رفتن به مطلب

دلت بچه میخواد ؟؟؟

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 305
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

:icon_redface:

خب من اولا ( دبیرستانی که بودم ) دوس داشتم 2 تا بچه داشته باشم ، اولی پسر باشه دومی دختر ، پسره هم 6 سال یا 5 سال بزگتر باشه از دخمله :w02: ( اینو ریشه یابی که کردم ، فهمیدم بخاطر عقده های درونیمه :w58: من همیشه دوس داشتم یه داداش بزرگتر با این اختلاف سنی داشته باشم :4564::hanghead:

.

.

یه کم که گذشت ، دیدم ترجیح میدم هردوتاشون پسر باشن :ws3: اختلافشونم 4 سال باشه :ws37: ( اینو اگه بخوایم ریشه یابی ش کنیم ، برمیگرده به این که ، اصلا از لوس بازیای دخترای 4 ، 5 ساله خوشم نمیاد ، یعنی توی اون سن دوس دارم خرخره ی دختر بچه ها رو بجوم ، از بس که لوسن :banel_smiley_4: هرجتا هم میرن یه عروسک میگیرن دستشون ، اه اه اه :icon_razz: )

.

.

بعد یه مدت کلا از بچه بیزار شدم :icon_pf (34): بزرگترین مصیبت عالم در نظرم جلوه می نمود :whistle:

.

.

اما حالا ، دوس دارم یه بچه داشته باشم و روی اون سرمایه گذاری کنم :icon_redface: پسر یا دخترشم فرق نداره ، هرچی خدا بخواد :ws3: پسر شیرین تره :whistle: ولی خب بزرگ کردنش سخت تره :hanghead: بعدشم تازه وقتی بزرگ میشه هوایی میشه :sigh:

لینک به دیدگاه
حالا چرا دو قلو ؟ دوقلو بزرگ کردنش مصیبته ها ! :ws3:

نمی دونم حس خوبی داره یکی باشه همش پیشت باشه...:ws3:

اینا ریشه در کودکی داره:ws28:...

لینک به دیدگاه

دوست ندارم بچه داشته باشم

از پسرای کوچیک که رفتار مردونه دارن و احساس مرد بودن دارن از بچگی خیلی خوشم می یاد

از دخترای کوچیک که شیرین زبون باشن هم خوشم می یاد ولی دختر لوس نباشه

لینک به دیدگاه
آره یک زمانی خیلی آرزو داشتم بچه داشته باشم، البته خودم هم نوجوان بودم !!! اونموقع یک دختر و یک پسر تصور میکردم. برای دخترم اسم هم انتخاب کرده بودم !!!!!!! (سارا) :icon_redface:

اسم منو بلند کردی؟:ws3:

لینک به دیدگاه

بجه داشتن یه حس خیلی خوبیه

با هیچ لذت دنیوی قابل قیاس نیست

چیزی که فقط مال خودته

اما مسولیت خیلی سختی داره

مخصوصا بچه های الان که خیلی باهوشن و متوقع

لینک به دیدگاه

اگر شرایط ارمانی بود چهار پنج تا پسر یکی از یکی شلوغ تر و زبل تر خونه خراب کن!میزدن میکوبیدن جنگ و دعوا!کلا پر سر و صدا میشد خونم ولی با این شرایطی که میبینم نه نمیشه نمی تونم به گل پسرام خیانت کنم میان پژمرده میشن و پدرشون دق میکنه:sigh:

لینک به دیدگاه
بجه داشتن یه حس خیلی خوبیه

با هیچ لذت دنیوی قابل قیاس نیست

چیزی که فقط مال خودته

اما مسولیت خیلی سختی داره

مخصوصا بچه های الان که خیلی باهوشن و متوقع

اوهوم:ws37:

واقعا با هیچ چیزی قابل مقایسه نیست.

من که خودم تجربه نکردم ولی پسر داداشم الان یه سالشه وقتی بازی میکنم باهاش کلا همه بدبختیا یادمون میره.

