رفتن به مطلب

فروشگاه نواندیشان راه اندازی شد.

ارسال های توصیه شده

به به

امروز روز بزرگی برای نواندیشان هست مطمئنا"

عضویت طلایی و حالا هم فروشگاه انجمن..

بسیار عالی...

امیدوارم که پله های پیشرفت رو صدتا یکی طی کنیم...

30 دقیقه تا پایان پنجم شهریور وقت هست..

دیگه چی افتتاح میشه؟ :lol:

• Like 11
لینک به دیدگاه

مبارکه ایشالا

اما اینجا که من رفتم نمیدونم عچیب حس کردم رفتم توتالار شهرسازی.................:th_scratchhead:

همه محصولات که مربوط به شهرسازیه؟اینجا هم پارتی بازیه:vahidrk:

• Like 5
لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان

یک سوال....امنیت فایلهایی که زده میشه چجوری تامین میشه؟

یعنی چه تدابیری دیدید که طرف وقتی محصول به دستش رسید شروع به کپی کردنش نکنه؟ (بجز قسم به جون مادر طرف!)

برای ایجاد امنیت خاطر برای مشتریان خیلی ضعیف عمل کردید!

از جایی مجوز گرفتید برای ایجاد e-shopاتون؟

(اگر گرفتید،پایین سایت بنویسید داره ی تاییدیه از فلان نهاد یا ارگان)

پیشنهاداتی دارم....چت آنلاین برای مشتریانتون قرار بدید که مدیران بخش فروش انجمن با کسانی که می خوان خرید کنن ، بصورت آنلاین مکالمه داشته باشن (حالا یا صوتی یا text)

اگر به یک دفتر دسترسی دارید،آدرس اون دفتر رو هم بنویسید...طبق قانون نامه ی مالیاتی شاید کمی درصد مالیاتتون بره بالا ولی اینجوری مشتریان با امنیت خاطر ازتون خرید میکنن!

اینارو جواب بدید تا بریم مراحل بعد..... (کاش این تاپیک قبل از احداث فروشگاه ایجاد میشد!)

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان

راستی... از بانک سامان برای پرداخت/دریافت وجه استفاده کنید....تو عملیات مالی خیلی سریع عمل میکنه....موقع گرفتن رسید مالی فقط یه کد میدن بهتون که میتونید برید سایتش و ازونجا رسید و مشخصات مشتریان رو دریافت کنید...ولی بانک ملت یه سی دی میده که توش پره از فایل های Html که خوندنش مصیبتی میشه براتون!

لینک به دیدگاه
حالا اون خبرای بعدی رو بعدا در روزهای اتی متوجه میشین

عملیه ......:ws3:

تئوری نیس:w16:

آفرین آفرین تیم امید:ws48::ws48::ws48:

مبارکههههههههههه........:shad::shad::shad:

ااههههه خوب اون خوشگل خوشگلاشو بوگووووووووووووو:ws43:

:hapydancsmil::hapydancsmil:

• Like 1
لینک به دیدگاه

سلام تبریک و تشکر بابت زحمات یکایک دوستان

و همچنین ممنون از نظرات امین عزیز با گفته هاشون موافقم .

همینطور که امین گفت بهتره تا چند ماه آینده پشتیبانی آن لاین برای فروشگاه راه اندازی بشه و به صورت شیفتی از یه سری افراد که هم توانایی و هم فرصتش رو دارن از داخل انجمن برای این کار استفاده بشه .

