رفتن به مطلب

***ستاد گردآوری پیر پاتالان......جاودانه های نواندیشان***

ارسال های توصیه شده

آدم نمیدونه خوشحال باید باشه یا ناراحت آخه هیچ جا کسی یادت نمیکنه . یا خیلی جوونم که هنوز نه جزو سالمندانم نه پیرو پاتالان لااقل اینجا یا کلا اصلا کسی جزء اینجا حسابم نمیکنه .. بهرحال اینم یه دورانی از زندگی هست که همچین فراموش میشی که انگار اصلا نبودی . اصلا چجوری من بیشتر ساعتهای زندگیم یا شبانه روزمو اینجا سر میکردم !!

لینک به دیدگاه
آدم نمیدونه خوشحال باید باشه یا ناراحت آخه هیچ جا کسی یادت نمیکنه . یا خیلی جوونم که هنوز نه جزو سالمندانم نه پیرو پاتالان لااقل اینجا یا کلا اصلا کسی جزء اینجا حسابم نمیکنه .. بهرحال اینم یه دورانی از زندگی هست که همچین فراموش میشی که انگار اصلا نبودی . اصلا چجوری من بیشتر ساعتهای زندگیم یا شبانه روزمو اینجا سر میکردم !!

شهدخت جان شما که هستی خداروشکر:icon_redface::icon_gol:

لینک به دیدگاه

ولی خوب تو پروفت نمی یای تا به پیغامهایی که برات دارن :icon_razz:بعضی ها یا جواب بدین دوست قدیمی خودم:icon_redface:

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...
والله بهتر بود مستر بودن تا سهند بودن الان مشغلم خیلی بیشتر شوده اون موقع فکرم ازاد بود خیلی:sigh:

اونموقع که کلاً نبودی...سرت کلاً تو کار بود..بازم الان میشه از وجودت بهره برد...بازم اگر بخوای رو اون پیشنهادم فکر کن...یه پیشنهادی داده بودم چند هفته پیش...:ws3:

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

دررررررود...وای چقدر دلم برای پروفایلم تنگ شده بود!!!!!فکر کنم 2سالی نبودم....یادم نیست چجوری بود سایت !!!!!!!!!!!!واقعا دلم برای بچه ها و سایتو حال و هواش تنگ شده بود

لینک به دیدگاه
دررررررود...وای چقدر دلم برای پروفایلم تنگ شده بود!!!!!فکر کنم 2سالی نبودم....یادم نیست چجوری بود سایت !!!!!!!!!!!!واقعا دلم برای بچه ها و سایتو حال و هواش تنگ شده بود

کجا بودی همشهری!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:w58:

لینک به دیدگاه
کجا بودی همشهری!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:w58:

در ترک و غیبت بودم!!!!!!!!!!1

وای خدایا من شدیدا آلزایمر گرفتم!!!!!!!!!!!!

واتس یور نیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!

لینک به دیدگاه
در ترک و غیبت بودم!!!!!!!!!!1

وای خدایا من شدیدا آلزایمر گرفتم!!!!!!!!!!!!

واتس یور نیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!

هیچی همو بیتر که آلزایمر گرفتی ولی خوشحالم اومدی:ws3:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...