رفتن به مطلب

تصورمون از همدیگه

ارسال های توصیه شده

vahid2007: بیبی فیس، سوسول ، خوش تیپ( البته تیپش سلیقه خانومشه:whistle:) ، جدی و کم حرف و سیاست مدار

شقایق : دقیقا شبیه آواتارایی که میذاره، خوش صحبت ، خجالتی

senator : لاغر ، قد بلند ، ازینایی که همیشه عینک آفتابی دستشونه حتی تو هوای ابری:ws3: جدی

cinderella : سوسول به شدت ، کلا مارک داره همه ی لباساش:ws3: شیطون ، پر حرف ، حاضر جواب

mohammadreza : خجالتی ، خوش برخورد ، تیپ ساده و مردونه

تقریبا درست بود . ولی عادت عینک آفتابی رو یه سالی میشه ترک کردم icon_razz.gif

تصور من :

لاغر، قد متوسط ، به شدت سفید (مثل شیر برنج) - تو جمع کم حرف - تو خونواده شیطون

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 971
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

پس من کوشم؟من تصورت کردم تو هم باید تصور کنی زوریه دیگه دیدمت فکر نکنی ازت نمی ترسما

واسه اینکه اسپم نشه و نگار داد و بیداد نکنه الان یکی رو تصور می کنم

:))

خیلی بده همه قبل اینکه منو ببینن کلی ازم حساب میبرن بعد ک میبینن دیگه انگار نه انگار :sad0: :))

والا تورو اخه قبلش باهاش برخورد و تماس زیادی نداشتم. ینی تقریبا اصلا نداشتم فقط چندبار اسمتو دیده بودم. درنتیجه تصوری هم نداشتم. حتی تو تورکاشانم اینقدر جدا و ساکت بودی اولش فکر کردم از مسافرای خود توری که واس پرکردن ظرفیت اوردن! :icon_pf (34): در واقع از اونها بودی که بعدن کشفت کردم :ws3:

چرا از دور لبخند میزنم،یعنی بدجنسم؟:hanghead:

من شمارو آدم خیلی شیطون و در عین حال خشنی تصور میکنم،چندتا پست خیلی عصبانی دیدم.:icon_pf (34):

به نظرم باید ریز نقش باشی و چاق،یک چیزی مثل بهاره رهنما.:ws3:

نه نه! اصلا! منظورم این بود که سخت میشه باهات ارتباط برقرار کرد. یعنی خیلی کم کم و به مرور و اولش فقط نهایت همون لبخندی :ws3:

بهاره رهنما :ws28:

خیلی جدی و تو دار تصورت می کنم...

قد متوسط...عینکی...موهای ساده و کوتاه...تیپ ساده و رنگای سنگین...

من تورو یه دختر قد بلند و اروم، رنگ پوست گندمی، تیپ ساده و کمی تا حدی اسپرت، و رفتار سنگین تصور میکنم

از ارش هم یه پسر هیکلی و درشت، چشم و ابرو مشکی، کمی جدی و اروم تو ذهنمه.

لینک به دیدگاه

شادی : یه موجود رو اعصاب و پرحرف، از این پسر سوسولای مزخرف که با همه رفیقن و ملتی رو سرکار میذارن و فولان :whistle: یکی که میگفتم اگه ببینمش یقینا میزنمش و اصلا علاقه ای به دیدنش نداشتم هیچوقت!!:icon_pf (34): ینی اگه میگفتن تو فلان قرار شادی هم هست میگفتم ایششششش قحطی ادمه؟ :whistle: ولی خب بعد ک دیدمش نظرم کلا نسبت بهش عوض شد! :ws3:فقط تریپ سوسولیش درست بود :دی

فروغ رو خیلی قبلش نمیشناختم یعنی از اینا بود که بعد از دیدار حضوری تو سایت تماسم باهاش بیشتر شد :ws37:

میلاد: یه ادم هیکلی و شوخ که هی وسط حرف همه میپره و اظهار وجود میکنه! :w58: حالا تو قرار تو بگو صدا از دیوار در میاد از این بشر در نمیاد! :دی

در مورد میـلاد منم فکر می کردم، زیاد صحبت می کنه و مدام در حال شوخی کردن هست. نمی دونستم باید به زور ازش حرف کشیـد! :ws28:

در مورد ظاهرش فقط فکر می کردم سنش بیشتر باشه، که نبـود.

