رفتن به مطلب

*>>* کلوپ هواداران تیم پر طرفدار بارسلونا *<<*

ارسال های توصیه شده

آره واقعا حیف شده که ندیدن...:hanghead:

اشکالی نداره این فصل احتمالا 3تا ال کلاسیکو دیگه باشه...اونارو دیگه حتما ببینید...:a030:

از سال99 به این ور فک نمیکنم سر هم 3تا بازی بارسارو از دست داده باشم

اما دیشب نشد ببینم

حیف شد

ولی بازم از اینکه برنده شد خوشحالم:gnugghender:

مسی هم که ترکوند دمش گرم:w02:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 496
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

از سال99 به این ور فک نمیکنم سر هم 3تا بازی بارسارو از دست داده باشم

اما دیشب نشد ببینم

حیف شد

ولی بازم از اینکه برنده شد خوشحالم:gnugghender:

مسی هم که ترکوند دمش گرم:w02:

پس شما هم یکی از هوادارای پروپاقرص بارسا هستید....:w02:

همیشه همینطور بوده ، وقتی مسی و اینیستا روز خوبشون باشه ، تو سختترین شرایط هم تیم نتیجه میگیره...:w16:

لینک به دیدگاه
پس شما هم یکی از هوادارای پروپاقرص بارسا هستید....:w02:

همیشه همینطور بوده ، وقتی مسی و اینیستا روز خوبشون باشه ، تو سختترین شرایط هم تیم نتیجه میگیره...:w16:

بله همینطوره از وقتی یادمه طرفدار بارسا بودم از وقتی که فیگو ریوالدو و حتی قبل از اونها رونالدوی خدابیامرز کبیر برا بارسا بازی میکردن:w16:

آره هر وقت مسی و اینیستا اراده کنن برد با بارساست

لینک به دیدگاه

اگه مسی نبود عمرا 1 گلم نمیتونستیم بزنیم.

دفاع بارسا هم خیلی مشکل داره.

2تا گل اول رئال حتی نصف موقعیت هم نبودن و فقط به دلیل اشتباه ماسکرانو به گل تبدیل شدن.

اون پنالتی هم که پنالتی نبود و خطا بیرون محوطه بود.

خلاصه که رئال چه ببره چه ببازه کلی شانس میاره....:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

رکورد جدید برای شاه رکوردها

لیونل مسی همچنان به شکستن رکوردها ادامه می دهد. ال کلاسیکوی یکشنبه شب هم برای او تفاوتی نداشت، و با هت تریک در برنابئو، شمار گلهای خود در تاریخ ال کلاسیکو ها را به عدد 21 رساند.

e4l_n_f_c_barcelona_lionel_messi-8039111.jpeg

بازیکن آرژانتینی بعد از 26 مسابقه، از آلفردو دی استفانو که 18 گل در 30 مسابقه میان رئال مادرید و بارسلونا به ثمر رسانده بود، عبور کرد. سومین گلزن برتر تاریخ ال کلاسیکو ها رائول گونزالس با 15 گل است؛ کسی که یک گل بیشتر از فرانسیسکو خنتو (14) به ثمر رسانده است.

در عین حال، هت تریک لیونل مسی به این معنی بود که او در لیست برترین گلزنان تاریخ لالیگا نیز با 235 گل از هوگو سانچز پیشی گرفت و به رکورد 251 گل تلمو زارا نزدیک تر شد.

منبع:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
اگه مسی نبود عمرا 1 گلم نمیتونستیم بزنیم.

دفاع بارسا هم خیلی مشکل داره.

2تا گل اول رئال حتی نصف موقعیت هم نبودن و فقط به دلیل اشتباه ماسکرانو به گل تبدیل شدن.

اون پنالتی هم که پنالتی نبود و خطا بیرون محوطه بود.

