رفتن به مطلب

آشنایی با کاربران انجمن

ارسال های توصیه شده

سلام

من وحید هستم لیسانس الکترونیک دارم

آزاد خوندم

دوس دارم توی هر زمینه ای یه اطلاعاتی داشته باشم

پروتئوس و آلتیوم دیزاینو بلدم

طراحی و مونتاژ مدارم انجام میدم

سرپایی با دوستام پروژه کار می کنیم

دوس دارم عسلویه کار کنم

و :icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه
این تاپیک رو گذاشتم تا هرکسی که عضو انجمن میشه بیاد اینجا خودشو کامل تر معرفی کنه تا کاربرا بتونن بهتر با هم آشنا بشن. تو معرفی خودتون بهتره که اینا رو بگین و هر چیز دیگه ای که خواستین: 1- اسمی که با اون اسم شما رو تو انجمن بشناسن. 2- رشته تحصیلی 3- مقطع تحصیلی 4- دانشگاهی که تحصیل کردید یا می کنید 5- از چه مباحثی تو انجمن ها خوشتون میاد و دوست دارین بیشتر تو چه قسمتی فعالیت داشته باشین. 6- هدفتون از عضویت تو انجمن و شرکت تو مباحث انجمن چیه؟ 7- شغلتون چیه و کجا کار می کنید؟

سلام بچه ها icon_pf%20%2844%29.gif منم 3-4 روزه عضو شدمwavesmile.gif

1. فرزانه هستم :a030:

2. معماری می خونم (انجمن معماری اینجا فوق العاده ست :flowerysmile:)

3. مقطع کارشناسی (ترم 4 )

4. دانشگاه محقق اردبیلی می خونم

5. بیشتر مباحث هنری (معماری، گرافیک،نقاشی، موسقی،...) رو دوست دارم، به جز اون به ادبیات (شعر، داستان های کوتاه و بلند، مینیمال و ...)، روانشناسی و جامعه شناسی و فلسفه علاقه مندم...فعلا همینا یادمه!

6. استفاده از مطالب انجمن معماری + کمک گرفتن و نظرخواهی از بچه های فعال رشته مون برای طرحام و کمک کردن اگه از دستم بربیاد+ پیدا کردن دوستای خوب

7. من بیکارم!:5c6ipag2mnshmsf5ju3

لینک به دیدگاه
سلام بچه ها icon_pf%20%2844%29.gif منم 3-4 روزه عضو شدمwavesmile.gif

1. فرزانه هستم :a030:

2. معماری می خونم (انجمن معماری اینجا فوق العاده ست :flowerysmile:)

3. مقطع کارشناسی (ترم 4 )

4. دانشگاه محقق اردبیلی می خونم

5. بیشتر مباحث هنری (معماری، گرافیک،نقاشی، موسقی،...) رو دوست دارم، به جز اون به ادبیات (شعر، داستان های کوتاه و بلند، مینیمال و ...)، روانشناسی و جامعه شناسی و فلسفه علاقه مندم...فعلا همینا یادمه!

6. استفاده از مطالب انجمن معماری + کمک گرفتن و نظرخواهی از بچه های فعال رشته مون برای طرحام و کمک کردن اگه از دستم بربیاد+ پیدا کردن دوستای خوب

7. من بیکارم!:5c6ipag2mnshmsf5ju3

خیلی خوش اومدی :a030:

لینک به دیدگاه
مرسی ادمین :w72:
خواهش میشه ولی من ادمین نیستم مدیر روابط عمومی تالار ازادم اگه خواستی بحث کنی یا تبادل نظر یه سر به بخش ما هم بزن:a030:
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...