رفتن به مطلب

دلت بچه میخواد ؟؟؟

ارسال های توصیه شده

نه عزیزم سوتفاهم نشه...همه ما غریزه مادری داریم ارضاش هم محترمه

ولی خب ما تو مجردی و استقلال حقوق واقعیمون رو نمیتونیم بگیریم تو همچی جامعه ای بچه یه جورایی نقطه ضعفه زن میتونه باشه..کما اینکه خیلی از عاطفه مادری سواستفاده شده

در بهترین حالتش هم پدر اسمش رو بچه هست...چقدر میشناسی مردای ایرانی پا به پای زنهاشون بچه داری کنن واقعا؟؟

ما هرچی میکشیم از کارا و تفکر خودمون میکشیم:sigh:

فروغ اینا بابت همون چیزاییه که کلی تا حالا توی این انجمن دربارش صحبت شده و میدونم خودتم قبولشون داری!

زنهای جامعه ما(یا حتی گاها خود ما)منفعل بار آمدن!حقی برای خودشون متصور نیستن که بخوان بگیرن!به حداقل ها قانعن!

بویی از خرد گرا بودن نبردن(که به نظر من اینه که باعث میشه مورد سوءاستفاده قرار بگیرن نه مهر مادری)فکر میکنن احساساتی بودنشون همه رفتاراشونو توجیه میکنه!

بچه داشتن یا نداشتن تاثیری توی هیچکدوم نداره واقعا!

در مورد قانون چیزی ندارم بگم که حرفتو قبول دارم!پر شعار و نهایت بی عدالتی!

اون مورد بچه داری هم در حالت خوشبینانه میشه روی تفاهم و توافق و عشق حساب کرد که مردا همچین مسئولیتی رو کنار همسرشون قبول کنن!وگرنه حرفت درسته!

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 305
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهونه چیه ؟ icon_razz.gif

نمیتونم فرض بیجا بکنم که!!

اره من اگه خارج از کشور زندگی کنم احتمال بچه دار شدنم بیش از 5 برابر میشه :ws37:

بهونه ست دیگه ! :icon_razz:

وقتی میگم شرایط ایده آل تو اصلا هر جای دنیا حال میکنی با هر مردی که به نظرت بچه داریشم خوبه ایرانی هم نیست ازدواج کن!! حالا دوست داری بچه دار شی یا نه ؟ فرض کردن که مالیات نداره ! :icon_razz:

لینک به دیدگاه
بهونه ست دیگه ! :icon_razz:

وقتی میگم شرایط ایده آل تو اصلا هر جای دنیا حال میکنی با هر مردی که به نظرت بچه داریشم خوبه ایرانی هم نیست ازدواج کن!! حالا دوست داری بچه دار شی یا نه ؟ فرض کردن که مالیات نداره ! :icon_razz:

نه بهونه نیست !! icon_razz.gif

با قبول همه حرفات هم باور کن نمیتونم جواب ثابتی بهت بدم...یه مواقعی غریزه مادری خیلی تکونم میده به خصوص که لحظه به لحظه بزرگ شدن خواهر زادم رو میبینم...پروسه شیرین و عجبیه

ولی از طرفی این مسئولیت تمام نشدنی و یه محدودیت مادام العمره و من هم کلا نمیتونم یه چیزی رو حتی اگه فقط 10 درصدش اجبار بقیه ش اختیار باشه

برای یه مدت طولانی تحمل کنم...برای اینکه همچین تصمیمی بگیرم باید 100 درصد وجودم بچه بخواد..واقعا نمیدونم اون روز میرسه یا نه

لینک به دیدگاه
مرسی نازنین جان.:icon_gol:

ما "خردورزی" رو با "خردباوری" اشتباه گرفتیم...

درسته زندگی سخته، اما واقعا بهانه ای است برای کنار هم بودن. (اینو از ته دلم میگم!)

من معمولا توی اینجور تاپیک ها شرکت نمکینم. چون واقعا دکمه های کیبرد طاقت انتقال احساسات منو به تاپیک نداره :ws3:

اگر هم بکنم، معمولا همینجوری می نویسم. حالا شانس ما فقط این یکی به پست تو خورده! :)

اممم. خوب این مساله هم هست که من زیاد در تالارهای عمومی شرکت نمیکنم ولی خوب دیگه این سرویس دعوت باعث شده توی خیلی تاپیکا بیام و البته خیلی بهتره... چون بیشتر با دوستان هستم و با وجه های دیگه اون ها هم آشنا میشم.

