رفتن به مطلب

دلت بچه میخواد ؟؟؟

ارسال های توصیه شده

نه از بچه خوشم میاد نه تحملشو دارم هیچوقتم در تصوراتم نبوده...مخصوصا وقتی بغل گوشم گریه میکنن میخام ی نیشگون بگیرم ازشون:icon_razz:

بچه در حد همین کلیپهای طنزی که پخش میکنن خوبه و گرنه ی دنیا مصیبته مخصوصا برای مادر:vahidrk:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 305
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

منم عاشق بچه هامم:hapydancsmil:

2 تا يه پسر و يه دختر ... اگر يكي شد ترجيح ميدم پسر باشه

تپل مپل..ترجيحا چشم رنگيw58.gif عزيز دل مامان مينا:aghosh:

اسم پسرم اهورا و اسم دخترم هم آميتيس:vi7qxn1yjxc2bnqyf8v

لینک به دیدگاه

منم عاشق بچه خودام بودام درارزوهام

دوست داشتم يه دختر تپل وخوشگل داشته باشم كه اسمشو بزارم "تبسم"

كه بشه لبخند و تبسم زندگيم و جونم واسش در بره

وقتي 4يا 5سالش ميشد يه دامن كوتاه و يه تاپ بپوشونم موهاشووووو درست كنم دستشو بگيرم ببرم پارك وااااااااااااااااااااااي

واگه شرايط مالي و ........ جور باشه

يه اقا پسر هم داشته باشم كه اسمشو بزارم "كوورش" كه مثل كوورش كبير باشه

لینک به دیدگاه
4 تا

دو جفت دوقلو

دوتاش پسر

دوتاش دختر

اگرم 4 تا نشد دوتا ولی دوس دارم حتما دوقلو باشه

اوری تو هم ؟؟؟:w58: من واقعا فک نمیکردم اینقدر متقاضی دوقلو و چندقلو زیاد باشه !! :biggrin:

شانس داشتن فرزند دوقلو یک در 80 ئه ! :ws3:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
مطمئن نیستم ولی وقتی تا حدودی میتونم شرایطو پیش بینی کنم دیگه نباید ترس داشته باشم ، تازه کم نبودن آدمایی که توی بدترین شرایط بدنیا اومدن خودشونو به بالاترین جاها رسوندن ، به نظر من همین که شانس زندگی کردن رو به یه آدم میدی واسش بسه:ws37:
کم هم نبودن آدم‌هایی‌ که تو این دنیا بدبخت شدن در انواع مختلف شرایط خانوادگی و اجتماعی... تعدادشون از آدم‌های موفق خیلی‌ بیشتره.. متأسفانه پیش بینی‌ آینده یه فرد غیر ممکنه....
لینک به دیدگاه
:w02:

من فک میکنم یه وقتی میرسه که ادم میبینه برای بعضی چیزا خیلی سخت گرفته

زندگی اونقدرام که ما سخت میگیریمش سخت نبوده و نیست

همه اینایی که میگی درسته هیچ چیز آینده معلوم نیست اما اگر بخوایم اینطوری به جهان نگاه کنیم هممون باید امروز خودکشی کنیم یا حداقل به وجود اوردن یه نسل دیگه رو. متوقف کنیم

بشر از روز اولی که به وجود امده مشکلات عدیده داشته از دایناسور و شهاب سنگ و برخورد سیاره ها و ...گرفته تا مشکلاتی که سیاستمدارا وسودجوها نه واسه یه کشور که واسه کل بشریت ایجاد کردن از این به بعدشم خواهد داشت

