رفتن به مطلب

*>>* کلوپ هواداران تیم پر طرفدار بارسلونا *<<*

ارسال های توصیه شده

وقتی لیونل مسی در مراسم جشن سه گانه در نیوکمپ می خواهد صحبت کند و تماشاگران شعار معروف " مســـی مســـی " را سر میداند لوییز انریکه سرمربی بارسلونا هم با آنها همراهی می کرد . ویدئوی تشویق مسی توسط انریکه در ادامه قابل دانلود است.

barcelona-players-celebrate-43094.jpg

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 496
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

با توجه به مطالعات یک موسسه فوتبال به نام نیو شاتل که رصد خانه فوتبال است . به بررسی بهترین و گران قیمیت ترین بازیکنان دنیا پرداخته که مسی با ارزشی قالب بر 280,8 میلیون را دارد رقیب مسی که تقریبا با او 130 میلیون یورویی در قیمیت فاصله دارد . بازیکن تیم چلسی ادن هازارد میباشد .

2013-01-16_BARCELONA-MALAGA_05.v1358372462.JPG

سومین نقر در بین بازیکنان گران قیمیت کسی نیست جز بازیکن پرتغالی رئال مادرید رونالدو می باشد که قیمت این بازیکن 124,7 براورده شده که قیمت مسی تقریبا دو برابر این بازیکن پرتغالی است . در لیست زیر همه چیز گویای ماجراست

captura_de_pantalla_2015-06-09_a_les_12_21_27.png

لینک به دیدگاه

هافبک کروات بارسلونا از همبازی آرژانتینی خودش تمجید کرده است .

ایوان راکیتیچ اعتقاد دارد که لوئیز انریکه در نخستین فصل حضورش روی نیمکت بارسلونا عملکرد شگفت انگیزی داشته است .

660x371xrakitich-final-juve-pagespeed-ic-jw7e1qfrqe.jpg

راکیتیچ به Al Primer Toque گفته است :" فکر نمی کنم دیگر بازیکنی مثل لئو ببینیم . اگر لازم باشد که در زمین ۱۰ هزار متر بدوید تا بتوانید به وی کمک کنید باید این کار را انجام دهید .

لینک به دیدگاه

هافبک 35 ساله سابق بارسلونا که به تازگی راهی قطر شده درباره لیونل مسی عنوان کرد:

او ریزنقش‌ترین و در عین حال بهترین بازیکن در تمام بخش‌هاست.

مسی یک پدیده است. من نمی‌‌خواهم چیز جدیدی درباره او بگویم.

کاری که لئو دارد انجام می‌دهد حیرت‌آور است. او حتی در دفاع هم بهترین است. زمانی که او مدافعان کناری حریفان را تحت فشار می‌گذارد، توپ را تصاحب می‌کند. او در هر کاری بهترین است و فرقی نمی‌کند که چه کار می‌کند.

xavi-hernandez-41253.jpg

ژاوی ادامه داد: وقتی مسی توپ را بگیرد می‌دانید که قرار است یک اتفاق رخ دهد. داشتن مسی در تیم‌ یعنی اینکه همیشه باید به او نگاه کنید و هیچ توضیح دیگری نمی‌توان داشت. وقتی مسی را جلوتر از خودت می‌بینی و فضای کافی برای پاس دادن به او داری باید هرچه زودتر توپ را به او بدهی و بقیه کار را به او بسپاری، چون می‌دانی که خیلی زود یک حمله را ترتیب می‌دهد و خطرسار می‌شود. حریفان هم انتظار چنین چیزی را دارند.

بدون شک مسی بهترین بازیکن تاریخ است.

لینک به دیدگاه

کلمات هم از توصیف مسی عاجزند ! آماری حیرت انگیز از رابطه بارسا و مسی در کسب جام . این سوال همیشه مطرح بوده که بارسا در گذشته (زمانی که مسی نبود) چند جام را فتح کرده بود و الان که حدود 11 سال با مسی بوده چه شرایطی در کسب جام پیدا کرده است ؟!

