رفتن به مطلب

صندلی داغ مینا عزیز:دی

ارسال های توصیه شده

سلام عسیسم من اومدم :hanghead:

این صندلی داغ برا منم یه کم داغه کم پیش میاد از کسی اینجور سوال کنم :girl_blush2:

خوب اول :aghosh:

بعد اگه سوالام تکراریه بوخشیی :icon_pf (34):

مینایی رتبت چند بود از کدوم منطقه بودی؟:ws37:

رشته متوسطه شما شهر سازا چی بوده؟:ws37:

با آگاهی انتخاب رشته کردی؟چیزی که مد نظرت بوده رو قبول شدی ؟:ws37:

وضعیت خانم ها تو این رشته چجوره؟:ws37:

درساتون سخته؟:JC_thinking:

من میتونم برا ارشد رشته شما رو بخونم؟:ws3:

مبحثی دارین که فهمش سخت باشه ؟:ws3:

ترم شروع بشه چقد وقته آزاد برات میمونه؟:ws37:

:hxh5v6h2nsqgyuf5c8y

• Like 4
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 63
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سوال 7.اینکه همه میگن نظر مردم باید مد نظر قرار بگیره اما من میگم نظر مردومو میدونم:ws47:

را س میگی منم اینجوری میشم مث خدای فعلی!!!

به نظرت یه بچه رو چجوری میشه نگه داشت!؟؟بهترین راه اینه اسباب بازیاشو بریزی جلوش خودش باهاش بازی کنه و تو هم حواست بهش باشه کار خطر ناکی نکنه...روش خداهم بد نیستا :ws3:

منظور ت از روزمرگی شهرسازا چیه؟:w127:

منظورم اینه که در نهایت می خوای جذب بازار کار بشی و همین،اوج رویاپردازیت تا کجاس؟یعنی آرزوت چیه؟:icon_razz:

• Like 4
لینک به دیدگاه

سلااااام مینا جووون خوبی؟

مرسی از دعوتت:rose:

مینا قبله اینکه بشینی رو صندلی من هیزم آتیش و کم کردم رو میزم روکش کشیدم نسوزی!:girl_blush2:

من پست های قبلی نتونستم کامل بخووونم امیدوارم تکراری نباشه.

1)از سوالهای شهرسازی خسته نشدی؟:banel_smiley_4:

2)چند تا شهر رفتی؟کدوم قشنگ تر بود؟کدومش شهرسازانه تر بود؟

3)کدوم شهرو واسه زندگی انتخاب می کنی بغیر از محل سکونتت و پایتخت؟

4)اسکیست خوبه؟:ws3:

5)اگه نتونی شهرسازی ارشد شرکت کنی،چه رشته ای انتخاب می کنی؟

6)چشم انداز شهر تعریف کن.(اصلا فک نکنی مربوط به تایپیک مقاله خوریه هااااا:whistle:)

7)اگه یه شهرو بدن بهت چی کار می کنی واسه بهبودش؟میکوبی از اول می سازیش یا...

8)به نظرت شهرسازای جدید میتونن به شهر ها کمک کنن و ایران از این رو به اون رو بشه؟

9)بهترین جمله و دوست داشتنی ترین جمله درباره ی شهرسازی بگو.(از خودت گفته باشیا:girl_in_dreams:)

10)یه دونم کاملا غیر شهرسازی بپرسیم دیگه....:ws3:

چه غذایی،چه ورزشی،چه میوه ای دوست داری؟:(50):

مینا جووووزن نمی سوزی که؟:w58:

• Like 5
لینک به دیدگاه
دلیل اینکه به اینا ارادت خاصی داری چیه؟؟؟

به جیکبر ارادت دارم چون شهرسازی نخونده بود و روزنامه نگار بوده اما بهتر از خیلی از شهرسازا شهر رو فهمیده ،درک کرده و بیان کرده :ws37:

لینچ رو چون اون هم خوب شهر رو فهمیده و کتاب های خوبی داره...

