رفتن به مطلب

***در این آخرین شب جمعه سال 90، در انتخابات ترین های انجمن با ما شریک باشید***

ارسال های توصیه شده

260719_parssmile_v17.gif محبوب خود را سِلِکت کنید585719_rgtdspscjdff8qxz.gif

• غرفه مدیریت از نوع :86724_Emoticons_139.gif

1. بهترین مدیر انجمن که به علت با زن نشستگی خانه نشین شدند............... sheikh
  2. بهترین مدیر تالارها ............ neutron

• غرفه کاربری: بهترین کاربر انجمن..............:mrsbeasley: تمام کاربران فعال انجمن :ws3:
  • غرفه اخلاق: با اخلاق ترین کاربر............... sam.arch , En.Elii sefidbarfi295119_qrrr1s5w5a2lfyba.gif
  • غرفه دانش و معلومات: دکی ترین کاربر............879513_mh3f2c.gifsygnonium
  • غرفه مرام و معرفت: لوطی هات رو رو کن........... 17402_(64).gif mohammadreza, poria
  • غرفه سلیقه: خوش ذوق ترین و با ایده ترین و خلاصه همین............ehsan 726019_dancegirl2.gif
  • غرفه محبوبیت : دلبر ترینهاتون................. چرا منو تو این شرایط میذارید آخه :ws3:13469_air_kiss.gif انتخاب سخته :sad0:
  • غرفه ترین هایی که نیستند: ترین هایی که زمانی بودند و اکنون جایشان خالی است.......... محسن 88346019_deadthread.gifو فرناز و mahnaz.d
  • غرفه خاطره و اتفاق: ترین اتفاقاتی که در ذهنتان نقش بستند.......... بازگشت دوستان به انجمن274719_cowboynite.gif
  • غرفه اسپم: اسپمر ترین.........666819_copysmile1.gifپسر ایرانی :ws3:
  • غرفه استعداد های نشکفته: عزیزانی که جزو فرار مغز ها محسوب میشوند اما گم نام مانده اند....... چه سوالایی میپرسی پری؟ :w58:خود پری دریایی :w02: و سیندخت :whistle:27136_74.gif

و در انتها :

• غرفه تیپ: خوش تیپ ترین ها..........5226_28.gif هیچکس :ws37:
  • غرفه زیبایی: خوشگل ترین بانوی انجمن............ همه بانوان گل انجمن :w16:604919_flirty.gif

و ترین ترین ها :

که در مقابل این تنها باید نام فرستنده پست را دید!

:icon_gol::w16:

ترین ها بنظرم همه کاربران و مدیران انجمن ( از اون جملات شعاری بودا) :ws3: و عذرخواهی میکنم از دوستانی که قطعا باید اسمشون تو لیست میبود ولی بخاطرم نیومد همه خوبن و این تاپیک فقط بهانه ای برای ارتباطات نزدیک تر و عمیقتر... :a030:

• Like 43
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 73
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

من همین جا از همه کسانی که من رو انتخاب کردن تشکر فراوان میکنم:hapydancsmil:

ایشالله بتونم در تاپیک هاتون از خجالتتون در بیام :ws3:

• Like 32
لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان

• غرفه مدیریت از نوع :

1. بهترین مدیر انجمن که به علت با زن نشستگی خانه نشین شدند............. aminnepo (z!za), REZAMTJAME ؛ NITINGLE ؛ Alireza & sepide

1. بهترین مدیر تالارها ...........sam arch , partow, senator , fatima ,

• غرفه کاربری: hamid_shahrsaz ، zahra22 ؛ sepide mt ؛ سارا

• غرفه اخلاق :peyman 2133؛ mohammad.A , javadMessi , s.f , fatima , partow , خانوم بهار و fatima و pooria , shirinagro ,YAGHOT SEFID ,آرانوس , sam arch ......................... خیلی خیلی زیادن خو :w02:

• غرفه دانش و معلومات: ...mahsa... ؛ ebrahim heidari ؛ Neutron

• غرفه مرام و معرفت:میلاد 68 ؛ RAPUNZEL ؛ z!za ؛ zahra22

• غرفه سلیقه: * sefidbarfi ,* polaris ؛ MiniA ؛ eder

• غرفه محبوبیت : hilda ,vina ؛ paridaryai ؛...Urbanist...

