رفتن به مطلب

دلت بچه میخواد ؟؟؟

ارسال های توصیه شده

اره والا

واقعا مسئولیت سنگینیه...به خصوص برای مادر...دلم میسوزه واسه زنها به خصوص زنهای این مملکت...:sigh:

1 نکته ی ریز دیگه رو هم دقت کردی؟ همه دلشون دختر تپل میخواد اونوقت وقت ازدواج دنبال باربی میگردن خودشون؟

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 305
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

من دوس دارم 4 قلو داشته باشم دو تا پسر دو تا دختر!!!

یه بار دردُ میکشی ولی 4 تا دسته گل به دنیا میاری :w58:

دو تا دختر دو تا پسر....اینجور هیچ کدومشون غمُ غصهِ نبودِ خواهر یا برادرُ ندارن!:ws3:

لینک به دیدگاه

من واقعا نینی دوست دارم! عاشقشونم یعنی

اما اینکه خودم بخوام بچه دار شم در شرایط الان اصلا و ابدا..

یعنی بنظرم کسی که الان تو این مملکت بچه دارشه به اون بچه ظلم کرده و با این شرایط فکر میکنم بچه از پرورشگاه بیارم بزرگ کنم

اما در شرایط ایده آل اره

چرا که نه!

واقعا پاک تر از بچه ها موجودی تو دنیا هست مگه؟

یه دختر اروم دوست دارم داشته باشم:ws37:

لینک به دیدگاه
وقتی دو قلو بشه دیگه کاری نمیشه کرد که این دلیل نمیشه ناشکری بکنیم بچه روزیشو با خودش میاره ..... منکر این نمیشم که سخت خواهد بود آره خیلی سخته ولی خیلی دو قلو ها بودن که بزرگ شدن اگر اونا تونستن پس ما هم می تونیم..... اینایی هم که میگن بچه لوس میشه و ... همش بستگی به تربیت خودشون داره که چطوری بارش بیارن....
میدونم وقتی دوقولو باشه کاریش نمیشه کرد! واضحه! منظورم کسانیه که آرزوش رو دارن!!
لینک به دیدگاه

نه اصلن دوست ندااارم....

این اصلن دوست ندارم یعنی اصلن تحت هیچ شرایطی...

امااااااا اگر بخوام بچه داشته باشم...میرم یه دختر بچه سه ساله میارم بزرگ میکنم....اسمش هم باید ویانا باشه....البته این هم احتمالش کمه که همچین کاری رو هم انجام بدم...

لینک به دیدگاه
میدونم وقتی دوقولو باشه کاریش نمیشه کرد! واضحه! منظورم کسانیه که آرزوش رو دارن!!

همونطور که شما آرزوشو نداری یه عده آرزوشو دارن! سلیقه ها متفاوته نه شما میتونی به اونا خورده بگیری و نه اونا میتونن به شما....

لینک به دیدگاه
اره والا

واقعا مسئولیت سنگینیه...به خصوص برای مادر...دلم میسوزه واسه زنها به خصوص زنهای این مملکت...:sigh:

چرا چون دوست دارن مادر بشن؟

ببین فروغ اینکه ظاهرا توی این مملکت تولیدمثل یکی از نقشای تعریف شده ی زنه رو منم قبول دارم یه چیز کاملا نفرت انگیزه یا حتی توهین امیز!

ولی یه روزی شاید اون اتفاقی که من گفتم واسه هرزنی بیفته!مادر وجودش نه تحت تاثیر تلقین های عرف و فرهنگ که با خواست و تمایل خودش پیدا بشه!دراون صورت بازم به نظرت دل سوختن داره؟

یه چیز دیگه م یواشکی بگم...از این تفکری که خیلی ها به خاطر بچه تن به ازدواج میدن یا با بچه دار شدن تازه متوجه لزوم تعهد میشن متنفرم :ws37:

این حرفتم شدیییدا قبول دارم!کوت گرفتم بابت تایید:ws37:

لینک به دیدگاه
همونطور که شما آرزوشو نداری یه عده آرزوشو دارن! سلیقه ها متفاوته نه شما میتونی به اونا خورده بگیری و نه اونا میتونن به شما....

گیر دادیاااا هادی :banel_smiley_4: من خرده نگرفتم گفتم نمیشه صرفا از دید فان و تفریحش به قضیه نگاه کرد....فرض کن یه مادر تنها باشه دوتاشون باهم تب 40 درجه کنن، وقتی هر روز با هم مجبوره عوضشون کنه...وقتی با هم گریه میکنن ... وقتی بزرگ میشن دائم با هم مقایسه میشن و مواظب اینن که پدر مادر بینشون کی فرق میذاره..اینا مسولیته

بعضیا فکر میکنن بچه یه عروسکه برای شادی و سرگرمی....

در ضمن هرکی ارزوش داره ایشالله برسه :icon_gol:

لینک به دیدگاه
گیر دادیاااا هادی :banel_smiley_4: من خرده نگرفتم گفتم نمیشه صرفا از دید فان و تفریحش به قضیه نگاه کرد....فرض کن یه مادر تنها باشه دوتاشون باهم تب 40 درجه کنن، وقتی هر روز با هم مجبوره عوضشون کنه...وقتی با هم گریه میکنن ... وقتی بزرگ میشن دائم با هم مقایسه میشن و مواظب اینن که پدر مادر بینشون کی فرق میذاره..اینا مسولیته

بعضیا فکر میکنن بچه یه عروسکه برای شادی و سرگرمی....