نکته ی دوم اینکه در مورد ترکیب و طراحی خود سایت فروشگاه هم حتما با اساتید گرافیک و طراحی حاضر در انجمن مثل فرناز عزیز و سایر دوستان بخش گرافیک ( خانوم سحر ، خانوم پرتو ، آقای افشاری و .. ) مشورت بشه ، به شخصه فکر می کنم بارزترین مورد در حال حاضر نوع فونت مورد استفاده هست که ترجیحا بهتره Tahoma با سایز 2 باشه ، اینطوری خیلی مرتب تر به نظر میرسه

نکته ی بعدی اینکه فکر می کنم بهتر باشه تمهیداتی دیده بشه تا هزینه ی پستی بعد از انتخاب شهر و استان مقصد تعیین بشه ، به طور مثال اگر مبدا تهران و مقصد هم داخل تهران باشه قطعا هزینه پستیش با به طور مثال مقصدی در چابهار ( زاهدان ) متفاوت خواهد بود .

فعلا همین چند مورد به نظرم رسید :texc5lhcbtrocnmvtp8

• Like 7
لینک به دیدگاه
یک سوال....امنیت فایلهایی که زده میشه چجوری تامین میشه؟

یعنی چه تدابیری دیدید که طرف وقتی محصول به دستش رسید شروع به کپی کردنش نکنه؟ (بجز قسم به جون مادر طرف!)

برای ایجاد امنیت خاطر برای مشتریان خیلی ضعیف عمل کردید!

از جایی مجوز گرفتید برای ایجاد e-shopاتون؟

(اگر گرفتید،پایین سایت بنویسید داره ی تاییدیه از فلان نهاد یا ارگان)

پیشنهاداتی دارم....چت آنلاین برای مشتریانتون قرار بدید که مدیران بخش فروش انجمن با کسانی که می خوان خرید کنن ، بصورت آنلاین مکالمه داشته باشن (حالا یا صوتی یا text)

اگر به یک دفتر دسترسی دارید،آدرس اون دفتر رو هم بنویسید...طبق قانون نامه ی مالیاتی شاید کمی درصد مالیاتتون بره بالا ولی اینجوری مشتریان با امنیت خاطر ازتون خرید میکنن!

اینارو جواب بدید تا بریم مراحل بعد..... (کاش این تاپیک قبل از احداث فروشگاه ایجاد میشد!)

واسه جا و مکان فعلاً جایی رو نداریم. فعلاً یه همچین بودجه ای رو نداریم که بخوایم یه دفتر اجاره کنیم. طبیعتاً مجوز فروشگاه رو هم به خاطر همین نمیدن. :icon_pf (34): (99 درصد فروشگاه هایی که فقط تو فضای مجازی فعالیت میکنن این مجوز رو ندارن. که ایشالا اینکار رو انجام میدیم. فعلاً فقط یه مجوز وزارت ارشادیه که واسه همه سایتای اینترنتی چه فروشگاه چه غیرفروشگاه داده میشه.)

چت آنلاین رو هم نصب کردم ولی کار نکرد. که البته باز دنبال نوع دیگش هم هستم. ایشالا به مرور این امکانات افزایش پیدا میکنه.

در مورد امنیت فایل و جلوگیری از کپی شدنش، می تونیم فقط از نرم افزارهای قفل کننده استفاده کنیم. اینکه حالا چقدر مطمئن باشه و قفلش کار کنه رو نمیدونم. قطعاً تو ایران معمولاً جوابگو نیست و قفل سی دی ها رو راحت میشکنن :banel_smiley_4:

راستی... از بانک سامان برای پرداخت/دریافت وجه استفاده کنید....تو عملیات مالی خیلی سریع عمل میکنه....موقع گرفتن رسید مالی فقط یه کد میدن بهتون که میتونید برید سایتش و ازونجا رسید و مشخصات مشتریان رو دریافت کنید...ولی بانک ملت یه سی دی میده که توش پره از فایل های Html که خوندنش مصیبتی میشه براتون!

خب این رسیدها به صورت آنلاین میره تو حسابم :ws38:

یعنی وقتی وارد حسابم تو بانک ملت میشم، رسیدها رو می بینم که می تونم همونجا پرینتش رو هم بگیرم.

رسید هم تو خود پنل مدیریت فروشگاه ثبت میشه هم تو حساب بانکی.

