رفتن به مطلب

***در این آخرین شب جمعه سال 90، در انتخابات ترین های انجمن با ما شریک باشید***

ارسال های توصیه شده

سلام

به عنوان عضوی از این مجموعه، از اینکه ساعتهای خوبی رو اینجا داشتم، خوشحالم..به اضافه اینکه دوستای خیلی خوب پیدا کردم و از

خیلیا، چیزای به یادموندنی یاد گرفتم....برای همین واقعا سختمه که اسم ببرم، مطمئنم حق خیلیا ضایع میشه

از همه دوستای خوبم، از محمد عزیز بابت صبر و حوصله ش و تلاشی که برای سالم موندن فضا میکنه متشکرم

برای هممون موفقیت وشادکامی رو در سالهای پیش رو آرزو میکنم

سال خوبی داشته باشید:icon_gol:

• Like 46
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 73
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

• غرفه مدیریت از نوع :86724_Emoticons_139.gif

1. بهترین مدیر انجمن که به علت با زن نشستگی خانه نشین شدند...............پلاریس
  2. بهترین مدیر تالارها ............ مهند و سام آرچ و پری و افسانه

• غرفه کاربری: بهترین کاربر انجمن..............:mrsbeasley: فروغ- ممول
  • غرفه اخلاق: با اخلاق ترین کاربر...............295119_qrrr1s5w5a2lfyba.gif پیانیست و محمد
  • غرفه دانش و معلومات: دکی ترین کاربر............879513_mh3f2c.gifاسپو
  • غرفه مرام و معرفت: لوطی هات رو رو کن...........17402_(64).gif حسین تی حمید سی اف دی حامد ال رومن
  • غرفه سلیقه: خوش ذوق ترین و با ایده ترین و خلاصه همین............726019_dancegirl2.gif عموم مهندس خوش فکر
  • غرفه محبوبیت : دلبر ترینهاتون.................13469_air_kiss.gif محبوب زیاد داریم :ws3:
  • غرفه ترین هایی که نیستند: ترین هایی که زمانی بودند و اکنون جایشان خالی است..........346019_deadthread.gif ستی -شیخ-مهناز-
  • غرفه خاطره و اتفاق: ترین اتفاقاتی که در ذهنتان نقش بستند..........274719_cowboynite.gif اکثر میتینگا
  • غرفه اسپم: اسپمر ترین.........666819_copysmile1.gif یه زمانی خودم و ستی
  • غرفه استعداد های نشکفته: عزیزانی که جزو فرار مغز ها محسوب میشوند اما گم نام مانده اند.......27136_74.gif نمیدونم :ws52:

و در انتها :

• غرفه تیپ: خوش تیپ ترین ها..........5226_28.gif ماشالا خوش تیپم زیاد داریم!
  • غرفه زیبایی: خوشگل ترین بانوی انجمن............604919_flirty.gif

همه خوجللللللللللللل و ترین ترین ها :

که در مقابل این تنها باید نام فرستنده پست را دید!

:icon_gol::w16:

بعضیا رو هم شاید حضور ذهن نداشتم بعدا یادم میاد اضافه میکنم

• Like 40
لینک به دیدگاه

درود

نام هایی که می برم بر اساس داشته های اندک است

نگاهی سطحی و ظاهر بین بشری

بجز برخی از دوستان که اندکی ، حضورشان را از نزدیک درک کرده و به درونشان پی برده ام

دکان باز می کنیم

غرفه مدیریت از نوع :

• قاصدک
  • spow
  • sam arch
  • Peyman (مواد و متالورژِی)

غرفه کاربری:

• Mahla

غرفه اخلاق:

• الی
  • S.F
  • YAGHOT SEFID

• غرفه دانش و معلومات:
  • AFARIN
  • shadmehrbaz
  • amirgb
  • هادی ناصح
  • spow
  • غرفه مرام و معرفت:
  • Mahnaz.D
  • S.F
  • Mahla
  • غرفه سلیقه:
  • FrnzT