خلاصه که رئال چه ببره چه ببازه کلی شانس میاره....:banel_smiley_4:

بله دقیقا موافقم

از زمانی که پویول نیست یه جورایی خط دفاع بهم ریخته، به هرحال پویول با تجربه ای که داشت خیلی کمک میکرد

اره من نمیدونم واقعا چطور اون خطا رو داخل تشخیص داد...ولی میشه گفت خطای داوری بود

ولی با این بازی که کردن نشون دادن که بارسا همیشه بارسا ست، حتی اگه داوری به ضررش بوده باشه...:w16:

ایشالله قهرمانی بارسلونا :a030:

لینک به دیدگاه
بله همینطوره از وقتی یادمه طرفدار بارسا بودم از وقتی که فیگو ریوالدو و حتی قبل از اونها رونالدوی خدابیامرز کبیر برا بارسا بازی میکردن:w16:

آره هر وقت مسی و اینیستا اراده کنن برد با بارساست

وقبل تر از اون زمانی که روماریو و استوئیچکوف و پپ گواردیولا و رونالد کومان و... برای بارسا بازی میکردن

محبوب ترین تیم من نیست(هیچ تیمی میلان نمیشه) ولی مطمئنا خاص ترین تیم دنیاست

دیشب شب بیادماندنی بود

لینک به دیدگاه

[‌DLBOX][/‌DLBOX]روزنامه مارکا چاپ اسپانيا با تيتر "شروع دوباره ي لاليگا" به پيروزي ديشب بارسلونا در ال‌کلاسيکو و بازگشت اين تيم به کورس قهرماني اشاره دارد.

00946813.jpg

روزنامه ي آس چاپ اسپانيا با تيتر "طوفان فوتبال" به جذابيت و زيبايي بازي پرگل ديشب پرداخته است.

00946812.jpg

روزنامه ي موندو ديپورتيوو چاپ کاتالونيا با تيتر "هيجان" به جذابيت بازي ديشب و درخشش مسي در اين ديدار پرداخته است.

00946814.jpg

روزنامه ي اسپورت چاپ کاتالونيا، با تيتر "مسي مادريد را نابود کرد" به درخشش ستاره ي آرژانتيني بارسلونا مقابل رئال مادريد پرداخته است.

00946815.jpg

لینک به دیدگاه
وقبل تر از اون زمانی که روماریو و استوئیچکوف و پپ گواردیولا و رونالد کومان و... برای بارسا بازی میکردن

محبوب ترین تیم من نیست(هیچ تیمی میلان نمیشه) ولی مطمئنا خاص ترین تیم دنیاست

دیشب شب بیادماندنی بود

پس شما قبل از ماهم بازی های بارسا رو میدید...:ws37:

بله خیلی شب خوبی بود...:w16:

ممنون بابت خبرهایی که گذاشتید...:a030:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
  • 3 هفته بعد...

[h=2]

[/h]پپ گواردیولا مربی سابق بارسلونا آماده برای بازی در لیگ قهرمانان . در کنفرانس خبری امروز پپ گواردیولا در پاسخ به سوالی در مورد مسی از پاسخگویی اجتناب کرد و به تعریف از مسی پرداخت .

cf2a_2e5b2648ca2611e3a05e0002c9549942_8.jpg

گواردیولا گفت : "از صحبت درباره بارسلونا احساس خوبی ندارم، زیرا نمی خواهم که باعث حواس پرتی خودم و همچنین اعضای بارسلونا شود. من برای نیمه نهایی لیگ قهرمانان و با بایرن مونیخ در اینجا هستم و از اتفاقاتی که در بارسلون می گذرد، بسیار دور هستم تا بتوانم قضاوتی انجام دهم اما اگر بخواهم تنها نظرم را راجع به او به شما بگویم، باید اذعان کنم که هیچ چیز در مورد مسی تغییر نخواهد کرد.لئو بهترین بازیکن در تاریخ است .

هیچ گاه بازیکنی با کیفیت مسی ندیده ام و اطمینان دارم که دیگر نخواهم دید."

منبع :

لینک به دیدگاه

حتما حتما دانلود کنید.ببینید کسی تو دنیا هست که بتونه شبیه به این گل هارو بزنه؟!!

حتی از اون گل مارادونا که از وسط زمین همه رو دریبل میکنه و گل میزنه ، مسی نه یکی بلکه 2-3 مورد زده....

