رفتن به مطلب

آقا به تو چه ؟ فضولی؟

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 108
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

وسایل لازم لازم جهت مقابله با پسرای بیشعور و نفهم:

1-اسپری

2-زنجیر خاردار

3-پنجه بوکس

توانایی های لازم:

1-داشتن قدرت فحش و بد و بیراه گفتن حداقل 100 فحش در دقیقه

2-توانایی های رزمی مثل پرتاب پا به سمت مناطق حساس،زدن کف گرگی به بینی طرف

3-داشتن سرعت عمل بالا برای مقابله با حرکات پیش بینی نشده پسر بیشعور

دستور کار:

ایتدا چند تا فحش رو در منزل آماده کرده و اینقدر تکرار کنید تا ملکه ذهنتون بشه بعد جلو آیینه ایستاده و به تمرین های بدنی بپردازید هنگام خروج از منزل وسایل لازم رو در کیف خود قرار داده اگر جیب دارید بعضی هاشو در جیب بگذارید تا به موقع بتونید استفاده کنید

هنگام مواجهه با اشرار اول اسپری را به صورت و چشمان مردک نفهم زده بعد با ی کف گرگی دماق یارو رو نوازش کرده و بعد با پنجه بوکس فک طرف رو میارید پایین و یدونه لگد هم حوالش می کنید اگر بارز مواقوت نشون داد با زنجیر خاردار بزنید توی سرش و سریعا محل حادثه رو ترک کنید ولی قبل از رفتن یدونه تیبکه باره پسره بکنید تا با روی شاد بقیه مسیر را طی کنید

موفق باشید

لینک به دیدگاه
آخه چرا بعضیا سرشون تو کار مردمه ؟ چرا انقدر یک سریا گستاخ و پرو هستن؟:w000:

چند روزه به دلایلی هر روز سر یک ساعتی بچه ها رو میبرن خونه بابازگشون و میرم سر کار :hanghead: امروز یه یارو با پراید راهمو بست:banel_smiley_52: با این وضعیت اخیر مملکت دقیقا رنگ مثل گچ شد:banel_smiley_52: ولی با کمال پررویی به روی مبارکم نیاوردم به یارو گفتم کاری دارید راه و بستین:banel_smiley_4: یارو با نگاهش داشت قورتم میداد:banel_smiley_52:گفت شما شاغلی؟:w58: گفتم شما فضولی مردیکه عوضی:w00: گفت هر روز آخه میای بیرون:w58: اومدم از اون طرف برم داد میزنه خب حد اقل میگفتی مجردی یا متاهل؟ :w58:

راستش دو پا داشتم دو پا قرض کردم و فرار کردم و آژانس گرفتم و رسیدم به مقصد غافل از اینکه یارو با دوستش تا دم در اداره آموزش و پرورش که کار داشتم دنبال منن :banel_smiley_52: خواستم از اداره بیام بیرون دوباره گفت هر روز میای اداره؟:banel_smiley_52::w58: گفتم حییون میری یا داد بزنم:w00:

دیگه جوش آورده بودم راستش به زمین و زمان و جامعه و مرد و زن وبچه و... تو دلم ناسزا گفتم :w821: رسیدم سر کار یک عالمه گریه کردم تا سبک شدم:w821:آخه این چه وضعشه من اگه 20 روز یک مسیر مشخص و سر یک ساعتی بخوام برم و بیام چرا باید ملت سر در بیارن که چرا میام بیرون؟ آخه این چه وضع جامعه ای هستش که گرفتارو در بندشیم:w821::hanghead:

خواهر روسری (مقنعه) را مقداری بکش جلوتر که من تحریک نشوم!

شما به عنوان زن در طول تاریخ اسلام ما چه حقی داشتی که الان حقی را طلب می کنی؟

همان که متاهل شدی از سرت هم زیاد است!

من به عنوان مرد مسلمان سادیسم دارم، پیشنهاد می کنم این حرفم را بدون دلیل قبول کنید وگرنه مجبور می شوم پایه های دین خود را بلرزانم!

لینک به دیدگاه
خواهر روسری (مقنعه) را مقداری بکش جلوتر که من تحریک نشوم!

شما به عنوان زن در طول تاریخ اسلام ما چه حقی داشتی که الان حقی را طلب می کنی؟

همان که متاهل شدی از سرت هم زیاد است!

من به عنوان مرد مسلمان سادیسم دارم، پیشنهاد می کنم این حرفم را بدون دلیل قبول کنید وگرنه مجبور می شوم پایه های دین خود را بلرزانم!

دقیقا

به نظر منم پوشش شقی ایراد داشته

خودش حتما یه کاری کرده که پسر مردم توجه اش بهش جلب بشه:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
برو بچه من خودم رزمی کار میکردم یه زمان:ws3:

بابا یکه بزن.بزن بهادر.بابا سرکوچه بگیر .بابا لوطی زیر بازارچه.

