رفتن به مطلب

***ستاد گردآوری پیر پاتالان......جاودانه های نواندیشان***

ارسال های توصیه شده

:w58:

زهر مار انگار سر قبر نشسته خب وینا همون مینا جوجوه:ws28:

نههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه:4564::sigh:مینااااااا جوجوییییییییییی من چرا نگفتی به من

میناااااااااااااااااا پسرم فقط ماله تو .............................:4564::icon_pf (34):

لینک به دیدگاه

خیلی از جاودانه ها دارای ویژگی های استثنایی بودند.

یکیش اینکه انسانهای توسعه یافته بودند.

دومش : آنها دارای خرد انتقادی بودند.یعنی رو موضوع انتقاد میکردند نه رو شخصیت طراح موضوع.

روزگار خاطره انگیزی رو رقم زدن . یادشان بخیر

لینک به دیدگاه

اصولا ما ایرانی ها مرده پرستیم :ws3:

حالا الان که من هستم قدر منو ندونید یک روزی بیاد بگید سارا 068 از نوع مذکر ، کجایی که یادت بخیر :ws3: حالا ببین کی گفتم :ws3:

لینک به دیدگاه
از قدیم الایام گفتن شب جمعه است و یادی از اموات واجب :w02:

لذا بر هر موجودی اعم از زمینی، دریایی، فضایی، مجازی و... واجبه که چی؟ که یادی کنه از دوستاش! 304613_277.gif

دوستایی که یه زمانی بهترین و بدترین خاطره هامونو باهاشون قسمت کردیم 35416_smiley_tools_5.gif

گفتیم... خندیدیم... بحثیدیم.... حرص دادیم و حرص خوردیم!! :icon_pf (17):

تو این یکی دو روزی که از عمق دریا اومدم بالا دیدم ای دل غافل نیگا چه خانه ارواحی ساختن اینا اینجا....325719_smileyskull.gif

نه یه رنگی، نه آبی، نه ذوقی، نه حالی، نه شوری، نه شری...:w000:

وحی از آن وحی های معروف اومد که پری چه نشسته ای... بشتاب در جهت گردآوری دیگر پیر پاتالان از انجمن رفته!519213_800179.gif

لذا بر آن شدیم تا تاپیکی بزنیم در جهت خراب شدن رو سر تک به تک اونایی که زمانی با ما بودند و حالا اسیر هوس زود گذر تنهایی شدن!!716519_shame.gif

اومدیم تا بگیم اسم همه اون دوستایی رو که یه زمانی اینجا با ما در کنار ما یا حتی علیه ما بودن اما حالا نیستن!

اما قرار عمل از این قراره که

اسمشون رو بگیم و هر اسمی رو که گفتیم یا از پست بقیه خوندیم به هر طریقی که برامون ممکنه

:w16:

از ایمیل و مسنجر و مسیج و زنگ ......... تا دیدار حضوری

استفاده کنیم و بریم شاتالاپ خراب شیم رو سرشون716519_shame.gif

و انقدر مخ بزنیم! تا مخه تیلیت شه و برگردن! 295119_qrrr1s5w5a2lfyba.gif(منم که همچین استاد مجنون سازی در دارمجانین پرونده م موجوده!!)

برای همین اسم تک تک دوستاتون رو بیارین

تا همه با هم برای هر پستی که در ادامه زده می شه و هر اسمی که آورده می شه بریم سراغشون و برشون گردونیم252421_LaieA_018.gif

تا دیر نشده.... اون هوس تنهایی لعنتی رو ازشون بگیریم ...599321_Laie_94.gif

پس بشتابــــــــــــــــید....24849_viannen_70.gif

از اهمیت حرفای بانی اصلی این تاپیک دانشمند عزیزمون هم غافل نشیم!!842313_3exp.gif

خودت شدی پیر پاتال625213_hooshi_2_2khi.gif

:cry2:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

سلاااام:ws3: ستی هستم یک پیرپاتال

وااااااااااای که چقدر دلم تنگه:icon_pf (34):

دیشب با شوهرم حرف تنگه واشی بود. یاد خاطرات تنگه واشی افتادم که رامون ندادن:ws28: دیگه اومدم دیدنتون مهمونی:icon_gol:

خیلی ناراحت شدم بیشتر کسایی که میشناختم اسمشون تو لیست پیرپاتالای غایب هست.

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
سلام

زیاد وقتتون رو نمیگیرم

فقط اومدم بگم دلم براتون تنگ شده :ws3:

ما زیاد نیستیم ولی دلمون پیش شماست . تک تکتون.

در پناه حق. :flowerysmile:

شما کمتون هم برامون یه دنیاست دلمون باهاتون میره اگه میخوایین بیدل نباشیم بهمون سر بزنین :icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...
این عکس رو تو آرشیو عکسام پیدا کردم.

.

.

.

.

یاد باد آن روزگاران یاد

یاد باد

.

.

.

.

.

.

d5v98ymc53uivomdupwl.png

الان من ذوق کردم اسم منم توش بود :ws28:

s70اون گوشه پایین:ws3:

اما ج این پست دلم واسه خیلی ها تنگیده مثلا

[h=1]CleMent[/h][h=1][/h][h=1]Abo0ozar[/h][h=1]M.M.M[/h][h=1][/h][h=1]..بعد یه مدت که برگشتم اسماشون تغییر کرده بود فقط در جستجو بودم ببینم کی به کی بود :ws52:[/h]

اما این مدت که نبودم فقط با یه نفر در ارتباط بودم وهستم

m f s خواهری گلم :w02:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...