رفتن به مطلب

تصورمون از همدیگه

ارسال های توصیه شده

نگار

خب مطابق معمول مرسی از اینکه شجاعت دعوت داشتی

در مورد موضوع و نیزپست هایی که بر همان روال نوشته شده باید بگم که دوره ی اینکه من بشینم و دیگران را تصویر و تصور کنم خیلی وقته گذشته . شما خودت حساب کن در سال 1995 که من کارم رو با اینترنت شروع کردم شما وخیلی از کاربران اینجا چند سالشون بوده . شاید اون اولا به این کارا میپرداختم الان هم گاهی بصورت شوخی به دوستان میگم شما چلاقی دماغت بزرگه موهات فرفریه قدت 171 سانته و خیلی خوشکلی و این حرفها ولی همهش شوخیه ..

تنها یه چیزی هست که شاید بهش گفت شناخت شخصیت ادمها در نت .. برای اینم باز باید روی ان شخص خاص زوم کرد و کنش ها و واکنش هاش و همه تاپیک ها ونوشته هاش رو در کنار هم قرار داد تازه بعد از این همه زحمت ممکنه فقط ممکنه به شخصیتی پی ببری که خودت باید بهش بگی شخصیت مجازی که حتما و لزوما نباید مث شخصیت واقعی ش باشه . که چه شود مثلا ؟

در هر دوصورت چه تصورو تصویرادمهای مجازی و چه پی بردن به شخصیت مجازی افراد برای من اصلا نه جالبه و نه مهمه که بخوام براش وقت بذارم . ناگفته نماند فقط به عنوان یادگاری از قدیم الایام وقتی تاپیک عکسی مثلا از یه قرار در سایتی استارت میشه همه عکساش رو بدون اینکه به دقت نگاه کنم سیو میکنم و شاید بعد از چند سال نگاهی بهش بندازم و خاطراتی برام زنده بشه . در غیر اینصورت دنیای نت برم فقط یه سرگرمیه حتی قسمت های جدی ان برای همینه شاید از معدود افرادی باشم که علاقه ای به باز کردن اکانت در فیسبوک ندارم ..

حالا هم که دعوت کردی به ذهنم نمیرسه که کسی را نزد خودم تصویر سازی کرده باشم که اینجا بنویسم

و کسی را تصور نخواهم کرد . در مورد ان قسمت شخصیتیش که گفتم اگه خودت مایلی بگو تا یه کمی در باره ات فکر کنم و برخی حرفات و پستات رو برم بخونم یا سعی کنم یادم بیاد شاید بشه چیزی بصورت تئوریک درباره ات گفت البته اگه جوابت اری بود اینکار را در خصوصی برات میکنم نه اینجا ..

پایدار باشید :icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 971
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

تبسم: نمیدونستم همون ساراییه که میشناختم :sad0: تو اینجا شناختی ازش نداشتم و ندیده بودمش و برای همین خیلی جا نخوردم بعدا فهمیدم همون سارای خودمونه :دی از اون سارایی که از قبل میشناختم یه دختر خیلی ساده و سفید رو و محجبه با قد بلند و صورت لاغر و بیضی شکل و هیکل هم لاغر تو تصورم بود. از اینا که اصلا ارایشی نمیکنن! (دلیلش بماند!:دی)

واااااااااااای عزیزدلم :hapydancsmil:حق داشتی اینطوری تصورم کنی :ws3: تازه الان نسبت به چند سال پیش محجبه تر شدم :whistle:

من که اصلا و ابدا فک نمی کردم روزی ببینمت بعد هم نشناسمت :sad0:

خب از 4 سال پیش که باهات تو باشگاه آشنا شدم فک می کردم قدبلندی پرحرفم هستی.

لینک به دیدگاه
نگار

خب مطابق معمول مرسی از اینکه شجاعت دعوت داشتی

در مورد موضوع و نیزپست هایی که بر همان روال نوشته شده باید بگم که دوره ی اینکه من بشینم و دیگران را تصویر و تصور کنم خیلی وقته گذشته . شما خودت حساب کن در سال 1995 که من کارم رو با اینترنت شروع کردم شما وخیلی از کاربران اینجا چند سالشون بوده . شاید اون اولا به این کارا میپرداختم الان هم گاهی بصورت شوخی به دوستان میگم شما چلاقی دماغت بزرگه موهات فرفریه قدت 171 سانته و خیلی خوشکلی و این حرفها ولی همهش شوخیه ..

