رفتن به مطلب

آقا به تو چه ؟ فضولی؟

ارسال های توصیه شده

حالا اون اپری چی هست؟ به درد بخوره؟:ws3:

یه وقت سلاح سرد به حسابش نیارن به جرم حملش بریم پای چوبه دار؟:banel_smiley_52:

.

.

.

به نظرم بهتره اول مسیر تردد از جاهای شلوخ باشه، بعدشم اینکه به خیلی از مواردا بی اعتنایی و پشیزی به حساب نیاوردنشون میتونه بهترین راهکار باشه.، خیلیا حتی از شنیدن فحش و ... هم خوششون میاد:ws52:

بعدشم این کلاسای دفاع شخصی هم چیزه خوبیه :ws37:

منم یبار تو کوچه بودم یکی از اولش افتاد دنبالم هی زر زد تا اینکه برگشتم یه دلیو زدم دستشو پینچوندم:banel_smiley_52: اما اقا پلیسه اومد گفت خانوم مملکت مگه قانون نداره:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 108
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

آخه چرا بعضیا سرشون تو کار مردمه ؟ چرا انقدر یک سریا گستاخ و پرو هستن؟:w000:

چند روزه به دلایلی هر روز سر یک ساعتی بچه ها رو میبرن خونه بابازگشون و میرم سر کار :hanghead: امروز یه یارو با پراید راهمو بست:banel_smiley_52: با این وضعیت اخیر مملکت دقیقا رنگ مثل گچ شد:banel_smiley_52: ولی با کمال پررویی به روی مبارکم نیاوردم به یارو گفتم کاری دارید راه و بستین:banel_smiley_4: یارو با نگاهش داشت قورتم میداد:banel_smiley_52:گفت شما شاغلی؟:w58: گفتم شما فضولی مردیکه عوضی:w00: گفت هر روز آخه میای بیرون:w58: اومدم از اون طرف برم داد میزنه خب حد اقل میگفتی مجردی یا متاهل؟ :w58:

راستش دو پا داشتم دو پا قرض کردم و فرار کردم و آژانس گرفتم و رسیدم به مقصد غافل از اینکه یارو با دوستش تا دم در اداره آموزش و پرورش که کار داشتم دنبال منن :banel_smiley_52: خواستم از اداره بیام بیرون دوباره گفت هر روز میای اداره؟:banel_smiley_52::w58: گفتم حییون میری یا داد بزنم:w00:

دیگه جوش آورده بودم راستش به زمین و زمان و جامعه و مرد و زن وبچه و... تو دلم ناسزا گفتم :w821: رسیدم سر کار یک عالمه گریه کردم تا سبک شدم:w821:آخه این چه وضعشه من اگه 20 روز یک مسیر مشخص و سر یک ساعتی بخوام برم و بیام چرا باید ملت سر در بیارن که چرا میام بیرون؟ آخه این چه وضع جامعه ای هستش که گرفتارو در بندشیم:w821::hanghead:

شقی فک کنم تن ننش میخوارییده بزار گیرش بیارم ببین با هاش چیکار میکنم

لینک به دیدگاه

ننش چی کنه:banel_smiley_52:حالا بچگی کرد تو ببخش:banel_smiley_52:

لینک به دیدگاه
ننش چی کنه:banel_smiley_52:حالا بچگی کرد تو ببخش:banel_smiley_52:

جای بخشش وجود نداره عزیزم...بزار آدم بشه حساب کار دستش بیاد.البته خون و خونریزی نشه ها :icon_pf (34):

به ننش فقط کاری نداشته باشه حساب خودشو برسه :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
تو این شرایط نباید عکس العملی نشون بدید...نمیخواد فحش بدید به یارو یا جوابش وبدید....سرتون به کار خودتون باشه :mornincoffee:

من نمی تونم جواب ندم نمی دونم چرا :ws3:

لینک به دیدگاه
من نمی تونم جواب ندم نمی دونم چرا :ws3:

بعدش اون پسه هم راهی برای جبران کردن میوفته تا حالش گرفته نشه جلوت و کم نیاره..و حالتو بگیره که ضایش کردی :mornincoffee:

اگه جواب ندین میرن پی کارشون....بعضی ها منتظرند اتفاقا که بهشون جواب بدید :thumbsdownsmiley:

لینک به دیدگاه

بد جامعه ای شده!به کدوم سمت داریم میریم خدا میدونه!!!:banel_smiley_4:

منم اسپری فلفل میخوام ؟ :ws44: از کجا تهیه کنم؟ :ws3:جدی میگم؟ اونایی که دارن بگن از کجا بخرم؟