• غرفه ترین هایی که نیستند:MiNiA . Mahnaz.d ؛Rezamtjame :sigh:

• غرفه خاطره و اتفاق:تاپیک گیلانی ها, میتیگ رشت و حومه ؛ تخریب پروفایلا :hapydancsmil:
  • غرفه اسپم:davood_titan , pesare irani به این دوتا حتما مدال اسپمر رو بدین :icon_pf (34)::ws3:

• غرفه استعداد های نشکفته: ~m~o~j~ ؛ ...Mahsa ... ؛ fromhell

• غرفه تیپ: مگه بد تیپ هم داریم،همه خوش تیپن :ws3:
  • غرفه زیبایی:همه هم خوشجلن؛ عسک کوچیکیای پانیسا که خیلی ناز بود؛حالا نمیدونم چجوراست :ws37:
  • و ترین ترین ها :ونوس :w02:( خودتون گفتید اینجا امس خودمونو بذاریم دیجه)

ببخشد دیگه بعضی اسما رو یادم رفت یا بیشتر یا کمتر نوشتم؛ خیلی خیلی انتخاب سخت بود ؛:4564:اگه یادم اومد؛ حتما سعی میکنم برگردم و ویرایش کنم :icon_redface:

لینک به دیدگاه

1. بهترین مدیر انجمن که به علت با زن نشستگی خانه نشین شدند............... شقایق
  2. بهترین مدیر تالارها ............ * Ven000s * . Anooshe sam arch

• غرفه کاربری: بهترین کاربر انجمن..............:mrsbeasley: spow اسی هیلدا
  • غرفه اخلاق: با اخلاق ترین کاربر...............295119_qrrr1s5w5a2lfyba.gif spow *Sanaz* هادی ناصح
  • غرفه دانش و معلومات: دکی ترین کاربر............879513_mh3f2c.gif spow / وافن
  • غرفه مرام و معرفت: لوطی هات رو رو کن...........17402_(64).gif El Roman
  • غرفه سلیقه: خوش ذوق ترین و با ایده ترین و خلاصه همین............726019_dancegirl2.gif Sepideh.mt . S.Tabassom
  • غرفه محبوبیت : دلبر ترینهاتون.................13469_air_kiss.gif El Roman *Sanaz*
  • غرفه ترین هایی که نیستند: ترین هایی که زمانی بودند و اکنون جایشان خالی است..........346019_deadthread.gif سحر
  • غرفه خاطره و اتفاق: ترین اتفاقاتی که در ذهنتان نقش بستند..........274719_cowboynite.gif
  • غرفه اسپم: اسپمر ترین.........666819_copysmile1.gif
  • غرفه استعداد های نشکفته: عزیزانی که جزو فرار مغز ها محسوب میشوند اما گم نام مانده اند.......27136_74.gif کتایون . hamid_shahrsaz

و در انتها :

• غرفه تیپ: خوش تیپ ترین ها..........5226_28.gif El Roman
  • غرفه زیبایی: خوشگل ترین بانوی انجمن............604919_flirty.gif کتایون Fo.Roo.GH

و ترین ترین ها : من :ws3:

• Like 41
لینک به دیدگاه

1. بهترین مدیر انجمن که به علت با زن نشستگی خانه نشین شدند...............REZAMTJAME...Sheikh
  2. بهترین مدیر تالارها ............ fatima..sam arch

• غرفه کاربری: بهترین کاربر انجمن.............. *Venoos*.. سارا..:mrsbeasley:
  • غرفه اخلاق: با اخلاق ترین کاربر...............peyman2133..~m~o~j~ ..MiniA 295119_qrrr1s5w5a2lfyba.gif
  • غرفه دانش و معلومات: دکی ترین کاربر............fatima... Netron.879513_mh3f2c.gif
  • غرفه مرام و معرفت: لوطی هات رو رو کن...........*Venoos*.
  • sam arch ...m~o~j~...maryam.bah..sookut....زیادن خوووب17402_(64).gif
  • غرفه سلیقه: خوش ذوق ترین و با ایده ترین و خلاصه همین............726019_dancegirl2.gif
  • غرفه محبوبیت : دلبر ترینهاتون.................*venoos*.. maryam.bah...13469_air_kiss.gif
  • غرفه ترین هایی که نیستند: ترین هایی که زمانی بودند و اکنون جایشان خالی است........... minia..sheikh..mahnaz.D.346019_deadthread.gif
  • غرفه خاطره و اتفاق: ترین اتفاقاتی که در ذهنتان نقش بستند.........تخریب پروف.274719_cowboynite.gif
  • غرفه اسپم: اسپمر ترین......... Davood_TiTan...pesare irani666819_copysmile1.gif
  • غرفه استعداد های نشکفته: عزیزانی که جزو فرار مغز ها محسوب میشوند اما گم نام مانده اند...... m~o~j~.27136_74.gif

و در انتها :

• غرفه تیپ: خوش تیپ ترین ها........ اینجا همه خوش تیپن..5226_28.gif
  • غرفه زیبایی: خوشگل ترین بانوی انجمن............604919_flirty.gif

و ترین ترین ها :

که در مقابل این تنها باید نام فرستنده پست را دید!

