رفتن به مطلب

چه اندازه صبور هستید؟

ارسال های توصیه شده

افرین افرین منم در باره تهمت چند بار سکوت کردم بعد دیدم عواقبش بده:banel_smiley_4:ولی در کل بنظرم ادم صبوری نیستم تا یه چی میشه گریه میکنم:w58:

خوش بحالتون که گریه میکنید:icon_redface:من یکم سر سختم زود گریه نمیکنم که این زیاد خوب نیست

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 90
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

خوش بحالتون که گریه میکنید:icon_redface:من یکم سر سختم زود گریه نمیکنم که این زیاد خوب نیست

یکم سنت بره بالا دیگه تو خلوت گریه کردن عادی میشه:w02:

لینک به دیدگاه
ای زمان ناملد:whistles:

الان 22سالمه:ws3:

تازه اول راهی:w02:مواظب باش این زمونه خیلی نامرد:w02: از اون نامردتر مردا هستن عاشقشون نشو :hanghead:

لینک به دیدگاه
یعنی همه اینایی که میگن صبرمون زیاده یکی تهمت بزنه بهشون همیجوری میگن صبوری کنیم؟ با مثلا منظورشون مسایل مالیه که آدم گاهی مجبور ساکت بمونه:ws3:؟؟؟؟

خب بستگی داره صبوری رو چی معنی کنیم آخه :ws3: صبوری که با سکوت کردن یکی نیست :ws3:

لینک به دیدگاه
خب بستگی داره صبوری رو چی معنی کنیم آخه :ws3: صبوری که با سکوت کردن یکی نیست :ws3:

یکی معنیشو بما بگه:ws3:ماشالا همه همصبور:w58:توف تو ریا ولی من نیستم:ws3:

لینک به دیدگاه
یعنی همه اینایی که میگن صبرمون زیاده یکی تهمت بزنه بهشون همیجوری میگن صبوری کنیم؟ با مثلا منظورشون مسایل مالیه که آدم گاهی مجبور ساکت بمونه:ws3:؟؟؟؟
حیف که اون مثال رو نمیتونم برات بگم تا مطمین بشی صبورم، اما همین تهمتی که میگی چند روز پیش دوست صمیمیم بهم زد !!! من خیلی ناراحت شدم ولی فقط یه مسج دادم که با سانسورش این میشه(پشت دستم رو داغ کنم تا دیگه سنگ کسی رو به سینه نزنم...) با اینکه 2 تا شاهد هم داشتم،چند روز بعد خودش اشتباهش رو فهمید و اومد پیشم،صبور بودن یعنی برای چیزی که تنها راه حلش زمان هست متانت به خرج بده اما حرفت و بزن که فکر نکنند از مرحله پرتی!!!! در ضمن نتیجه صبر کم فقط و فقط به خود شخص صدمه میزنه گاهی باید آروم باشی
لینک به دیدگاه

نه صبور نیستم یعنی خیلی صبور نیستم

یه جایی یهو صبرم زیاد میشه یه جایی هم میشم مث بچه ها و صبرم خیلی خیلی کم میشه و بهونه میگیرم

ولی خب بعضی جاها ما اشتباهی سکوت میکنیم و اونو صبوری معنی میکنیم که این اشتباهه

مثلا دوستام امروز خواستن منو اذیت کنن مثلا شوخی بودا ولی خب شوخی خوبی نبود

منم خب یهو از کوره در رفتم اما بجای اینکه غر بزنم،محل حادثه:ws3:رو ترک کردم که یه وقت یه چیزی نگم که کسی ناراحت بشه:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

خوب من دقيقا نميدونم كه صبور هستم با نه:ws52:

بيرون از محدوده خانواده خودمون، فكر كنم صبرم خيلي زياد باشه چون چندبار شده كه دوستام بهم گفتن كه خيلي صبوري و ما تا حالا عصبانيتتو نديديم :ws37:

ولي خب تو خونه خودمون، گاهي خيلي خيـــــــلي غر ميزنم و گاهي مامانم منو به لقب دختر غرغرو نائل ميكنه:whistle::ws3:

ولي فكر كنم در كل ميزان صبوريم متوسط رو به بالا باشه:ws37:

لینک به دیدگاه
تازه اول راهی:w02:مواظب باش این زمونه خیلی نامرد:w02: از اون نامردتر مردا هستن عاشقشون نشو :hanghead:

نه دیگه یک سوم راهو اومدم تقریبا:icon_redface:غولشو مشکنم:ws3:اونو که فکر نکنم اتفاق بیفته من یک موجود بی عاطفه ای هستم:ws28:اما فدا مدای تو که تذکر دادی:icon_redface:

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

صبر واقعا چیزیه که هیچوقت نفهمیدم چیه..

هر کسی یه جور از صبر استدلال داره

مثال یکی حقشو میخورن کاری انجام نمیده میگه صبر دارم :banel_smiley_4:

یکی بهش تهمت میزنن میگه هی سپردم به خدا :hanghead:

یکی مثل من یکی از پشت زد به ماشینم بهم گفت مریض دارم عجله دارم بیا فلان جا منم اینقد که صبر به خرج دادم که علف سبز و زرد و خشکید زیر پام:hanghead:

لینک به دیدگاه
  • 2 سال بعد...
یا الله کرکره رو بکشیم بالا ببینیم چه خبره:w02:

یالله به به شقایق خانم پارسال دوست امسال چه خبر؟ الان نظرت در مورد صبر عوض شده؟؟

لینک به دیدگاه
سلام علیکم

من صبرم خیلی کمه خیلی

اما صبر خوبه میگن باهاش حلوا میسازند با غوره البته نه با صبر

سن پدر پدربزرگمی باز میگی صبرم کمه:w02:

لینک به دیدگاه

تا برای ادم اتفاقی نیفته نمیتونه بگه صبوره یا نه!

تا اونجایی که من از خودم تصور داشتم

فکر میکردم اگه اتفاق ناگواری برام بیفته مطمئنا نابود میشم

ولی دیدم نه صبری که خدا بهم داده خیلی بیشتر از این حرفاس

ولی تو بعضی موارد که بهم یکی تیکه بپرونه نمیتونم صبور باشم:icon_pf (34):

زود جوش میارم:5c6ipag2mnshmsf5ju3

لینک به دیدگاه
سن پدر پدربزرگمی باز میگی صبرم کمه:w02:

من بچه دو ساله بودم اومدم اینجا شما مدیر ارشد بودی اونوقت میگی پدر پدر بزرگت

صبرم داره تموم میشه الان:w000::w000:

لینک به دیدگاه
تا برای ادم اتفاقی نیفته نمیتونه بگه صبوره یا نه!

تا اونجایی که من از خودم تصور داشتم

فکر میکردم اگه اتفاق ناگواری برام بیفته مطمئنا نابود میشم

ولی دیدم نه صبری که خدا بهم داده خیلی بیشتر از این حرفاس

ولی تو بعضی موارد که بهم یکی تیکه بپرونه نمیتونم صبور باشم:icon_pf (34):

زود جوش میارم:5c6ipag2mnshmsf5ju3

خدا اون روز رو نیاره داغ عزیز خیلی سخته ولی صبرش رو خدا میده

در مورد تیکه انداختن هم صبور بلش باااو بخند تو دلت ولی به یارو نخند پررو بشه:w02:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...