مهندس باقریان رو چون یه آدم باسواد،عاشق علم و معلم فوق العاده ایه :icon_gol:

• Like 5
لینک به دیدگاه
سلام مینایی icon_pf%20%2844%29.gif........سلام هدایی:flowerysmile:

مرسی از دعوتتlove070.gif

خیلی از سوالایی که تو ذهن داشتمو دوستان پرسیدن164.gif

:JC_thinking:

1.سه کلمه بگو که حاصل جمعشون = بشه با شهر.........فضا+ فعالیت+ارتباط

2.یکی از زیبایی های زندگی شهری......تجربه ازدحام و شلوغی :w58:

3.از بین حیوونای شهری؛کلاغ,گربه؛گنگیشک با کدوم دوست تری؟.....گنجشک:aghosh:

4.خیلی کوتاه بگو اگه یه خیابون رو بسپرن بهت بگن یه کاری کن مردم شبانه روزی ازش استفاده کنن چجوری همچین هدفیو برآورده میکنی؟62izy85.gif......خب کاربری های براش در نظر میگیرم که شبا هم اون محل مورد استفاده قرار بگیره مثلا قهوه خونه، استخر:w58:

5.از راه رفتن توی خیابون مستقیم که تهش یه عنصر شاخص و زیبا پیداست بیشتر لذت میبری یا یه مسیر پر پیچ و شکن که از ارتباط یه سری فضاهای متنوع شکل گرفته و ابهام داره؟14k8gag.gif.....مسیر پرپیچ و خم با عناصر متنوع جذاب تره 62izy85.gif.

6.گشت و گذار-خرید نه,صرفا گشت و گذار- تو کدومو بیشتر دوست داری؟بازارهای تاریخی ایرانی یا پاساژهای لوکس امروزی؟حالا یهو یه چیزی هم چشمتو گرفت و خریدی عب نداره2i1d1co.gif.....خرید توهرجایی لذت بخشه :4chsmu1: اما بازارای قدیمی بیشتر :ws37:

7.میدونی چرا دانشگاهتون برا ارشد طراحی شهری امسال روزانه نگرفت و چرا شبانه هاشو فقط آموزش محور گرفت؟5c6ipag2mnshmsf5ju3z.gif.......نع!!!ینی ارشد طراحی نداریم امسال!!:sad0:

دیگه همینا دیگه

برا تصحیح و نمره دادن برمیگردمicon_pf%20%2844%29.gif

مرسی عزیزم....:flowerysmile:

• Like 5
لینک به دیدگاه
سلام به مدیر روابط عمومی نازنین......سلام بر مدیر گرانسنگ

یک کلمه در مورد این شهرها بنویس که بتونه معرف خوبی براشون باشه:

1- ونیز.....ارائه راهکارای خلاقانه برای انطباق با ویژگی های اقلیمی

2-فلرانس...شهر زیبای قرون وسطایی

3-پاریس.....عروس شهرهای جهان

4-بارسلون....شهر شبکه شطرنجی

5-هرات...شهر محمود افغان w000.gif

6-اصفهان......تنها شهر ایران که سر کلاس های شهرسازی میشه برای دانشجوها ازش مثال زد icon_pf%20%2834%29.gif

7-شوشتر....شهر تاریخی آبها و آبشارها

8-شیراز.....شهر گل و بلبل ....شهری که احتمالا فضاهای شهر خوب و خاطره انگیزی داره

9-آدیس آبابا....زیباترین پیشرفته تذین شهر قاره سیاه

10-ریودوژانیرو.......یه شهر زیبا و توریستی با طبیعت دل انگیز

11-آستانه ......w127.gif

12-رشت......شهر آشفته

13-قزوین........بگذریم..:w02:

14-رباط کریم......حاشیه

15-مرند.....اخه چی از مرند بگم icon_razz.gif

دوست داری مدیر بشی یا متخصص؟چرا؟....متخصص!!!وقتی یه چیزی میفهمی که تو کارت تخصص پیدا کرده باشی

اگر پای پروپوزال پایان نامه باشی چه موضوعی رو انتخاب میکنی؟..اصلا بهش فکر نکردم

اگه یه لبه و گره و مسیر و محله رو بدن بهت دوست داری کدومش برای طراحی انتخاب کنی؟ چرا؟....محله! ..کلی تره و عناصر متنوعی درش هست

یه فضای شهری بی ریخت اما باحال که مردم باهاش حال میکنن رو نام ببر.