:icon_gol::w16:

• Like 39
لینک به دیدگاه
شمارشش چقدر سخته. چرا انقدر پراکندس:imoksmiley:

چرا دوبار انتخاب میکنی :banel_smiley_4:

برگه کم آوردم یه برگه جدید گرفتم

:ws3:

• Like 12
لینک به دیدگاه
من اسم ببرم يكي ديگه مدال بگيره؟؟:2525s:

:w58:

ای بابا. . . چه عیبی داره آدم خیرش به بقیه برسه:vahidrk:

• Like 11
لینک به دیدگاه

غرفه مدیریت از نوع :بهترین مدیر انجمن که به علت با زن نشستگی خانه نشین شدند...............شقایق نوترون پلاریس

بهترین مدیر تالارها ............

نوترون سام ارچ شادمهر باز

غرفه کاربری: بهترین کاربر انجمن..............

خب کیو بگم:ws52:

غرفه اخلاق: با اخلاق ترین کاربر...............

s.f هادی ناصح ارتیست وافن

غرفه دانش و معلومات: دکی ترین کاربر............

اسپاو وافن نوترون سارا افشار

غرفه مرام و معرفت: لوطی هات رو رو کن...........:ws38:

غرفه سلیقه: خوش ذوق ترین و با ایده ترین و خلاصه همین............

اسی شادمهرباز

غرفه محبوبیت : دلبر ترینهاتون.................:ws38:

غرفه ترین هایی که نیستند: ترین هایی که زمانی بودند و اکنون جایشان خالی است..........

اسی و بیتا:ws3:

غرفه خاطره و اتفاق: ترین اتفاقاتی که در ذهنتان نقش بستند..........

فک کنم تاپیک اواتار بود

غرفه اسپم: اسپمر ترین.........

ماهرخ پسر ایرانی

غرفه استعداد های نشکفته: عزیزانی که جزو فرار مغز ها محسوب میشوند اما گم نام مانده اند.......و

در انتها :غرفه تیپ: خوش تیپ ترین ها..........

غرفه زیبایی: خوشگل ترین بانوی انجمن............

و ترین ترین ها :

اسم بردن چند نفر واقعا سخته برای همین بعضی سوالارو جواب ندادم.همه به یاد موندنی هستن:w02:

• Like 40
لینک به دیدگاه

• بهترین مدیر انجمن که به علت با زن نشستگی خانه نشین شدند......... نیوترون.شقایق.امین نپو، امیررضا،جاوید،رضاجامع.:sigh:

• بهترین مدیر تالارها ............پیمان(خانواده)،گروه مدیران آزاد،حسین تی،پرتو،اکثر مدیرانمون زحمت کش هستن :5c6ipag2mnshmsf5ju3
  • غرفه کاربری: بهترین کاربر انجمن..............:mrsbeasley: خیلی زیادن نمیتونم انتخاب کنم :ws37:
  • غرفه اخلاق: با اخلاق ترین کاربر...............295119_qrrr1s5w5a2lfyba.gifپری دریایی،آرنیکا،محمدآ،سام آرچ،هادی ناصح.

• غرفه دانش و معلومات: دکی ترین کاربر............ دکی پیمان،نیوترون،حسین تی،اسپاو879513_mh3f2c.gif
  • غرفه مرام و معرفت: لوطی هات رو رو کن...........S.F،مینی،آقای خاص،آرش17402_%2864%29.gif

• غرفه سلیقه: خوش ذوق ترین و با ایده ترین و خلاصه همین............اسی(علیه الرحمه)،پری دریایی،نازفر726019_dancegirl2.gif

• غرفه محبوبیت : دلبر ترینهاتون................. یوحنا13469_air_kiss.gif،مهلا 13469_air_kiss.gif،O-N13469_air_kiss.gif