11406776-684959491616120-1947941808499360448-n.jpg

| آمار کاملا واضح هستند |

بارسلونا قبل از انتقال مسی به تیم اصلی : با 62 جام ! و رئال مادرید با 72 جام !

بارسلونا بعد از انتقال مسی به تیم اصلی پس از 11 سال : 86 جام و رئال مادرید با 82 جام !

11390169_1014043158613594_6391704265876402682_n.jpg

لینک به دیدگاه

ژاوی شکی ندارد که مسی بهترین بازیکن دنیاست و اظهارات جالبی درباره رونالدو دارد.

او در روزنامه اسپورت چنین نوشته است:«از نظر من لیونل مسی همیشه مستحق دریافت توپ طلا است. او بهترین بازیکن دنیاست. اگر قرار باشد به بهترین بازیکن دنیا رای داد، همیشه لئو جایزه را می برد.

de54a56a-bafa-4275-8577-ffa58f77bf3b-cb-jpeg.jpeg

اگر قرار باشد به بهترین بازیکن دنیا رای داد بدون شک آن بازیکن مسی است. هرکس چیزی جز این بگوید از بستگان رونالدو یا هواداران تیم ملی پرتغال یا رئال مادرید است. اما کسی که فوتبال را بفهمد، متوجه می شود که کسی نیست که هم از نظر توانایی های فردی و هم از نظر جوایز بر دنیا سلطه داشته باشد».

لینک به دیدگاه

در ادامه مصاحبه خاوبر ماسکرانو بازیکن متعصب تیم ملی آرژانتین را باهم مورد بررسی قرار میدهیم لازم به ذکر است که خاویر در این مصاحبه در مورد مسی هم صحبت کرد.

مسی بهترین لحظه های دورانش رو داره سپری میکنه،نه به خاصر اینکه از لحاظ بدنی قدرتمند بلکه الان تجربه بیشتری پیدا کرده و خیلی کامل تر شده اون گل میزنه،پاس گل میده،دفاع میکنه و تیم رو هم رهبری میکنه از یه وینگر به یه مهاجم تبدیل میشه و همه رکورد هارو شکسته و الان پیشرفت زیادی کرده و این بازیکن کامل الان همه کاره است.

javiermascheranoargentina2-netherlandsworldcup2014-isiphotos.jpg

توی فیلم گفتی که میخوای 5 دقیقه جای مسی باشی :

ن من گفتم فقط 5 ثانیه،فقط همینو میخوام.

چرا 5 ثانیه :

دوست دارم بازی رو از چشم های مسی تماشا کنم،اون همه چیز رو تو یه نگا میبینه.

آیا مسی هم دوست داره جای ماسکی باشه :

ن فک نکنم،چون اون کاری رو میکنه که بقیه نمیتونن انجام بدن،اگه اون بخواد دفاع کنه مطمئن باشید کسی نمیتون ازش رد بشه.

لینک به دیدگاه

داوید ویا، مهاجم سابق بارسا، معتقد است لیونل مسی بهترین کمک برای بازیکنان جدید آبی و اناری برای آشنایی با سبک بازی این تیم است.

لئو مسی که یک دهه قبل به ترکیب اصلی بارسلونا راه پیدا کرد، در این مدت 7 قهرمانی در لالیگا و 4 قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا با این تیم به دست آورد. داوید ویا که سه فصل در بارسا بازی کرد، فاش کرد که مسی در جا افتادن در نوکمپ، کمک زیادی به او کرد.

داوید ویا گفت:" بهترین کمک برای جا افتادن در چنین سیستمی، مسی است. حدود 70 درصد گل هایی که من برای بارسا به ثمر رساندم را او به وجود آورد و به عبارتی اکثر گل هایی که در بارسا زدم را مدیون لیونل مسی هستم"

lionel-messi-and-david-villa-41855.jpg

ویا در سال 2013 راهی اتلتیکو مادرید شد و با این تیم علاوه بر قهرمانی در لالیگا، تا فینال چمپیونزلیگ نیز پیش رفت:" خیلی ها فکر می کردند من بعد از ترک بارسا، به انگلیس خواهم رفت اما اتلتیکو همان چیزی بود که من می خواستم.