تنها یه چیزی هست که شاید بهش گفت شناخت شخصیت ادمها در نت .. برای اینم باز باید روی ان شخص خاص زوم کرد و کنش ها و واکنش هاش و همه تاپیک ها ونوشته هاش رو در کنار هم قرار داد تازه بعد از این همه زحمت ممکنه فقط ممکنه به شخصیتی پی ببری که خودت باید بهش بگی شخصیت مجازی که حتما و لزوما نباید مث شخصیت واقعی ش باشه . که چه شود مثلا ؟

در هر دوصورت چه تصورو تصویرادمهای مجازی و چه پی بردن به شخصیت مجازی افراد برای من اصلا نه جالبه و نه مهمه که بخوام براش وقت بذارم . ناگفته نماند فقط به عنوان یادگاری از قدیم الایام وقتی تاپیک عکسی مثلا از یه قرار در سایتی استارت میشه همه عکساش رو بدون اینکه به دقت نگاه کنم سیو میکنم و شاید بعد از چند سال نگاهی بهش بندازم و خاطراتی برام زنده بشه . در غیر اینصورت دنیای نت برم فقط یه سرگرمیه حتی قسمت های جدی ان برای همینه شاید از معدود افرادی باشم که علاقه ای به باز کردن اکانت در فیسبوک ندارم ..

حالا هم که دعوت کردی به ذهنم نمیرسه که کسی را نزد خودم تصویر سازی کرده باشم که اینجا بنویسم

و کسی را تصور نخواهم کرد . در مورد ان قسمت شخصیتیش که گفتم اگه خودت مایلی بگو تا یه کمی در باره ات فکر کنم و برخی حرفات و پستات رو برم بخونم یا سعی کنم یادم بیاد شاید بشه چیزی بصورت تئوریک درباره ات گفت البته اگه جوابت اری بود اینکار را در خصوصی برات میکنم نه اینجا ..

پایدار باشید :icon_gol:

مرسی‌ :biggrin: از این لحن رک خوشم میاد

قسمت آخر حرفت هم صد در صد اگه دوس داشتی خوشحال میشم بشنوم حتی تو همین تاپیک حتی اگه همینقدر یا بیشتر روک بود اگرم می‌خوای خصوصی بگی‌ که بازم ممنون :icon_gol:

در مورد تصویر هم من خودم وقتی‌ تاپیکو زدم دیدم بده به عنوان استارتر تصویری نگم نشستم تصور کردم گفتم:biggrin:

شما هم به نظرم قد متوسط و شکم داری

لینک به دیدگاه
:ws28: ببم جان نوعی موجوده؟؟ :ws28:

همچین ی جند سانت بالا زدی قدمو :ws28:

بهرااااام...

خب لاغری

صورتت بیضی

تیپت مردونس smiley-logo.gif

آره یه موجوده :ws3:

چرا همه منو لاغر تصور میکنن ؟ :ws3:

خب تصوراتم در باره بقیه :

استارتر (نگاری) : ریزه میزه ، حاضر جواب ، شیطون

آرانوس : لاغر ، کوتاه ، مهربون

سپیده ام تی: لاغر، قد متوسط، انگشتهای کشیده

فروغ : قد متوسط ، نسبتاً چاق، بد اخلاق

میلاد : قد متوسط، چاق، مهربون

فعلا همینا:icon_gol:

لینک به دیدگاه
مرسی‌ :biggrin: از این لحن رک خوشم میاد

قسمت آخر حرفت هم صد در صد اگه دوس داشتی خوشحال میشم بشنوم حتی تو همین تاپیک حتی اگه همینقدر یا بیشتر روک بود اگرم می‌خوای خصوصی بگی‌ که بازم ممنون :icon_gol:

در مورد تصویر هم من خودم وقتی‌ تاپیکو زدم دیدم بده به عنوان استارتر تصویری نگم نشستم تصور کردم گفتم:biggrin:

شما هم به نظرم قد متوسط و شکم داری

باشه در خصوصی چیز هایی برات مینویسم :icon_gol:

قدم 176 و وزنم 67 کیلو . فکر نکنم چیزی از وزن اضافی بمونه که بخواد در شکم جمع بشه :ws3:

لینک به دیدگاه
آره یه موجوده :ws3:

