن ها برای دیگر بازیکنان جهان غیر ممکن است.

هیچ کس نمی تواند او را متوقف کند، مسی از جهان دیگری است. او بدون مدافعان و مهاجمان دیگر هم می تواند بازی کند و به تنهایی یک تیم کامل است.

شما می توانید به هر شکلی گل بزنید، ولی گل مسی به بیلبائو را به یاد بیاورید، جایی که 3 یا 4 مدافع را پش سر گذاشت و به گل رسید. . . این شگفت انگیز است. گاهی اوقات شما احساس می کنید که او از بقیه بازیکنان در جهان بهتر است و گاهی اوقات هم سخت می شود باور کرد که او یک انسان باشد.

لینک به دیدگاه

لوئیس سوارز بازیکنی است که در خارج زمین نزد هواداران بارسلونا بسیار محبوب است او در روز های گذشته یک مکالمه بسیار کوتاه و البته جالب با یک کودک بارسلونی داشته است.

suiarez.jpg

گفت و گوی سوارز و این کودک بعد از این که سوارز به او امضا میدهد

پسر : تو بهترینی سوارز!

سوارز : ن من بهترین نیستم ، تو میدونی کی بهترین است؟

پسر : آره میدونم ، اینو همه میدونن !!

سوارز : واقعا؟ کی بهترین بازیکنه؟

پسر : لئو مسی !!

سوارز : اره درسته ، هاها !!

لینک به دیدگاه

rs-560x415-140620170424-1024-wch12-cm-62014.jpg

تراكم دايره ها نشان از محل گلهاى به ثمر رسونده بازيكن هاست .

دايره قرمز به معنى دريافت توپ توسط بازيكن و گل كردن هستش .

دايره زرد گلهايى كه بعد از يك دريبل بازيكن به ثمر رسونده .

در اين نمودار كاملا مشخصه كه نيمار عملكرد درخشان ترى داشته و بدون احتساب پنالتى هاى كه كيريس رونالدو زده يك سر و گردن بالاتره ( ضمنا نيمار گلهاى بعد از دريبل زدن بازيكن و گلهاى خارج از محوطه 18 قدمش هم بيشتره )

حالا خودتون قضاوت کنید آیا لازمه لیونل مسی رو با رونالدو مقایسه کرد؟؟

اصن قابل قیاس هستن؟؟!؟!!

11800629_1126854897343341_5935349569897788733_n.jpg

لینک به دیدگاه

میگل آنخل نادال ، عموی رافا نادال و مدافع سابق بارسلونا معتقد است کریستیانو رونالدو ستاره رئال مادرید به هیچ وجه هم سطح لیونل مسی نیست، حتی به او نزدیک هم نشده است.

مسی فوق ستاره آرژانتینی بارسلونا نقش بسیار کلیدی را در موفقیت های تیمش در فصل 2014/15 داشت و یکی از مهره ها اصلی انریکه برای فتح سه گانه به شمار می رفت.

lionel-messi-44394.jpg

نادال احساس می کند مسی می تواند در بازی های بزرگ به تنهایی نتیجه را رقم بزند. وی در گفتتگو با خبرنگاران گفت: بارسلونا یک تیم بزرگ با یک بازیکن خاص به نام مسی است.

او قادر است به تنهایی قفل بازی ها را باز کند. بازی ها و نمایش کریستیانو رونالدو جذاب و دیدنی است، اما واقعا نمیشه او را با مسی مقایسه کرد.

مسی در سطح بالاتری از دیگر بازیکنان دارد. بی چون و چرا او بهترین است و هیچ بازیکنی توانایی انجام کارهای او را ندارد.

لینک به دیدگاه

lala.jpg

اشاره: مطلبی که می خوانید از سری یادداشت های اعضای بارسا نیوز است و انتشار آن الزاما به معنی تایید تمام یا بخشی از آن نیست . خوانندگان این مطلب می توانند با ارسال یادداشت خود، مطلب ذیل را تایید یا نقد کنند.

