رفتن به مطلب

دلت بچه میخواد ؟؟؟

ارسال های توصیه شده

اولا که قیاست مع الفارق بود

دوما حتی در مورد اون ادیان هم ممکنه نظرت عوض شه تحقیق و اثبات که انتها نداره دوباره با تحقیق و اثبات میشه چیزای قبلی رو هم رد کرد ! :banel_smiley_4:

سوما اینقدر حرص نخور حالا واسه بچه خوب نیستا :ws3:

نه نبود!قیاس نبود اصلا!:ws3:

ببین بعضی‌ چیزا واسه آدم بدیهی‌ میشه دیگه!

نه دیگه اون ادیان با چه رویی قراره اثبات بشن؟؟ :biggrin:

مهند اصرار نکن راه نداره!!! اگه اینجوریه که شاید نظر تو هم تغییر کنه بشه نظر من!!!!!!

:w02:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 305
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

نه نبود!قیاس نبود اصلا!:ws3:

ببین بعضی‌ چیزا واسه آدم بدیهی‌ میشه دیگه!

نه دیگه اون ادیان با چه رویی قراره اثبات بشن؟؟ :biggrin:

مهند اصرار نکن راه نداره!!! اگه اینجوریه که شاید نظر تو هم تغییر کنه بشه نظر من!!!!!!

اونم ممکنه خب ، اصن تو بچه دار شو بچه تو بده من بزرگش میکنم برات!:w02:

لینک به دیدگاه

:biggrin:

من اگه در آینده بچه خواستم یه عالمه گوگولی هست که می‌شه به فرزندی قبول کرد...

ووووووییی دلم نی‌ نی‌ خواستتتتتتتتت

لینک به دیدگاه
:biggrin:

من اگه در آینده بچه خواستم یه عالمه گوگولی هست که می‌شه به فرزندی قبول کرد...

ووووووییی دلم نی‌ نی‌ خواستتتتتتتتت

خب بالاخره آخرین نفرم تسلیم شد

آقا تاپیکو ببندید ! :w02:

لینک به دیدگاه
خب بالاخره آخرین نفرم تسلیم شد

آقا تاپیکو ببندید ! :w02:

:ws28:

کوو کجا تسلیم شدم؟:biggrin: از اول گفتم عاشق بچّم که..

عمرا بچه دار نمیشم.... کلًا از قبل تصمیم داشتم در آینده سرپرستی نی‌ نی‌ بر عهده بگیرم.. عدیدم بچّم اوخی ... ولی‌ خودم که بچه دار نمیشم که.... نبندید تاپیکو آقا نبند!

لینک به دیدگاه

برا چی اینقدر اصرار داری که یه روز بچه دار میشه؟

اصلا بچه به چه دردی می خوره ؟ برا چی خودت اینقدر بچه دوست داری؟

لینک به دیدگاه
برا چی اینقدر اصرار داری که یه روز بچه دار میشه؟

شوخی میکنم باهاش ، چون خودشم گفت که بچه دوست داره ولی از آینده ش میترسه

اصلا بچه به چه دردی می خوره ؟

به خیلی دردا ... سرگرمی ، تداوم نسل ،انگیزه و بهانه ی زندگی ، عصای پیری و ...

برا چی خودت اینقدر بچه دوست داری؟

چون دوست داشتنیه

لینک به دیدگاه

به خیلی دردا ... سرگرمی ، تداوم نسل ،انگیزه و بهانه ی زندگی ، عصای پیری و ...

چون دوست داشتنیه

برا سرگرمی راههای کم دردسر تری هست

تو خودتو برا تداوم نسل مسئول می دونی؟

وقتی رابطه ی خودت و بابات رو می بینی باز به نظرت تو خودت می تونی انگیزه ی خوبی باشی(من خودم که نیستم)

امروزه هیچ بچه ای عصای پیری نمیشه

بچه فقط وقتی دوست داشتنیه که کوچیکه و خندونه در بقیه مواقع فقط موجب دردسر این به اون می ارزه؟

لینک به دیدگاه
برا سرگرمی راههای کم دردسر تری هست

تو خودتو برا تداوم نسل مسئول می دونی؟

وقتی رابطه ی خودت و بابات رو می بینی باز به نظرت تو خودت می تونی انگیزه ی خوبی باشی(من خودم که نیستم)

