رفتن به مطلب

آشنایی با کاربران انجمن

ارسال های توصیه شده

سلام من الناز فارغ التحصیل رشته برقم و برای اینکه باید برای اشتغال نیاز به یادگیری نرم افزارهای مختلف دارم که بعضی از این اموزشها اینجا هستش اسم نویسی کردم

لینک به دیدگاه

با سلام به همه دوستان و آرزوی موفقیتمن نوید هستممهندس عمرانفارغ التحصیل از دانشگاه آزاد قزوینامسال دهمین سالی هست که در زمینه پیمانکاری و مشاور کار میکنمعلاقه زیادی به مسائل پل سازی دارم و از همه خواهش میکنم اگر مطلبی در این زمینه دارن برام میل کنن ممنون میشم

لینک به دیدگاه
باسلام به تموم بچه هاي عمراني فائزه هستم :w16:

دانشجوي مهندسي عمران دانشگاه فسا

سال نوتونم مبارك:ws49:

سلام فائزه عزیز

سال نو تو هم مبارک باشه:icon_gol:

خیلی خوش اومدی hapydancsmil.gif

لینک به دیدگاه
با سلام به همه دوستان و آرزوی موفقیتمن نوید هستممهندس عمرانفارغ التحصیل از دانشگاه آزاد قزوینامسال دهمین سالی هست که در زمینه پیمانکاری و مشاور کار میکنمعلاقه زیادی به مسائل پل سازی دارم و از همه خواهش میکنم اگر مطلبی در این زمینه دارن برام میل کنن ممنون میشم

سلام آقا نوید عزیز :icon_gol:

خیلی خیلی خووش اومدین به انجمن .....

امیدواریم بیشتر از این ببینیمتون :hapydancsmil:

لینک به دیدگاه
سلام به همه بچه های گل نواندیشان که تعریفشون رو خیلی شنیدم :icon_gol:

شهرام هستم البته عمو شهرام صدام میکنن!

برقی هاش پرچم رو بیارن بالا :icon_gol:

:welcome:

لینک به دیدگاه
سلام. فرزانه هستم مدیریت جهانگردی خوندم دانشگاه علامه به سفر و هنر و شهرسازی علاقه دارم و کنکور 91 برنامه ریزی رو شرکت کردم:a030:

درود دوست عزیز به انجمن خوش اومدین

توی مبحثی که میفرمایید دوست عزیزمون هادی ناصح مطالب خوبی رو برای تالار جمع آوری کرده که متونید استفاده کنید... :icon_gol:

لینک به دیدگاه

سلام

اسم من مهدی

مدرک تحصیلیم کارشناسی ارشد مکانیک ماشین های کشاورزی دانشگاه تهران می باشد. به مباحث طراحی و مقاومت مصالحی و دستگاه های هیدرولیک علاقه زیادی دارم. در حال حاضر وارد کننده قطعات هیدرولیک و پنوماتیک می باشم. هدفم از عضویت در سایت آشنایی با دوستان و استفاده از علم و تجارب آن ها می باشد.:a030:

لینک به دیدگاه

سلام به همه دوستان تازه وارد:w02:

خوش آمد میگم به همه شما امیدوارم لحظات خوبی رو در کنار هم سپری کنیم و از اطلاعات شما بهره ببریم:w02::icon_gol::hapydancsmil:

لینک به دیدگاه
من مریم دانشجوی کارشناسی ارشد هستم کارمند بانک ودوست دارم مقالهای مدیریتی بیشتری بخونم:icon_gol::icon_gol:

دوست عزیز خیلی خوش اومدین... :icon_gol:

سلام من تازه واردم آشنايي با اين سايت ندارم :ws52:ليسانس رياضي دارم

سلام دوست عزیز خیلی خوش اومدین... :icon_gol:

انشالا کم کم با فعالیت بیشتر با سیستم سایت آشنا میشید و دوستان زیادی پیدا میکنید

سوالی اگه داشتید میتونید بپرسید

لینک به دیدگاه

سلام دوستان عزیز

بسیار خرسندم که در جمع دوستان خردمند و فرزانه حضور پیدا میکنم.

من مهدی زارعی کارشناس شرکت فولاد خوزستان، و دارای 12 سال سابقه کار ،لیسانس مهندسی مکانیک دانشگاه شهید چمران اهواز هستم.

هدفم در این انجمن علمی تبادل نظر با دوستان در ارتباط با نرم افزارهای طراحی،بخصوص solidwork میباشد.

پیروز باشید...

لینک به دیدگاه
سلام دوستان عزیز

بسیار خرسندم که در جمع دوستان خردمند و فرزانه حضور پیدا میکنم.

من مهدی زارعی کارشناس شرکت فولاد خوزستان، و دارای 12 سال سابقه کار ،لیسانس مهندسی مکانیک دانشگاه شهید چمران اهواز هستم.

هدفم در این انجمن علمی تبادل نظر با دوستان در ارتباط با نرم افزارهای طراحی،بخصوص solidwork میباشد.

پیروز باشید...

درود

خیلی خوش آمدید...:icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...