رفتن به مطلب

تصورمون از همدیگه

ارسال های توصیه شده

خوب من فک می کنم معمولا کسایی که آواتارشون مربوط به یک شخص باشه(نه گل و گیاه و اشیا و ... ) و آواتارشون همیشه یکیه ,شبیه اون شخص هستن:ws38:

از اونجایی که تا حالا کسی رو ندیدم نمی تونم بگم حدسم درسته یا غلط. اما فک می کنم باید با تصورات ما اختلاف زیادی داشته باشن:whistle:

کسی نیست مارو بحدسه؟:whistle:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 971
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

شاهدخت روزای اولی که من اومده بودم آواتارش خودش بود فکر کنم، واسه همین از قیافش تصورم همون خودش بود، دختره سرحال و اهل بگو بخنده بر خلاف چیزی که تو نت هست فکر کنم:banel_smiley_4: خیلی هم لجبازه و مهربونه و با محبت و خونگرمه:w02:

لینک به دیدگاه

هادي ناصح: هميشه 30 -40 ساله تصورش مي كردم.. يه كم كچل .. قد متوسط و عينك

شما هم خوشگل و خجالتی با ابرو های هشتی....

قد متوسط و لاغر اندام راستی همیشه هم اخم کردی

لینک به دیدگاه

سفيد برفي: قد 168 يه كم تپلي ..صورت گرد ..چشماي ريز ..موهاي فر و پوست سفيد:ws37:

حالا منو هم بتصورين

یکم قد رو زیادی گفتی چشمم ریز نیست ها ولی باقیشو درست گفتی:w02: معلومه اصلا عکسمو ندیدیها:whistle:

مینا : سفید قدت نسبتا بلند تیپ مشکی موهات لخت صورتت خیلی گرد نیست :ws38:

شاهدخت روزای اولی که من اومده بودم آواتارش خودش بود فکر کنم، واسه همین از قیافش تصورم همون خودش بود، دختره سرحال و اهل بگو بخنده بر خلاف چیزی که تو نت هست فکر کنم:banel_smiley_4: خیلی هم لجبازه و مهربونه و با محبت و خونگرمه:w02:

من فقط اون زمانی که طرح آواتار هرکس عکسش بود عکسم و گذاشتم:w02:

باهوش اینها رو همش خودت تنهایی فهمیدی یا کسی هم کمکت کردw58.gif

حامدی آبجی شهدخت دورت بگرده من اسمم شهدخته نه شاهدختTAEL_SmileyCenter_Misc%20(305).gifvahidrk.gif

خداییش وقتی عکستو اولین بار دیدم جا خوردم خیلی بامزه بودی به افکارت نمیخوره قیافت:whistle:

فکرمیکردم ریشی باشی قد کوتاه ... سفید .. بداخلاق .. بچه پرو اعصاب خرد کنicon_pf%20(34).gif

ولی بی احساسی .. لوس .. یه دنده و.... هستی .. خوش تیپ و خوش استیل بامزه و....:whistle:

فکر کنم پوستت سفید باشه قد بلند و لاغر از اونایی که تیپ مامانی میزنن:ws52:

کاشکی یکم قدم بلند تر بود.......hanghead.gif

تازه تیپ مامانمونم تینیجریش کردیم:w02: کدوم مامانها منظورته ؟

هانیه ( درست گفتم؟) : قدت متوسط به بلند ، تیپت ساده ، شیطون ، تپلی همین :ws38:

لینک به دیدگاه
goddess :سفید قد متوسط تیپ تقریبا ساده و مثبت بیبی فیس

ویویان : قد بلند قیافه تقریبا زنونه جدی تیپ و استایل استاد های دانشگاه

اونقد دلم میخواد قیافه م زنونه باشه.

