رفتن به مطلب

دلت بچه میخواد ؟؟؟

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 305
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

نه متاسفانه اصلا حوصله ی لوس بازی های بچه رو ندارم همچینین مراقبت هایی که لازم داره :ws37:

چه عجب یکی گفت دوست نداره

کسایی که میگن بچه میخوام اونم دوقلو و جمیدنم سه چهار بدجور نفسشون از جای گرم بلند میشه ها :banel_smiley_4:

من یکی که واقعا همینو کم دارم تو زندگیم :banel_smiley_4: همین که داریم همگی با هم این فسقلی رو بزرگ میکنیم واسه هفت پشتم بسه icon_pf%20%2834%29.gif

لینک به دیدگاه

کسایی که میگن بچه میخوام اونم دوقلو و جمیدنم سه چهار بدجور نفسشون از جای گرم بلند میشه ها :banel_smiley_4:

من یکی که واقعا همینو کم دارم تو زندگیم :banel_smiley_4: همین که داریم همگی با هم این فسقلی رو بزرگ میکنیم واسه هفت پشتم بسه :icon_pf (34):

دیشب چندتاشون مهمونمون بودم منو به مرز جنون رسوندن اینا یکیش بلوز منو کرده بود دهنش گاز ریز میگرفت 2 میلیون دفعه بهش گفتم نکن از رو نرفت

با بزرگایی که اداعای منطق میکنن زندگی سخته چه برسه به بچه که ذاتا منطق و حرف حالیش نیست تازه اون همه عذابم بکشی به دنیا بیاریش

لینک به دیدگاه

من یکی که واقعا همینو کم دارم تو زندگیم :banel_smiley_4: همین که داریم همگی با هم این فسقلی رو بزرگ میکنیم واسه هفت پشتم بسه :icon_pf (34):

حالا که نخواستیم 4 تا بچه بیاریم....ولی دوست که داریم..

من به خاطره همون فسقلی خواهر زادم عااااشق بچه شدم..

بزرگ شدنش حسابی باعث تعجب و حیرت منه..

انقد برام عجیبو جالبو دوست داشتنیه که نگو...

لینک به دیدگاه
نه متاسفانه اصلا حوصله ی لوس بازی های بچه رو ندارم همچینین مراقبت هایی که لازم داره :ws37:

اگه مراقبتهاشو یکی دیگه بعهده بگیره چی ؟ :ws38:

لینک به دیدگاه

من دوست دارم یه دختر بچه کوچولو تپلو، داشته باشم.:5c6ipag2mnshmsf5ju3

دست کنم تو موهاش...

بغلش کنم... بوش کنم... بوسش کنم...

اونم خودشو واسه من لوس کنه...

وقتی از سر کار میام منتظرم باشه... بدوئه بیاد تو بغلم بگه بابایی برام چی خریدی؟ منم یهو یه چیزی از تو کیفم در بیارم بدم بهش...

براش دفتر نقاشی بخرم هی بگم منو مامانشو بکشه...

وقتی مامانش داره موهاشو میبافه از جفتشون فیلم بگیرم.

سه تایی باهم بریم سرزمین عجایب، منو و مامانش یه گوشه وایسیم ... ازش عکس بندازیم... اونم از دور مارو صدا بزنه!

چقدر داشتن یه خانواده لذت بخشه...

واقعا زندگی غیر از "تعامل" چیز دیگه ای هم هست؟

اسمشم یه زمانی میخواستم بذارم مروارید... :sigh:

لینک به دیدگاه

چرا از جای گرم بلند میشه؟:ws52:

لینک به دیدگاه
دیشب چندتاشون مهمونمون بودم منو به مرز جنون رسوندن اینا یکیش بلوز منو کرده بود دهنش گاز ریز میگرفت 2 میلیون دفعه بهش گفتم نکن از رو نرفت

با بزرگایی که اداعای منطق میکنن زندگی سخته چه برسه به بچه که ذاتا منطق و حرف حالیش نیست تازه اون همه عذابم بکشی به دنیا بیاریش

وای لوری نمیدونی خواهرزاده من وقتی خواب نیست بدون اغراق یه لحظه نمیشینه..اغراق نمیکنم به خدا واقعا اروم و قرار نداره

اینقدر هم پدرسوخته و جیگره یه نصفه روز نمیبینیمش دلمون میترکه وقتی هم هست همش در حال شیطنت و شلوغی ... دائم میگه اهنگ بذارین نانای کنم دست منم میگیره بیا برقص با من :icon_pf (34):

لینک به دیدگاه

دست کنم تو موهاش...

