رفتن به مطلب

صندلی داغ مینا عزیز:دی

ارسال های توصیه شده

سلام مینای عزیز،خوبی؟اگه اجازه هس،اومدم واسه صندلی دق! جواب سوالارو نپیچون خواهشا:ydm47612zsesgift969

1)بعد من دومین اسطوره شهرسازیت کیه؟

2)اگه خدا بودی،شهررو خودت می ساختی یا میدادی بنده هات بسازن؟

3)اصلا فک کردی که اگه طراح شهری شدی آخرش چی میشه،که چی؟نهایت انتظارت چیه؟

4)ی جمله ادبی از شعرا یا متن نویسنده ای که در مورد شهر باشه رو بگو؟

5)اگه ی زمانی به این نتیجه برسی که پاریس با اون همه عظمتش نابود کنی(تنها راه ممکن) و قدرتشم داشته باشی،اینکارو می کنی(راستش بگو،می خوام بدونم چقد به کارت باور داری،و دلیلت)

6)دوس داری و یا داشتی چی ازت می پرسیدن که نپرسیدن؟

7)ی چیزی که همه شعارشو میدن ولی تو باورش نداری(ترجیحا تو زمینه شهرسازی)

8)سوال آخر، مینا چیزایی که در مورد شهرسازی میگی باور شخصیته یا حرفای دیگران فقط تکرار می کنی؟

روزگارت پرتقالی باد:icon_pf (44):

• Like 5
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 63
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

ایهیم....اعلام حضور میکنیم! :دی

سلام سلام سلام

چطوری؟ خوبی؟:w963:

همه سوالای شهرسازی رو که پرسیدن! چی بپرسم؟:164:

آهان....آین آقا خوشتیپه (همون رییس دانشکده تون) چجوریاس؟ خوبه؟:whistle::persiana__hahaha:

نظرت درمورد شهر همدان چیه؟

به نظر خودت در یک شهر بافت های تاریخی خوبه یا بافت های امروزی ؟ (نمیدونم منظور سوالمو چجور برسونم؟!)

از همون بچگیت شهرسازی رو دوست داشتی یا اینکه تو دانشگاه بهش علاقمند شدی؟

چه کسی باعث این علاقت شده؟

میخوای رشته تو تا آخر ادامه بدی؟ اگه نه! ارشد چی میخوای بخونی؟

دوس داری همسرت هم شهرساز باشه؟ :4chsmu1:

دیگه تِمام!اگه سوالی به ذهنم رسید میام! :gnugghender:

اصن نمیشه سوالای غ شهرسازی باشه؟؟!!من دوس دارم خونوادگی برسم خو؟ :w000:

• Like 8
لینک به دیدگاه

1- سلام، خسته نباشی.

2- شهرسازی تو ی جمله چیه؟ (خیلی کلی می خوام بدونم تفاوتش با بقیه گرایش ها چیه ؟)

3- الان تعریف شهر چیه ؟

4- تو تالارت برای مدیریت چ جور سیستمی رو انتخاب کردی؟(سبک مدیریت و ارتباطات ت چجوری؟)

5- تا حالا با کسی تو تالارت برخورد بد هم داشتی؟ اگه اره چرا ؟ اگه نه فکر می کنی چی باعث شده این اتفاق نیفتاده ؟

6- موفق و شاد و پیروز باشی.:icon_gol:

• Like 6
لینک به دیدگاه

سلام مینای عزیز

زیاد سوال نمیکنم، فقط دوتا، که باید خوب جواب بدی:ws46:

1-تفاوت شکل شهر در تمدن ایران و تمدنهای روم و یونان چیه؟

2-فضا (در مفهوم کلی درباره مسائل شهری و منطقه ای) رو تعریف کن؟

• Like 5
لینک به دیدگاه
چه جوری خام شدی و شهرسازی رو انتخاب کردی

شهرسازی رو به خاطر اینکه ریاضی زیادی نداشت و به درسای هنر نزیک بود اما مهندسی بود انتخاب کردم :ws37:....ینی با یه تیر چند نشون رو زدم:4chsmu1:

• Like 6
لینک به دیدگاه
سلام مینای عزیز،خوبی؟اگه اجازه هس،اومدم واسه صندلی دق! جواب سوالارو نپیچون خواهشا:ydm47612zsesgift969.........سلام سالار خان....خو ش اومدی داد!چشم نمیپیچونم :icon_redface:

1)بعد من دومین اسطوره شهرسازیت کیه؟.....بعد از شما جوزف :ws3:......بعد از جوزف هم لینچ

2)اگه خدا بودی،شهررو خودت می ساختی یا میدادی بنده هات بسازن؟...میدادم بنده هام بسازن..خودمم نظارت میکردم.

3)اصلا فک کردی که اگه طراح شهری شدی آخرش چی میشه،که چی؟نهایت انتظارت چیه؟...اخرش رو اگه بخوام واقعی نگاه کنم اینه که مث همه کسایی که تو این مملکت درس میخونن و بی سواد تر از قبل میرن سال بالاتر تا فوق لیسانس شایدم با همین وضع تا دکترا ادامه بدم هم میرم سر کار و مث هر آدم عادی دیگه ای کارمو میکنم.

اما چیزی که دوست دارم اینه که واقعا یه چیزی بفهمم و یه روزی حرفی برای گفتن تو این رشته داشته باشم.

4)ی جمله ادبی از شعرا یا متن نویسنده ای که در مورد شهر باشه رو بگو؟چه سوال قشنگی :icon_redface:

این یکی از جمله هاییه که خیلی دوست دارم

جای شکرش باقیست که خداوند با این سیستم شهرسازی آشنا نبود،وگرنه همه درخت ها را به خطمستقیم و همه ستاره ها را در دوردیف خلق می کرد.

5)اگه ی زمانی به این نتیجه برسی که پاریس با اون همه عظمتش نابود کنی(تنها راه ممکن) و قدرتشم داشته باشی،اینکارو می کنی(راستش بگو،می خوام بدونم چقد به کارت باور داری،و دلیلت)........نه این کارو نمیکنم.دلیل من هرچقدرم قوی باشه ممکنه فقط برای من و یه عده قوی باشه!!!حتا ممکنه بعدها اون دلیل برای خودمم بی معنی بشه

6)دوس داری و یا داشتی چی ازت می پرسیدن که نپرسیدن؟.....بهش فکر نکردم...

7)ی چیزی که همه شعارشو میدن ولی تو باورش نداری(ترجیحا تو زمینه شهرسازی)

8)سوال آخر، مینا چیزایی که در مورد شهرسازی میگی باور شخصیته یا حرفای دیگران فقط تکرار می کنی؟....من تازه دارم میرم ترم 5و سواد زیادی ندارم اکثریتش حرفای دیگرانه اما یه بخش هایش هم تجربیات خودمه که اون بخش کوچیک ارزشش برام خیلی زیاده :heartshape2:

روزگارت پرتقالی باد:icon_pf (44):

مرسی که اومدی .......بازم بیا سالاری

سوالاتو دوس داشتم :flowerysmile:

• Like 5
لینک به دیدگاه
ایهیم....اعلام حضور میکنیم! :دی.........خوج اومدی خانووم:aghosh:

سلام سلام سلام.........سلااااااااااام:wavesmile:

چطوری؟ خوبی؟:w963:..............اره خوفم :shad:

همه سوالای شهرسازی رو که پرسیدن! چی بپرسم؟:164:...........نه بابا همشون تکراری پرسیدن

آهان....آین آقا خوشتیپه (همون رییس دانشکده تون) چجوریاس؟ خوبه؟:whistle::persiana__hahaha:........ههه :ws3:خیلی خوشتیپه !یادم باشه یه عکسشو برات بفرستم.....