امروزه هیچ بچه ای عصای پیری نمیشه

بچه فقط وقتی دوست داشتنیه که کوچیکه و خندونه در بقیه مواقع فقط موجب دردسر این به اون می ارزه؟

هیچ سرگرمی لذت بچه داشتن نمیشه

منظورم تداوم نسل خودم بود

اینو باید بابام بگه که انگیزه ی خوبی بودم یا نه ولی در مورد خودم میدونم که اگه بچه نباشه انگیزه ای برای ازدواج ندارم

بچه درست تربیت بشه عصای پیری هم میشه ، البته نشه هم مهم نیست نباید فقط به این هدف بچه دار شد

آره بچه با تموم دردسر هاش همیشه دوست داشتنیه

لینک به دیدگاه
هیچ سرگرمی لذت بچه داشتن نمیشه

منظورم تداوم نسل خودم بود

اینو باید بابام بگه که انگیزه ی خوبی بودم یا نه ولی در مورد خودم میدونم که اگه بچه نباشه انگیزه ای برای ازدواج ندارم

بچه درست تربیت بشه عصای پیری هم میشه ، البته نشه هم مهم نیست نباید فقط به این هدف بچه دار شد

آره بچه با تموم دردسر هاش همیشه دوست داشتنیه

من نمی تونم درک کنم

که اولا چرا بچه اینقدر برات دوست داشتنیه من که معمولا با افراد کوچکتر از خودم نمی تونم خوب باشم یه نفرت درونی ازشون دارم مخصوصا پسرا(چون نمونه ی خودم تو اون سن رو می بینم حالم بهم می خوره)

دوما اینکه تداوم نسل چه سودی داره

فاز بعد از مواد خیلی دوست داشتنیه مطمئنا به دردسرش نمی ارزه

بعد تو به رابطه ی خودت و بابات نگاه کن واقعا دوست داری پسری داشته باشی دقیقا چنین رفتاری با تو داشته

امیدوارم اگه روزی بچه دار شدی پشیمون نشی

لینک به دیدگاه
من نمی تونم درک کنم

که اولا چرا بچه اینقدر برات دوست داشتنیه من که معمولا با افراد کوچکتر از خودم نمی تونم خوب باشم یه نفرت درونی ازشون دارم مخصوصا پسرا(چون نمونه ی خودم تو اون سن رو می بینم حالم بهم می خوره)

دوما اینکه تداوم نسل چه سودی داره

فاز بعد از مواد خیلی دوست داشتنیه مطمئنا به دردسرش نمی ارزه

بعد تو به رابطه ی خودت و بابات نگاه کن واقعا دوست داری پسری داشته باشی دقیقا چنین رفتاری با تو داشته

امیدوارم اگه روزی بچه دار شدی پشیمون نشی

نظرات شما محترمه ولی تصورات ما از بچه خیلی با هم متفاوته فکر نمیکنم بحث کردن در موردش فایده داشته باشه :icon_gol:

لینک به دیدگاه

راستش من دیروز رفته بودم بیرون...جلو در یه بوتیک لباس بچه فروشی استپ شدم...

یه سری کفش داشت خیلی گوگولی بودن ....اینقدر با نمک بودن که دلم میخواست یکیشو بخرم...

سریع بچه های دوست و فامیل و ردیف کردم تو ذهنم...رفتم داخل مغازه...

اما دلم میخواست برای بچه خوودم بخرمشون...

همرو قیمت کردم...باز کلنجار رفتم....فایده نداشت...دلم میخواست تمام محبتم رو فقط صرف کسی کنم که یچه خودم باشه....یه چیزی مثل خودم...که درکش کنم حس کنم خنده و گریش رو....

با یه پسر بچه با نمک هم دوست شدم 4 سالش بود....اسمش کسری بود....

زبونش هم میگرفت اما اینقدر دوست داشتنی بود که آدم دلش میخواست فقط باهاش بازی کنه...

خیلی زود با هم دوست شدیم...مامانش هم کلی ذوق کرده بود .میگفت پسرش به خاطر لکنت یه ذره کم حرف شده....

ااما خیلی سریع با من دوست شده بود....و حرف میزد...تا بیرون پاساژ هم با هم بودیم...بعدشم به زور جدا شد و رفت و قول گرفت بهش زنگ بزنم ...:ws28:شمارشم میداد الهیییییییییی....بعدشم رفت.