در ضمن هرکی ارزوش داره ایشالله برسه :icon_gol:

:icon_gol:

لینک به دیدگاه
چرا چون دوست دارن مادر بشن؟

ببین فروغ اینکه ظاهرا توی این مملکت تولیدمثل یکی از نقشای تعریف شده ی زنه رو منم قبول دارم یه چیز کاملا نفرت انگیزه یا حتی توهین امیز!

ولی یه روزی شاید اون اتفاقی که من گفتم واسه هرزنی بیفته!مادر وجودش نه تحت تاثیر تلقین های عرف و فرهنگ که با خواست و تمایل خودش پیدا بشه!دراون صورت بازم به نظرت دل سوختن داره؟

این حرفتم شدیییدا قبول دارم!کوت گرفتم بابت تایید:ws37:

نه عزیزم سوتفاهم نشه...همه ما غریزه مادری داریم ارضاش هم محترمه

ولی خب ما تو مجردی و استقلال حقوق واقعیمون رو نمیتونیم بگیریم تو همچی جامعه ای بچه یه جورایی نقطه ضعفه زن میتونه باشه..کما اینکه خیلی از عاطفه مادری سواستفاده شده

در بهترین حالتش هم پدر اسمش رو بچه هست...چقدر میشناسی مردای ایرانی پا به پای زنهاشون بچه داری کنن واقعا؟؟

لینک به دیدگاه
1 نکته ی ریز دیگه رو هم دقت کردی؟ همه دلشون دختر تپل میخواد اونوقت وقت ازدواج دنبال باربی میگردن خودشون؟

چه ربطی داره خب ؟! :w58:

دختر بچه تپل باشه با مزه ست همونطور که بچه گونه حرف زدنشون با مزه ست ولی موقع ازدواج که اونجوری حرف نمیزنن! :banel_smiley_4:

البته واسه من تپل بودن مهم نیس فقط سیفید باشه موهاشم خرمایی کافیه ! :5c6ipag2mnshmsf5ju3

لینک به دیدگاه
نه عزیزم سوتفاهم نشه...همه ما غریزه مادری داریم ارضاش هم محترمه

ولی خب ما تو مجردی و استقلال حقوق واقعیمون رو نمیتونیم بگیریم تو همچی جامعه ای بچه یه جورایی نقطه ضعفه زن میتونه باشه..کما اینکه خیلی از عاطفه مادری سواستفاده شده

در بهترین حالتش هم پدر اسمش رو بچه هست...چقدر میشناسی مردای ایرانی پا به پای زنهاشون بچه داری کنن واقعا؟؟

فروغ گفتم فرض کن همه شرایط ایده آل باشه دیگه جامعه ایرانی و مردای ایرانی و حقوق از دست رفته زنارو بهونه نکن :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
من دوست دارم یه دختر بچه کوچولو تپلو، داشته باشم.:5c6ipag2mnshmsf5ju3

دست کنم تو موهاش...

بغلش کنم... بوش کنم... بوسش کنم...

اونم خودشو واسه من لوس کنه...

وقتی از سر کار میام منتظرم باشه... بدوئه بیاد تو بغلم بگه بابایی برام چی خریدی؟ منم یهو یه چیزی از تو کیفم در بیارم بدم بهش...

براش دفتر نقاشی بخرم هی بگم منو مامانشو بکشه...

وقتی مامانش داره موهاشو میبافه از جفتشون فیلم بگیرم.

سه تایی باهم بریم سرزمین عجایب، منو و مامانش یه گوشه وایسیم ... ازش عکس بندازیم... اونم از دور مارو صدا بزنه!

چقدر داشتن یه خانواده لذت بخشه...

واقعا زندگی غیر از "تعامل" چیز دیگه ای هم هست؟

اسمشم یه زمانی میخواستم بذارم مروارید... :sigh:

ای جانم

چقدر با احساس نوشتی

هرگز این همه احساس رو توی نوشته هات ندیدم.

چقدر آدم ها موجودات پیچیده ای هستن.

خوشحالم شهرسازی

لینک به دیدگاه
فروغ گفتم فرض کن همه شرایط ایده آل باشه دیگه جامعه ایرانی و مردای ایرانی و حقوق از دست رفته زنارو

•  

بهونه نکن :banel_smiley_4:

بهونه چیه ؟ icon_razz.gif

نمیتونم فرض بیجا بکنم که!!

اره من اگه خارج از کشور زندگی کنم احتمال بچه دار شدنم بیش از 5 برابر میشه :ws37:

لینک به دیدگاه
ای جانم

چقدر با احساس نوشتی

هرگز این همه احساس رو توی نوشته هات ندیدم.

چقدر آدم ها موجودات پیچیده ای هستن.

خوشحالم شهرسازی

مرسی نازنین جان.:icon_gol:

ما "خردورزی" رو با "خردباوری" اشتباه گرفتیم...

درسته زندگی سخته، اما واقعا بهانه ای است برای کنار هم بودن. (اینو از ته دلم میگم!)

من معمولا توی اینجور تاپیک ها شرکت نمکینم. چون واقعا دکمه های کیبرد طاقت انتقال احساسات منو به تاپیک نداره :ws3:

اگر هم بکنم، معمولا همینجوری می نویسم. حالا شانس ما فقط این یکی به پست تو خورده! :)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...