• غرفه محبوبیت :
  • hilda
  • Mohamad.A
  • شیخ
  • Peyman
  • غرفه ترین هایی که نیستند:
  • مرمر
  • غرفه خاطره و اتفاق:
  • دوستان انجمن فرهیختگان

غرفه استعداد:

• A.R-KH-A

و در انتها :

• غرفه زیبایی:
  • FrnzT
  • M_Archi

• Like 35
لینک به دیدگاه

1. بهترین مدیر انجمن که به علت با زن نشستگی خانه نشین شدند...............
  2. بهترین مدیر تالارها ............samarch-partow

• غرفه کاربری: بهترین کاربر انجمن.............. -پریسا -سیندخت
  • غرفه اخلاق: با اخلاق ترین کاربر.............
  • sam arch-hadi naseh-lorena-pari daryayi-yaghot sefid
  • غرفه دانش و معلومات: دکی ترین کاربر............ بین کسایی‌ که میشناسم چون گفتگو آزادی و ادبیاتی هستم خیلی‌ از تخصصی هارو نمیشناسم....حسین تی‌ همون آکوا-AFARIN- o_n- arkha - نوترون -وافن-amirgb
  • غرفه مرام و معرفت: لوطی هات رو رو کن...........hamidsafa! یوزر جدیدش به درد خودش میخوره! panisa
  • غرفه سلیقه: خوش ذوق ترین و با ایده ترین و خلاصه همین............sepide.mt-shadmehrbaz726019_dancegirl2.gif
  • غرفه محبوبیت : دلبر ترینهاتون...............
  • .arpak-aartemis-partow
  • -sepide.mt-katayoon-foroogh-anooshe
  • -shadmehrbaz-lorena-m-archi-panisa-
  • غرفه ترین هایی که نیستند: ترین هایی که زمانی بودند و اکنون جایشان خالی است..........با اینکه نمیشناختم تئعریفشو زیاد شنیدمsheykh
  • غرفه خاطره و اتفاق: ترین اتفاقاتی که در ذهنتان نقش بستند.........274719_cowboynite.gif
  • غرفه اسپم: اسپمر ترین.........pesar irani -davood titan
  • غرفه استعداد های نشکفته: عزیزانی که جزو فرار مغز ها محسوب میشوند اما گم نام مانده اند.......:w02:bitaaaaaaabbbbb-
  • secret

و در انتها :

• غرفه تیپ: خوش تیپ ترین ها........این سوال از اصل اشتباست هر مردی خوشتیپه واسه همسرش یا همسره آیندش خوشتیپه295119_qrrr1s5w5a2lfyba.gif
  • غرفه زیبایی: خوشگل ترین بانوی انجمن............ arpak604919_flirty.gif

همه دخترا خوشگلن مگه دختری که خوشگل نباشه داریم؟:w02:و ترین ترین ها :

غرفه هاتونم کم بود زیادش کنید:w02: مرسی‌:icon_gol:

• Like 32
لینک به دیدگاه
~M~O~J~ مهمان

غرفه مدیریت از نوع :

partow

Afsaneh.M

omid vakili

FatiMa

وهمه

غرفه کاربری:

zahra22

ho0da

Construction(سینا)

سـارا

وهمه

غرفه اخلاق:

[h=3]* Ven000s *

[/h]poor!a

sam arch

وهمه

غرفه مرام و معرفت:

Construction(سینا)

hilda

وهمه

غرفه سلیقه:

Mahnaz.D

sweetest

وهمه

غرفه ترین هایی که نیستند

Mahnaz.D

MiNiA

Construction(سینا)

غرفه اسپم:

نمیدونمغرفه استعداد های نشکفته:

sookut

وهمه

غرفه تیپ:...............:icon_gol:

غرفه زیبایی:....................:icon_gol:

اسم همه دوستان تو هر غرفه می تونه باشه...من فقط 3 تای اول رو نوشتم....:icon_gol:

لینک به دیدگاه

بهترین مدیر انجمن که به علت با زن نشستگی خانه نشین شدند

Neutron ، فرناز (هست ولی کم پیداست) ، EN-EZEL ، شقایق

بهترین مدیر تالارها

Shadmehrbaz ، sam arch ، nazfar ، afsaneh.m ،delnavaz ،shirin.agro ،partow

غرفه کاربری: بهترین کاربر انجمن

آتروس ، pianist ، El Roman ،spow

غرفه اخلاق: با اخلاق ترین کاربر

s.f ، Mohammad.A ، هادی ناصح ، S.tabassom ،AFARIN ،Anooshe

غرفه دانش و معلومات: دکی ترین کاربر

A.R-KH-A ، *Sanaz* ، spow ، Neutron ، سارا- افشار ، M_Archi

غرفه مرام و معرفت: لوطی هات رو رو کن

مهمترین بخش این نظرسنجی برای من این قسمته. :a030:

خوشبختانه توی این قسمت بسیار غنی هستم،همه اینهایی که میارم واقعا به معنای واقعی دوست بودند.

کسانیکه توی لحظات سخت خیلی کمکم کردند، همیشه نقدی در جهت اصلاح هم بهم وارد کرده اند نه تخریب و انسان به معنای واقعی کلمه :

Neutron

Fo.Roo.GH

pari daryayi

Aartemis

setare ariyaee

M_Archi

Mechjj

::: شیـــما :::

ssara

Lorena

sefid barfi

Masoume

ooraman

setiya

par!sa

saman_88

غرفه سلیقه: خوش ذوق ترین و با ایده ترین و خلاصه همین

اسی (هر کاری کردم نتونستم از خودم بگذرم) ، Neutron ، آتروس ، El Roman

غرفه محبوبیت : دلبر ترینهاتون

Hamidsafa ، Morta ، HaMiD.CFDT، mechjj ….javid….

(از آوردن اسامی بانوان معذوریم،حتی شما دوست عزیز)

جای بعضی از از دوستان در قلب واقعی هست.

غرفه ترین هایی که نیستند: ترین هایی که زمانی بودند و اکنون جایشان خالی است

شیخ ، m.mahnaz ، لیلیان ، سحر (Nightingale) ، ایلیا ، Mahnaz.d ،hilari ، sookut

غرفه خاطره و اتفاق: ترین اتفاقاتی که در ذهنتان نقش بستند

بهترین اتفاق مسلما دیدار بچه ها از نزدیک بود و پیدا کردن یکسری دوست های خوب.

بدترینش هم اعتماد بیجا به بی لیاقت ها بود،که متاسفانه از سادگی خودم بود.

غرفه اسپم: اسپمر ترین

اسی

neutron

Alimec

Davood titan

غرفه استعداد های نشکفته: عزیزانی که جزو فرار مغز ها محسوب میشوند اما گم نام مانده اند

میلاد

::: شیـــما :::

NEGARi

MohammadReza

pesare irani

sepideh.mt

Yasi*m

Arpak

eder

Artiiist

hodaa

کتایون

تمامی عزیزانی که نام آورده اند کسانی بودند که ازشون یاد و خاطره مثبتی توی ذهنم دارم، کسانیکه به دوستی با آنها مسلما افتخار خواهم کرد.

خیلی دقت کردم جامع باشه، اگر کسی رو نیاوردم، به این معناست که زیاد هنوز با هم صمیمی نشدیم.