............................

سرانجام پس از ماه ها انتظار،انتخابات ریاست باشگاه بارسلونا انجام شد و جوزپ ماریا بارتومئو،مدیر عمال تیم فاتح سه گانه،مجددا به مدت 6 سال و تا سال 2021 به عنوان مدیر عامل بارسلونا منصوب شد.

1438336301-extras-noticia-foton-7-2.jpg

بارتومئو میدانست که تونی فریخا و آگوستی بندیتو نمی توانند برای او خطری در راه پیروزی در انتخابات ایجاد کنند اما او خوب میدانست که خوان لاپورتا،مدیرعامل سابق بارسا بین سال های 2003 تا 2010،میتواند خطری جدی برای او ایجاد کند.

شاید مهم ترین دلیل منتصب شدن ماریا بارتومئو به عنوان مدیر عامل بارسلونا،کسب سه گانه نبود بلکه رفتار نه چندان حرفه ای لاپورتا تا زمان برگزاری انتخابات بود.خوان با مصاحبه هایی تند و با لحنی کنایه آمیز،از ماریا بارتومئو انتقاد کرد که این کار شاید باعث شد تا هواداران اعتمادشان به وی را از دست بدهند.

سکانس های دراماتیک مراسم اعلام نتیجه انتخابات با جمله ای جالب از شکست خورده بزرگ انتخابات به پایان رسید."بارتومئو کاملا در چنگال قطری هاست و لاماسیا را نابود خواهد کرد."

بهتر است نگاهی کوتاه به تاریخچه لاماسیا بیندازیم.

pic-2014-10-19-bejamin-a-s--andreu-05-v1424862272-jpg.jpg

موسسه استعداد یابی و پرورش بازیکنان مستعد بارسلونا ملقب به "لاماسیا" در سال 1966 پایه گذاری شد که البته تاریخ ساخت بنای این آکادمی مربوط به سال 1702 بوده است که با تلاش مدیران باشگاه،این بنا در سال 1957 بازسازی شده است.

نسل طلایی محصولات لاماسیا متشکل از جوزپ گواردیولا،ژوای هرناندز،کارلوس پویول،سرجی بارخوان،آندرس اینیستا،سسک فابرگاس،جرارد پیکه و دیگر بازیکنان برجسته بوده است؛البته میتوان لیونل مسی را به این لیست اضافه کرد اما مسی کار خود را در تیم نونهالان"نیولز اولد بویز" آغاز کرده است. بازیکنان منتخب پرورش یافته در لاماسیا عمدتا در تیم B بارسلونا مشغول به کار میشوند تا در کنار تیم های نه چندان قدرتمند،مسیر ساده تری برای پیشرفت داشته باشند.تیم های نه چندان قوی! اوزه‌بیو ساکریستن دو فصل قبل توانست با محصولات لاماسیا،جواز حضور در لالیگا را کسب کند اما با توجه به قانون سازمان لیگ اسپانیا که دو تیم متعلق به یک باشگاه نمیتوانند مشترکا در یک لیگ حضور داشته باشند،مجبور به ماندن در دسته پایین تر شد اما سال قبل،یکی از جوان ترین باسگاه های جهان نتوانست در مقابل تیم های نه چندان قوی نتیجه بگیرد تا اوزه بیو ساکریستن پس از چهار فصل حضور در تیم B متشکل از محصولات لاماسیا برکنار شود.سرانجام نیز تیم B به دسته پایین تر سقوط کرد.این اتفاق خشم برخی از پیشکسوتان بارسلونا را برانگیخت اما سناریوی ضد بارتومئویی پس از اتفاقات عجیب نقل و انتقالات آغاز شد. یوهان کرایوف کبیر و خوان لاپورتا منتقدان اصلی عملکرد بارتومئو بر سکان ریاست بارسلونا بودند که اعتقاد بر این داشتند که او چندان اهمیتی به لاماسیا نمی دهد و تنها به فکر مسائل مالی بوده و کاملا در چنگال قطری هاست.(البته لازم به ذکر است که بارتومئو در یک سال 1100 میلیارد تومان درآمدزایی کرده بود که در نوع خود یک رکورد محسوب میشود.)

