رفتن به مطلب

آشنایی با کاربران انجمن

ارسال های توصیه شده

سلام.

نسترن

دانشجوی ارشد برق قدرت

علوم و تحقیقات

برق-قدرت

انشاا... که بتونیم بار علمی مون رو بالا ببریم

درود:icon_gol:

:welcome:

لینک به دیدگاه

1- اسمی که با اون اسم شما رو تو انجمن بشناسن. نگار

2- رشته تحصیلی ...:whistle:

3- مقطع تحصیلی ....دبیرستان

4- دانشگاهی که تحصیل کردید یا می کنید:ws37:

5- از چه مباحثی تو انجمن ها خوشتون میاد و دوست دارین بیشتر تو چه قسمتی فعالیت داشته باشین. موسیقی

6- هدفتون از عضویت تو انجمن و شرکت تو مباحث انجمن چیه؟اغفال عمه:icon_pf (34):

7- شغلتون چیه و کجا کار می کنید؟

:ws28: محصله هنرمند....

لینک به دیدگاه

سلام..........پروانه هستم.........

دانشجوی مقطع کارشناسی...............معمارییییییی...........

دیگگگگگگگگگه اهل خوزستان..............................

هاااااااااا هدفففففففف ........همینطوری............Laie_94.gif

سعی میکنم مفید باشم..................

البته اگه وخت کنممممممممl_daisy.gif

لینک به دیدگاه
سلام به همه

من یه مقاله درباره سلسله مراتب توسعه طرح های شهری میخوام

کسی میدونه از کجا میتونم پیدا کنم:ws52:

دوست عزیز میتونید برای جستجوی مقالتون به تالار شهرسازی نگاهی بندازید و در صورت لزوم درخواستتون رو در تاپیک مربوطه مطرح کنید

لینک تالار شهر سازی

لینک به دیدگاه
سلام.

نسترن

دانشجوی ارشد برق قدرت

علوم و تحقیقات

برق-قدرت

انشاا... که بتونیم بار علمی مون رو بالا ببریم

سلام خوش اومدید به این انجمن امیدوارم ما هم بتونیم از اطلاعات شما بیشتر استفاده کنیم:icon_gol:

سلام به همگی منم هانیه سادات ام اما سنا سادات رو دوست دارم متولد69هستم دانشجو مهندسی شیمی ام دانشگاه آزاد

سلام خوش اومدید :a030:

لینک به دیدگاه

1- اسمی که با اون اسم شما رو تو انجمن بشناسن. حامد

2- رشته تحصیلی با اجازه ریاضی و فیزیک

3- مقطع تحصیلی پیش دانشگاهی یا به رواتی چهارم دبیرستان

4- دانشگاهی که تحصیل کردید یا می کنید ندارم که هنوز مهرماه آینده میگم ایشالا

5- از چه مباحثی تو انجمن ها خوشتون میاد و دوست دارین بیشتر تو چه قسمتی فعالیت داشته باشین. حالا بذارین برسم بعد دیگه

6- هدفتون از عضویت تو انجمن و شرکت تو مباحث انجمن چیه؟ و اما هدف واجبه بگم نمی گم تا جای سوال باشه دیگه بده که بدون جای سوال وارد شم خوب باید یه چیزایی هم ازم بعدا پرسیده شه

7- شغلتون چیه و کجا کار می کنید؟ میگن محصل ولی تخصص اصلی متراژ خیابونا (سفارش هم می پذیریم)

لینک به دیدگاه

عبدالامير هستم فارغ التحصيل جفرافيا و برنامه ريزي شهري از دانشگاه آزاد اسلامي واحد تهران مركز در شهرداري مشغول كارم و علاقه خاصي به فعاليت در موضوعات مرتبط به رشته تحصيلي خصوصا" تهيه و ارائه مقالات در اين زمينه هستم :a030:

لینک به دیدگاه

سلام به همه دوستان :icon_gol: اسمم همون نام کاربریم . رشته پژوهش علوم اجتماعی از دانشگاه پیام نور آبادان . همونطوریکه از رشته ام پیداست به مسائل اجتماعی اونهم از نوع پژوهشیش علاقه دارم . به آمار و spss هم علاقه دارم و کار میکنم . :icon_redface: به عکس و طبیعت و تاریخ و سیاست هم علاقه دارم.علت عضویت خودم رو بهتره بگم برای کمک خواستن در مسائل علمی و پژوهشی اعلام کنم بهتره. راستی به روانشناسی و خودشناسی هم خیلی علاقه دارم . شغلم هم کارشناس آموزش متوسطه اداره آموزش و پرورش هستم.:5c6ipag2mnshmsf5ju3باز هم از آشنایی با شما خوشحالم.:ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...