ایشالا یه دخمل تپلی نصیبت شه:icon_gol:( من همیشه میگم دوست دالم پیسلم دستش اونقده تپلی باشه که مچش قشنگ خط بندازه با ساعدش... وای گازش بگیله آدم... البته آروم هاااااااااااا)

لینک به دیدگاه
عجب درهم و برهم کده ای شده این تاپیک! :w58:

از احقاق حقوق زنان تا آموش گویش دزفولی توش پیدا میشه :ws28:

نوترون جان شما بچه دوست داری عزیزم؟ :ws37:

لینک به دیدگاه
شادی این شرایط ایدهآل که میگی یهنی چی؟

تا چقد میتونی آینده بچت رو تضمین کنی؟:ws38:

طوری که بر نگرده بگه چرا منو به وجود آوردی؟:ws38:

دقیقا

منم یه مدت همش میکوبیدم تو سر خانواده (دوران جوانی !) که چرا منو دنیا اوردید :4564:

لینک به دیدگاه
نوترون جان شما بچه دوست داری عزیزم؟ :ws37:

آره عزیزم :ws37:

من دوست دارم یه دختر بچه کوچولو تپلو، داشته باشم.5c6ipag2mnshmsf5ju3z.gif

دست کنم تو موهاش...

بغلش کنم... بوش کنم... بوسش کنم...

اونم خودشو واسه من لوس کنه...

وقتی از سر کار میام منتظرم باشه... بدوئه بیاد تو بغلم بگه بابایی برام چی خریدی؟ منم یهو یه چیزی از تو کیفم در بیارم بدم بهش...

براش دفتر نقاشی بخرم هی بگم منو مامانشو بکشه...

وقتی مامانش داره موهاشو میبافه از جفتشون فیلم بگیرم.

سه تایی باهم بریم سرزمین عجایب، منو و مامانش یه گوشه وایسیم ... ازش عکس بندازیم... اونم از دور مارو صدا بزنه!

چقدر داشتن یه خانواده لذت بخشه...

واقعا زندگی غیر از "تعامل" چیز دیگه ای هم هست؟

اسمشم یه زمانی میخواستم بذارم مروارید...

لینک به دیدگاه
آره عزیزم :ws37:

یک زمانی توی یکی از شهرهای شمالی ایران یکی از این مردهای درشت هیکل روسی با نژاد عالی رو آوردن که نسل بچه های اون منطقه رو تغییر بده و کلا هزارتا بچه ازش در آوردن.

وقتی اون ماجرا رو شنیدم خیلی از اون مرد خوشم اومد.

اما الان اصلا خوشم نمیاد.

ولی احساساتت عالی بود. :ws37:

لینک به دیدگاه
دقیقا

منم یه مدت همش میکوبیدم تو سر خانواده (دوران جوانی !) که چرا منو دنیا اوردید :4564:

کسی نیست که بچه دوست نداشته باشه .

ولی خیلی مهمه که خود خواه نباشیم .......... به اونی که میخواد به وجود بیاد هم فک کنیم نه فقط خودمون ....:ws37:

لینک به دیدگاه
کسی نیست که بچه دوست نداشته باشه .

ولی خیلی مهمه که خود خواه نباشیم .......... به اونی که میخواد به وجود بیاد هم فک کنیم نه فقط خودمون ....:ws37:

اوهوم خیلی خوادخواهی بزرگیه...صرفا برای ارضای حس مادر پدری بی دلیل واقعا منطقی...به خصوص تو کشورهایی مثل ما...

لینک به دیدگاه
شادی این شرایط ایدهآل که میگی یهنی چی؟

تا چقد میتونی آینده بچت رو تضمین کنی؟:ws38:

طوری که بر نگرده بگه چرا منو به وجود آوردی؟:ws38:

شرایط ایده آل یعنی هر چی خودت دوست داری من قرار نیست براتون شرایط رو تعیین کنم...واقعا شما فقط عادت کردین همیشه دنبال یه محدودیت بگردین بعد غـُـر بزنید که فلان محدودیتو داریم! :icon_pf (34):

-----

بچه ها خواهشمندم اسپم نکنید :icon_gol:

لینک به دیدگاه

من اگه بخوام عشق‌و واسه خودم تعریف کنم نوزادا واسه من تو دنیا از همه چیز با ارزش ترن و عاشقشونم....

نه نمی‌خوام بچه دار بشم... چون بچه هارو دوس دارم چون واقعا دوسشون دارم

من یکی‌ دیگرو یا چن نفر دیگرو به همچین جایی‌ نمیارم!!!! به این دنیا...

اصلا مهم نیست کدوم کشور باشم! وضع زندگی‌ خودم چه جوری باشه!

بچه‌ای که سرنوشتش معلوم نیست.. معلوم نیست تو این دنیا چی‌ قراره سرش بیاد!! زندگی‌ فقط دوران کودکی نیست بچه‌ها بزرگ میشن...

بچه دار شدن نهایت خود خواهی‌ه..... در حق عزیز‌ترین کسم این جنایتو نمیکنم!

معذرت از فاز منفی‌ به این تاپیک مثبت:hanghead:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...