• Like 3
لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان
واسه جا و مکان فعلاً جایی رو نداریم. فعلاً یه همچین بودجه ای رو نداریم که بخوایم یه دفتر اجاره کنیم. طبیعتاً مجوز فروشگاه رو هم به خاطر همین نمیدن. :icon_pf (34): (99 درصد فروشگاه هایی که فقط تو فضای مجازی فعالیت میکنن این مجوز رو ندارن. که ایشالا اینکار رو انجام میدیم. فعلاً فقط یه مجوز وزارت ارشادیه که واسه همه سایتای اینترنتی چه فروشگاه چه غیرفروشگاه داده میشه.)

چت آنلاین رو هم نصب کردم ولی کار نکرد. که البته باز دنبال نوع دیگش هم هستم. ایشالا به مرور این امکانات افزایش پیدا میکنه.

در مورد امنیت فایل و جلوگیری از کپی شدنش، می تونیم فقط از نرم افزارهای قفل کننده استفاده کنیم. اینکه حالا چقدر مطمئن باشه و قفلش کار کنه رو نمیدونم. قطعاً تو ایران معمولاً جوابگو نیست و قفل سی دی ها رو راحت میشکنن :banel_smiley_4:

خب این رسیدها به صورت آنلاین میره تو حسابم :ws38:

یعنی وقتی وارد حسابم تو بانک ملت میشم، رسیدها رو می بینم که می تونم همونجا پرینتش رو هم بگیرم.

رسید هم تو خود پنل مدیریت فروشگاه ثبت میشه هم تو حساب بانکی.

آشنا هم ندارید؟

فقط از اسم دفترش استفاده میکنید...کار خاصی انجام نمیشه...بشه هم فقط یه تابلو میزنید با اسم نواندیشان! :ws3:

ولی اگر به فکر گسترش فروشتون هستید حتماً باید این کارو بکنید...برای سوال ایلی که گفته هزینه ی پست زیاد میشه،میتونید بطور میانگین اون هزینه رو بیارید رو قیمت کل....ولی در آینده با خرید انبار تو کلان شهر ها این مشکلتون هم حل میشه!:a030:

همه ی فایل ها بصورت سی دی تحویل به مشتری میشن؟:ws38:

فایل هایی که بصورت pdf هستن و حجمشون خیلی کمن چطور؟

اگر یکی بخواد دانلود کنه چی؟

مثلاً اگر یکی خارج از کشور باشه! :JC_thinking:

از ما گفتن بود...به من هم گفتن سامان تو نقل و انتقالات بهترینه....حالا خود دانید! :ws3:

لینک به دیدگاه
سلام تبریک و تشکر بابت زحمات یکایک دوستان

و همچنین ممنون از نظرات امین عزیز با گفته هاشون موافقم .

همینطور که امین گفت بهتره تا چند ماه آینده پشتیبانی آن لاین برای فروشگاه راه اندازی بشه و به صورت شیفتی از یه سری افراد که هم توانایی و هم فرصتش رو دارن از داخل انجمن برای این کار استفاده بشه .

نکته ی دوم اینکه در مورد ترکیب و طراحی خود سایت فروشگاه هم حتما با اساتید گرافیک و طراحی حاضر در انجمن مثل فرناز عزیز و سایر دوستان بخش گرافیک ( خانوم سحر ، خانوم پرتو ، آقای افشاری و .. ) مشورت بشه ، به شخصه فکر می کنم بارزترین مورد در حال حاضر نوع فونت مورد استفاده هست که ترجیحا بهتره Tahoma با سایز 2 باشه ، اینطوری خیلی مرتب تر به نظر میرسه

نکته ی بعدی اینکه فکر می کنم بهتر باشه تمهیداتی دیده بشه تا هزینه ی پستی بعد از انتخاب شهر و استان مقصد تعیین بشه ، به طور مثال اگر مبدا تهران و مقصد هم داخل تهران باشه قطعا هزینه پستیش با به طور مثال مقصدی در چابهار ( زاهدان ) متفاوت خواهد بود .