• غرفه ترین هایی که نیستند: ترین هایی که زمانی بودند و اکنون جایشان خالی است.......... منم خودم زیاد نمیتونم بیام نمیدونم کیا نیستن، کیا رفتن و کدامیک برگشتن :sigh:

• اونایی که الان به ذهنم اومدن sheyda eshagh behrooz H A M I D و بچه های خیریه مهرآفرینان :sigh::ws37:

• غرفه خاطره و اتفاق: ترین اتفاقاتی که در ذهنتان نقش بستند.......... تمام دعواها و مشاجرات الکی که بین کاربران رخ داد و باعث جدایی خیلی از دوستان شد....سفر کاشان و میتینگهای مدیریت....سال نود سال زیاد خوبی نبود.:hanghead:

• غرفه اسپم: اسپمر ترین.........666819_copysmile1.gifاونایی که گزارششون میاد بالا:whistle: :ws3:

• غرفه استعداد های نشکفته: عزیزانی که جزو فرار مغز ها محسوب میشوند اما گم نام مانده اند.......amirgb،پیرهاید،from hell

و در انتها :

• غرفه تیپ: خوش تیپ ترین ها..........5226_28.gif 100% S.F

• غرفه زیبایی: خوشگل ترین بانوی انجمن............604919_flirty.gif هدا، دلنواز(از بین کسانی که دیدم)

و ترین ترین ها : محمدآ(خستگی ناپذیرترین، صبورترین، آرامترین،خونسردترین موجود روی کرۀ زمین:icon_pf (34):)

انتخاب خیلی سخت بود :ws37:

• Like 44
لینک به دیدگاه
محمدآ(خستگی ناپذیرترین، صبورترین، آرامترین،خونسردترین موجود روی کرۀ زمین:icon_pf (34):)
:ws28: دقــــــیقا :w16: . والبته ، یکی از با معرفت ترین ها :w16:
  • Like 28
لینک به دیدگاه

بهترین مدیر انجمن که به علت با زن نشستگی خانه نشین شدند............... شقایق ، نوترون ، پلاریس

بهترین مدیر تالارها ............سام آرچ ، پرتو ، شادمهرباز

غرفه کاربری: بهترین کاربر انجمن.............. فروغ ، اسی ، مونا آرچی

غرفه اخلاق: ............... هادی ناصح ، محمدآ ، ولنتینا

غرفه دانش و معلومات: ............ اسی ، نوترون ، اسپو

غرفه مرام و معرفت: ........... ولنتینا ، ممول ، هادی ناصح

غرفه سلیقه: ............ ممول ، آرتیست ، سپیده ام تی

غرفه محبوبیت : ................. ولنتینا ، پری دریایی ، راپونزل

غرفه ترین هایی که نیستند: .......... مهناز ، شیخ ، مینی

غرفه خاطره و اتفاق: .......... میتینگایی که بودم

غرفه اسپم:......... پسرایرانی ، علی مکانیک ، داوود

غرفه استعداد های نشکفته: ....... حمید سی اف دی ، فرام هیل ، میلاد

و در انتها :

غرفه تیپ: .......... همه :hapydancsmil:

غرفه زیبایی: ............ بازم همه :hapydancsmil:

و ترین ترین ها : S.Tabassom

+ انتخاب بین این همه خوب واقعا سخت بود .هلاک شدم....:icon_pf (34):

همتون رو دوست دارم .... خیلی زیاد :icon_gol:

ساعت 12 آخرین جمعه 90

• Like 46
لینک به دیدگاه

بهترین مدیر انجمن که به علت با زن نشستگی خانه نشین شدند............... ؛نوترون؛ایلیا

بهترین مدیر تالارها ............شادمهر باز,اسپو,ستاره بلو

غرفه کاربری: بهترین کاربر انجمن.............. کتایون؛اس تبسم؛ممولی

غرفه اخلاق: .............کتایون؛هادی ناصح؛فرناز

غرفه دانش و معلومات: ...........حسین تی؛آفرین؛مسیح 60

غرفه مرام و معرفت: ........mIn(مینا)؛سپیده ام تی

غرفه سلیقه: ............ مینا آرتیست؛ممول؛فرناز

غرفه محبوبیت : ...............میلاد؛یوحنا؛فرناز

غرفه ترین هایی که نیستند: .......... ستیا؛امین 202؛مرجان 17

غرفه خاطره و اتفاق: ..........