چرا همه منو لاغر تصور میکنن ؟ :ws3:

خب تصوراتم در باره بقیه :

استارتر (نگاری) : ریزه میزه ، حاضر جواب ، شیطون

آرانوس : لاغر ، کوتاه ، مهربون

سپیده ام تی: لاغر، قد متوسط، انگشتهای کشیده

فروغ : قد متوسط ، نسبتاً چاق، بد اخلاق

میلاد : قد متوسط، چاق، مهربون

فعلا همینا:icon_gol:

انگشت آخه!!!! :w58::w58::w58:

واسه اینکه اسپم نباشه منم تصورت کنم حلال باشه پستم

من تصور میکنم از این پسرای ریزنقشی

لاغر + استخوان بندی ریز میزه

لینک به دیدگاه
polaris : دختری احساساتی که همش کتاب شعر دستشه و گریه می کنه همش هم دنبال دستمال کاغذی می گرده....:ws28:

لاغر و با موهای بور....:w02:

این دو مورد رو درست گفتی. :ws37:

از نظر سن و ظاهر از اونی که تصور می کردم، کمتـر بودی. فکر می کردم یه کمی هم مغرور باشی، که نبـودی.

الان یـادم میفتـه چطـوری اومدی بهم سـلام کردی، خندم میگیــره... :ws28:

لینک به دیدگاه
فرمت کلی صورتت شبیه ابرو گودنشه چون کم پست داری بیشتر از این نمیتونم تصورت کتم:banel_smiley_4:

چه تصورات قشنگی:w02:

من...ابرو...:JC_thinking:

کمی خشن و با اعتماد به نفس. قیافتم تقریبا با تصوراتم جور بود:ws38:

خجالتی،کم حرف،قد متوسط:hanghead:

وسطیش درسته

شما ازونایی هستی که بهش میگن بیبی فیس:w58:. چشمهای مظلوم و پر از شرارت

لینک به دیدگاه

ونوس : قد متوسط، ازینایی که همیشه یه لبخند رو لبشونه ، مانتو مشکی، موذی

vahid007 : قبلنا یه چیزی تو مایه های پارسا پیروزفر تصورت میکردم، بعد که تو تاپیک مدیرا عکستو دیدم ، اینجوری شدم w58.gif :ws3:

دیگه کییییی ..... :JC_thinking:

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان
ونوس : قد متوسط، ازینایی که همیشه یه لبخند رو لبشونه ، مانتو مشکی، موذی

اینارو قبل دیدن عکسام تو فیس تصور میکردی؟!!:ws38:

به جز موذی بقیش درسته:vahidrk:

؛

تو هم با تصورات من فرقی نداشتی، فقط اولا که خیلی نمیشناختمت فکر میکردم ساده و لجباز باشی؛ سبزه و قد بلند و وزن 80 (279).gif

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان
من اولا ونوسو زشت تصور میکردم.....3961dc78883435fbbab4cd674ed1e14f.gif

امابعد نظرم برگشت:ws37:

من تو رو با استخوان بندی ریز و سفید و صورت ناز و قد متوسط و آروم و مهربون تصور میکنم (279).gif

لینک به دیدگاه
اینارو قبل دیدن عکسام تو فیس تصور میکردی؟!!:ws38:

به جز موذی بقیش درسته:vahidrk:

؛

تو هم با تصورات من فرقی نداشتی، فقط اولا که خیلی نمیشناختمت فکر میکردم ساده و لجباز باشی؛ سبزه و قد بلند و وزن 80 (279).gif

عکستو ندیدم والا :ws37:

واسه اینکه اسپم نشه ،

پسر ایرونی : قد بلند ، نه چاق نه لاغر ، سیا سوخته

لینک به دیدگاه

اولین کسی که از بچه های انجمن دیدم مینا بود نمی دونم چرا فک می کردم پسره:ws3:بعد تو یونی دیدم نه دختره

بعد محمد رضا رو تو عکس دیدم بعدشم تو یونی که تو یونی با عکسش فرق داشتw58.gif

انوشه شبیه تصوراتم بود

میلاد فکر می کردم از اون پسرای شیطون خیلی شلوغ باشه درشت :icon_pf (34):

مهند رو شبیه شادمهر تصور می کردم روز چیتگر یه ذره بچه ها توصیفش کردن همونجور که تصور کردم بود