کسی نمی توانست آنچه ما فصل گذشته انجام دادیم را تصورکند. ما تیمی خوبی بودیم. من در آن یک سال دوستان فوق العاده ای پیدا کردم."

لینک به دیدگاه

طبق گزارش یکی از شبکه های رادیویی شیلی ، در جریان بازی 2 - 2 آرژانتین و پاراگوئه ، لیونل مسی به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شد . ستاره آرژانتینی پس از بازی از شدت ناراحتی جایزه ای که مطعلق به او بود را رد کرد !

1434306974-538193-1434307088-noticia-grande.jpg

پس از رد جایره ، مسئولان به ناچار تصمیم گرفتند که نلسون والدز را به جای او بهترین بازیکن زمین انتخاب کنند .

لینک به دیدگاه

دو تیم آرژانتین و اروگوئه در دومین دیدار خود در رقابت های کوپا آمریکا به مصاف یکدیگر رفتند که در نهایت لیونل مسی همانند بازی قبل بهترین بازیکن این دیدار اعلام شد.

lionel-messi-41972.jpg

لینک به دیدگاه

گابریل باتیستوتا، مهاجم اسطوره فوتبال آرژانتین، با ابراز علاقه به لیونل مسی، کاپیتان تیم ملی آرژانتین، ‏او را بهترین بازیکن دنیا توصیف کرد.‏

او به اوله گفت:" من عاشق مسی هستم؛ چه کسی او را دوست ندارد؟ او از سیاره دیگری است. او ‏بازیکنی استثنایی است. ما همیشه از او بهترین بازی ها را می خواهیم. بخشی از این، تقصیر خود اوست ‏زیرا ما را به دیدن بهترین های بازی هایش عادت داده است.‏

gabriel-batistuta-41950.jpg

باتیستوتا معتقد است هرچند مسی از نظر کیفیت، بی نظیر است اما انتظارات هم از او بالاست.‏

به همین خاطر، ما اجازه نمی دهیم که او زیادی اشتباه کند. در حال حاضر بازیکنی بهتر از او وجود ‏ندارد."‏

لینک به دیدگاه

اورتیگوزا بازیکن تیم ملی پاراگویه در طول بازی با ارژانتین با لیونل مسی صحبت هایی کرد . اورتیگوزا در مصاحبه با یک تلویزیون ورزشی گفته است که من به مسی گفتم : شما بهترین بازیکن جهان هستید . او در ادامه به تعریف و تمجید از مسی پرداخت و گفت هرجا او باشد بازی او میدرخشد .

messi-ortigoza.jpg

او در این مصاحبه گفت که من تحت تاثیر بازی لئو مسی قرار گرفتم . من همیشه بازی او را در تلویزیون تماشا میکردم . وتحت تاثیر بازی او قرار گرفتم او متوقف ناشدنی ست و بازیکنی بسیار عالیست .

لینک به دیدگاه

[h=2]لاپورتا این بار علیه قطر و هم‌ پیمان پلاتینی است[/h]

1425982450-859014-1425982668-noticia-grande.jpg

به گزارش

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
، خوان لاپورتا مدیرعامل پیشین باشگاه بارسلونا اسپانیا که از دو ماه پیش به صورت رسمی فعالیت خود را برای پیروزی در انتخابات باشگاه آغاز کرده است، روز گذشته با حضور در دفتر نقل و انتقالات باشگاه بارسلونا فرم مخصوص انتخاباتی را پر کرده و آن را به امضای خود رساند. کمپ انتخاباتی لاپورتا که از چند ماه پیش در کشورهای چین، ژاپن، امارات و قطر فعال بوده است از روز گذشته در کاتالونیا نیز رسما آغاز به کار کرده است.لاپورتا در جمع خبرنگاران حاضر در دفتر کار خود بر این نکته تاکید کرد که برای تکرار قهرمانی می‌آید اما این هدف اصلی وی نیست و قصد دارد بارسلونا را به ثروتمندترین باشگاه دنیا تبدیل کند.خوان لاپورتا از سوی هواداران الساندرو روسل به هم‌پیمانی با پلاتینی متهم می‌شود و یکی از کارهای اصلی او تبلیغ علیه روسیه و قطر خواهد بود و حمایت مالی بنیاد قطر از بارسلونا پس از پیروزی لاپورتا قطع خواهد شد.وی در این خصوص گفت: من هم اشتباهاتی داشته‌ام ، این را قبول دارم و نمی‌خواهم ادعا کنم که در همه عرصه‌ها موفق بوده‌ام اما اصول و رویه کاری من مثل گذشته است. برای من، این باشگاه ‏فراتر از یک باشگاه است. این باشگاه نمونه ای است که براساس خط فکری و اصول یوهان کرایف، لاماسیا، کاتالونیا و ‏یونیسف بنا شده است. ‏