لینک به دیدگاه
درسته فقط اینکه سفید نیستم:w02:

تو خیلی شیطونی، قد بلند شوخ اما چاخ... علوم تحقیقات تو رو میطلبه:w02:

آخه این چه طرز تصوره؟:w000:قد بلند شوخ اما چاخ:banel_smiley_4:قدم بلند نیست:whistle:

بچه ها بگید تصورتون از من چی بوده و چی هست؟ :icon_redface:

فکر میکردم خیلی پر حرف باشی،اما خیلی ساکت بودی،نگاهات زیرکانه و خیلی هم منزوی بودیicon_razz.gifکلا فکر میکردم گرمتر برخورد میکنیhanghead.gif

من رو کسی نمیتونی تصور کنه چون غیرقابل تصور هستم:banel_smiley_4:

در وهم نگنجی:banel_smiley_4:

پلاریس رو تصور میکردم خانمی خشن و عبوس و کلا حرف بزنی لهت میکنه باشه،آخه قبلش یکی ترسونده بودم:hanghead:

ولی اصلا اینطوری نبود،خیلی مهربان بودن:hanghead:

لینک به دیدگاه
پلاریس رو تصور میکردم خانمی خشن و عبوس و کلا حرف بزنی لهت میکنه باشه،آخه قبلش یکی ترسونده بودم:hanghead:

ولی اصلا اینطوری نبود،خیلی مهربان بودن:hanghead:

کی بود؟! :w000:

بگــو برم لهش کنم! :banel_smiley_4:

:ws3:

* * * * * *

در مورد حمید چون پیش از قرار خودش تقریبـاً کمی از ظاهرش گفته بود، تصور خاصی نداشتم.

تو ذهنم همین صمیمیت و محبتش بود، که توی چهره اش هم مشخص بود.

البتـه در مورد حمید هم فکر می کردم خیلی صحبت می کنه و مثل اینجـا مدام در حال شوخی کردن باشه، ولی مثل میـلاد ساکت بود و یه کمی هم خجالتـی.

:hanghead:

لینک به دیدگاه
من رو کسی نمیتونی تصور کنه چون غیرقابل تصور هستم:banel_smiley_4:

بيشين بينيم بابا :ws28:

از نظر من تو يه پسر فنچول (بين 20 تا 22 ساله)، پر ادعا، از اين آدمايي كه با گذاشته عكساي آدم هاي بزرگ ميخواد بگه منم هستم :ws3:، چهره بانمكي بايد داشته باشي،موهاتم فشن ميكني،شخصيتتم به نظرم خونگرمي ولي اداي آدماي مغرورو در مياري كلا آدمايي مثه تو، تو دسته من مومن :ws3:

لینک به دیدگاه

از کسایی که تا الان منو تصوریدن سپاسگزارم ، بقیه هم خوشحال میشم بتصورن :w72:

من فكر ميكردم از اين پسراي مغرور و كلاس بزار با چهره فشن استايله رديفو :icon_redface: و خوش صدا باشي ولي خب ديدمت چندان غافلگير نشدم و بچه خوبي بودي :a030:

از رو عسکت دیدم که :w16::w16:

اون فرق فوكوله!!! حداقل بايد 2 كلمه حرف باهام زده باشي فيس تو فيس :w16:

لینک به دیدگاه

خیلی از بچه های مهندسان قدیم و نو اندیشان رو دوست دارم از نزدیک ببینم:w16:

تصورم از تک تک شون با توجه به عقاید و حرفها و علایقشون تو ذهنم نقش بسته که . . . :ws37:

لینک به دیدگاه

هیلدا رو بار اول که دیدم تو نمایشگاه تاب تا یه ربع هنگ بودم....:w58:..... اصلا شبیه تور من نبود!

قبل از این که ببینمش فکر میکردم یه دختر لوس ننر و سفید و قرتی و نازنازیه البته همونجور ریزه میزه تصورش میکردم.:ws3:

یکی از کسایی هم که فوق العاده از دیدنش جا خوردم ابراهیم بود!:62izy85:

فک میکردم یه پیرمرد سبزه به قد بالای دومتره و متولد 61 اینا باشه.:w02:

لینک به دیدگاه
خیلی از بچه های مهندسان قدیم و نو اندیشان رو دوست دارم از نزدیک ببینم:w16:

تصورم از تک تک شون با توجه به عقاید و حرفها و علایقشون تو ذهنم نقش بسته که . . . :ws37:

خب نازي اين تصوراتو بريز بيرون تو خودت نگه ندار :ws3:

لینک به دیدگاه

partow : شبیهه ناتالی تصورش میکردم :ws3: ته چهرش شبیهشه. :ws37:

sepid : گفتم که شبیهه آواتارش تصور میکردم :whistle: اونم میخوره بهش. :ws3:

Foo.Roo,GH : دختری ریزه میزه اما زرنگ و احساساتی. تیپ اسپرت .موهای لخت.سفید پوست. تصورش میکنم. :ws37:

Anoosh : نه تپل نه لاغر. سفید پوست. موهای روشن. :ws37:

کتایون : شبیهه آواتارش. :ws3:

maryam.bah : شبیهه آواتارش. :ws37:

poor!a : تو ذهنم نمیومد اصلا چهرش. :ws3:

Essi : شبیهه این :zadan:

هادی ناصح : شبیهه آواتارش. :ws3:

کلا آواتار میبینمتون بچه ها. :ws28:

لینک به دیدگاه
نکنه توام دیدم خودم خبر ندارم ...:w000:

به نظر من ادما اونی که بیرون از اینجا هستند دقیقا مخالف اون چیزی هست که تو اینجا از حرفاشون میشه متوجه شد البته 90 درصد مواقع

الهه من فک میکنم تو یه دختر خجالتی هستی که یکمم درونگرا قد متوسط و یکمی تپل مپلی :ws3:

لینک به دیدگاه
polaris : دختری احساساتی که همش کتاب شعر دستشه و گریه می کنه همش هم دنبال دستمال کاغذی می گرده....:ws28:

لاغر و با موهای بور....:w02:

هادی ناصح یه پسر امروزی که تیپ اسپورت و امروزی میزنه و قدشم 178 اینا باید باشه فک میکنم زیاد هم حرف نمیزنه

لینک به دیدگاه
هادی ناصح یه پسر امروزی که تیپ اسپورت و امروزی میزنه و قدشم 178 اینا باید باشه فک میکنم زیاد هم حرف نمیزنه

خوب من امروزیم دیگه دیروزی نیستم که:ws3:اسپورت میزنم رسمی هم هستم موقع کار زیاد حرف نمیزنم بیشتر عمل می کنم قدمم یه خورده کوتاه تره:icon_gol:

وحید یه پسر جا آفتاده که همیشه می خنده و امیرحسین از سر و کولش بالا میره خیلی خونسرد میگه بیا پایین:ws3:

موهای کوتاه،توپر یه کمی هم شکم داره و قد هم 180 باید باشه:5c6ipag2mnshmsf5ju3

لینک به دیدگاه
به نظر من ادما اونی که بیرون از اینجا هستند دقیقا مخالف اون چیزی هست که تو اینجا از حرفاشون میشه متوجه شد البته 90 درصد مواقع

الهه من فک میکنم تو یه دختر خجالتی هستی که یکمم درونگرا قد متوسط و یکمی تپل مپلی :ws3:

درونگرا هستم خجالتی نه ولی رعایت ادب واقعا واسم مهمه ولی تپل اشتبا گفتی سوختی :ws3:

تو باید شبیه اون وروجکت باشی به احتمال زیاد اون که سبزه تره :ws3:

لینک به دیدگاه
موجودی لاغر ، قد تقریباً 175 ، اهل کل کل ، شیطون ، حاضر جواب :banel_smiley_4:ببم جان

:ws28: ببم جان نوعی موجوده؟؟ :ws28:

همچین ی جند سانت بالا زدی قدمو :ws28:

بهرااااام...

خب لاغری

صورتت بیضی

تیپت مردونس smiley-logo.gif

لینک به دیدگاه

ای بابا ، من قبل یک بار برای همه بچه ها قبل از اینکه بیام نمایشگاه کتاب یک تحلیل کلی گفته بودم.

الان فقط به حرمت استارتر که میخوام سر به تنش نباشه اینجا هم مختصر اشاره میکنم.

اینهایی که میگم باور کنین کاملا جدی هست و در گذشته دقیقا همینطور فکر میکردم.:icon_gol:

میلاد : کچل بی دندون و گامبو

شادمهرباز : شک نداشتم دختره، بچه ها هم بهش میگفتن شادی دیگه مطمئن بودم.

فروغ : بچه شهرستانی خنگ

مارچی : یک آدم چاق و زبون دراز (چاقیش را خودش گفته بود بد ذات)

نگار : پسری دارای اختلالات روانی و کاملا بی قید و بند

دلنواز: شبیه اون مرد عزیز دل انگیز توی فیلم مارمولک

ساناز: شبیه موش نیکو

اوریون : یک دکتر خیلی مسن با عینکی به چشم

وافن: مردی سبیلو و غرق دود و سیگار

حمید صفا: کوپ خودش حدس میزدم،این یعنی نیمه گمشده منه،عشق ممنوع منه. :ws37:

پولاریس: از این دختر چادری های سبیلو و یخ

سپیده : شبیه یکی از دخترهای همسایمون که سر و گوشش میجنبید.

هیلدا : قد بلند و افاده ای

نوترون : این هم عشق منه، کاملا تصورش مثل خودش بود. :ws37:

بقیه هم قبلا تصوری داشتم اما وقتی دیدم تصوراتم پاک شد.

اینها چون خیلی ضایع بودن یادم مونده.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...