فعلا همین چند مورد به نظرم رسید :texc5lhcbtrocnmvtp8

ممنون ایلیا جان.

واسه پشتیبانی آنلاین به دنبالش هستم. :w16:

در مورد قالب ایشالا بعد از یه مدت یه قالب مخصوص رو خریداری می کنیم.

واسه ارسال چون ارسال از طریق پست هستش، هزینش ثابته. اگر بخوایم از طریق شرکت های باربری و اینا باشه، هزینش کمتر میشه و مسافت تأثیر داره. اما خب پست امنیت بیشتری رو داره.

• Like 4
لینک به دیدگاه

ببخشیدوسط صحبت شمامیام...

من اصفهان آشناکامپیوتری دارم که پخش کننده سی دی نرمافزاروبازی درسطح کشور هست یه صحبت بکنم

باهاشون ببینم چی میگه درصورت

0

توافق چنددرصدفروش بهشون میرسد؟اصلااگه قبول کنندمثلاروپک سی دی نرمافزارتبلیغات کننددرصدبهشون میدی؟

• Like 4
لینک به دیدگاه
آشنا هم ندارید؟

فقط از اسم دفترش استفاده میکنید...کار خاصی انجام نمیشه...بشه هم فقط یه تابلو میزنید با اسم نواندیشان! :ws3:

ولی اگر به فکر گسترش فروشتون هستید حتماً باید این کارو بکنید...برای سوال ایلی که گفته هزینه ی پست زیاد میشه،میتونید بطور میانگین اون هزینه رو بیارید رو قیمت کل....ولی در آینده با خرید انبار تو کلان شهر ها این مشکلتون هم حل میشه!:a030:

همه ی فایل ها بصورت سی دی تحویل به مشتری میشن؟:ws38:

فایل هایی که بصورت pdf هستن و حجمشون خیلی کمن چطور؟

اگر یکی بخواد دانلود کنه چی؟

مثلاً اگر یکی خارج از کشور باشه! :JC_thinking:

از ما گفتن بود...به من هم گفتن سامان تو نقل و انتقالات بهترینه....حالا خود دانید! :ws3:

آشنامون کجا بود :ws3:

به صورت فایل های دانلودی هم میشه. فرد پس از پرداخت وجه، لینک دانلود بهش داده میشه که اون لینک تا 24 ساعت کار میکنه.

• Like 1
لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان
آشنامون کجا بود :ws3:

به صورت فایل های دانلودی هم میشه. فرد پس از پرداخت وجه، لینک دانلود بهش داده میشه که اون لینک تا 24 ساعت کار میکنه.

خوب...بعد از اینکه دانلود کرد ، امکان تکثیر اون فایل ها رو چجوری براش صفر میکنید؟:ws38:

پیشنهاد پیمان هم خوبه ها!

لینک به دیدگاه
ببخشیدوسط صحبت شمامیام...

من اصفهان آشناکامپیوتری دارم که پخش کننده سی دی نرمافزاروبازی درسطح کشور هست یه صحبت بکنم

باهاشون ببینم چی میگه درصورت

0

توافق چنددرصدفروش بهشون میرسد؟اصلااگه قبول کنندمثلاروپک سی دی نرمافزارتبلیغات کننددرصدبهشون میدی؟

یعنی محصولاتمون رو تو فروشگاه اونا بفروشیم؟ :ws38:

لینک به دیدگاه
خوب...بعد از اینکه دانلود کرد ، امکان تکثیر اون فایل ها رو چجوری براش صفر میکنید؟:ws38:

پیشنهاد پیمان هم خوبه ها!

خب نمیشه جلوی تکثیرش رو گرفت :ws3:

• Like 1
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...