تو محله بچگی هام بین کوچه ما و کوچه پشتی یه فضای بازی بود که یه سری درختچه وسطش بودن و با نرده دورش حفاظ کشیده بودن ، بهش میگفیم میدون...همیشه توش چندتا دست فروش ها و زنای خونه دارو بچه ها بود...میتونم بگم اولین فضای شهری که تجربه کردم اون بوده :ws37:

• Like 4
لینک به دیدگاه
سلام چطوری؟.....سلام قربونت

خوبی؟

اینم سوالای من:

1- یک شهرساز که پشت میز نشین بوده و موفق هم بوده نام ببر:biggrin::biggrin:.........احتمالا خودم بشم:4chsmu1:

2- کدوم مبحث ریاضی 1 خیلی باحال بود؟:spiteful:...........انتگرال :icon_razz:

3- فضای محلتون را تحلیل کن؟:wht:

......هی وای !!!!

چیشو تحلیل کنم اخه

• Like 4
لینک به دیدگاه
سلام مینا ویگن :w02:.......سلام شیخ گولی

شطوری:4chsmu1:

شلوخ نکن سوال دارم میپرسم :gnugghender:

1. چرا جیس یاد نمیگیری؟...جیسم از اون چیزاییه که تااااااااا مجبور نشم یاد نمیگیرم

2. از کی میخوای وارد بازار کار بشی؟.......بهد از لیسانس

3. آینده حرفه ای که انتظار داری چیه؟......الان گفتنش خنده داره اما دکتر میناآرتیست :4chsmu1:

4. آینده حرفه ایت واقع بینانه چیه؟......بازهم دکتر مینا آرتیست :ws50:

5. از چیزایی که توی شهرسازی یاد گرفتی توی زندگی شخصی و اجتماعیت ازش استفاده کردی؟......بهترین چیزی که از شهرسازی یاد گرفتم نسبی نگاه کردنه و پرهیز از اظهار نظرهای مطلق!

شهرسازی یادم داد که هر چیزی رو از بی نهایت دیدگاه مختلف منیشه نگاه کرد و بی نهایت راه حل مختلف وجود داره

6. فکر میکنی من شهرسازی رو ادامه بدم موفقم میشم؟..........آره ...البته تو شهرسازخوبی هستی نه برنامه ریز یا طراح........میتونی همه چیزو رو هم بند کنی ، یکی به نعل و یکی به چی چی بود :ws3:

7. چنتا محله رو توی ایران خوب میشناسی و زیر و بمش رو خوب دیدی؟....محله خودمون،مامان بزرگم،خالم ، عموم،خوابگاهم، چندتا از محله های قزوین که پروژه داشتم توش، دوتا از محله های قدیمی همدان ........چقد زیاد بود خودم خبر نداشتم:ws3:

8. از قدم زدن توی چه نوع بافتی لذت میبری؟.......بافت تاریخی.......جات خالی چن روز پیش رفته بودم محله های قدیمی مولوی......یه چیزی بودا!!!!تو عمرم جای به این هیجان انگیزی ندیده بودم :hapydancsmil:

9. ویژگی هایی که شهری که دوست داری توش زندگی کنی چیه؟.......پیاده روهای سنگفرش شده بزرگ و هموار داره ، با درختای بلند و سرسبز که همیشه پیاده روهارو سایه کرده ، کاربرای تجاری متنوع و همیشه مملو از ادمایی در حال قدم زدن ، گالری های هنر همجش هست...خلاصه زنده است...اولویت با پیاده هاست .