بعد از دیدن اون خانم و جوجوش (ای جانم یه دنیا نمک بوود...) و عشقشون به هم بیشتر دلم بچه خواست///:5c6ipag2mnshmsf5ju3

لینک به دیدگاه
راستش من دیروز رفته بودم بیرون...جلو در یه بوتیک لباس بچه فروشی استپ شدم...

یه سری کفش داشت خیلی گوگولی بودن ....اینقدر با نمک بودن که دلم میخواست یکیشو بخرم...

سریع بچه های دوست و فامیل و ردیف کردم تو ذهنم...رفتم داخل مغازه...

اما دلم میخواست برای بچه خوودم بخرمشون...

همرو قیمت کردم...باز کلنجار رفتم....فایده نداشت...دلم میخواست تمام محبتم رو فقط صرف کسی کنم که یچه خودم باشه....یه چیزی مثل خودم...که درکش کنم حس کنم خنده و گریش رو....

با یه پسر بچه با نمک هم دوست شدم 4 سالش بود....اسمش کسری بود....

زبونش هم میگرفت اما اینقدر دوست داشتنی بود که آدم دلش میخواست فقط باهاش بازی کنه...

خیلی زود با هم دوست شدیم...مامانش هم کلی ذوق کرده بود .میگفت پسرش به خاطر لکنت یه ذره کم حرف شده....

ااما خیلی سریع با من دوست شده بود....و حرف میزد...تا بیرون پاساژ هم با هم بودیم...بعدشم به زور جدا شد و رفت و قول گرفت بهش زنگ بزنم ...:ws28:شمارشم میداد الهیییییییییی....بعدشم رفت.

بعد از دیدن اون خانم و جوجوش (ای جانم یه دنیا نمک بوود...) و عشقشون به هم بیشتر دلم بچه خواست///:5c6ipag2mnshmsf5ju3

شماره شو چه جوری داد دقیقا ؟! :ws3: زنگ نزدی ؟!! :whistle:

لینک به دیدگاه
شماره شو چه جوری داد دقیقا ؟! :ws3: زنگ نزدی ؟!! :whistle:

فقط 2 /3 بلد بود....اصرار هم داشت یادش بگیرم...نصف حرفاشو نمیفهمیدم...

ر/ل/ت نمیتونست بگه زبونش هم میگرفت....

نه زنگ نزدم...شمارش تخیلی بود...:ws3:

لینک به دیدگاه

با این ک عاشق بچه م و رابطه تنگاتنگی بین منو بچه های فامیل هست و اولین کلمه ک بچه های روروبریا یاد میگیرن شیماست :ws3: هیچ وقت دلم نمیخواد خودم بچه داشته باشم icon_razz.gif

جدا از بحث مسولیت سنگینی ک داره اعصاب قولادین میخواد و فداکاریه زیاد icon_razz.gif ب جز اینا زندگی کردن تو این دنیا انقد جذابیت نداره ک بخوام ب خاطر خودخواهی خودم یکی دیگرم واردش بکنم icon_razz.gif

لینک به دیدگاه
دروووودbiberon.gif

شما بچه دوست دارید ؟ دلتون میخواد در آینده چند تا بچه داشته باشید ؟poussette.gif

من خودم با ازدواج مخالفم ولی خب یهو هوس کردم بچه داشته باشم! :hanghead: یه پسر و 2 تا دختر ! :ws37:

صرف نظر از مشکلات و مسائل شخصی و اجتماعی حال حاضرتون فرض کنید همه چیز ایده آل باشه در اون صورت علاقه ای به بچه دار شدن دارید یا نه ؟ اگه جوابتون مثبته چند تا و با چه جنسیتی؟ hocchet.gif

عاشقشونم ...از بچگی از نوزاد خوشم میومد چون همه ی پسرخاله و دختر خاله هام از من کوچیکتر بودن به عنوان یه عروسک باهاشون بازی میکرم:ws3: ولی جالب این بود که هیچ وقت تو بغل من گریه نمیکردم به جز یه دختر خالم که از همون دوران طفولیت عشق شوهر بود و هیچ وقت نزدیک من نمیشد همش به داداشم میچسبید:ws28:

دو تا بچه کافیه ...یه دختر یه پسر

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...