خب برو کمکش کن کمکش کن

نذار تنها بره سرکار(با لحن گوگوش بخون):ws3:

لینک به دیدگاه
آخه چرا بعضیا سرشون تو کار مردمه ؟ چرا انقدر یک سریا گستاخ و پرو هستن؟:w000:

چند روزه به دلایلی هر روز سر یک ساعتی بچه ها رو میبرن خونه بابازگشون و میرم سر کار :hanghead: امروز یه یارو با پراید راهمو بست:banel_smiley_52: با این وضعیت اخیر مملکت دقیقا رنگ مثل گچ شد:banel_smiley_52: ولی با کمال پررویی به روی مبارکم نیاوردم به یارو گفتم کاری دارید راه و بستین:banel_smiley_4: یارو با نگاهش داشت قورتم میداد:banel_smiley_52:گفت شما شاغلی؟:w58: گفتم شما فضولی مردیکه عوضی:w00: گفت هر روز آخه میای بیرون:w58: اومدم از اون طرف برم داد میزنه خب حد اقل میگفتی مجردی یا متاهل؟ :w58:

راستش دو پا داشتم دو پا قرض کردم و فرار کردم و آژانس گرفتم و رسیدم به مقصد غافل از اینکه یارو با دوستش تا دم در اداره آموزش و پرورش که کار داشتم دنبال منن :banel_smiley_52: خواستم از اداره بیام بیرون دوباره گفت هر روز میای اداره؟:banel_smiley_52::w58: گفتم حییون میری یا داد بزنم:w00:

دیگه جوش آورده بودم راستش به زمین و زمان و جامعه و مرد و زن وبچه و... تو دلم ناسزا گفتم :w821: رسیدم سر کار یک عالمه گریه کردم تا سبک شدم:w821:آخه این چه وضعشه من اگه 20 روز یک مسیر مشخص و سر یک ساعتی بخوام برم و بیام چرا باید ملت سر در بیارن که چرا میام بیرون؟ آخه این چه وضع جامعه ای هستش که گرفتارو در بندشیم:w821::hanghead:

فک نکنم قصدش فضولی بوده قصد پلیدانه تر داشته ااه کاش اونجا بودم طی یک عملیات انتهاری یه فیلیپینی میرفتم نمیفهمید از کجا خورده

اینا که ارازل تو خیابونن ازشون انتظار میره بد تر اینکه تو دانشگا اونروز یه پسره گیر داده بود میرفت میومد چرت و پرت میگفت هی من هی هیچی نگفتم سر سنگینیم موندم تا موقه امتحانا شد یه امتحانمو خیلی بد دادم حالمم گرفته از چشمام خون میبارید:w74:ازون زمانایی بود که درجه پیله کردن و دعوا گیریم 180 بود آقا زد و سر و کلش پیدا شد آمار منم تمام و کمال داشت فک کنم اسم بابامم میدونست کدوم گوساله ای اینهمه اطلاعات بهش داده بودو نمیدونم فقط میدونم داشتم با دوستم حرف میزدم منتظر سرویس بودم اومدم بدوام دنبال سرویس که داشت میرفت یهو سر و کلش پیدا شد سرویسو پر داد با ماشین اومد جلو پام وایستاد یه چیزی گفت خونم به جوش اومد چشمم سیاهی رفت منم که وحشی به دوستم گفتم چی میگه این؟ از ماشین صاحب مردش که پارک کردش اومد بیرون نیششم تا بنا گوش باز بود باور کن حمله کردم برم بزنمش با اینکه میدونستم حریفش نیستم انقد عصبانی بودم دهنمو باز کردم دار و همه کسشو به فوش گرفتم اومد جواب بده دوستم بهش گفت دهنتو باز کردی دارم میرم حراستو صدا کنم دو تا پا داشت دو تا قرض گرفت د فرار رفت طرف تو طویله دانشکده کشاورزی تا رفت اون تو منم گفتم لیاقتت همون طویلست دوستم دیگه خندش گرفته بود:persiana__hahaha:ولی اون روز واقعا عصبی شده بودم امیدوارم هر چی مردم آزاره بلای آسمانی به سرش نائل بشه

لینک به دیدگاه
از دیروز داره تبلیغشو میکنه!!!

فکر کنم جنگی باشه!!!

جنگی که نه ولی مثبت 18 میباشد

بنازم قدرت اسپم اسپمر ها رو:banel_smiley_4:

اسپم را خدا ازاد فرموده

لینک به دیدگاه
جنگی که نه ولی مثبت 18 میباشد

اسپم را خدا ازاد فرموده

پس من به همه خانواده های ایرانی توصیه می کنم که برنامه های ماهواره سایروس ببینند ولی فارسی 1 رو نه!!!