اما هیچ کدوم لاینحل باقی نمونده و نمیمونه

در مورد جنایتی هم که نگار گفت

ما هممون تو یه کشور پر مشکل به دنیا اومدیم

جهان سوم و هزار مشکلی که در طول روز شاید بارها میگیم اههههههه تف به این زندگی

افسرده میشیم

مریض میشیم

زیر بار بعضی مشکلا کمر خم میکنیم

اما خیلیامون هنوز احساس بدبختی نمیکنیم

من فک میکنم خوشبختی و زندگی و به معنی واقعی زندگی کردن ربطی به اینکه کجایی نداره

شاید کشورت و امکاناتت تو یه سری مسائل تاثیر بذاره اما احساس بدبختی یا بدبخت بودن کردن نمیتونه زیاد به این چیزا ربط داشته باشه

عزیزم من راجع ب زندگی‌ خودم حرف نمی‌زنم من تو این دنیام پس بنا به جبر بودنم دارم زندگی‌ می‌کنم فکر می‌کنم به اندازه کافی‌ هم شاد هستم نیستم؟؟ من دارم راجع ب اختیار حرف میزنم اختیار به وجود آوردن یه انسان دیگه (انسان) چرا انسان‌ها بچه دار میشن؟ به خاطر خودشون!

باز تئاکید می‌کنم بچه‌ای که به هیچ عنوان آیندش معلوم نیست...

لینک به دیدگاه
اوری تو هم ؟؟؟:w58: من واقعا فک نمیکردم اینقدر متقاضی دوقلو و چندقلو زیاد باشه !! :biggrin:

شانس داشتن فرزند دوقلو یک در 80 ئه ! :ws3:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

:ws3: الان روشایی اومده که شانسشو بالا میبره

خیلی بالا

ضمن اینکه اگر دختر توی خانواده یا اقوامش دوقلو بوده باشه بازم احتمالش بالاست

:ws3:

ولی اعصاب فولادین و صبر زیاد میخواد

دوقلو داشتن واقعا سخته چه برسه به چند قلو!:icon_pf (34):

عزیزم من راجع ب زندگی‌ خودم حرف نمی‌زنم من تو این دنیام پس بنا به جبر بودنم دارم زندگی‌ می‌کنم فکر می‌کنم به اندازه کافی‌ هم شاد هستم نیستم؟؟ من دارم راجع ب اختیار حرف میزنم اختیار به وجود آوردن یه انسان دیگه (انسان) چرا انسان‌ها بچه دار میشن؟ به خاطر خودشون!

باز تئاکید می‌کنم بچه‌ای که به هیچ عنوان آیندش معلوم نیست...

نه...منظور منم تو یا کلا شخص خاصی نبود وقتی درباره شادی و خوشبختی گفتم

درسته با این حرفت موافقم که اینده یه موجود دیگه غیرقابل پیش بینیه

اما منظورم اینه که با بچه دار نشدن یه جورایی صورت مسئله رو پاک کردیم

لینک به دیدگاه
:ws3: الان روشایی اومده که شانسشو بالا میبره

خیلی بالا

ضمن اینکه اگر دختر توی خانواده یا اقوامش دوقلو بوده باشه بازم احتمالش بالاست

:ws3:

ولی اعصاب فولادین و صبر زیاد میخواد

دوقلو داشتن واقعا سخته چه برسه به چند قلو!:icon_pf (34):

نه...منظور منم تو یا کلا شخص خاصی نبود وقتی درباره شادی و خوشبختی گفتم

درسته با این حرفت موافقم که اینده یه موجود دیگه غیرقابل پیش بینیه

اما منظورم اینه که با بچه دار نشدن یه جورایی صورت مسئله رو پاک کردیم

این مسئله با مسئله‌های دیگه فرق داره... مسئله خودمون نیست زندگی‌ یه انسان دیگست... به وجود اومدن این مسئله هم دست خودمونه...از قبل پیش نیومده.. وقتی‌ یه بچه به دنیا بیاد میشه مسئله جدی قبلش که وجود نداره که....
لینک به دیدگاه
کم هم نبودن آدم‌هایی‌ که تو این دنیا بدبخت شدن در انواع مختلف شرایط خانوادگی و اجتماعی... تعدادشون از آدم‌های موفق خیلی‌ بیشتره.. متأسفانه پیش بینی‌ آینده یه فرد غیر ممکنه....