هرچیز جدیدی که یاد میگیره و انجام میده به همه انرژی میده:ws37:

ولی از اون موقع که یاد گرفته اصطلاحا گوگِله کنه :ws3: پدر منو درآورده.لپ تاپم امنیت نداره:4564:

الان داشتم پرتقال میخوردم یه دقیقه پاشدم اومده همه رو ریخت تو خونه:4564:

دارم پیج باز میکنم میبینم نت قط شده،میرم تو اتاق میبینم سیم مودم رو گرفته کنده:4564:

لینک به دیدگاه

ای جونِ دلللللللللللللللم:ws37:

بشه کوشولوووووو...نانازییییی.....713319_storksmily.gif

من دوست دارم بچه داشته باشم....1 دونه اونم از نوعِ تخس و شیطونشhapydancsmil.gifhapydancsmil.gif

جنسیتشو نیدونم......شاید دخمل.شایدم پسر:w02:

لینک به دیدگاه

الان تنها چیزی که دلم نمیخواد بچس:w58:

ولی اگه در اینده های دور خواستیم بچه ای بیاریم دلم میخواد دوتا باشه یه پسر یه دختر :ws37:

پسره بزرگتر باشه تا وقتی بزرگ شدن پسره مثه یه حامی پشتش باشه چیزی که من از بچگی واسه خودم میخواستم اما نبود:sigh:

لینک به دیدگاه
اوهوم:ws37:

واقعا با هیچ چیزی قابل مقایسه نیست.

من که خودم تجربه نکردم ولی پسر داداشم الان یه سالشه وقتی بازی میکنم باهاش کلا همه بدبختیا یادمون میره.

هرچیز جدیدی که یاد میگیره و انجام میده به همه انرژی میده:ws37:

ولی از اون موقع که یاد گرفته اصطلاحا گاگوله کنه :ws3: پدر منو درآورده.لپ تاپم امنیت نداره:4564:

الان داشتم پرتقال میخوردم یه دقیقه پاشدم اومده همه رو ریخت تو خونه:4564:

دارم پیج باز میکنم میبینم نت قط شده،میرم تو اتاق میبینم سیم مودم رو گرفته کنده:4564:

:ws37::ws37:

لینک به دیدگاه
ازدواج کنم شبیهه باباش شه چی؟ icon_pf%20%2834%29.gif

فقط شبیهه خودم:ws37:

خب حالا شاید باباش از تو خوشگل تر بود چرا در حق بچه ظلم میکنی !! :banel_smiley_4:

خب اسمهایی تو اون مایه ها دیگه..مث

آناهیتا/آذردخت/ایراندخت و..یه پیشنهادی دیگه هم که "تیام" هست..تیام به دزفولی میشه چشمام..

من فقط اسم ایرانی میزارم..:icon_redface:

البته خودمونیم به قول ساناز بچه داری سخته ها...!!!:whistle:

تیام مگه اسم پسر نیس ؟ :ws3:

آرع بابا داریم همینجوری یه چی میگیم حالا دور همی! :whistle:

واااااااااااااااااااااااااااااییییییییییییییییی......من عاشق بچم....بیشتر تو سن 3ماهگی تا 6سالگی TAEL_SmileyCenter_Misc%20%28147%29.gifTAEL_SmileyCenter_Misc%20%28147%29.gifTAEL_SmileyCenter_Misc%20%28147%29.gif

اما از دختر بچه ها خوشم نمیاد....لـــــــــــــــــــــــوسنicon_razz.gif

دوست دارم یه پسر داشته باشم:girl_in_dreams:

منم 6-7 ماهگی شونو دوس دارم که چهار دستو پا راه میرن ba298.gif

دختر بچه ها لوس هستن جیغ جیغ زیاد میکنن ولی پسر بچه ها هم کارای عوضی زیاد میکنن دلت میخواد بزنی پس کله شون ! icon_razz.gif

لینک به دیدگاه

تیام مگه اسم پسر نیس ؟ :ws3:

آرع بابا داریم همینجوری یه چی میگیم حالا دور همی! :whistle:

"تیام" فک نکنم مختص پسر باشه..معنی ای که برای ما داره دخترونه اس..پسر بهش نمیخوره معنی اسمش "چشمام" باشه..

نمیدونم حالا تا اونوخ!!!

تو خیالم گیر میدی؟!:ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...