لینک به دیدگاه
پس من به همه خانواده های ایرانی توصیه می کنم که برنامه های ماهواره سایروس ببینند ولی فارسی 1 رو نه!!!

نه بگو نگاه کنن اخه فیلمش ما فیایی پلیسی چیزیه

لینک به دیدگاه

یکی از کثیف ترین حالت هایی که برای یک مرد در جامعه ما ممکنه به وجود بیاد، حس ایجاد ناامنی برای زنان جامعه هستش!

وقتی که یه زن تو یه خیابون خلوت راهشو ازت کج می کنه و میره اون سمت، یا وقتی که با ترس و لرز تو تاکسی بغلت می شینه و همش خودشو جم میکنه، حس بدی بهت دست میده،

حسی که قابل توصیف نیست،

حس یه "متجاوز" بودن!

ما مردا هممون هیولا نیستیم، باور کنید…

لینک به دیدگاه

یکی از کثیف ترین حالت هایی که برای یک مرد در جامعه ما ممکنه به وجود بیاد، حس ایجاد ناامنی برای زنان جامعه هستش!

وقتی که یه زن تو یه خیابون خلوت راهشو ازت کج می کنه و میره اون سمت، یا وقتی که با ترس و لرز تو تاکسی بغلت می شینه و همش خودشو جم میکنه، حس بدی بهت دست میده،

حسی که قابل توصیف نیست،

حس یه "متجاوز" بودن!

:rose::rose::rose:

لینک به دیدگاه

منم وقتی تاکسی سوار می شم،قبل از اینکه آقایی که کنارم نشسته بخواد اذیت کنه یا حتی تازه سوار می شه، تا آخرین حد ممکنه ازش فاصله میگیرم!

البته تا حالا از دید یه مرد به این قضیه نگاه نکردم اما متاسفانه این نگاه بدبینانه به هر مردی تو جامعه ، حاصل زحمات حداقل 90درصد مردای جامعس! آدم ترجیح می ده از همون اول ازشون فاصله بگیره :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
منم وقتی تاکسی سوار می شم،قبل از اینکه آقایی که کنارم نشسته بخواد اذیت کنه یا حتی تازه سوار می شه، تا آخرین حد ممکنه ازش فاصله میگیرم!

البته تا حالا از دید یه مرد به این قضیه نگاه نکردم اما متاسفانه این نگاه بدبینانه به هر مردی تو جامعه ، حاصل زحمات حداقل 90درصد مردای جامعس! آدم ترجیح می ده از همون اول ازشون فاصله بگیره :banel_smiley_4:

بعضی از مردا هم هستند که مثل گونی سیب زمینی خودشون رو میندازن روی خانم کنار دستیش!!!

من خیلی بدم میاد :w888:

لینک به دیدگاه
بعضی از مردا هم هستند که مثل گونی سیب زمینی خودشون رو میندازن روی خانم کنار دستیش!!!

من خیلی بدم میاد :w888:

گونی سیب زمینی هم می فهمه نباید خودشو ولو کنه رو کسی :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

حسی که قابل توصیف نیست،

حس یه "متجاوز" بودن!

خوب این حس متاسفانه همیشه در جامعه ایرانی بوده و شما که میگی همه ی مردهارو به یک چوب نرونید باید بگم این حس رو کی به وجود آورده برای یک زن؟ یک مرد؟ همون موجود حیوانِ با ظاهر یک مرد...

حس متجاوز بودن بد تره یا مورد تجاوز واقع شدن؟

اون خانم که بغل شما میشینه از کجا بفهمه که شما بلانسبت با بعضیا فرق دارید؟

یه روز با دوستم سوار تاکسی شدیم یه آقا پسری کنار دوستم نشست آدم مذهبی هم به نظر نمیرسید انقدر خودشو جمع کرده بود که فک کنم بعد از پیاده شدن تمام جوارحش درد میگرفت ولی اون روز برامون خیلی عجیب بود تا به حال هیچ پسر معمولی رو اونطوری ندیده بودیم!! حداقلش این بود که عادی مینشستن ولی خیلی از این ادبش خوشم اومد چون فهمید یه خانم کنارش نشسته دلم میخواست مثل یه برادر محکم بغلش کنم ولی این پسر از دید سایر پسرا چطوریه؟خود شما مردا بهش میگید خنگول

من فکر میکردم شما مردا متوجه چسبیدن ما به شیشه کنار تاکسی نیستید و متوجه نمیشید چرا راهمونو کج میکیم ولی حالا میفهمم که متوجه میشید ولی به جای درک کردن و حس کردن ناراحتی ما، از اینکه به خودتون بلا نسبت به چشم یه متجاوز نگاه نشه نگرانید...:sigh:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...