لینک به دیدگاه
بعدش اون پسه هم راهی برای جبران کردن میوفته تا حالش گرفته نشه جلوت و کم نیاره..و حالتو بگیره که ضایش کردی :mornincoffee:

اگه جواب ندین میرن پی کارشون....بعضی ها منتظرند اتفاقا که بهشون جواب بدید :thumbsdownsmiley:

آره درسته می دونم خودم....اما عصبانی می شم خب...باید سعی کنم جواب ندم جایی که خلوته :icon_pf (34):

لینک به دیدگاه

طبق آخرین خبرهای رسیده از منابع آگاه و موثق؛ وحید، معروف به وحید2007، تحت آموزش های شدید و فشرده و گذراندن دوره های دانفوسی در بیابان های گرم و سوزان کویر یزد به سر می برد.

اسپمر بزرگ، ضمن آرزوی تندرستی و سلامتی برای این عزیز خانواده دوست، شما را به دیدن ادامه برنامه دعوت میکند!!

گرند اسپمر

20 تیر 90

لینک به دیدگاه
منم یبار تو کوچه بودم یکی از اولش افتاد دنبالم هی زر زد تا اینکه برگشتم یه دلیو زدم دستشو پینچوندم:banel_smiley_52: اما اقا پلیسه اومد گفت خانوم مملکت مگه قانون نداره:banel_smiley_4:

:ws28: ایول خوشم میاد که فاطی کوماندویی

وحیییییییییییییییید بابا کوتاه بیا هر چی تو خونه فحش دادی به یارو بسه حالا یه غلطی کرد:w02::hanghead:

موضوع خونوادگی شد :icon_pf (34)::icon_pf (34)::ws3:

خدا نکنه رگ غیرت وحید ورم کنه:banel_smiley_4:

تو این شرایط نباید عکس العملی نشون بدید...نمیخواد فحش بدید به یارو یا جوابش وبدید....سرتون به کار خودتون باشه :mornincoffee:

من معمولا جواب نمیدم چون متاسفانه با اینکه ازدواج کردم مشکل هرروزه منه که بیان یه چرندی بگن یا دنبالم بیفتن:banel_smiley_52::w821:

لینک به دیدگاه
تو جامعه ما از این بیشعورا زیاد پیدا میشه !

:w00:

آره متاسفانه به وفور تو هر یک متر خیابون پیدا میشه:hanghead:

طبق آخرین خبرهای رسیده از منابع آگاه و موثق؛ وحید، معروف به وحید2007، تحت آموزش های شدید و فشرده و گذراندن دوره های دانفوسی در بیابان های گرم و سوزان کویر یزد به سر می برد.

اسپمر بزرگ، ضمن آرزوی تندرستی و سلامتی برای این عزیز خانواده دوست، شما را به دیدن ادامه برنامه دعوت میکند!!

گرند اسپمر

20 تیر 90

:ws28::ws28::ws28:

آره داره تمرین میکنه ولی دوره دانفوسی نیست وحید کنفوکاره کمربند داره:banel_smiley_52::banel_smiley_52:

لینک به دیدگاه

شقایق جان فقط یه روز این اتفاق برات افتاد؟

درست یه ساله یکی با یه 405 ساپورتم میکنه کارمون به پلیس و اینا هم کشیده اما چه فایده ؟ هیچی

هر روز با یه نفر منتظرمه :w00:

لینک به دیدگاه

زياد ديده ميشه واقعا متاسفام

متنفرم از اين ادم كه نميشه گفت حيوان هاي به مثال كفتال

جالب اينكه چند نمونه ديدم كه خانمي پنچر كرد يا بنزينش تمام شد يا ماشينش نياز به حل دادن بود 60 نفر ميدون كه كمك كنند كه پست ترين كمك همون كمكه كه نيتش فرق ميكنه

من ميخوام داد بزنم اي چاپلوسان جهان بس است خودشيريني جلوي جنس مخالف بس است

چرا ناموس ما ميخواد بره بيرون تن ما بايد بلرزه كه چشم هاي وق زده بيرون نزنه يا مورد الفاظي به نام متلك قرار نگيره

يك نكته براي شقايق خواهر عزيز اينان موجوداتي هستند كه خيلي ريزند تنها كار اينه كه اقا وحيد به خدمتشان برسه ازنوع خيلي عذر ميخوام ارازل اوباشي

حيف كه نميشود كه بياييم و او را به قبرستاني شبانه دفنش كنيم .....ياد اين شعر از تو به يك اشاره ......از ما زسر دادن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...