یه مدت فکر میکردم آواتار قبلیت خودتی، که یه دختر لاغر بود با موهای بلند و نشسته کنج دیوار، دختر رک که مخصوصا صبح ها کسی بهت بگه بالای چشت ابروئه، میگی: به تو چه؟ :ws3: تصورت کردم. لاغر و کوچولوموچولو، با تیپ اسپرت که زیاد به مد اهمیت نمیدی و زیاد آرایش نمیکنی. نیکیتای لوک بسون قبل از متنبه شدن :ws37:

لینک به دیدگاه

سفيد برفي: قد 168 يه كم تپلي ..صورت گرد ..چشماي ريز ..موهاي فر و پوست سفيد:ws37:

اسي: قد و وزن متوسط تيپ ساده و معمولي.. فكر ميكنم موهاشو هم يه ور ميزنه

جيمي: عينكي.. موهاي تقريبا فر.. چهره شيطونِ جديw58.gif

هادي ناصح: هميشه 30 -40 ساله تصورش مي كردم.. يه كم كچل .. قد متوسط و عينك

نگاري: لاغر اندام و پوست گندمي صورت كوچيك و چشماي تقريبا درشت... يه دختر شاد و شيطون و لجباز

بقيه را بعدا ميگم

حالا منو هم بتصورين

m.p.e.b پوست گندمی رو به سبزه, قد متوسط, هیکل متوسط, چشمای قهوه ای

لینک به دیدگاه

نگاری:

فک کنم یه دختر سفید رو با قد 160 باشه که موهاشو پسرونه کوتاه میکنه و دختر مودب و در حین حال شیطونی باشه که شیطونیش رو بروز نمیده و برای نت نگه میداره

وحید جان شما کلا بیخیال حدس زدن بشو.

من با وجودیکه شما رو دیدم الان یک چزهای دیگه ای حدس میزنم دربارت. :banel_smiley_4:

ولی اوایل حضورم فکر میکردم خودت و شقایق یک نام کاربری هستین که برای ملت فیلم بازی میکنین بگین ما زوج خوشبختیم. :ws3:

لینک به دیدگاه

اسي: قد و وزن متوسط تيپ ساده و معمولي.. فكر ميكنم موهاشو هم يه ور ميزنه

من نمیدونم چرا هیچکس توی حدسیات من لاغر و قد بلند نیست، همه چاق و کوتاه هستند، مثل همین مینا.

به نظرم محافظه کار باشی و از اونهایی که خیلی خودشون رو میگیرن. :ws38:

لینک به دیدگاه
وحید جان شما کلا بیخیال حدس زدن بشو.

من با وجودیکه شما رو دیدم الان یک چزهای دیگه ای حدس میزنم دربارت. :banel_smiley_4:

ولی اوایل حضورم فکر میکردم خودت و شقایق یک نام کاربری هستین که برای ملت فیلم بازی میکنین بگین ما زوج خوشبختیم. :ws3:

اسی خدایی منم تصورم نسبت به تو با اون چیزی که تو میتینگ دیدم 186 درجه تفاوت داشت

من فکر میکردم اولا حداقل 50 سال سن داری دیپلم هم نگرفتی و یه من هم ریش داری:ws3:

لینک به دیدگاه
خب اول تصور از خودت که یه جورایی شبیه همون که مهند گفت خیلی بی اعصاب و قاطی و جیغ جیغو به نظر میای:ws3:

از نظر ظاهری هم تریپ اسپورت و لاغر:w02:

درباره بقیه بچه ها : مثلا فروغ رو فرض میکردم سنش خیلی بیشتر باشه،مثلا متولد 63-64 (این به اون در:w02:)

اسی رو دقیقا همینجوری که هست تصور میکردم.

نمایشگاه کتاب بین 30 -40 نفر حدس زدم اسی کدومه ، درست بود ، خودم کف کردم:w58:

بعد من چون نمایشگاه کتاب خیلی بچه هارو دیدم الان یادم نیس قبلش تصورم چجوری بود:hanghead:

آها راستی وافن رو فرض میکردم یه مرد سیبیلو متولد 53-54 باشه.دیدمش کلا تصوراتم کن فیکون شد.