cruyff-considera-absurdo-pagar-80-millones-por-pogba.jpg

اولین اتفاقی که خیلی مورد رضایت هواداران نگران لاماسیا قرار نگرفت،انتقال بابی آدکانیه به لیورپول بود،اما فروش محمد العریشی ملقب به موها به استوک سیتی،مائو دیالو به آس رم و کای روییز به پاریس سن ژرمن،عصبانیت برخی هواداران را دو چندان کرد،تا جایی که یوهان کرایوف با لحنی تند نسبت به ریاست باشگاه انتقاد کرد و گفت:"به جای خرید بازیکن،لاماسیا را حفظ کنید!" البته هنوز نمیتوان از پدیده هایی که لاماسیا تحویل داده است چشم پوشی کرد.ساندرو رامیرز،مونیر ال حدادی،آلن هالیوویچ،سرجی سامپر،الکس گریمالدو چندی از این پدیده ها هستند اما ریاست بارسلونا در حفظ این بازیکنان ناتمام نشان داده و خریدهای پر سر و صدا را به حفظ بازیکنان جوان لاماسیا ترجیح میدهد!

2014-08-05entrenomiguel-pic-2014-08-05entreno103-v1409680219.jpg

با توجه به سرریز شدن پول عرب ها و روس ها به فوتبال و خریدهای گران قیمت عمدتا بی دلیل،تا چند سال دیگر ممکن است حتی قیمت بازیکنی 34 ساله به 50 میلیون یورو برسد.پس در این دوره حساس،حفظ این جوانان که به احتمال زیاد در آینده به ستاره هایی نظیر ژاوی هرناندز،آندرس اینیستا و لیونل مسی تبدیل خواهد شد،عاقلانه ترین کار در بازار بی رحم مالی فوتبال است. منبع :بارسا ​نیوز

لینک به دیدگاه

حکم ها و شواهد زیادی است که نشان می دهد لیونل مسی ابر مرد تاریخ است .

نمونه ای از این سند را در ادامه می توانید ببینید . مقایسه ی رونالدو ، مسی ، پله و مارادونا در 28 سالگی .

messi-vs-ronaldo.jpg

مارادونا 6 عنوان

پله 9 عنوان

رونالدو 12 عنوان

لیونل مسی 24 عنوان

edd91d0bedea3636bb6a09c2a87285fd.jpg

لینک به دیدگاه

در ادامه مصاحبه مدافع باشگاه اتلتیک بیلبائو یعنی مایکل ریکو را از وب سایت ال موندو باهم میخوانیم.

در فینال جام حذفی قبل از اینکه مسی گل بزنه من قصد داشتم روش خطا انجام بدم و با این روش مانع گلزنی لئو بشم اما او موفق شد و از من عبور کرد من بعد از اینکه پای مسی را زدم انتظار داشتم روی زمین بیفتد اما او به راحتی از من عبور کرد و موفق شد تا گلزنی کند من با خطا هم موفق نشدم لئو را متوقف کنم.

mikel-rico-a-messi-si-le-doy-la-patada.jpg

بهترین بازیکن جهان :

بدون شک لئو مسی بهترین بازیکن جهان است.

روش متوقف کردن لئو مسی :

در حال حاضر متوقف کردن لئو مسی یک کار غیرممکن است.

ویژگی های لئو مسی :

او یک انسان بسیار متواضع است ، مسی بازیکنی است که بنیه جسمی بسیار قوی داره و متوقف کردن او آسان نیست.

