رفتن به مطلب

آشنایی با کاربران انجمن

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان من رضا هستم از اردبيل رشته تحصيلي من ساخت وتوليد در مقطع كارسناسي درزنجان هستم .:hapydancsmil:

درود:icon_gol:

خوش اومدین :a030:

لینک به دیدگاه

تق تق تق یاالله:ws3:سلامممممممممممممممممم.

اسمم زهراس ولی اکثر دوستام مهشید صدام میکنن.

دانشجوی فیزیک دانشگاه پیام نورم.ترم هشت.:hapydancsmil:

فعلا که کارمون تحصیله.

راستش خیلی اتفاقی وقتی واسه مطلب برا پروژه م بودم ازین سایت خوشم اومد و عضو شدم.:a030:

ترمای آخرمه وقت سر خاروندن ندارم.

ولی راجع به فیزیک اگه کمکی بتونم بکنم دریغ نمی کنم.:w16:

لینک به دیدگاه

سلام عليرضا هستم از شركت كبير تراكتورسازي تبريز. تبريزيم و مكانيك سيالات تمام كردمو و 12 سال سابقه كار تو شركت تراكتورسازي بخش موتورسازي رو دارم. اشنايي كامل با قطعات و كاركرد موتورهاي ديزلي سنگين (و خب سبك چرا كه چون كه صد آمد نود هم پيش ماست) خوشحال ميشم با دوستان فرهيخته و بافرهنگ تعامل داشته باشم

لینک به دیدگاه
سلام عليرضا هستم از شركت كبير تراكتورسازي تبريز. تبريزيم و مكانيك سيالات تمام كردمو و 12 سال سابقه كار تو شركت تراكتورسازي بخش موتورسازي رو دارم. اشنايي كامل با قطعات و كاركرد موتورهاي ديزلي سنگين (و خب سبك چرا كه چون كه صد آمد نود هم پيش ماست) خوشحال ميشم با دوستان فرهيخته و بافرهنگ تعامل داشته باشم

به انجمن خوش آمدید:a030:

لینک به دیدگاه

سلام و مرسي از خوشامد گويي شما. ببينين چون من زياد به ابزارهاي اين سايت هنوز وارد نيستم پيشاپيش عذر ميخوام اگه پاسخي نميدم و يا در جاي مناسب پاسخ نميدم چون هر جا كه كليد ارسال پاسخ رو مي بينم همونجا اقدام ميكنم ديگه نمي بينم اصلا جاش اينجاس يا نه!!! ديگه ببخشين بعدها كه واردتر شدم جبران مي كنم :w16:

لینک به دیدگاه
سلام و مرسي از خوشامد گويي شما. ببينين چون من زياد به ابزارهاي اين سايت هنوز وارد نيستم پيشاپيش عذر ميخوام اگه پاسخي نميدم و يا در جاي مناسب پاسخ نميدم چون هر جا كه كليد ارسال پاسخ رو مي بينم همونجا اقدام ميكنم ديگه نمي بينم اصلا جاش اينجاس يا نه!!! ديگه ببخشين بعدها كه واردتر شدم جبران مي كنم :w16:

به انجمن خوش آمدید:a030:

لینک به دیدگاه
عبدالامير هستم فارغ التحصيل جفرافيا و برنامه ريزي شهري از دانشگاه آزاد اسلامي واحد تهران مركز در شهرداري مشغول كارم و علاقه خاصي به فعاليت در موضوعات مرتبط به رشته تحصيلي خصوصا" تهيه و ارائه مقالات در اين زمينه هستم :a030:

سلام دوست عزیز . به جمع شهرسازای انجمن خوش اومدی.میتونی در تالار شهرسازی مطالب مفیدی پیدا کنی.امیدوارم از تجربیات و توانمندی هاتون تو تالار تخصصی شهرسازی بیشتر استفاده کنیم:a030:

لینک به دیدگاه

سلام به دوستان .رسپینا-مهندسی علوم وصنایع غذایی-دانشگاه ازاد-کاراموزیم تمام بشه مسئول فنی کارخونه میشم -افزودن اطلاعات و دوست یابی-تقریبا در همه موارد خوشحال میشم بتونم کمکی کنم

لینک به دیدگاه

1- اسمی که با اون اسم شما رو تو انجمن بشناسن. شاران :ws37:

2- رشته تحصیلی معماری :a030:

3- مقطع تحصیلی پشت کنکوری ارشد :icon_redface:

4- دانشگاهی که تحصیل کردید یا می کنید -----

5- از چه مباحثی تو انجمن ها خوشتون میاد و دوست دارین بیشتر تو چه قسمتی فعالیت داشته باشین. تازه عضو شدم و آشنایی چندانی با بخش های انجمن ندارم :ws52:

6- هدفتون از عضویت تو انجمن و شرکت تو مباحث انجمن چیه؟ تبادل اطلاعات و گذران اوقات فراغت :icon_redface:

7- شغلتون چیه و کجا کار می کنید؟ فعلا شغلم درس خواندنه ! :w16:

:icon_gol:

لینک به دیدگاه
عبدالامير هستم فارغ التحصيل جفرافيا و برنامه ريزي شهري از دانشگاه آزاد اسلامي واحد تهران مركز در شهرداري مشغول كارم و علاقه خاصي به فعاليت در موضوعات مرتبط به رشته تحصيلي خصوصا" تهيه و ارائه مقالات در اين زمينه هستم :a030:

خوش اومدین:icon_gol:

لینک به دیدگاه

سلام خوش اومدين:w02:

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

احسان هستم فارغ التحصيل مهندسي كشاورزي-زراعت دانشكاه اراك

ودر حال حاضر دانشجوي ارشد مديريت بازركاني-بازاريابي هستم

شغلم:نماينده تام الاختيار دولت در منزل بابا!:hapydancsmil:

وشبانه روز دنبال تحقيق مقاله و ........

موفق باشيد

لینک به دیدگاه
سلام دوستان

احسان هستم فارغ التحصيل مهندسي كشاورزي-زراعت دانشكاه اراك

ودر حال حاضر دانشجوي ارشد مديريت بازركاني-بازاريابي هستم

شغلم:نماينده تام الاختيار دولت در منزل بابا!:hapydancsmil:

وشبانه روز دنبال تحقيق مقاله و ........

موفق باشيد

سلام خوش اومدين مهندسhapydancsmil.gif

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...