منبع :

لینک به دیدگاه

[h=2]

[/h]

برای هواداران بارسا او سمبل شجاعت و عشق به باشگاه بود، قهرمانی که تاریخ کوتاه و درخشانی را در بارسا رقم زد.

مرگ نابهنگام تیتو ویلانووا در سن 45 سالگی دوستداران فوتبال را در سراسر دنیا در غم و اندوه فرو برد.

1374252258_418407_1374252899_album_grande.jpg

باشگاه بارسلونا که در ماه های اخیر با مشکلات و مسایل ناخواسته ی زیادی دست به گریبان بود تمام مصائبش را در غم از دست دادن این مربی بزرگ به دست فراموشی خواهد سپرد. تیتو دیگر در کنار بارسا نخواهد بود.

تیتو که دوران حضورش در باشگاه بارسلونا به سرعت برق و باد گذشت، با وجود سن کم و دوران کوتاهش از به یاد ماندنی ترین چهره های این باشگاه خواهد بود. او در حالی که جانش در بیرون از زمین در خطر بود، موفق شد بارسا را با صد امتیاز قهرمان لالیگا کند. اما متاسفانه او در مهمترین بازی زندگی اش پیروز نشد.

او که یکی از هافبک های پروش یافته در لاماسیا بود دو سال در تیم جوانان بارسلونای بی بازی کرد و پس از طی کردن دوره ی کسب تجربه و کارآموزی به پپ گواردیولای جوان پیوست و مهم ترین دوران باشگاه بارسلونا را در تمام تاریخ رقم زد.

تیتو پس از استعفای پپ گواردیولا از مربی گری در باشگاه بارسلونا جانشین او شد و دوران طلایی بارسا را ادامه داد. اما افسوس که بیماری سرطان این اسطوره ی بی بدیل را از باشگاه بارسلونا گرفت. اسطوره ای که جای خالی جام هایی که می توانست با باشگاه بارسلونا کسب کند تا پایان دنیا در ذهن هواداران خواهد ماند.

برای هواداران بارسا او سمبل شجاعت و عشق به باشگاه بود، قهرمانی که تاریخ کوتاه و درخشانی را در بارسا رقم زد.

منبع :

لینک به دیدگاه

[h=2]

[/h]

او که یک سال قبل مجبور شده بود از هدایت آبی و اناری ها کنار برود، به هواداران آبی و اناری ها قول داده بود که با تمام وجود با بیماری اش مبارزه کند

تیتو ویلانووا، سرمربی سابق بارسا، ساعتی پیش در 45 سالگی درگذشت تا دنیای فوتبال در شوک خبر مگ او فرو برود.

ml5g_1374252258_418407_1374252387_album_grande.jpg

او که یک سال قبل مجبور شده بود از هدایت آبی و اناری ها کنار برود، به هواداران آبی و اناری ها قول داده بود که با تمام وجود با بیماری اش مبارزه کند اما در نهایت مغلوب فرشته مرگ شد.در نامه خداحافظی او که در سایت باشگاه بارسلونا منتشر شده بود، آمده:

"ممنون بارسا، ممنون از همگی

بعد از پنج سال فوق العاده به عنوان بخشی از تیمی که رویای هر مربی را به حقیقت پیوند میدهد، لحظه ای فرا رسید تا با یک تغییر در زندگی حرفه ای ام روبه رو شوم و همه قدرت و انرژی ام را به روند بیماری اختصاص بدهم که یک سال و نیم پیش تشخیص داده شد.

درمانی که من از این بعد تحت آن قرار خواهم گرفت، با توجه به نظرات پزشکان، به من اجازه نمیدهند صد درصد توان خودم را به وظایفی که سرمربی تیم اصلی باشگاهی مثل بارسلونا باید انجام دهد اختصاص دهم. اما من نزدیک میمانم و به کار کردن در بقیه زمینه های ورزشی برای باشگاهی که عاشقش هستم ادامه میدهم.