غرفه اسپم:......... پسرایرانی

غرفه استعداد های نشکفته: ....... مسیح 60؛ام آرچی؛سارا گیزمو

و در انتها :

غرفه تیپ: .......... :ws37:

غرفه زیبایی: .........لینا(ولف)

و ترین ترین ها :

خیلیها...

• Like 41
لینک به دیدگاه

توجه (biggrin.gif) : هرکس فقط یه کوچولو فک کنه این پست در راستای اهداف تاپیک نیست و اسپم تلقی میشه، ایشالا سال تحویل خواب بمونه :14k8gag:

واقعیتش من نمیخواستم تو این تاپیک شرکت کنم، چون هرچی فکر کردم و پست اول رو دو سه بار خوندم، باز هم نتونستم جوابی براش پیدا کنم.

نشد که هیچ کس رو محدود به یک صفت ببینم و تو اون مورد خاص تر از بقیه، معمولا با دیدن اسم هر کس مجموعه ای از ویژگی ها تو نظرم میاد و ذهنم قادر نیست این تقسیم بندی قالبی و مرحله ای رو انجام بده hanghead.gif

اما با این حال دلم خواست پست بدم و خیلی کلی یاد کنم از همه اونایی که قسمتی از ذهن من رو به خودشون اختصاص دادن، بهم آموختن، لحظه های خوبی رو برام رقم زدن و خاطره های خوبی رو برام ماندگار کردن.

خیلی ها رو ندیدم و از اون جایی که روزگار در بهترین و دقیق ترین لحظه های برنامه ریزی شده انسان، اصرار داره تا به او ثابت کنه هیچ چیز قابل پیش بینی نیست، شاید در آینده هم نبینم........اما قطعا لحظه های ماندگار کوچیک یا بزرگی که هرکدوم به وجود آوردن، قابل فراموش کردن نیست.

(ترتیب اسامی کاملا اتفاقیست ! )

مهلا، ساناز، ارخا، فروغ، پری دریایی، هیلدا، حسین تی، فلویید، JU JU ،پیانیست، لیلیان، محمد رضا، peyman، نوترون، آرچی، آرش، نگاری، اوریون، هوتن، morta، ابوالفضل ، سهیل،سمندون، عطر بارون، محسن 88 ، SF، عطر بارون، اسپاو ،یاسی، محمد آ ، eder ، قاصدک، هدی، هدا، پرتو، p mehdi q ،اورامان، سفید برفی، ال رومان، شادمهرباز، تبسم، لورنا، ویویان، شقایق، رومی، سکوت،sam arch ، رضا نسیمی، آرنیکا، zzahra، سارا، Ssara، mechjj ، clement، نازنین، میلاد

و احتمالا کسان دیگه ای که الان فراموش کردم......

سال جدیدتون پیشاپیش پر از آرامش :ha5t4lmd53df3cpu2lq

• Like 38
لینک به دیدگاه

بهترین مدیران(چه با زن نشسته چه بی زن نشسته:امین نپو ، نازی

با اخلاق ترین:پیانیست، هادی ، ارتیستبا معرفت ترین:میلاد 68.امین نپو، سمیرا

با سلیقه ترین: مهندس خوشفکر

محبوب ترین:ونوس

اسپمر ها: امید

خوشتیپ ترین:الرومان، سپیده

بهترین دوست:امین نپو، مهرداد

• Like 33
لینک به دیدگاه

ببشید اگه اسپم میشه ... تو گلوم مونده بود نتونستم نگمهمه پستهارو خوندم بعضیا خیلی قشنگ احساسشونو ابراز کردن..:hanghead:نمیدونم چرا اما با خوندن پستها دلم گرفت.. احساس کردم همه دارن از هم جدا میشن.. مخصوصا که در حال گوش دادن به این آهنگ هستم[هرجای دنیایی دلم اونجاس]:4564:من همه بچه های اینجارو دوست دارم .. روزای خوبی رو در نواندیشان سپری کردم...یه جورایی شده بود همدم تنهاییام.. یه جورایی بهش عادت کردم...:sigh:دلم برا خیلیا تنگ شده: رضا ام تی. مهناز. شیخ.مینا....:sad0:اگه خدایی نکرده دل کسیو رنجوندم همینجا ازش معذرت خواهی میکنم و امیدوارم کسی کدورتی از من نداشته باشه:hanghead:از محمد هم واقعا تشکر میکنم به قول فرناز ترین ترین هاست:icon_gol:

• Like 38
لینک به دیدگاه

خب پست منم کامل شد/ سعی کردم برای انتخاب سه نفر هر غرفه مواردی که دوستان اشاره داشتن رو رعایت کنم..ترتیب مهم نبود.. برای انتخاب حدود یک ساعت وقت گذاشتم..