پس بهتره بشتابند تا صمیمی بشیم. :w16:

• Like 38
لینک به دیدگاه

غرفه مدیریت از نوع :

محمد آآآآآ........نترون......اسی.......ابوالفض رستگاری......وحید همسر شقایق..........پیانیست عزیز:a030:

غرفه کاربری:

همه ی دوستانی که در این یکسال زحمت کشیدن تا نو اندیشان همچنان نو اندیش باقی بمونه:icon_gol:

غرفه اخلاق:

هادی ناصح......اسی......نترون......اس. تبسم(سارا)

وبسیاری از دوستان دیگر که الان حضور ذهن ندارم

غرفه مرام و معرفت:

اسی......نترون.....محمدرضا (مدیر تالار معدن)....والنتاین(فرانه).......پیانیست عزیز

غرفه سلیقه:

خانوم خودم مهسا جان.......مهناز دی (علیه و رحمه)......پری دریایی.....سفید برفی

غرفه ترین هایی که نیستند:

مهناز دی (رضوان و الله ...).........وافن عزیز.......شقایق(قدس رو شریف)

غرفه اسپم:

شقایق......پسر ایرونی:ws3:

غرفه استعداد های نشکفته:

خودم:ws37:......وحید (همسر شقایق)

غرفه تیپ:

توبه .....توبه ....توبه....به چه حرفهای جهنمی انسان رو وادار میکننااااا:w58:

همه دوستان نو اندیشم

غرفه زیبایی:

همه دختران و پسران و مخلوطی از اینا که میشه افراد دوجنسه که در انجمن حضور دارن........به دلایل مسائل امنیتی و دینی از خواهران گرامی اسمی نمیبرم:w16:

همبید

• Like 31
لینک به دیدگاه

گفت از دوست چه دیدی که چنین مسروری؟

گفتم از دوست همین بس که ز ما یاد کند

منم مثل خیلی از دوستان نمیتونم اسم شخص خاصی رو بیارم چون میترسم نکنه اسم کسی از قلم بیفته.

دوستان خیلی خوبی در این مدت پیدا کردم.غم و شادی رو با هم گذروندیم.یاد دادیم و یاد گرفتیم.مطمئنم هیچ یک از ما هیچوقت اینجا رو فراموش نمیکنه.از محمد عزیز برای راه انداختن این محفل گرم ممنونم.

از همه ی کسانی که باعث شدن مغزم فرسوده نشه ممنونم.از کسایی که توی لحظه های احساسی کنارم بودن ممنونم.

از همه ی دوستانی که باعث ناراحتیشون شدم به هر نحوی، عذر میخوام و دوست دارم اگه قابل بودن دوستیمون ادامه پیدا کنه.

همتون رو دوس دارم.:icon_gol:

• Like 29
لینک به دیدگاه

بهترین مدیر انجمن که به علت با زن نشستگی خانه نشین شدند...............z!za rezamtjame خودم :ws3:

1. بهترین مدیر تالارها ............ به نظرم همه مديرا دارن في سبيل الله زحمت ميكشن پس همشون جاي سپاس دارن :a030:

• غرفه کاربری: بهترین کاربر انجمن..............:mrsbeasley: خو نميتونم انتخاب كنم همه خوبن :hanghead:
  • غرفه اخلاق: با اخلاق ترین کاربر...............295119_qrrr1s5w5a2lfyba.gifاكثر بچه ها خوبن تك و توك توشون پيدا ميشه بعضي وقتا شيطون گولشون ميزنه :girl_blush2:
  • غرفه دانش و معلومات: دکی ترین کاربر............879513_mh3f2c.gifبازم خيلي ها هستن اطلاعات خوبي دارن يه نفر اطلاعات عموميش خوبه يه نفر اطلاعات تخصصيش شايد همه اينجوري نباشن ولي چون يه عده رو ميشناسم يه عده نه واسه همين ترجيح ميدم كلا نام نبرم كه كسي ناراحت نشه :ws37:
  • غرفه مرام و معرفت: لوطی هات رو رو کن...........17402_(64).gifاين واقعا براي من مهم هست اوج رفاقت و انسانيت تو مرام معنا پيدا ميكنه z!za saman_88 ven000s ميلاد 68 senator vina
    [*=right]sookut s.tabassom mahnaz.d
  • غرفه سلیقه: خوش ذوق ترین و با ایده ترین و خلاصه همین............726019_dancegirl2.gif همه خوبن ولي ونوجيه ما سليقش حرف نداره :a030:
  • غرفه محبوبیت : دلبر ترینهاتون.................13469_air_kiss.gif هموناييي كه با مرامن محبوب ترين ها براي من هستن :heartshape2:
  • غرفه ترین هایی که نیستند: ترین هایی که زمانی بودند و اکنون جایشان خالی است..........346019_deadthread.gifarmin.eleman و...جاي همه اونايي كه نيستن خالي:sigh:
  • غرفه خاطره و اتفاق: ترین اتفاقاتی که در ذهنتان نقش بستند..........274719_cowboynite.gif ميتينگ - تاپيك گيلان هر روزش برام خاطرست - دارالمجانين هم خيلي با نمك بود :persiana__hahaha:
  • غرفه اسپم: اسپمر ترین.........666819_copysmile1.gifpesar ironi ماهرخ و آبجيش اين 3 تا واقعا غير قابل كنترلن البته من مدتي نبودم نميدونم چه بلايي سر اين ماهرخ و آبجيش اومد نيستن گويا :ws38:
  • غرفه استعداد های نشکفته: عزیزانی که جزو فرار مغز ها محسوب میشوند اما گم نام مانده اند.......27136_74.gif شايد خيلي ها باشن كه كلا آدم هاي ارومي هستن و چون زياد پست نميدن شناخته نشدن فعلا حضور ذهن ندارم :icon_redface:

و در انتها :

• غرفه تیپ: خوش تیپ ترین ها..........5226_28.gifخوشتيپ هم زياد داريم يكيش خودم :w02:
  • غرفه زیبایی: خوشگل ترین بانوی انجمن............604919_flirty.gif به نظر من همه خانوما خشكلن :a030:

و ترین ترین ها :

چند نفر هستن كه براي من ترين هستن و بسيار قابل احترام ميباشند و يا چون تو ترينها ي ديگه شخص خاصي رو نام نبردم اينجا اسمشونو ميارم : mohamad.a (دوست خوب مدير زحمت كش ) hilda (دختر ساده و با محبتي هست)- هادي ناصح( بسيار بسيار آدم صبوري هست و با ادب)- minia -hodaa- 037- chalipa- clement- و تمام ليست دوستام

ونوس جان -مينا -آقاي هادي ناصح- هيلدا جان از همتون ممنونم كه اسم منو جزو ترينها آورديد لطف داريد :w16::icon_gol:

اين گل هم مال تمامي دوستان گل نوانديش اميدوارم سال خوبي داشته باشيد اتم.gif

• Like 30
لینک به دیدگاه

• غرفه مدیریت از نوع :

1. بهترین مدیر انجمن که به علت با زن نشستگی خانه نشین شدند............... alireza&sepide, شقایق
  2. بهترین مدیر تالارها ............ shadmehrbaz,.FatiMa,partow, sam arch

و در انتها :

خودتونم میدونین ک همه ی دخترا خوجلن مگه اینکه خلافش ثابت شه:w02:

و ترین ترین ها :

چرا آخه آدم و تو این موقعیت قرار میدین!:4564:

ببشید اگه حضور ذهن نداشتم و کسایی و ک باید تو این لیست جا میگرفتن و از یاد بردم

من همه ی بچه های انجمن و بی برو برگشت دوست دارم مگه اینکه خلافش ثابت شه:icon_gol:

• Like 33
لینک به دیدگاه

خیلی از ترین های سال گذشته امسال دیگه با ما نیستن واسه همین به جای انتخاب ترینها ترجیح میدم امسال اسم چند تا از کسایی که دوسشون دارمو بنویسم شاید دوباره فرصتی پیش نیاد که بخوام بگم دوسشون دارم :ws37:

, *Sanaz*, ...Urbanist..., .FatiMa, , A.R-KH-A, Anooshe, Arpak, atusa,, Dios Es Falsa, ,Essi, Fo.Roo.GH, , from_hell,hilda, lorena, mechjj, , Mohammad.A, MohammadReza, nazfar, NEGARi, Neutron, ooraman, panisa, partow, Peyman,*Polaris*,pari daryayi, S.Tabassom, , sam arch,Sepideh.mt, setare.blue,shirin.agro, spow, ,M.archi , میلاد, مریم راد, هادی ناصح, کتایون, پیرهاید, Valentina, VINA, yuhana, آتــــــــــروس, آرنیکا, آرانوس, بهاررادصادقی نیا, حانی,سیندخت,سمندون A.Q.U.A

• Like 35
لینک به دیدگاه
به جمعه بازار نواندیشان خوش اومدید 260719_parssmile_v17.gif

بشتابید که نشتابید شتابیده می شوید!

662819_ricolasmiley.gif

عارضم خدمتتون که امسال ادمینمون دست و دلبازیش رفته سری به فلک بزنه و حراجش کرده

از این لحاظ ما به عنوان یک نیکوکار براتون غرفه هایی رو در نظر گرفتیم که می تونید سه تا انتخاب! دقت کنید ---> 3 تا انتخاب از هر غرفه ! در نظر بگیرید61881_Laie_60Bmini.gif

در انتها به منتخبین هر غرفه سه مدال "ترینهای انجمن" اعطا خواهد شد446219_prispallsmile.gif

این شما و این هم غرفه های ما

محبوب خود را سِلِکت کنید585719_rgtdspscjdff8qxz.gif

1. بهترین مدیر انجمن که به علت با زن نشستگی خانه نشین شدند.............. شقایق , نوترون
  2. بهترین مدیر تالارها ............ پیمان خانواده و اسی و پرتو

• غرفه کاربری: بهترین کاربر انجمن..............:mrsbeasley:فروغو نوترون
  • غرفه اخلاق: با اخلاق ترین کاربر...............295119_qrrr1s5w5a2lfyba.gifپیانیست و اسی و نوترون و ادمین سبز
  • غرفه دانش و معلومات: دکی ترین کاربر............879513_mh3f2c.gif نوترون
  • غرفه مرام و معرفت: لوطی هات رو رو کن...........17402_(64).gifپیانیست
  • غرفه سلیقه: خوش ذوق ترین و با ایده ترین و خلاصه همین............726019_dancegirl2.gifاسی
  • غرفه محبوبیت : دلبر ترینهاتون.................13469_air_kiss.gifاین دیگه شرمنده بخوام ردیف کنم زیاد میشن.
  • غرفه ترین هایی که نیستند: ترین هایی که زمانی بودند و اکنون جایشان خالی است..........346019_deadthread.gifمهناز و فهیمه
  • غرفه خاطره و اتفاق: ترین اتفاقاتی که در ذهنتان نقش بستند..........274719_cowboynite.gif
  • می پیچانیم
  • غرفه اسپم: اسپمر ترین.........666819_copysmile1.gifسوالات سخت سخت می کنید!پسر ایرانی؟؟
  • غرفه استعداد های نشکفته: عزیزانی که جزو فرار مغز ها محسوب میشوند اما گم نام مانده اند.......27136_74.gif ها؟؟؟

و در انتها :

• غرفه تیپ: خوش تیپ ترین ها..........5226_28.gif

• غرفه زیبایی: خوشگل ترین بانوی انجمن............604919_flirty.gif

خب متاسفانه من کسی رو از نزدیک ندیدم!

و ترین ترین ها :

ادمین سبز و نوترون و اسی

:icon_gol::icon_gol:

• Like 32
لینک به دیدگاه

ممنون از همه دوستانی که با حضورشون تو این تاپیک، در روزهای آخر سال یادی از دوستان دیگه کردن. خب این تاپیک همونطور که گفتیم فقط بهونه ای هستش واسه اینکه بیشتر همدیگه و دوستانمون و کسایی که نیستن رو یاد کنیم.