شرایط در اتلتیک بیلبائو :

من در حال حاضر شرایط خوبی دارم ، به تازگی قرارداد خودم را تمدید کردم و تمام تمرکزم روی فصل جدید است.

لینک به دیدگاه

ماریا بارتومئو ساعتی پیش در توییتر خود عکسی از ملاقاتش را با لیونل مسی منتشر کرد نوشت :

" ملاقات با شما بسیار عالی بود آقای رئیس "

0fe0cbe9f70d65e4c6ef4733fe938be7.jpg

8fc840843fd73b194406acd335ed5f5f.jpg

لینک به دیدگاه

دشورن براون بازیکن جامائیکایی که پس از باخت مقابل آرژانتین در کوپا آمریکا ، با لیونل مسی عکس سلفی گرفت و جنجال های بسیاری ایجاد شد و بعد از آن بسیار معروف شد امروز در ترکیب والرنگا به مصاف رئال مادرید میرود .

ffffdd-jpg.jpg

براون در مصاحبه خود گفت : با رونالدو عکس نمیگیرم . از گرفتن عکس با مسی پس از باخت به آرژانتین پشیمان نیستم چرا که تنها یک مسی وجود دارد . اکنون ترجیح میدهم به رئال مادرید گل بزنم . این شاید چیز بزرگی باشد اما چیزی است که من میخواهم .

لینک به دیدگاه

تیم آ اس رم در جام خوان گمپر به مصاف بارسلونا رفت که با نتیجه 3-0 شکست خورد.

توتی به وبسایت باشگاه رم گفته است :" چهارشنبه شب ما این افتخار را داشتیم که در نیوکمپ به مصاف بارسلونا برویم . اگر نتیجه را کنار بگذاریم ما از بازی در مقابل چنین بازیکنان استثنایی تجربه ارزشمندی بدست آوردیم .

pic-2015-08-05-otro-barcelona-roma-26-optimized-v1438873462-jpg.jpg

باید به مسی اشاره کنم . او بار دیگر ثابت کرد که نه تنها یک قهرمان بی نظیر بلکه الگوی مهربانی است .

شخصیت و فروتنی او بی نظیر است همانند بازی کردن او.

او واقعا یک قهرمان است . "

لینک به دیدگاه

بارسلونا امشب در سوپر کاپ اروپا از ساعت 23:15 در کشور گرجستان به مصاف سویا می رود .اینیستا به خبرنگاران گفته است :" وقتی سه گانه را فتح کردیم بلافاصله تمرکزمان روی فتح بقیه جام ها رفت . خوشحالیم که فرصت فتح جام های بیشتر را داریم ولی کار آسانی در پیش نداریم .

1510.jpg

وقتی مسی را در تیم داشته باشید، جام ها از راه می رسند . مشتاق بازی کردن با وی در این فصل هستم . امیدواریم که در سوپر کاپ اروپا بار دیگر توانایی هایش را به نمایش بگذارد .

می دانیم که سویا حریف دشواری است . نباید تمرکزمان را از دست بدهیم . باید بازی به بازی پیش برویم تا به شش گانه برسیم . "

لینک به دیدگاه

به گزارش سایت Goal، ویتولو می گوید که لیونل مسی در بازی دیشب فینال سوپرکاپ اروپا بین بارسلونا و سویا نشان داد که از چه جهت او را بهترین بازیکن تاریخ می دانند. مسی در این بازی موفق شد تا 2 بار به زیبایی دروازه حریف را از ضربات آزاد پشت محوطه جریمه باز کند.

vitolo-1.jpg

ویتولو درباره مسی و بازی دیشب گفت:مسی بهترین بازیکن تاریخ است و در این بازی یک عملکرد طوفانی را از خود به نمایش گذاشت. تیم آن ها بهترین عملکرد ممکن را داشت. ما در این بازی بسیار تلاش کردیم، اما زمانی که 4-1 از حریف عقب می افتید، جبران کردن نتیجه آسان نیست.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...