رفتن به مطلب

XMEHRDADX

متخصص انجمن
 • تعداد ارسال ها

  1,885
 • تاریخ عضویت

 • آخرین بازدید

اعتبار در سایت

7,514 Excellent

درباره XMEHRDADX

 • درجه
  متخصص صنایع
 • تاریخ تولد ۱۸ شهریور ۷۵۷

اطلاعات شخصی

 • جنسیت
  مذکر

اطلاعات شغلی و تحصیلی

 • رشته تحصیلی
  مهندسی صنایع
 • گرایش
  مدیریت سیستم و بهره وری
 • مقطع تحصیلی
  فوق لیسانس

آخرین بازدید کنندگان نمایه

4,347 بازدید کننده نمایه
 1. یعنی هنوز هیچ علمی تولید نشده که بگه باید خدا یا چیز دیگه ایو پرستش کرد.
 2. از دیدگاه من : اگر پیش فرض دین بر پایه پرستش چیزی باشه ،علم هنوز به این نتیجه نرسیده که باید پرستش کرد. بماند که نهادهایی ورشته ای بنام الهیات و یا علوم دینی در جهان هست.
 3. خیلی باهوش بوده ،چون تو 7 سال هم فارسی یاد گرفته هم لری هم اجتهاد پیدا کرده! این سید جیکجیکای جدید که بعد سی سال هنوز فارسیم به زور حرف میزنن.
 4. نمیدونم خودشون چی مطرح کردن. ولی اینگونه گفته میشه که این نفرات بخاطر عبادت زیاد و پیشه کردن زهد و خداپرستی مورد علاقه خدا قرار گرفتن و این تواناییها از طرف خدا بهشون داده شده. البته داریم افرادیو که مادر زادی هم این فضائل و برکاتو دارن... ولی فکر کنم بشه اینگونه نتیجه گرفت که دلیل این وجود فضائل این افراد ، خوش باوری مردمه.
 5. باکمی سرچ در گوگل این فضائل متحیر کننده به وفور دیده میشه ،برای نمونه شیخ حسنعلی نخودکی،شیخ جعفر مجتهدی،رجبعلی خیاط.... ماجرای هاله نور هم که معرف حضور همگان هست.
 6. سفرهای اینچنینی برای مسلمانان پدیده بیگانه و ناشناخته ای نیست،چرا که پیامبر اسلام با مرکب براق به معراج میرود وشبانه از مسجد الحرام به مسجدالاقصی رفت آمد میکند(سوره اسرا آیه 1).همچنین برخی روحانیون معاصر و متاخر با توجه به کرامات و فضائلشون طی الارض مینمودند....
 7. XMEHRDADX

  چطوری کار پیدا کنم؟

  دنبال کار نگردین کار نیست. دلیلش هم اینه که عرضه خیلی بیشتر از تقاضاس. اگه ده تا سیب باشه و 500 نفر بخوان سیب بخورن فقط به 10 نفر سیب میرسه و بقیه بی سیب میمونن.
 8. با درود، خوشحالم که دراین فراخوانی هستم. با وقار،محجوب، مودب ،آرام و شکیبا.دوستدار ادب و هنر.
 9. XMEHRDADX

  ایا من بیمارم؟

  تا بوده چنین بوده و تا هست چنین است.:there:
 10. با درود، در برخورد با خودم تنها خوبی و ادب دیدم. روی هم رفته منش دوست داشتنی و گیرایی داری. رفتار دوستانه ،شکیبایی و گاها نرمش خردمندانه در برابر کاربران به ویژه دوستان. آدم پخته ای دیده میشی،ولی این دیدگاه پختگی رفتاردر فضای مجازیه وشاید در دنیای واقعی هم همینگونه باشی...
 11. XMEHRDADX

  اسطوره

  چون سردمدارانتون هیچ علاقه و دلبستگی به پیشینه باستانی و فرهنگی ندارن و به فرهنگ مذهبی و ایدئولوژیک علاقه دارن،بنا براین نون توی این پروژه هاست و برآیندش اینه که اونایی که این کارو میکنن ازین راه نون میخورن.
 12. در نامه بالا 19 واژه عربی وجود داره که هم ارز اونها در فارسی در زیر اومده: سلام : درود،به کار بردن واژه درود در نامه های اداری نامانوسه. استحضار : آگاهی،در نامه به مقام بالاتر از واژه استحضار استفاده میشه و اگر وازه آگاهی به کار ببریم به طرف بر میخوره. طبق : بر پایه توافق : هم داستانی، که نامانوسه. خصوص : ویژه،بکار بردن ویژه به جای خصوص دراینجا ونامفهومه. تغییر : دگرگونی و دگرش که برای این نامه نامانوسه. نقشه : نگاره،کلا نامانوسه. حضور : آمادگی ،پیشگاه،بودن،در اینجا نامانوسه. تقاضا : درخواست. لذا:؟ صورت: ؟ تایید : پذیرش،که اثربخشی و درک لازم رو د
 13. به نظر ریشه در پیشینه زبان رسمی و علمی پهنه فلات ایران و خاور میانه داره که زمانی عربی بوده و الان به این شکل در اومده.اگه دقت کرده باشی واژه های عربی در گفتگوها کمتر از نوشتارهاست.که البته بهکار بردن واژه های عربی به نوعی اظهار فضل هم بوده . چرا میشه تغییرشون داد به شرط اینکه این دیدگاه و علاقه در همه بوجود بیاد که بعید میدونم . من از نامه نگاری و نوشته های خودم شروع کردم ،کمی سخت و نامانوس و گاها ناشناخته و گاها غیر ممکنه . برابر یاب همیشه کنار دستم هست. برای نمونه نامه زیرو فارسی کنین؟ با سلام، احتراما به استحضار میرساند،طبق توافق به عمل آمده در خصوص تغییر نقش
×
×
 • اضافه کردن...