خب اما حالا میریم سراغ نتایج که شمارشش واقعاً امسال خیلی سخت تر بود. :icon_pf (34):

البته اونایی که بیش از سه نفر رو انتخاب کردن، فقط 3نفر اول حساب شدن و بعضی انتخاب های اشتباه مثل انتخاب مدیرا تو بخش بهترین کاربرا یا انتخاب مدیرای ارشد تو قسمت مدیرا رو دیگه حساب نکردم. حالا اگرم اشتباهی شده شرمنده. :ws3: چون میدونیم هدف اصلی هم همون یاد کردن بوده.

غرفه مدیریت:

بهترین مدیرا:

پرتو مدیر تالار گرافیک با 16 رای بیشتر رای رو آوردش. بابا مدیر برتر :ws3:

سام آرچ هم 12 رای و ابوالفضل 11 رای و پیمان هم 10 رای رو آوردن و .....

از همه مدیرای عزیز که برای پیشرفت هرچه بهتر انجمن تلاش میکنن خیلی خیلی ممنونم و واسشون آرزوی موفقیت می کنم :a030:

مدیرای بازنشسته:

بهترین مدیرای بازنشسته هم به انتخاب بقیه نوترون با 22 رای و شقایق با 21 رای بودن و بعدش هم پولاریس با 8 رای و آرتیست با 7 رای

به همه مدیرای بازنشسته، چه اونایی که جدیداً بازنشسته شدن و چه اونایی که خیلی وقت پیش بازنشسته بودن خسته نباشید اساسی میگم و از همشون بابت زحمتی که کشیدن و بعضاً میکشن ممنونم. :a030:

غرفه کاربری:

انتخاب کاربرا خیلی سخت تر بود. همه کاربرا زحمتای زیادی کشیدن و خیلی ها هم هستن که چون از حوزه تخصصی خودشون خارج نمیشن، شاید کمتر شناخته شده باشن ولی همه این دوستان عزیز هستن و از همه تشکر میکنم.

و اما بیشترین رای رو تو غرفه کاربری آرخا و فروغ آوردن با به ترتیب 8 رای و 7 رای و نفر سوم هم مهلا با 5 رای

غرفه اخلاق:

خب این غرفه هم سخت تر از غرفه کاربری بود چون انتخاب از بین کل کاربرا و مدیرا انجام میشد. خوش اخلاق هم کم نیست و این مسئله تو رای های بچه ها هم کاملاً مشخص بود.

اما مرد اخلاق به انتخاب دوستان، هادی ناصح عزیز بود با 14 رای نفر بعدی هم که یکی از باحالای انجمنه، سجاد فیلابی عزیز هستش با 9 رای

از همه دوستانی که با اخلاق خوبشون تو انجمن ما رو شرمنده می کنن و به نوعی به ما درس میدن ممنونم :a030:

غرفه دانش:

اما دکی های انجمن که دو نفر خیلی اختلافشون زیاد بود، به ترتیب نوترون و اسپاو بودن با 24 و 21 رای بودن و نفرات بعدی هم که زیاد بودن، حسین تی، اسی، وافن، امیر جی بی که 7،6،5 رای رو داشتن و ....

واقعاً خیلی از ماها از اطلاعات دانش این دوستان تو قسمتای مختلف انجمن استفاده کردیم و خوشحالیم که در کنار این دوستان هستیم.

غرفه مرام و معرفت:

می تونم بگم سخت ترین قسمت انتخابا و متنوع ترین انتخابا تو این قسمت بود. اما با معرفت انجمن مشخصه دیگه. سجاد فیلابی بامعرفت بود با 7 رای. داش دست ما رو هم بگیر :ws53:

خیلی خوبه که بتونیم دوستای بامرام و با معرفتی واسه همدیگه باشیم و تو شرایط سخت هم پشت هم باشیم و همدیگه رو فراموش نکنیم. ایشالا اینایی که میگم رو خودمم بتونم عمل کنم. :hanghead:

غرفه سلیقه:

من نمیدونم چرا واسه سلیقه من انتخاب نشدم :whistle:

خوش سلیقه های انجمن که ایشالا بهشون از این به بعد بیشتر زحمت میدیم :gnugghender: به انتخاب بچه ها اینا بودن: اسی با 9 رای، ونوس با 8 رای، مهندس خوش فکر با 7 رای، آتروس با 6 رای و ....