نظرت درمورد شهر همدان چیه؟ ......یه شهر کوچیک و قشنگ و با هویت....با مردم فوق العاده دوست داشتنی

به نظر خودت در یک شهر بافت های تاریخی خوبه یا بافت های امروزی ؟ (نمیدونم منظور سوالمو چجور برسونم؟!).......هردوش خوبه ..اما من بافت تاریخی رو خیلی دوست دارم...

از همون بچگیت شهرسازی رو دوست داشتی یا اینکه تو دانشگاه بهش علاقمند شدی؟

چه کسی باعث این علاقت شده؟.......اولین بار دوم دبیرستان بودم اسمش رو شنیدم اما از بچگی به ساختن چیزی مثل شهر فکر کرده بودم ....دختر خالم و یکی از هم مدرسه ایهام منو بهش علاقمند کردن :5c6ipag2mnshmsf5ju3

میخوای رشته تو تا آخر ادامه بدی؟ اگه نه! ارشد چی میخوای بخونی؟...همین رشته رو انشالا ادامه میدم

دوس داری همسرت هم شهرساز باشه؟ :4chsmu1:..........بهلههههه:ws50:

دیگه تِمام!اگه سوالی به ذهنم رسید میام! :gnugghender:

اصن نمیشه سوالای غ شهرسازی باشه؟؟!!من دوس دارم خونوادگی برسم خو؟

ا ای ژونم...خب میتونی وسط سوالای شهرسازی چندتا متفرقه هم بپرسی :whistle:

• Like 6
لینک به دیدگاه

1- سلام، خسته نباشی. ......سلام ...مرسی ...شما خسته نباشی خان عمو

2- شهرسازی تو ی جمله چیه؟ (خیلی کلی می خوام بدونم تفاوتش با بقیه گرایش ها چیه ؟) ....شهرسازی علم ساماندهی به فضاو فعالیت در مقیاس بزرگه

3- الان تعریف شهر چیه ؟شهر رو از منظر هر انسانی که توی شهر (با توجه به شغل و جنسیت و پیشه و ...) میشه تعریف کرد.یه تعریف بخوام الان بگم اینه که شهر مجموعه ای از عناصر طبیعی و غیر طبیعی و دست ساز بشر هست که جمعیت در اون تمرکز پیدا کرده

4- تو تالارت برای مدیریت چ جور سیستمی رو انتخاب کردی؟(سبک مدیریت و ارتباطات ت چجوری؟)...من مدیر روابط عمومی ام با وظایف مشخص و تعریف شده.

سبک مدیریت که نمیشه گفت اما سعی میکنم رابطه نزدیکی با کاربران قدیم و مخصوصا جدید داشته باشم و تشویقشون کنم به فعالیت بیشتر

5- تا حالا با کسی تو تالارت برخورد بد هم داشتی؟ اگه اره چرا ؟ اگه نه فکر می کنی چی باعث شده این اتفاق نیفتاده ؟ ...به نظر خودم برخورد بدی با کسی نداشتم که دلیل اصلیش خوب بودن خود کاربراست!خوشبختانه کاربرای شهرسازی همه خوش برخورد و منطقی و با ظرفیتن و برعکس خیلیا از تالارها ما هیچ مشکلی با هم نداریم:aghosh:...اما گاهی حس میکنم بعضی ها ازم دلخور میشن.