وقتی از سر کار میام منتظرم باشه... بدوئه بیاد تو بغلم بگه بابایی برام چی خریدی؟ منم یهو یه چیزی از تو کیفم در بیارم بدم بهش...

سه تایی باهم بریم سرزمین عجایب، منو و مامانش یه گوشه وایسیم ... ازش عکس بندازیم... اونم از دور مارو صدا بزنه!

آخــــــــــــی ددی چه رومنس بود....اصلا بت نمیاد:ws3:

لینک به دیدگاه

دست کنم تو موهاش...

ای بابا قلب مارو آتیش زدی :4564: دلم واسه دختر آینده م تنگ شد !!! :sad0:

لینک به دیدگاه
وای لوری نمیدونی خواهرزاده من وقتی خواب نیست بدون اغراق یه لحظه نمیشینه..اغراق نمیکنم به خدا واقعا اروم و قرار نداره

اینقدر هم پدرسوخته و جیگره یه نصفه روز نمیبینیمش دلمون میترکه وقتی هم هست همش در حال شیطنت و شلوغی ... دائم میگه اهنگ بذارین نانای کنم دست منم میگیره بیا برقص با من :icon_pf (34):

همون در حد خواهرز زاده و دختر دایی اینا خوبه که مسئولیت آیندش با تو نباشه تو فقط هر وقت دلت خواست ببینیش
لینک به دیدگاه
حالا که نخواستیم 4 تا بچه بیاریم....ولی دوست که داریم..

من به خاطره همون فسقلی خواهر زادم عااااشق بچه شدم..

بزرگ شدنش حسابی باعث تعجب و حیرت منه..

انقد برام عجیبو جالبو دوست داشتنیه که نگو...

امیدوارم اینقدر شیرین باشه که دردسراش اصلا به چشمت نیاد و به خوبی و راحتی بزرگش کنی...

چرا از جای گرم بلند میشه؟:ws52:

چون فکر میکنم اصلا تو موقعیت نبودن...خدایی اگه یه روز فقط یه روز مسئولیت یه دوقلو به عهده ت باشه هیچ وقتتتتتتت ارزوش رو نمیکنی...تو نه هااا کلی میگم...

لینک به دیدگاه
به دنیا آوردنشو که نمیتونه یکی دیگه به عهده بگیره

ایششش تو هم لورن

اونم با سزارین و هزار تا کوفت و زهرمار سختیش کم میشه! یعنی واقعا ارزششو نداره ؟! :icon_razz:

لینک به دیدگاه
همون در حد خواهرز زاده و دختر دایی اینا خوبه که مسئولیت آیندش با تو نباشه تو فقط هر وقت دلت خواست ببینیش

اره والا

واقعا مسئولیت سنگینیه...به خصوص برای مادر...دلم میسوزه واسه زنها به خصوص زنهای این مملکت...:sigh:

لینک به دیدگاه
چون فکر میکنم اصلا تو موقعیت نبودن...خدایی اگه یه روز فقط یه روز مسئولیت یه دوقلو به عهده ت باشه هیچ وقتتتتتتت ارزوش رو نمیکنی...تو نه هااا کلی میگم...

وقتی دو قلو بشه دیگه کاری نمیشه کرد که این دلیل نمیشه ناشکری بکنیم بچه روزیشو با خودش میاره ..... منکر این نمیشم که سخت خواهد بود آره خیلی سخته ولی خیلی دو قلو ها بودن که بزرگ شدن اگر اونا تونستن پس ما هم می تونیم.....

اینایی هم که میگن بچه لوس میشه و ... همش بستگی به تربیت خودشون داره که چطوری بارش بیارن....

لینک به دیدگاه
آخــــــــــــی ددی چه رومنس بود....اصلا بت نمیاد:ws3:

قربونت دخترم.

من تورو همینجوری بزرگ کردم دیگه :):ws3:

ای بابا قلب مارو آتیش زدی :4564: دلم واسه دختر آینده م تنگ شد !!! :sad0:

:hanghead:

این قلب واسه آتیش زدنه دیگه!

لینک به دیدگاه
ایششش تو هم لورن

اونم با سزارین و هزار تا کوفت و زهرمار سختیش کم میشه! یعنی واقعا ارزششو نداره ؟! :icon_razz:

اول توضیح بدم که آواتارت خیلی باحاله:ws3:

سزارین پزارین نداره که 9 ماه حملشو میخای چیکار کنی؟

نه باور کن برا ارضا حس مادر بودن نمیصرفه انقدر زحمت بدی خودتو

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...