حال میکنم تو سلیقه ها هم پسرا سرترن. :w02:

غرفه محبوبیت:

اوه اوه. این محبوبیتم تقریباً مثل همون غرفه معرفت بود :icon_pf (34): حالا خوبه خیلیا این قسمت رو خالی گذاشته بودن :smiley-gen165:

اما محبوب ترین فرد انجمن به انتخاب بچه ها هیلدا بود با 7 رای و بعدش هم نگاری با 4 رای. لورنا و میلاد و نوترون و آرپاک و یوحنا هم 3 رای داشتن و .....

از تعداد رای ها و اینا مشخصه چقدر زیادن نفرات.

غرفه ترین هایی که نیستن:

کسایی که جاشون خیلی خالیه و امیدواریم هرچی زودتر برگردن. این دوستان هم تعدادشون کم نبود. ولی بیش از همه مهناز و شیخ و سحر با 17 و 13 و 10 رای بودن.

ای کاش بدونن که بچه های اینجا چقدر یادشون هستن و زودتر برگردن. واسه همه این دوستان هم هرجایی که هستن آرزوی موفقیت میکنم

غرفه اسپم:

اسپمرای انجمنم انقدر تابلو بودن که شاید نیاز به رای گیری نبود :banel_smiley_4:

ماشالا پسر ایرانی و داوود تیتان ترکونده بودن رای ها رو. پسر ایرانی با 26 رای و داوود تیتان هم با 13 رای اسپمرای انجمن انتخاب شدن که ایشالا امسال کمی از این انرژی بالاشونو تو بخش های مفیدتر هم انجام بدن. البته بیشتر پسر ایرانی :vahidrk:

استعدادهای نشکفته:

اگه استعداد نشکفتمون اینیه که الان میگم بشکفه چی میشه :ws3: کسی که هنوز نصفش زیر آبه به انتخاب بچه ها هدا (from_hell) بود با 10 رای که ایشالا بتونیم بیشتر از استعدادهای بالاش استفاده کنیم. البته بهشم گفتم استعداد خوبی تو شهرساز قوی شدن داره :w02:

نفرات بعدی هم میلاد و ela بودن با 4 رای. میلاد هنوز نشکفته اینیا :ws3:m~o~j~ و par!sa هم با 3 رای نفرات بعدی بودن. بقیه هم که تعدادشون زیاد بود. ایشالا که بتونیم از توانایی ها و استعداد های همه دوستان بیشتر بهره مند بشیم. :a030:

غرفه تیپ:

خب دیگه خوش تیپا هم همه تو این غرفه جمع بودن. تو تیپ هم باز سجاد فیلابی با 7 رای بیشتر رای رو آورد. بابا خوش تیپ :w02:

نفرات بعدی هم ال رومان با 6 رای و حسین تی با 5 رای بودن. از این به بعد قراره از این دوستان تو تبلیغات خارجی استفاده بشه. آقا سودش بین خودتونو کسایی که بهتون رای دادن نصف نصفا :ws3:

غرفه زیبایی:

آخرین غرفه هم غرفه زیبایی بود. خوب بود که مسائل اخلاقی رعایت شد و این دوتا غرفه آخری رو مردونه زنونه کردن و از هم جدا کردن :ws3:

تو غرفه زیبایی دلنواز با 7 رای، شیما (چندتا نقطه) با 6 رای و فرناز با 5 رای بیشترین رای ها رو آوردن.

خب نمایشگاه ترین های نواندیشان هم تو سال 1390 بسته شد.

سالی پر از خیر و برکت رو برای همه دوستان عزیز آرزومندم.

عید همتون مبارک :a030:

• Like 44
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...