رفتن به مطلب

تصورمون از همدیگه

ارسال های توصیه شده

به نظر من ::: شیما ::: یه دختر چاقه با یه دماغ گنده که روش پر جوشه و چشاش چپوله یه خاله گنده هم رو چونش داره همیشه پیشبند آشپزی میپوشه و 3 تا از دندوناش هم افتادن همیشه هم جورابه زنونه کف داره سوراخ میپوشه :ws3:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 971
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

ابرو قیافه واقعیش خیلی زشته ها:ws3: بیخودی حال نکن:w02:

ا قیافمو دیدی؟:ws38:

حال نکردم چون اصن شبیه نیست:w02:حدستو برم

:w58:اواتار حامد زیزوت ی بار گذاشتی.اونو میگم

درباره اسی فک میکنم ازوناییه که دم اسبی میذاره و عینک دودیم از چشماش جدا نمیشه:ws38:

لینک به دیدگاه

جیمی رو خیلی زود دیدم به تصور نرسید:ws37:

درباره محمد ادمین هم منم مثل همه فکر میکردم هیکلی تر باشه:ws37:

سجاد هم همون حدودا بود که فکر میکردم اما توپر تر باید بود با شکم:ws37:

سهیل فرق داشت با تصوراتم :ws37:

وافن (ره) خیلییییییییییی فرق داشت، انقدر از ادوات نظامی با اطلاعات کامل حرف زده بود شبیه دیوین جانسن تصورش میکردم :ws3::ws37:

درباره الی ، ببخشید اسی؛ با اون شناختی که داشتم از محافظه کار بودنش میتونستم حدس بزنم چهره مثبی داشته باشه:ws37:

لینک به دیدگاه
به نظر من ::: شیما ::: یه دختر چاقه با یه دماغ گنده که روش پر جوشه و چشاش چپوله یه خاله گنده هم رو چونش داره همیشه پیشبند آشپزی میپوشه و 3 تا از دندوناش هم افتادن همیشه هم جورابه زنونه کف داره سوراخ میپوشه :ws3:

اولا یوزرمو درست بنویس :w000:

بعدشم تصورتو بزار دره کوزه آبشو بخور :w000:

اون قدیما تصورم ازت ی پسر شاد و شنگولو شیطون بود ک همرو میذاشت سره کار با موهای سیخ سیخی :vahidrk: بعد یهو نظرم عوض شد شدی ی پسر گوگولی مگولیه عاشقه وفادار با تیپ مردونه :ws37: بعد دوباره الان شدی وروجکه آقای نجار :vahidrk:

قیافتم هنوز تو تصوراتم شبیه اون عکسیه ک چن سال متوالی همون ی دونرو همه جا میزاشتی عکس جدیدات واسم قابل هضم نیست:ws3:

لینک به دیدگاه

ام آرچی : یه دختر ملیح شبیه دخترهای تو نقاشی مینیاتوری :ws37:

fliud : یه دختر چادری قد متوسط سبزه که هیچ وقت آرایش نمی کنه

maryam alien : شبیه بیل کالیتز :4564:

بیتاب :یه مرد چاق و که جلو موهاش ریخته

هیملر :یه مرد با سبیل (اینو خودش گفته که سبیل داره:ws3:) هیکلی فکر می کردم که میگه لاغره

لینک به دیدگاه

fluid : اوایل فکر میکردم پسر باشه اونم از این پسرای خشک مذهبی و حزبل ! :icon_redface: الان فکر میکنم یه دختر سبزه چشم ابرو مشکی و قد کوتاه و تپل باشه

:w72:

:w58:

شبیه شادمهر........:ws37:

لینک به دیدگاه
تصور!!!

هدي را تو فيس بوق دبدم ولي از اونچه تصورم بود خوشگل تر بود انصافا

مرسی....تو چه خوبی:ws3:

من تورو یه پسر 23-4 ساله با پوست سفید....خیلی تر و تمییز تصور میکردم:ws3:

لینک به دیدگاه
fliud : یه دختر چادری قد متوسط سبزه که هیچ وقت آرایش نمی کنه

آره..حوصله آرایش ندارم:hanghead:

جانی دپ.....صورت کشیده...مو بلند...قد متوسط...متوسط رو به لاغر

لینک به دیدگاه
تو کجا منو دیدی خالی بند؟

نکنه باز یکی عکس هارو مخفیانه پخش کرده؟ :ws38:

من که همیشه این تصویر رو ازت دارم، نمیدونم چرا.

درست اون روز من كاشان نيومدم ولي بعدا كه در خوابم ظهور فرموديد چه طور ؟

نكته ي عجيب آن خواب آن بود كه هميشه يه نوار آبي رنگ اون بالا بود ...:ws52:

( از بس نكته خوندم ، نميتونم يه حرف رو بدون نكته ( مثل آدم ) بگم ... :hanghead: )

نه بابا كسي با ما كاري نداره كه بخواد بمون عكس بده ...