10. ویژگی هایی که محله ای که دوست داری توش زندگی کنی چیه؟همین ویژگی هایی که برای شهر گفتم....دوس دارم یه جایی مث پارک شهر یا چهلستون قزوین نزدیک محله ای که توش زندگی میکنم باشه

11. کدوم شهر ایران رو خوب میشناسی یا روش کار کردی، سازمان فضایی یا فقط استخون بندی اصلیش رو شرح بده؟.....تاکستان.....خط آهن سراسری تهران تبریز از وسط تاکستان گذشته البته در اصل شهر قدیم جنوب خط آهن بوده و بعد از عبور خط آهن شهر جدید قسمت شمال خط آهن رشد کرده ...

12. شهری یا اصلا قسمتی از شهری تو ایران رو میشناسی که سلسه مراتب شبکه ارتباطی هم از نظر کالبدی و هم از نظر عملکردی توش رعایت شده باشه؟.......چی میگی تو :ws3:

حالا بجواب شاید باز اومدم :w02:

مرسی ...یکی دوتا از سوالاتو دوس داشتم.....:flowerysmile:

• Like 5
لینک به دیدگاه
سلام عسیسم من اومدم :hanghead:..........سلااااااااام پری بانو...خوش اومدی :aghosh:

این صندلی داغ برا منم یه کم داغه کم پیش میاد از کسی اینجور سوال کنم :girl_blush2:

خوب اول :aghosh:...................:aghosh:

بعد اگه سوالام تکراریه بوخشیی ............هرچی دوس داری بپرس تو :ws50:

مینایی رتبت چند بود از کدوم منطقه بودی؟:ws37:.........4500منطقه 1

رشته متوسطه شما شهر سازا چی بوده؟:ws37:....همه از ریاضی اومدیم

با آگاهی انتخاب رشته کردی؟چیزی که مد نظرت بوده رو قبول شدی ؟:ws37:.........بعله!البتهاگاهی کامل نه اما نسبتا آشنا بودم باهاش و فقطم همین رشته رو میخواستم

وضعیت خانم ها تو این رشته چجوره؟.........خوبه اما خب برای برداشت سختی زیاد میکشن:sad0:

درساتون سخته؟:JC_thinking:.........نه!برای نمره اوردن و پاس کردن نه اما درک عمیقش تلاش زیادی میخاد

من میتونم برا ارشد رشته شما رو بخونم؟:ws3:...........آله میتونی :hapydancsmil:

مبحثی دارین که فهمش سخت باشه ؟:ws3:........بیای توش راحت میشه برات ، مث ریاضی و آمار این چیزا نیست!درباره شهره و مسائلش!ینی همه میتونن واردش بشن

ترم شروع بشه چقد وقته آزاد برات میمونه؟:ws37:...........کل ترم وقتم آزاده:ws3:

:hxh5v6h2nsqgyuf5c8y

لطف کردی اومدی گلم:flowerysmile:

• Like 4
لینک به دیدگاه
منظورم اینه که در نهایت می خوای جذب بازار کار بشی و همین،اوج رویاپردازیت تا کجاس؟یعنی آرزوت چیه؟:icon_razz:

اوج ارزوی من اینه که بشم یکی مث لینچ!!!یا حداقل پاکزاد یا اصن کم کم باقریان!!!