ترک این گروه ویژه بازیکنان، کادر فنی و دوستانی که با آن ها تجربه های بسیار به یاد ماندنی داشتم آسان نیست. من برای همه چیز هایی که به من ارزانی داشتند و نشان دادند تا ابد سپاس گزار خواهم بود. این تیم با کیفیت بالایش چه از نظر انسانی و چه از نظر فوتبالی میتواند بر هرگونه مشکلی غلبه کنند و من اعتقاد دارم آن ها قادر خواهند بود از این ظرفیت برای مواجهه با چالش های ورزشی جدید یک فصل، که همه چنین امید های زیادی برایش دارند، استفاده کنند. من اطمینان دارم فصل بعد برای همه هیجان انگیز خواهد بود.

من همچنین میخواهم از رئیس باشگاه، هیئت مدیره و مدیر ورزشی آنتونی زوبی زارتا برای اطمینانی که به من داشتند، و بالاتر از همه، حمایت بی قید و شرطی که هم در سطح حرفه ای و هم شخصی از من کردند، تشکر ویژه کنم. حمایت و پشتیبانی پزشکی و فردی که دکتر Ramon Caral و تیم پزشکی او که در کنار من هستند از من کردند به همان اندازه برای من مهم است. من میدانم که این بازی را خودم به تنهایی انجام نخواهم داد، من بخشی از باشگاه حمایت کننده ای هستم که به من کمک خواهند کرد تا در این فرایند طولانی موفق شوم همان طور که تا کنون این کار را انجام داده اند.

همه شما، اعضا و هواداران بارسا، من میخواهم از همگی شما با تمام قلبم تشکر کنم به خاطر حمایت و محبتی که به من ارزانی کردید. نه فقط حالا بلکه همه ی چند ماه گذشته. من میخواهم به شما بگویم که من آرام و قوی هستم و با اعتماد به نفش کامل با این چالش جدید در این مرحله جدید بیماری ام مواجه خواهم شد و کاملاً اطمینان دارم که همه چیز درست خواهد شد.

از همه شما هواداران فوتبال، همکاران، باشگاه ها، ورزشکاران، آشنایان و مردمی که من شخصاً نمیشناسمشان برای پیام های دل گرم کنندتان که به من و خانواده ام آرامش داد، بسیار تشکر میکنم.

اکنون لحظات دشواری برای کسانی که من به آن ها عشق میورزم است و به همین دلیل من از رسانه ها خواستار احترام و درک هستم. حالا که من از سرمربی گری بارسلونا استعفا داده ام و دیگر سرمربی بارسا نیستم، امیدوارم آرامش و حریم خصوصی که من و خانواده ام اکنون نیاز داریم را داشته باشیم.

من نمیتوانم این نامه را بدون آرزوی شانس بسیار و همه موفقیت ها برای سرمربی جدید بهترین تیم جهان به پایان برسانم.

از همه شما ممنونم

n_f_c_barcelona_tito_vilanova-8207249.jpeg

تیتو ویلانووا"

منبع :

لینک به دیدگاه

مسی بهترین مهاجم فوتبال اروپا؛

مسی در رنکینگ جدید فدراسیون فوتبال اروپا با کسب 2287 امتیاز در صدر مهاجمان باشگاه های اروپا قرار گرفت.

r3ks_1393789563_457723_1393792673_album_grande.jpg

علیرغم چندین ماه مصدومیت و دور از میادین بودن لیونل مسی مهاجم آرژانتینی باشگاه بارسلونا تا به اینجای فصل 2014-2013 با كسب 2287 امتیاز در رنكینگ جدید بعنوان بهترین مهاجم اروپا شناخته شد .

بعد از او رونالدو با 1820 و لوئیس سوارز با 1667 امتیاز در مكانهای دوم و سوم قرار دارند .

