رفتن به مطلب

امشب

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 3.5k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

امشب حس عجیبی دارم ...

تازه از سفر برگشته ام ! اما نمیدانم چرا باز هم میخواهم به سفر بروم اما این بار به سفری که بازگشتی تداشته باشد !

نمیدانم ...

شاید این آخرین پست من در این تالار و شاید در این انجمن و شاید در این دنیای مجازی باشد ! پس بگذار همین حالا بگویمت : خدانگهدار...

لینک به دیدگاه

سه سال و اندی مدت زیادی بود با یکی قهر بودم از ظهر بدجور دلم هواش و کرده بود انقدر بیقرار بودم که شب بشه و برم دست بوسش! حدود یک ساعت التماسش و کردم و عذر خواهی کردم ازش نازش و خریدم و قول دادم که هرگز دیگه فراموشش نکنم

اره امشب حس سبکبالی دارم چون از امشب دیگه تکیه گاهم دوباره کنارمه و اون کسی نیس جز خدا

خدایا دیگه من و ول نکن چون فهمیدم بی تو پوچم:hanghead:

لینک به دیدگاه
سه سال و اندی مدت زیادی بود با یکی قهر بودم از ظهر بدجور دلم هواش و کرده بود انقدر بیقرار بودم که شب بشه و برم دست بوسش! حدود یک ساعت التماسش و کردم و عذر خواهی کردم ازش نازش و خریدم و قول دادم که هرگز دیگه فراموشش نکنم

اره امشب حس سبکبالی دارم چون از امشب دیگه تکیه گاهم دوباره کنارمه و اون کسی نیس جز خدا

خدایا دیگه من و ول نکن چون فهمیدم بی تو پوچم:hanghead:

جالب بود !!!!

لینک به دیدگاه

دلم گرفته زشت وبد

از اون مدلها که با هزاربار شنیدن دوستت دارم و این حرفها هم باز نمیشه:sigh:

وقتی این مدلی میشم از خودم منزجر میشم:4564:

خب چرا اینقدر دیر ابراز احساسات

منه کله خر همیشه زمانی رو دارم که دیگه بی تفاوت همه چی میشم

الان بی تفاوتم نسبت به احساسات خودم و هرکسی

.................

لینک به دیدگاه

ای لعنت به آدمایی که بهشون میگی چیزیو بهم یاد آوری کن بعد فردا صبحش میان طلبکارانه به آدم نگاه میکنن که چرا فراموش کردی!:banel_smiley_4:

آخه لامصب خودت یادت بود که یادم بندازی:w000:

امشب از دست این قشر فرهیخته حسابی کلافه ام!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...