6- موفق و شاد و پیروز باشی.:icon_gol:

ممنون که اومدی :flowerysmile:
  • Like 5
لینک به دیدگاه
مرسی که اومدی .......بازم بیا سالاری

سوالاتو دوس داشتم :flowerysmile:

خیلی ممنونم مینایی، جواب سوال هفت(یکی به آخر)نمیدی!سوال دومم همون کاری می کنی که خدای فعلی می کنه:w58:!!!سوال سومم روزمرگی بقیه شهرسازارو دوس داری؟!:5c6ipag2mnshmsf5ju3

• Like 4
لینک به دیدگاه

سلااام دوست جونم....خوفی مینایی؟؟؟ مرسی از دعوتت عزیزم :love070:

1- بهترین و یه کوچولو بدترین واحد درسی رشته شهرسازی به نظرت کدومه؟

2- واحدهای نظری رو بیشتر دوست داری یا عملی؟

3- بهترین پروژه ای که انجام دادی و فکر می کنی تونست جرقه های شهرسازانه رو توی ذهنت بزنه تو چه زمینه ای بود؟

4- توی زیرگروه موضوعات شهرسازی کدوم با روحیه ات بیشتر سازگاره؟ یعنی اگه یه روزی بخوای روی یه طرح پژوهشی

کار کنی چه موضوعی رو ترجیح می دی؟

5- کدوم جمله شهرسازانه که تا حالا شنیدی خیلی شعارگونه و دور از واقعیت بوده؟

6- یه آرزوی خوکشل واسه شهرسازی و شهرهای ایران.....؟

بازم مرسی...و ببخشید اگه سوالام تکراری بود :girl_yes2:

• Like 8
لینک به دیدگاه

سلام مینا چطوری یانه؟

اگه آره چرا که نه اگه نه چرا آره؟؟

قبول داری که شهرسازی رشته ای میان رشته ایست؟؟

راستی از خودت بگو؟؟

بگو دیگه!!

من کلا سوالام آسونه و مثه بعضیا مصاحبه استخدامی ازت نمیگیرم(امید و عابدی)

با کلمات زیر یه جمله بساز

شهر.....میان....سازی....رشته....ای....است

• Like 6
لینک به دیدگاه
سلام مینای عزیز........سلام جناب رای پور :flowerysmile:

زیاد سوال نمیکنم، فقط دوتا، که باید خوب جواب بدی:ws46:.......باوشه چشم :sad0:

1-تفاوت شکل شهر در تمدن ایران و تمدنهای روم و یونان چیه؟اوم...اقا ما هنوز تاریخ شهر در ایران پاس نکردیم :ws3: اما خب محض خالی نبودن عریضه شکل شهر در تمدن یونان بای بگم که تو این تمدن فضاهای عمومی شهری خیلی مورد توجه قرار گرفتن فضایی به اسم آگورا به وجود اومدکه بازار ، معبد و ...اطراف اگورا قرار میگرفتن و در تمدن روم اگورا جای خودش رو فروم داد که عملکرد نظامی و مذهبی داشته

2-فضا (در مفهوم کلی درباره مسائل شهری و منطقه ای) رو تعریف کن؟

در مورد فضا هم تعریف زیاد هست من تعریف دکتر براتی ، رو میگم :

فضا مکان استقرار داشتن یا استقرار نداشتن چیزهاست که استفاده کنندگان در فضا بودن یا نبودن آن با رفتار خود اثر میگذارن .یعنی فضا تلفیقی از ذهنیت طراح و درک ناظر هست

ممنون که اومدی دوست عزیز :icon_gol:

• Like 6
لینک به دیدگاه
خیلی ممنونم مینایی، جواب سوال هفت(یکی به آخر)نمیدی!سوال دومم همون کاری می کنی که خدای فعلی می کنه:w58:!!!سوال سومم روزمرگی بقیه شهرسازارو دوس داری؟!:5c6ipag2mnshmsf5ju3

سوال 7.اینکه همه میگن نظر مردم باید مد نظر قرار بگیره اما من میگم نظر مردومو میدونم:ws47:

را س میگی منم اینجوری میشم مث خدای فعلی!!!