لینک به دیدگاه

اسکار تابارز، سرمربی تیم ملی اروگوئه، پس از شکست 1-0 تیمش مقابل آرژانتین، تایید کرد که ‏استراتژی تیمش برای مقابله با آلبی سلسته، با درخشش لیونل مسی از بین رفت.‏

آرژانتین توانست با تک گل سرخیو آگوئرو، قهرمان دوره قبلی کوپا آمریکا را ‏شکست بدهد اما تابارز معتقد است سرنوشت این دیدار را مسی رقم زد.‏

او به خبرنگاران گفت:" ما برای این دیدار، یک استراتژی جمعی آماده کرده بودیم اما مسی غیرقابل پیش ‏بینی است؛ زیرا هرگز نمی دانید که او چه کار خواهد کرد. همیشه یک شگفتی وجود خواهد داشت. ‏

او استاد کنترل توپ است؛ او سرعت بالایی دارد و حرکات مدافعان را پیش بینی می کند. او همیشه یک ‏ثانیه جلوتر است. ‏

lionel-messi-argentina-paraguay-copa-america-chile-13062015-dt13bpx2w9x01fnxeqlthup98.jpg

در این سیستم آرژانتین، توپ تقریبا هرگز مستقیما به سمت چپ نمی رود. آنها به طور مورب از راست به ‏چپ می روند و او می داند که وقتی توپ را به سمت چپ ببرد و با آگوئرو بازی کند، خطرناک خواهد ‏بود. آنها رابطه نزدیکی دارند؛ مسی توپ را دقیقا به جایی می فرستد که آگوئرو می خواهد.

لینک به دیدگاه

مقایسه مسی با مارادونا و پله، یکی از موضوعات جذاب در میان رسانه ها و هواداران فوتبال است اما به عقیده افرادی چون سیمئونه، این نوع مقایسه ها چندان منصفانه نیستند و بیشتر موجب جنجال و حاشیه می شوند.

diego-simeone-42278.jpg

سیمئونه به "TYC SPORT" گفت:" مسی شماره یک دنیا تا به امروز است و هیچ بازیکنی حتی به او نزدیک هم نیست.

او 4 توپ طلا را کسب کرده و 4 بار نیز قهرمان چمپیونزلیگ شده است.

او به تنهایی تمام رکوردهای تاریخ فوتبال راجابجا کرده و دنیای فوتبال راتغییر داده.

تا جاییکه ذهنم یاری می کند، هیچ بازیکنی چنین افتخاراتی ندارد، پس اینکه می گویند مسی برای بهترین تاریخ بودن، باید جام جهانی را با آرژانتین فتح کند درست نیست.

قیاس او با مارادونا نیز به نظر من غیرمنصفانه است. شرایط زمانی این دو با هم متفاوت است و در دوران هر یک، فوتبال به شیوه دیگری بازی می شده است.

هرچند که مسی هم تیمش را نایب قهرمان جام جهانی کرد و کمی بدشانس بود که قهرمان نشد.

Messi-shoes.jpg

مسی گلزن تر از مارادوناست؛ در حالیکه مارادونا بیشتر بازیکنی در خدمت تیم بود.پست بازی این دو هم با یکدیگر متفاوت است. هر دو، بازیکنانی استثنایی و تکرار نشدنی هستند."در انتها سیمئونه اظهار امیدواری کرد تا مسی بتواند آرژانتین را قهرمان کوپا آمریکا کند.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...