:ws3:

• Like 5
لینک به دیدگاه
سلااااام مینا جووون خوبی؟.......سلام عسیسم..مرسی:aghosh:

مرسی از دعوتت:rose:

مینا قبله اینکه بشینی رو صندلی من هیزم آتیش و کم کردم رو میزم روکش کشیدم نسوزی!:girl_blush2:.......قربونت برم.:aghosh:..فقط تو به فکر منی :hanghead:

من پست های قبلی نتونستم کامل بخووونم امیدوارم تکراری نباشه....تکراری هم بود موجل نداره...من عصبانی نمیشم:ws3:

1)از سوالهای شهرسازی خسته نشدی؟:banel_smiley_4:.......چرا!!:icon_razz:

2)چند تا شهر رفتی؟کدوم قشنگ تر بود؟کدومش شهرسازانه تر بود؟....شهر های مختلف که زیاد رفتم اما قشنگ ترینش ابیانه و ماسوله! ابیانه روستاست اما میتونم بگم شهرسازانه ترین و شهرترین روستایی بوده که دیدم

3)کدوم شهرو واسه زندگی انتخاب می کنی بغیر از محل سکونتت و پایتخت؟.......شیراز!من تاحالا نرفتم شیراز اما یه چیزی داره که شیرازیا انقدر عاشقانه شهرشونو دوس دارن...:ws37:

4)اسکیست خوبه؟:ws3:...........نه:ws3:

5)اگه نتونی شهرسازی ارشد شرکت کنی،چه رشته ای انتخاب می کنی؟.......فیزیک هسته ای :ws47:

6)چشم انداز شهر تعریف کن.(اصلا فک نکنی مربوط به تایپیک مقاله خوریه هااااا)....اینو بعدا جواب میدن..طولانیه :whistle:

7)اگه یه شهرو بدن بهت چی کار می کنی واسه بهبودش؟میکوبی از اول می سازیش یا......ابدا!! زیر ابروشو برمیدارم:w16:

8)به نظرت شهرسازای جدید میتونن به شهر ها کمک کنن و ایران از این رو به اون رو بشه؟.......نع!!!شهرسازای جدید شرسازن....!نابودش نکنن شانس اوردیم:icon_pf (34):

9)بهترین جمله و دوست داشتنی ترین جمله درباره ی شهرسازی بگو.(از خودت گفته باشیا:girl_in_dreams:).......من شهرسازی را دوست دارم:4chsmu1:

10)یه دونم کاملا غیر شهرسازی بپرسیم دیگه....:ws3:

چه غذایی،چه ورزشی،چه میوه ای دوست داری؟:(50):........فسنجون،دلمه ،کوفته، پیتزا و....

ورزش هم فوتبال، پینگ پنگ ، رقص

میوه هم انـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــار:aghosh:

مینا جووووزن نمی سوزی که؟:w58:

نع!

مرسی سمیه جون:flowerysmile:

• Like 6
لینک به دیدگاه

خب خانوم خانوما اگه سوالارو جواب دادی کسی هم دیگه سوالی نداره اول خودت اسپما رو پاک می کنی بعد خودتم تاپیکتو می بندی... :ws37:

خسته نباشی دخترم. :icon_gol:

• Like 5
لینک به دیدگاه

من یه عالمه سوال دارم از مینا بانو

ویژ گی های رفتاری و عادات و رفتارها و جزئیات زندگی جین جاکوبز و زهره دانشپور رو شرح بده!

کدوم شهرساز رو از همه بیشتر دوست داری؟؟ به جز من...تاکید می کنم که به جز من...ای بابا میگم به جز من

در مورد شیخ یه کم صوبت کن...به نظرت این روزا موش نمیدوونه و چوب لا چرخ انجومن نمیذاره؟؟

در مورد عابدی نظرت چیه؟؟ به نظر من یه کم گیراش کمتر شده و کمتر بهمون گیر میده!!!