1505456_310348499122809_63647864882574776_n_0.jpg

منبع :

لینک به دیدگاه

[h=2]

[/h]

[h=2]منچستریونایتد با وجود ناکامی در فصل جاری همچنان محبوب‌ترین تیم جهان به شمار می‌آید.[/h]

باشگاه‌های انگلیسی و اسپانیایی با وجود قهرمانی بایرن مونیخ در فصل قبل لیگ قهرمانان اروپا از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار هستند و روز به روز به محبوبیت آنها اضافه می‌شود اما از محبوبیت لیگ ایتالیا با وجود تیم‌های بزرگی چون میلان، اینتر و یوونتوس کاسته شده است.

dfle_37995446607788516025.jpg

منچستریونایتد فصل کابوس‌واری را با دیوید مویس پشت سرگذاشت و بدترین نتایج تاریخ خود را به دست آورد با این حال شیاطین سرخ محبوب‌ترین تیم کنونی در سراسر جهان به شمار می‌آیند.

سایت یورو اسپورت در گزارشی محبوب‌ترین تیم های جهان فوتبال را انتخاب کرد که منچستریونایتد با وجود کسب نتایج ضعیف در این فصل در صدر قرار دارد. 5 تیم محبوبی که سایت یورو اسپورت اعلام کرد به ترتیب زیر هستند:

1- منچستریونایتد (354 میلیون هوادار)

منچستریونایتد پرطرفدارترین تیم باشگاهی جهان به شمار می‌آید. شیاطین سرخ با هدایت سرآلکس فرگوسن در یک ربع قرن اخیر نتایج درخشانی را به دست آورد و به یکه‌تازی لیورپول در لیگ جزیره پایان داد و دو بار قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا را هم به دست آورد.

2- بارسلونا (270 میلیون هوادار)

آبی-اناریها به خاطر سبک بازی خاص خود و فوتبالی هجومی که در دستور کار خود قرار می‌دهند از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار هستند. سبک بازی تیکی تاکا و جام های زیادی که این تیم به دست آورد محبوبیت آنها را دو چندان کرده است البته نباید فراموش کرد که در این تیم ستاره‌های چون لیونل مسی،ژاوی هرناندز و آندرس اینیستا بازی می‌کنند که هر فوتبال دوستی را به وجد می‌آورند.

3- رئال‌مادرید (174 میلیون هوادار)

باشگاه قرن با 9 عنوان قهرمانی که در آستانه کسب دهمین قهرمانی خود هم است. نام این باشگاه رئال مادرید است. هر چند کهکشانی‌ها از سال 2002 تا کنون قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا را تجربه نکرده‌اند اما محبوبیت آنها روز به روز در حال افزایش است. به ویژه اینکه سران متمول این باشگاه در هزاره جدیده ستاره های بزرگی چون لوئیس فیگو،زین الدین زیدان،دیوید بکام،کریستیانو رونالدو و گرت بیل را جذب کردند.

4- چلسی (135 میلیون هوادار)

محبوبیت این باشگاه انگلیسی بعد از آنکه رومن آبراموویچ ریاست آن را برعهده گرفت زیاد شد. این تیم در سال 2012 موفق شد قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا را تجربه کند و الان با بازگشت ژوزه مورینیو نگاه ها را معطوف خود کرده است. در این تیم ستاره‌های چون ادن هازارد بازی می‌کنند.

5- آرسنال (113 میلیون هوادار)

هر چند 8 سالی است که توپچی ها جامی را به دست نیاورده‌اند اما همچنان یکی از محبوب‌ترین تیم‌های جهان به شمار می‌آیند. البته شاگردان ونگر به فینال جام حذفی صعود کرده اند و این شانس را دارند تا با پیروزی برابر هال‌سیتی به ناکامی اخیر خود در کسب جام پایان دهند.

منبع :

لینک به دیدگاه

aun1ioitbpyycsdlcj4o.jpg

تو این عکس شما میتونید بهترین مهاجم ! بهترین هافبک و بهترین وینگر رو ببینید...

البته..!!!

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

البته میخواستم بگم مسی و اینیستا هم تو عکس حضور دارن:w02:

لینک به دیدگاه
aun1ioitbpyycsdlcj4o.jpg

تو این عکس شما میتونید بهترین مهاجم ! بهترین هافبک و بهترین وینگر رو ببینید...

البته..!!!

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

.

البته میخواستم بگم مسی و اینیستا هم تو عکس حضور دارن:w02:

:ws3::ws28:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...