نگار من نمیتونم قبول کنم ، ببخشید :ws3::icon_gol:

خودتم بچه دار میشی حالا میبینیم :w02:

لینک به دیدگاه

میدونم تقریبا هیشکی قبول نمیکنه..:biggrin: آدم‌ها به خودشون فک می‌کنن... طبیعیه...

نه هیچ وقت... دیگه هویج نیستم که با این اطمینان دارم حرف میزنم میگم یه جنایت میدونم اینکارو بعد انجامش بدم!!!!!!:whistles: یه حرف نیست فقط... یه اعتقاد صد در صده.

مرسی‌ از تاپیکت جالبه دوسش دارم :icon_gol:

لینک به دیدگاه
این مسئله با مسئله‌های دیگه فرق داره... مسئله خودمون نیست زندگی‌ یه انسان دیگست... به وجود اومدن این مسئله هم دست خودمونه...از قبل پیش نیومده.. وقتی‌ یه بچه به دنیا بیاد میشه مسئله جدی قبلش که وجود نداره که....

اوهوم

اما من پایه رو رو بدبختیش نمیذارم که از اینکه به وجود میاد احساس شرمندگی کنم

حداقل همه تلاشم و میکنم :ws37:

بچه دار که شد کلش و میکنیم :w02:

لینک به دیدگاه
میدونم تقریبا هیشکی قبول نمیکنه..:biggrin: آدم‌ها به خودشون فک می‌کنن... طبیعیه...

نه هیچ وقت... دیگه هویج نیستم که با این اطمینان دارم حرف میزنم میگم یه جنایت میدونم اینکارو بعد انجامش بدم!!!!!!:whistles: یه حرف نیست فقط... یه اعتقاد صد در صده.

مرسی‌ از تاپیکت جالبه دوسش دارم :icon_gol:

هر کسی ممکنه دیدگاهش به مسائل تغییر کنه تو اگه 10 سال دیگه دیدگاه امروزت عوض بشه معنیش این نیست که هویجی! w58.gif

پ.ن : این تاپیک فقط واسه رویاپردازی بود من خودم به دلایلی مطمئنم نباید بچه دار شم:ws37:

لینک به دیدگاه
هر کسی ممکنه دیدگاهش به مسائل تغییر کنه تو اگه 10 سال دیگه دیدگاه امروزت عوض بشه معنیش این نیست که هویجی! :w58:

پ.ن : این تاپیک فقط واسه رویاپردازی بود من خودم به دلایلی مطمئنم نباید بچه دار شم:ws37:

مهند عزیزم دیدگاه من راجع ب این مساله که آخه چه جوری عوض بشه؟!!!!!!! مثل این می‌مونه که من میدونم ادیان همه از دم بوقن!!!! با تحقیق و اثبات یه سری مسائل به این نتیجه رسیدم بعد ده سال دیگه دوباره مسلمون بشم!!!!!:w58: همه دیدگاه‌ها هم تراز هم نیستن که....

لینک به دیدگاه
مهند عزیزم دیدگاه من راجع ب این مساله که آخه چه جوری عوض بشه؟!!!!!!! مثل این می‌مونه که من میدونم ادیان همه از دم بوقن!!!! با تحقیق و اثبات یه سری مسائل به این نتیجه رسیدم بعد ده سال دیگه دوباره مسلمون بشم!!!!!:w58: همه دیدگاه‌ها هم تراز هم نیستن که....

اولا که قیاست مع الفارق بود

دوما حتی در مورد اون ادیان هم ممکنه نظرت عوض شه تحقیق و اثبات که انتها نداره دوباره با تحقیق و اثبات میشه چیزای قبلی رو هم رد کرد ! :banel_smiley_4:

سوما اینقدر حرص نخور حالا واسه بچه خوب نیستا :ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...