100 درصد تصویر صحیح بود:w02:

لینک به دیدگاه

من جانی رو یه دختر خیلی جدی و خب اروم با حدود قد 158-60 و هیکل متوسط تصور میکنم. چشم و ابرو مشکلی ارایش معمولی صورت گندمی. تیپ اسپرت و معمولی با رنگهای ساده و بیشتر تیره و نه جیغ!

100 درصد تصویر صحیح بود:w02:

من شمارو یه پسر خیلی ساکت و کوچیک و ریزه میزه تصور میکردم که خب فقط ساکتیش درست درومد :دی

فلویدم فکر میکردم یه دختر کمی جدی و چادری و چشم و ابرو مشکلی و قد بلند و خیلی لاغر باشه و یکم درست بود فقط (گفتم بهش چادری تصورش میکردم داشت خودشو میزد بیچاره:icon_pf (34)::دی)

لینک به دیدگاه

الان یهوویی باید بگیم تصور رو؟؟؟

قبل از اینکه ممد ادمین رو ببینم فکر میکردم یه آدم سیبیلوی بی اعاب قد بلند موی بلند و یه ذره تپل باشه!!!

دفعه اولی که میتینگ بوود شیخ رو دیدم گفتم اوه اوه عجب ادمینی بعدا فهمیدم نه بابا ادمینمون ممد کوچولو میباشد:ws28:

لینک به دیدگاه

کاشکی یکم قدم بلند تر بود.......:hanghead:

تازه تیپ مامانمونم تینیجریش کردیم:w02: کدوم مامانها منظورته ؟

هانیه ( درست گفتم؟) : قدت متوسط به بلند ، تیپت ساده ، شیطون ، تپلی همین :ws38:

مامان منظورم گوگولی هستش

بلی درست گفتی

تیپم ساده اما اصلا شیطون نیستم کلا خنثی:ws3:(یکم شیطون کلامی شاید)

ولی تپل اشتباست من اون عکسی که اینجا گذاشتم نمیدونم چرا انقدر صورتم تپل افتاده لاغر در حد بوندسلیگا 45 کیلو ام همش:ws3:

لینک به دیدگاه
اشتباه شد ۲ تا سه نقطه اینورو اونور :whistle:

کلا ی آدم دیگه بودم تو تصورت :ws3:

w000.gif

منم همینو گفتم دیگه:banel_smiley_4:

آرپاک هم فکر میکردم یه فردی باشه که کامل حجابشو رعایت کنه و مظرلوم باشه اما کلا 180 درجه فرق داشتw58.gif

نگاری رو درست حدس زدم فرد بی اعصاب!!!!

حالا بچه ها تصور کنید بینم منو درست تصور کردید یا نه!!!!!!!:ws3:

لینک به دیدگاه

hamid shahrsaz یه پسر ریشو و فرق کج تصورت می‌کردم!!!!!! که خوب اگه همون تصورم بودی حداقل بهتر ازینکه تو واقعیت هستی‌ بود !!!!

عشقم خیلی‌ هم خوش تیپو نفسه حسود! :w02:

لینک به دیدگاه
من هر چی فکر میکنم اون یکمش که درست بوده رو درک نمیکنم:w02:

راستی فلوید.....وقتی دیدی منو گفتی اصن فکر نمیکردم این ریختی باشی.......چجور تصورم کرده بودی مگه؟hapydancsmil.gif

لینک به دیدگاه
hamid shahrsaz یه پسر ریشو و فرق کج تصورت می‌کردم!!!!!! که خوب اگه همون تصورم بودی حداقل بهتر ازینکه تو واقعیت هستی‌ بود !!!!

عشقم خیلی‌ هم خوش تیپو نفسه حسود! :w02:

تا حدودی تصورت درسته!!!

برا اعصابت هم میتونی نورتیلیپتیلین 10 بخوری خووبه برات:w02:

زبون عشقت هم هستی؟؟؟(شکلک سبز یاهو نیازمندیم!!!!)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...