رفتن به مطلب

آشنایی با کاربران انجمن

ارسال های توصیه شده

سلام اسمم رضاست كارشناسي نرم افزار دارم

.

.

سلام خوش اومدی آقا رضا امیدوارم بتونی تو انجمن نو اندیشان .....اندیشه نو به ارمغان بیاری:icon_gol:

لینک به دیدگاه

سلاممحمدمهندس عمراندانشگاه های شاهرود و گرگان درس خوندمعملیات عمرانی، ورزش ، مباحث علمیاستفاده از مطالب مفید این سایت در خصوص تاسیسات مکانیکی ساختمانهمچنین آرزوی موفقیت برای همه ی اعضا و تبریک نوروز 1391

لینک به دیدگاه
سلاممحمدمهندس عمراندانشگاه های شاهرود و گرگان درس خوندمعملیات عمرانی، ورزش ، مباحث علمیاستفاده از مطالب مفید این سایت در خصوص تاسیسات مکانیکی ساختمانهمچنین آرزوی موفقیت برای همه ی اعضا و تبریک نوروز 1391

به به سلام آقا محمد عزیز :icon_gol:

خیلی خیلی خوش اومدی به نواندیشان :a030:

همزمانی ورودتون با سال جدیدم به فال نیک میگیرم :ws37:

سال نوتونم مبارک باشه ایشا... سال خوبی در نواندیشان با حضور شما داشته باشیم:w16:

لینک به دیدگاه

سلام

منم نرگس هستم و تازه عضو شدم.[DOWN][/DOWN] دانشجوی ترم 4 میکروبیولوژی آزاد همدان هستم . از مباحث و مطالب مربوط به رشته ام خوشم میاد و دوست دارم مطالب جدید یاد بگیرم.:w16:

راستی عیدتون مبااااااااااااااااارک.:hapydancsmil:

لینک به دیدگاه
سلام ببخشيد بچه ها من يادم افتاد اينجا خودمو معرفي نكردم ميشه الان معرفي كنم :hanghead:

شما که نیاز به معرفی ندارید خانوم مدیر :whistle:

لینک به دیدگاه
راستی من هم رشته ام مکانیک هست . :ws3:

سلام عليرضا هستم از شركت كبير تراكتورسازي تبريز. تبريزيم و مكانيك سيالات تمام كردمو و 12 سال سابقه كار تو شركت تراكتورسازي بخش موتورسازي رو دارم. اشنايي كامل با قطعات و كاركرد موتورهاي ديزلي سنگين (و خب سبك چرا كه چون كه صد آمد نود هم پيش ماست) خوشحال ميشم با دوستان فرهيخته و بافرهنگ تعامل داشته باشم

[

سلام دوستان من رضا هستم از اردبيل رشته تحصيلي من ساخت وتوليد در مقطع كارسناسي درزنجان هستم .:hapydancsmil:
دوستان بسیار خوش اومدید....در تاپیک زیر لطفا شرکت کنید.

مرجع شناسایی اعضا محترم تالار مکانیک , تواناییها و سوابق ...

لینک به دیدگاه
سلام

منم نرگس هستم و تازه عضو شدم. دانشجوی ترم 4 میکروبیولوژی آزاد همدان هستم . از مباحث و مطالب مربوط به رشته ام خوشم میاد و دوست دارم مطالب جدید یاد بگیرم.:w16:

راستی عیدتون مبااااااااااااااااارک.:hapydancsmil:

سلام نرگسي عزيز

همشهري خوش اومدي

عيد توهم مبارك

شما که نیاز به معرفی ندارید خانوم مدیر :whistle:

نه خير دارم

اگه معرفي ندارم بدو بگو من كيم هااااااااااااااااااااااااااااااااicon_razz.gif

لینک به دیدگاه

1-اسمم محمد .2-الکترونیک.3-فوق دیپلم الکترونیک.4-دانشگاه شیراز.5- بحس در مورد رشته تحصیلیم و سیستم های صوتی و تصویری اتومبیل و خانگی علاقه دارم و به بحس های عمومی و خلاصه همه چیز.6-بخاطر این عضو شدم که در مورد بعضی موضوعات اطلاعات و تجربه هام بیشتر بشه.7-شغلمم خرید و فروش سیستمهای صوتی و تصویری اتومبیل و لوازم اسپرت اتومبیله .

لینک به دیدگاه

درود

خوش آمدید:icon_gol::a030:

welcome.gif

لینک به دیدگاه
1-اسمم محمد .2-الکترونیک.3-فوق دیپلم الکترونیک.4-دانشگاه شیراز.5- بحس در مورد رشته تحصیلیم و سیستم های صوتی و تصویری اتومبیل و خانگی علاقه دارم و به بحس های عمومی و خلاصه همه چیز.6-بخاطر این عضو شدم که در مورد بعضی موضوعات اطلاعات و تجربه هام بیشتر بشه.7-شغلمم خرید و فروش سیستمهای صوتی و تصویری اتومبیل و لوازم اسپرت اتومبیله .

درود:icon_gol:

خوش آمدید:a030:

لینک به دیدگاه

سلام من چشم هستم

دانشجوی کارشناسی ارشد برنامه ریزی شهری

بیشتر براینکه درباره پایان نامم بتونم مطلب جمع اوری کنم تو سایتتون شرکت کردم البته آشنایی با شما افتحار منه .

لینک به دیدگاه

1. مهسا

2. مهندسی شهرسازی

3. دانشجو لیسانس

4. دانشگاه بابل

5. هر چیزی که به شهرسازی ربط داشته باشه ، فیلم و موسیقی ، ورزش ، هنر ،موبایل

6. بدست آوردن اطلاعات جدید و به روز راجع به شهرسازی و بحث و گفت و گو

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...