رفتن به مطلب

بازندگیت میخوای چیکارکنی؟

ارسال های توصیه شده

cancel

فعلا رد بشه بره بهتره تا ثابت بمونه

خاموش کردنش هم حال نمیده

فعلا با سختیهاش میسازم شاید دلچسب تر بشه .......اگر خودم و خودش و خودشون بخواهند:w16:

لینک به دیدگاه

ادامه میدم.اما بدون cancel زدن.تو همین صفحه ادامه میدم.اگرم مجبور باشم حتما یکی رو انتخاب کنم restart میزنم.چون اگه بتونم یه بار دیگه زندگی کنم دوست دارم اشتباهات بیشتری انجام بدم.

همیشه گفتم: ادم باید اشتباه کنه.شاید فلسفه ی زندگی همین باشه

لینک به دیدگاه

اون قدیما پاور کامپیوترها از نوع at بود. یعنی با زدن دکمه خاموش برق سیستم قطع میشد و شات دان و این حرفا در کار نبود. امروزه کیس های atx تو بازاره که با فشار دادن دکمه پاور شات دان میشه یا دستگاه خاموش میشه یا اینکه میتونید به صورت نرم افزاری سیستمتون رو turn off کنید. ولی یه راه دیگه هم هست که خیلی با حاله. مثل این میمونه که برید کنتور خونه رو بزنید. بدون شات دان کامپیوترتون خاموش میشه و به احتمال کم به کامپیوترتون آسیب هم وارد میشه. اونم اینه که دکمه پاور کیس رو به مدت چند ثانیه نگه دارید. برق سیستم قطع میشه. بدون اینکه شات دان صورت بگیره. من این روشو انتخاب میکنم برای زندگیم.

لینک به دیدگاه
با سلام خدمت دوستان عزیز:icon_gol:

فرض کنید زندگی یه صفحه پیش روی شما میذاره به شکل زیر

41685038440374616681.jpg

انتخاب شما کدام گزینه است؟:icon_gol:

Cancel چون ميخوام تا ابد زندگي كنم...

لینک به دیدگاه

من خروج رو مي زنم و بعد جايي كه لازمه از سطل آشخال استفاده مي كنم!

و جايي هم كه لازمه نوشته هامو ثبت مي كنم و

گاهي هم سيستم عامل رو پيشرفته ترش مي كنم...:w16:

لینک به دیدگاه

این جواب میتونی در موقعیتهای مختلف روحی متفاوت باشه

اما من حتما کنسل میزنم و هرجوری که شده ادامه میدم . من ادمی نیستم که کم بیارم

هرچی که تا حالا اتفاق افتاده حاصل عمل خودم بوده ، چه خوب و چه بد

پس باید پای نتایجش بمونم و اگه اشتباهی بوده اصلاحش کنم

لینک به دیدگاه

اگه بگم نمیدونم کدوم رو بزنم دروغ نگفتم... اگه restart معلوم نیست دوباره بتونم همه چیو درست انجام بدم یا نه...:icon_pf (34):

اگه stand by بزنم اونم برا یه مدت کوتاهیه و دوباره روز از نو روزی از نو...:sigh:

اگه turn off بزنم ... نمیدونم .. اصلا نمیدونم میخوام زنده باشم یا نه...:sigh:

در کل فعلا که هیچ کاری از دستمون نمیاد.. به خصوص restart و stand by....:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...