به نظرت یه بچه رو چجوری میشه نگه داشت!؟؟بهترین راه اینه اسباب بازیاشو بریزی جلوش خودش باهاش بازی کنه و تو هم حواست بهش باشه کار خطر ناکی نکنه...روش خداهم بد نیستا :ws3:

منظور ت از روزمرگی شهرسازا چیه؟:w127:

• Like 5
لینک به دیدگاه
سلااام دوست جونم....خوفی مینایی؟؟؟ مرسی از دعوتت عزیزم :love070:........سلام هدا جون.....خوج اومدی

1- بهترین و یه کوچولو بدترین واحد درسی رشته شهرسازی به نظرت کدومه؟...بهترینش تا الان علم و هنر در شهرسازی بوده :aghosh: و بدترینش ریاضی 1 :icon_pf (34):

2- واحدهای نظری رو بیشتر دوست داری یا عملی؟.......هردوش شیرینن...اما واحدای نظری رو یه کوچولو بیشتر

3- بهترین پروژه ای که انجام دادی و فکر می کنی تونست جرقه های شهرسازانه رو توی ذهنت بزنه تو چه زمینه ای بود؟......پروژه اونجوری که انجام ندادم :ws3: اما پروژه طرح 1 ام رو دوس داشتم

4- توی زیرگروه موضوعات شهرسازی کدوم با روحیه ات بیشتر سازگاره؟ یعنی اگه یه روزی بخوای روی یه طرح پژوهشی

کار کنی چه موضوعی رو ترجیح می دی؟........زیرگروهاش چیا هست؟؟؟:w127: در کلمباحثی که درباره هنر و شهرسازیه برام جالب ترن :ws50:

5- کدوم جمله شهرسازانه که تا حالا شنیدی خیلی شعارگونه و دور از واقعیت بوده؟

..........چه سوال باحالی.....جمله خاصی یادم نمیاد

6- یه آرزوی خوکشل واسه شهرسازی و شهرهای ایران.....؟.......امیدوارم یه روزی برسه که مردم ما بتونن بدون معذب بودن فضاها ی شهری خوب رو درک کنن

بازم مرسی...و ببخشید اگه سوالام تکراری بود :girl_yes2:

ممنون عزیزم...هیچ کدوم از والات تکراری نبود :aghosh:

• Like 6
لینک به دیدگاه
سلام مینا چطوری یانه؟.سلام جوزفین...قربونت تو چطوری؟

اگه آره چرا که نه اگه نه چرا آره؟؟

قبول داری که شهرسازی رشته ای میان رشته ایست؟؟........نه قبول ندارم:ws47:

راستی از خودت بگو؟؟....خودم :4chsmu1:

بگو دیگه!!.....گفتم دیگه

من کلا سوالام آسونه و مثه بعضیا مصاحبه استخدامی ازت نمیگیرم(امید و عابدی)

با کلمات زیر یه جمله بساز

شهر.....میان....سازی....رشته....ای....است

میان شهر سازی رشته ای است :4chsmu1:

راستی عنوان جدید روحال میکنید؟؟؟..........:banel_smiley_4:

البته ما که به این عناوین چشمداشتی نداریم ولی دیگه چه کنیم

مرسی بازم بیا سوال بپرس مغزم استراحت کنه :ws3:
  • Like 4
لینک به دیدگاه
اسم چندتا از مشاهیر شهر سازی که ارادت خاصی بهشون داری بگو..........جین جیکبز...کوین لینچ...و مهم تر از همه استاد عزیزم مهندس باقریان

دلیل اینکه به اینا ارادت خاصی داری چیه؟؟؟

• Like 5
لینک به دیدگاه

سلام مینایی icon_pf%20%2844%29.gif

مرسی از دعوتتlove070.gif

خیلی از سوالایی که تو ذهن داشتمو دوستان پرسیدن164.gif

:JC_thinking:

1.سه کلمه بگو که حاصل جمعشون = بشه با شهر

2.یکی از زیبایی های زندگی شهری

3.از بین حیوونای شهری؛کلاغ,گربه؛گنگیشک با کدوم دوست تری؟

4.خیلی کوتاه بگو اگه یه خیابون رو بسپرن بهت بگن یه کاری کن مردم شبانه روزی ازش استفاده کنن چجوری همچین هدفیو برآورده میکنی؟62izy85.gif