کار خوبی بود می تونه باعث پیشرفت انجمن بشه مثلا من فهمیدم زیادی اسپم می کنم..

سال نوی همه مبارک:icon_gol: ایشالا سال بعد کمتر اسپم کنید:ws37:

• Like 19
لینک به دیدگاه

با تشکر از پری دریایی عزیز بابت ایده های خلاقانه و بکرش که همه رو به وجد میاره.

و در ادامه لازم میدونم از همه دوستانی که صادقانه و خالصانه از دوستان خودشون یاد میکنن تشکر کنم.

هجرت به نواندیشان برای شخص من یه حرکت خیلی بزرگ بود. امروز تقریبا یک سال میشه که به طور جدی فعالیت خودم را در این فروم شروع کردم و با جمع بندی هایی که داشتم احساس میکنم به هیچ عنوان وقتم در این سایت هدر نرفته و لحظه لحظه های عمرم را که در این سایت بودم سرشار از یادگیری توام با شکل گیری روابط دوستانه بوده که براش ارزش بالایی قائل هستم. و این ماحصل یک سال فعالیت و شرکت در سایت بوده و چیزی بوده که من برداشت کردم که برام واقعا ارزشمنده.

و در آخر باید بگم این گوهر به مدد کاربران و مدیران خوب این سایت ممکن شده. پس دست تک تک شما رو میبوسم و امیدوارم سالی سرشار از برکت و شادمانی در کنار عزیزانتون داشته باشید. :a030:

• Like 34
لینک به دیدگاه

1. بهترین مدیر انجمن که به علت با زن نشستگی خانه نشین شدند............... قاصدك،نوترون، شقايق
  2. بهترین مدیر تالارها ............محمد اي، سام آرچ، اوريون

• غرفه کاربری: بهترین کاربر انجمن..............:mrsbeasley: وافن ،ميلاد، ارخا، اميرجي بي
  • غرفه اخلاق: با اخلاق ترین کاربر...............295119_qrrr1s5w5a2lfyba.gifمحمداي، پيمان ارشد، فرناز
  • غرفه دانش و معلومات: دکی ترین کاربر............879513_mh3f2c.gifحسين تي، نوترون، اوريون، اسپاو، وافن، پيمان ارشد
  • غرفه مرام و معرفت: لوطی هات رو رو کن...........17402_(64).gifسمندون :ws3:، فرانه (ولنتينا)، پري دريايي
  • غرفه سلیقه: خوش ذوق ترین و با ایده ترین و خلاصه همین............726019_dancegirl2.gifيوحنا، اوريون، مهلا، پري دريايي
  • غرفه محبوبیت : دلبر ترینهاتون.................13469_air_kiss.gif اوريون،سمندون، وافن :ws3:
  • غرفه ترین هایی که نیستند: ترین هایی که زمانی بودند و اکنون جایشان خالی است..........346019_deadthread.gif مهناز دي، قاصدك، وافن
  • غرفه خاطره و اتفاق: ترین اتفاقاتی که در ذهنتان نقش بستند..........274719_cowboynite.gif همين كه درو هم بوديم
  • غرفه اسپم: اسپمر ترین.........666819_copysmile1.gif ماهرخ، پسر ايراني
  • غرفه استعداد های نشکفته: عزیزانی که جزو فرار مغز ها محسوب میشوند اما گم نام مانده اند.......27136_74.gifاينايي كه ميگم اصن نا شناخته كه نيستن ولي به نظرم خيلي بيشتر از اين حرفا توانايي دارن: فرام هل، وافن، ميلاد

و در انتها :

من كه بچه ها رو نديدم ولي با توجه به پستاي بقيه و تصوراتم ميگم :ws3:

• غرفه تیپ: خوش تیپ ترین ها..........5226_28.gifال رومن، اس اف :ws52:
  • غرفه زیبایی: خوشگل ترین بانوی انجمن............604919_flirty.gif فرناز، پري دريايي، دلنواز

و ترین ترین ها : همه ي دوستاي گلي كه اينجا پيدا كردم :icon_gol:

خيلي ممنون. اميدوارم سال خوبي داشته باشيد. :a030:

• Like 27
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...