:ws3:

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان
ونووووووووووووس... :hapydancsmil:

ریز نقش سفید پوست دختری با نااازو ادا...:ws37:

توپر قد 170 وزن 60 . :ws3:

تو پست 341 میتونی ببینی چجوریم؛

حدودا ریز نقش؛ قد و وزن رو زیاد گفتی؛ (279).gif

سفید هم نیستم؛ سبزه روشنم ؛ نازو ادا رو نمیدونم والا,(2243).gif

خودت؛ حدودا توپول و چشمات سیاه و قد متوسط ؛(279).gif

لینک به دیدگاه

خودت؛ حدودا توپول و چشمات سیاه و قد متوسط ؛(279).gif

فقط بچگیام تپل بودم والا.:ws3:

بقیش درسته. :w16:

ال رومان رو من شبیهه یه آواتارش بود دو تا قبل اینی که هست.اون تو ذهنمه ازش. :ws38:

من بسیااار تازه وارد هستم. و درست و حسابی ندیدم کسی رو. :ws37:

لینک به دیدگاه

خببببببب ادامه ی تصورات%281370%29.gif

ندا ( Ne-sh67 ): فک میکردم یه دختر آروم و ریزه میزه و خجالتی باشه ولی برعکس اصلا خجالتی نبود خیلی هم پر حرف و نق نقو بود:ws3:

متین (yasi) : این تصورش دیگه بر میگرده به 4-5 سال پیش زیاد خوب یادم نیس چه تصوری ازش داشتم فقط میدونم خیلی آرومتر و سنگین تر از اونی بود که فکر میکردم چون اون موقع توی نت خیلی شیطون و وحشی بود ! :whistle:

مونا (M_archi ): فکر میکردم موهاش نارنجیه قدشم خیلی بلنده شخصیت آرومو خندون و در عین حال ژست مدیریتی هم داشته باشه کلا بخاطر عنوان مدیر گفتگو آزاد که اون موقع تو باشگاه داشت باعث شده بود فک کنم خیلی آدم کاریزماتیکی باشه بعد که دیدمش اون تصویر آرومو خونسردی که تو ذهنم داشتم از بین رفت متوجه شدم به شدت شوخ و شلوغ و شر و سرتقه که باید تند تند حالشو گرفت! :whistle: البته این تصور که گفتم واسه دو سال پیشه که رابطه م تو نت هم باهاش خوب بود...در زمانهای دورتر (4-5 سال پیش) حالم ازش بهم میخورد فک میکردم از این دختر ترشیده های مغرور و بد عنقه که سرگرمیشون اخطار دادن به کاربراست !!!:ws3:

لورنا : فکر میکردم یه دختر قرتی و سانتال مانتال و کم حرف و آروم باشه ، که خب در مورد کم حرف بودنش تا حدودی درست بود ولی قرتی نبود

حانی : هم اخلاقش هم ظاهرش زیاد با تصوراتم فرق نداشت وقتی تو قرار چیتگر بهم گفت میدونی من کیم سریع گفتم حانیه ؟ :ws3:

اسی : اسی فکر میکردم خیلی مثبت باشه از اینا که صندل و با جوراب میپوشن ، شلوار پارچه ای کرم و پیرهنشم تا زانوهاش میندازه رو شلوار ! تو مایه های عکس زیر یکم داغونتر :ws3: نوع حرف زدنش تو پستهاش هم جوری بود که همش فکر میکردم یه لهجه دربو داغون داره که نمیتونه درست فارسی حرف بزنه! w58.gif که خب بعد دیدمش خیلی با تصوراتم فرق داشت واسه همین کلی خوشحال شدم ماچشم کردم!!:ws3:

20043729344553621725.jpg

آرش (هولدن کالفیلد) : شبیه حمیدصفا تصورش میکنم ، خسته و بی اعصاب و کم حرف قد بلند صورتشم شیش تیغ میکنه

لینک به دیدگاه
ابوالفضل آّر هم گندمی و هیکلی‌ و تیپ مردونه‌ی ساده

:w58::w58::w58::w58:

:w58::w58::w58:

:w58::w58:

یعنی واقعا چطور ممکنه کسی با ندیدن من چنین تصور دقیق، شفاف، خلاصه و کاملی داشته باشه؟

تصور من از نگار یه دختر سفید رو و لاغره که لجباز و یه دنده است.

مغرور سرشار از احساسات دوران نوجوانی.

لینک به دیدگاه

سفید برفی: تقریبا میدونم چه جوریه، هم اخلاقش و قیافه و رفتارش

چه جوریم دقیقا میشه بگی؟5c6ipag2mnshmsf5ju3z.gif

منم مثل عکست تصورت میکردم برای همینم زودی تشخیصت دادم

یه دختر با اطلاع ، مهربون ، با شخصیت ، خانم ، بامعرفت ،و..... خیلی هم دلم میخواد ببینمت :ws37:عید بیا :w02: شبیه یکی از دوستای صمیمیم هستی.. از اون تریپها که دوستشون دارم همیشه:whistle:

لینک به دیدگاه

سفيد برفي: قد 168 يه كم تپلي ..صورت گرد ..چشماي ريز ..موهاي فر و پوست سفيد:ws37:

اسي: قد و وزن متوسط تيپ ساده و معمولي.. فكر ميكنم موهاشو هم يه ور ميزنه

جيمي: عينكي.. موهاي تقريبا فر.. چهره شيطونِ جديw58.gif

هادي ناصح: هميشه 30 -40 ساله تصورش مي كردم.. يه كم كچل .. قد متوسط و عينك

نگاري: لاغر اندام و پوست گندمي صورت كوچيك و چشماي تقريبا درشت... يه دختر شاد و شيطون و لجباز

بقيه را بعدا ميگم

حالا منو هم بتصورين

لینک به دیدگاه

نگاری: یه دختر سیاه (برنزه)و که موهاشو پسرونه کوتاه میکنه و یه دونه از این کتونی صورتیا با مانوی قهوای میپوشه و تا میاد حرف بزنه از خجالت سرخ میشه من اینجوری فکر میکنم:a030:

البته بالایی ها شوخی بود

فک کنم یه دختر سفید رو با قد 160 باشه که موهاشو پسرونه کوتاه میکنه و دختر مودب و در حین حال شیطونی باشه که شیطونیش رو بروز نمیده و برای نت نگه میداره

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...