5.از راه رفتن توی خیابون مستقیم که تهش یه عنصر شاخص و زیبا پیداست بیشتر لذت میبری یا یه مسیر پر پیچ و شکن که از ارتباط یه سری فضاهای متنوع شکل گرفته و ابهام داره؟14k8gag.gif

6.گشت و گذار-خرید نه,صرفا گشت و گذار- تو کدومو بیشتر دوست داری؟بازارهای تاریخی ایرانی یا پاساژهای لوکس امروزی؟حالا یهو یه چیزی هم چشمتو گرفت و خریدی عب نداره2i1d1co.gif

7.میدونی چرا دانشگاهتون برا ارشد طراحی شهری امسال روزانه نگرفت و چرا شبانه هاشو فقط آموزش محور گرفت؟5c6ipag2mnshmsf5ju3z.gif

دیگه همینا دیگه

برا تصحیح و نمره دادن برمیگردمicon_pf%20%2844%29.gif

• Like 9
لینک به دیدگاه

سلام به مدیر روابط عمومی نازنین

یک کلمه در مورد این شهرها بنویس که بتونه معرف خوبی براشون باشه:

1- ونیز

2-فلرانس

3-پاریس

4-بارسلون

5-هرات

6-اصفهان

7-شوشتر

8-شیراز

9-آدیس آبابا

10-ریودوژانیرو

11-آستانه

12-رشت

13-قزوین

14-رباط کریم

15-مرند

دوست داری مدیر بشی یا متخصص؟چرا؟

اگر پای پروپوزال پایان نامه باشی چه موضوعی رو انتخاب میکنی؟

اگه یه لبه و گره و مسیر و محله رو بدن بهت دوست داری کدومش برای طراحی انتخاب کنی؟ چرا؟

یه فضای شهری بی ریخت اما باحال که مردم باهاش حال میکنن رو نام ببر.

• Like 11
لینک به دیدگاه

سلام چطوری؟

خوبی؟

اینم سوالای من:

1- یک شهرساز که پشت میز نشین بوده و موفق هم بوده نام ببر:biggrin::biggrin:

2- کدوم مبحث ریاضی 1 خیلی باحال بود؟:spiteful:

3- فضای محلتون را تحلیل کن؟:wht:

• Like 9
لینک به دیدگاه

سلام مینا ویگن :w02:

شطوری؟

شلوخ نکن سوال دارم میپرسم :gnugghender:

1. چرا جیس یاد نمیگیری؟

2. از کی میخوای وارد بازار کار بشی؟

3. آینده حرفه ای که انتظار داری چیه؟

4. آینده حرفه ایت واقع بینانه چیه؟

5. از چیزایی که توی شهرسازی یاد گرفتی توی زندگی شخصی و اجتماعیت ازش استفاده کردی؟

6. فکر میکنی من شهرسازی رو ادامه بدم موفقم میشم؟

7. چنتا محله رو توی ایران خوب میشناسی و زیر و بمش رو خوب دیدی؟

8. از قدم زدن توی چه نوع بافتی لذت میبری؟

9. ویژگی هایی که شهری که دوست داری توش زندگی کنی چیه؟

10. ویژگی هایی که محله ای که دوست داری توش زندگی کنی چیه؟

11. کدوم شهر ایران رو خوب میشناسی یا روش کار کردی، سازمان فضایی یا فقط استخون بندی اصلیش رو شرح بده؟

12. شهری یا اصلا قسمتی از شهری تو ایران رو میشناسی که سلسه مراتب شبکه ارتباطی هم از نظر کالبدی و هم از نظر عملکردی توش رعایت شده باشه؟

حالا بجواب شاید باز اومدم :w02:

• Like 7
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...