• Like 6
لینک به دیدگاه
خب خانوم خانوما اگه سوالارو جواب دادی کسی هم دیگه سوالی نداره اول خودت اسپما رو پاک می کنی بعد خودتم تاپیکتو می بندی... :ws37:

خسته نباشی دخترم. :icon_gol:

عابدی چه شکنجه گر خوبی میشی تو!!!! خیلی سخته آدم خودش اسپمای خودشو پاک کنه :sad0:

چشم رئیس ....با اجازه شیخ اسپمامو پاک کردم(شکلک ندامت):ws3:

• Like 5
لینک به دیدگاه

بابا این آریوبرزن گیر داده تخصصی بپرس

خودش اومده دعوتم کرده حالا هم هی میگه چی بپرسم

دیگه چیکار میشه کرد

نظرت در مورد اصفهان چیه؟

نظرت در مورد شهر یزدآباد چیه؟

نظرت در مورد درچه پیاز چیه؟

نظرت در مورد خمینی شهر چیه؟

نظرت در مورد شهر آریوبرزن چیه؟(منظور از شهر در مصرع فوق محمد میباشد که واسه خودش یه شهره ، البته یه کشور ، اونم از نوع جهان انم ، ان میل میکنه به سمت بینهایت)

نظرت در مورد اون سوغاتی که تنهایی تو نمایشگا گرفتی که فک کردی هیشکی نفمید چیه؟

نظرت در مورد اینکه من خیلی چیزا میدونم چیه؟

نظرت در مورد افشاگری چیه؟

یه خورده تخصصی بپرسم

نظرت در مورد اصفهان چیه؟

نظرت در مورد شهر یزدآباد چیه؟

نظرت در ....

• Like 5
لینک به دیدگاه
بابا این آریوبرزن گیر داده تخصصی بپرس

خودش اومده دعوتم کرده حالا هم هی میگه چی بپرسم..........خوش اومدی :flowerysmile:

دیگه چیکار میشه کرد

نظرت در مورد اصفهان چیه؟......شهر بزرگ و قشنگیه!شهرسازی حوبی هم داره

نظرت در مورد شهر یزدآباد چیه؟.......اولین باره اسمشو میشنوم

نظرت در مورد درچه پیاز چیه؟...........اینم مث بالایی

نظرت در مورد خمینی شهر چیه؟..........باغ خونوادگی...دیوار...نیمه شب

نظرت در مورد شهر آریوبرزن چیه؟(منظور از شهر در مصرع فوق محمد میباشد که واسه خودش یه شهره ، البته یه کشور ، اونم از نوع جهان انم ، ان میل میکنه به سمت بینهایت).......این شهر باید تخریب شه :ws47:

نظرت در مورد اون سوغاتی که تنهایی تو نمایشگا گرفتی که فک کردی هیشکی نفمید چیه؟.........یه بسته راحت الحلقوم بود بابا

نظرت در مورد اینکه من خیلی چیزا میدونم چیه؟......شما کلا خیلی باهوشی

نظرت در مورد افشاگری چیه؟.......نظری ندارم.

یه خورده تخصصی بپرسم

نظرت در مورد اصفهان چیه؟.....گفتم که

نظرت در مورد شهر یزدآباد چیه؟..:banel_smiley_4:

نظرت در ....

ممنون که اومدی :flowerysmile:
  • Like 5
لینک به دیدگاه
من یه عالمه سوال دارم از مینا بانو...........خوش اومدی!زودتر میومدی خو

ویژ گی های رفتاری و عادات و رفتارها و جزئیات زندگی جین جاکوبز و زهره دانشپور رو شرح بده!........عادات جیکبز رو که نمیدونم...زهره دانشپور کیه؟:w127:

کدوم شهرساز رو از همه بیشتر دوست داری؟؟ به جز من...تاکید می کنم که به جز من...ای بابا میگم به جز من............مهندس باقریان :4chsmu1:، بعدا وصفشو از مهردا رحمانی میشنوی

در مورد شیخ یه کم صوبت کن...به نظرت این روزا موش نمیدوونه و چوب لا چرخ انجومن نمیذاره؟؟....شیخ بچه خوب و با معرفتیه......:flowerysmile:

در مورد عابدی نظرت چیه؟؟ به نظر من یه کم گیراش کمتر شده و کمتر بهمون گیر میده!!!.........آرامش قبل از طوفانه....هوای خودتو داشته باش :smiley (18):

جوزف تخصصی ترش کن :ws50:

• Like 6
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...