بقیه بچه هاهم که تو عکس نمایشگاه کتاب دیدم اینجوری شدمw58.gif

لینک به دیدگاه
من تو رو با استخوان بندی ریز و سفید و صورت ناز و قد متوسط و آروم و مهربون تصور میکنم (279).gif

اوم استخوان بندیم همچینم ریز نیست...هم قد و قواره خودت.....صورت نازو مهربون و ساکت اینا همش درسته

:ws3:

خودشیفته ام خودتی

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
نکنه توام دیدم خودم خبر ندارم ...:w000:

عمه :banel_smiley_4:

الهه رو نمیدونم چرا چاق و سبزه و شرو شیطون تصور میکنم:hanghead:

درونگرا هستم خجالتی نه ولی رعایت ادب واقعا واسم مهمه ولی تپل اشتبا گفتی سوختی :ws3:

تو باید شبیه اون وروجکت باشی به احتمال زیاد اون که سبزه تره :ws3:

این درونگرا،برونگرا رو من انداختم سر زبونا :ws3:

چه تصورات قشنگی:w02:

من...ابرو...:JC_thinking:

کمی خشن و با اعتماد به نفس. قیافتم تقریبا با تصوراتم جور بود:ws38:

وسطیش درسته

شما ازونایی هستی که بهش میگن بیبی فیس:w58:. چشمهای مظلوم و پر از شرارت

ا؟ پس بی بی فیس به من میگن:ws3:نمیدونم چیه:whistle:آره تیکه دومش درسته:whistle:

کی بود؟! :w000:

بگــو برم لهش کنم! :banel_smiley_4:

:ws3:

* * * * * *

در مورد حمید چون پیش از قرار خودش تقریبـاً کمی از ظاهرش گفته بود، تصور خاصی نداشتم.

تو ذهنم همین صمیمیت و محبتش بود، که توی چهره اش هم مشخص بود.

البتـه در مورد حمید هم فکر می کردم خیلی صحبت می کنه و مثل اینجـا مدام در حال شوخی کردن باشه، ولی مثل میـلاد ساکت بود و یه کمی هم خجالتـی.

:hanghead:

گفتن نگو:whistle:

جوونی کرد حالا:whistle:

حانی یا همون ویولا...{اردو؟}(آخرم ما تیکه این یوزر شما رو یاد نگرفتیم:vahidrk:)همونطوری که فکر میکردم،با توجه به بحثهای اعتقادی که قبلا ازش دیده بودم فکر میکردمم چادری باشه،و با ظاهری ساده،و همونطوری هم بود.

لینک به دیدگاه

حانی یا همون ویولا...{اردو؟}(آخرم ما تیکه این یوزر شما رو یاد نگرفتیم:vahidrk:)همونطوری که فکر میکردم،با توجه به بحثهای اعتقادی که قبلا ازش دیده بودم فکر میکردمم چادری باشه،و با ظاهری ساده،و همونطوری هم بود.

ویولا اودوروتا:ws3:

من قبلش یادم نمی یاد تو انجمن با حمید برخورد داشتم یا نه ولی جز بچه های گرم انجمن بود تو همون برخورد اول :w16:

هیلدا رو فکر می کردم درشت تر باشه

لینک به دیدگاه
بيشين بينيم بابا :ws28:

از نظر من تو يه پسر فنچول (بين 20 تا 22 ساله)، پر ادعا، از اين آدمايي كه با گذاشته عكساي آدم هاي بزرگ ميخواد بگه منم هستم :ws3:، چهره بانمكي بايد داشته باشي،موهاتم فشن ميكني،شخصيتتم به نظرم خونگرمي ولي اداي آدماي مغرورو در مياري كلا آدمايي مثه تو، تو دسته من مومن :ws3:

تقریبا درست بود مخصوصا چهره با نمکش:ws3: موهامم فشن نمیکنم از ما گذشته دیگه:whistle: اگه بخوایم اینجوری به آواتارا نگاه کنیم توام دخترای خوشگل میزاری که بگی منم خوشگلم؟ :w02: من آواتار کسایی رو میزارم که دوستشون دارم:vahidrk: 23 سالمم هست:banel_smiley_4:

ولی خداشاهده من اصلا ادای مغرور ها رو در نمیارم، اصلا هم فکر نمیکنم مغرور باشم چرا همه بهم میگن مغرور؟ :hanghead: من به این باحالی با چهره به این با نمکی کجام مغروره:ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...