رفتن به مطلب

آقا به تو چه ؟ فضولی؟

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 108
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

به نظر منم مهم نیست که چی پرسیده.مهم اینه که انقدر بی.... و بی همه چیزه که به خودش این اجازه رو داده دنبالت راه بیفته...حالا هرچی می خواد بپرسه، بپرسه :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

من یه بار 7 صبح داشتم می رفتم دانشگاه، از یه کوچه زدم که مثلا راهم کوتاهتر بشه.پیاده هم بودم.یه موتوریه اومد یه چیزی گفت ، منم عصبانی شدم گفتم خفه شو آشغال ( ببخشیدااااااااا :icon_pf (34):) بعدش دیدم اقا سرعتشو کم کرد و هی برمی گرده طرفم.هیچکسم نبود آخه من داد و هوار کنم بریزن سرش.خلاصه انقدر پیچ و خم دادم به مسیرم تا از دستش در رفتم :banel_smiley_4:

توروخدا وضع مارو ببینین، اون طرف مریضه و کار اشتباه کرده، اونوقت ما باید تنمون بلرزه از دستشون...مطمئن باشین اگه کسی دورو برم بود حتما آبروشو می بردم.سابقه این کارو دارم:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
من یه بار 7 صبح داشتم می رفتم دانشگاه، از یه کوچه زدم که مثلا راهم کوتاهتر بشه.پیاده هم بودم.یه موتوریه اومد یه چیزی گفت ، منم عصبانی شدم گفتم خفه شو آشغال ( ببخشیدااااااااا :icon_pf (34):) بعدش دیدم اقا سرعتشو کم کرد و هی برمی گرده طرفم.هیچکسم نبود آخه من داد و هوار کنم بریزن سرش.خلاصه انقدر پیچ و خم دادم به مسیرم تا از دستش در رفتم :banel_smiley_4:

توروخدا وضع مارو ببینین، اون طرف مریضه و کار اشتباه کرده، اونوقت ما باید تنمون بلرزه از دستشون...مطمئن باشین اگه کسی دورو برم بود حتما آبروشو می بردم.سابقه این کارو دارم:banel_smiley_4:

کار شما هم اشتباه بود...

آخه با تیرکمون میری جلو تانک؟؟؟

توی اون شرایط اصلا نباید چیزی میگفتی!!!

هست این دخترایی که تا میشینند پشت فرمون دیگه هیچ کسی رو نمیشناسند!!!

یه نفر بهش بوق میزنه سرش رو درمیاره میگه خفه شوووووو

اینفقده دوست دارم حرصشون رو دربیارم

یکی نیست بگه تو که چیزی بارت نیست چرا الکی قلدربازی درمیاری؟؟

حالا این شده جریان شما!!!

وقتی کوچه خلوته چرا بهش میگی آشغال؟؟؟

نمیگی برگرده یه بلایی سرت بیار خدایی نکرده؟؟؟

همه میدونن که اینا بی شرف هستند...

از آدم بی شرف هر کاری بر میاد

لینک به دیدگاه
کار شما هم اشتباه بود...

آخه با تیرکمون میری جلو تانک؟؟؟

توی اون شرایط اصلا نباید چیزی میگفتی!!!

هست این دخترایی که تا میشینند پشت فرمون دیگه هیچ کسی رو نمیشناسند!!!

یه نفر بهش بوق میزنه سرش رو درمیاره میگه خفه شوووووو

اینفقده دوست دارم حرصشون رو دربیارم

یکی نیست بگه تو که چیزی بارت نیست چرا الکی قلدربازی درمیاری؟؟

حالا این شده جریان شما!!!

وقتی کوچه خلوته چرا بهش میگی آشغال؟؟؟

نمیگی برگرده یه بلایی سرت بیار خدایی نکرده؟؟؟

همه میدونن که اینا بی شرف هستند...

از آدم بی شرف هر کاری بر میاد

آره بعدش متوجه شدم که کاش حرف نزده بودم و ترسیده بودم

ولی خب بالاخره صبر و تحمل آدمم حدی داره دیگه...از 7 صبح تا هر وقت بیرون باشیم باید این حرفارو بشنویم و به روی خودمون نیاریم؟؟؟ روزمونو باید با این چیزا شروع کنیم؟؟ اگه حرف نمی زدم رو دلم می موند...

لینک به دیدگاه
مواظب خودت باش عزیزم،من خودم همیشه یه اسپری تو کیفم هست،یه بارم برای خودم پیش اومده اما طرف پیاده بود،واقعا اون اسپری اگه نبود نمیدونم چی میشد،از یادآوریش تنم میلرزه:ws44:

حالا اون اپری چی هست؟ به درد بخوره؟:ws3:

یه وقت سلاح سرد به حسابش نیارن به جرم حملش بریم پای چوبه دار؟:banel_smiley_52:

.

.

.

به نظرم بهتره اول مسیر تردد از جاهای شلوخ باشه، بعدشم اینکه به خیلی از مواردا بی اعتنایی و پشیزی به حساب نیاوردنشون میتونه بهترین راهکار باشه.، خیلیا حتی از شنیدن فحش و ... هم خوششون میاد:ws52:

بعدشم این کلاسای دفاع شخصی هم چیزه خوبیه :ws37:

لینک به دیدگاه

جفت پا میرفتی تو صورتش حالش گرفته میشد ....

من خودم یه بار همچین کشیده ای زدم به یکی:ubhuekdv133q83a7yy7 که تا مدتها یادش بمونه ... هنگ کرده بود :ws3:... اینجوری :w58:

ولی از اونجایی که وسواسی تشریف دارم خیلی طول کشید تا با اون دستم غذا بخورم ... همش کارم این شده بود که دستمو با انواع و اقسام شوینده ها بشورم :obm:

کسی کمک خواست بگه :guntootsmiley2:

لینک به دیدگاه

من خودم یه بار همچین کشیده ای زدم به یکی:ubhuekdv133q83a7yy7 که تا مدتها یادش بمونه ... هنگ کرده بود :ws3:... اینجوری :w58:

ولی از اونجایی که وسواسی تشریف دارم خیلی طول کشید تا با اون دستم غذا بخورم ... همش کارم این شده بود که دستمو با انواع و اقسام شوینده ها بشورم :obm:

:w768:

لینک به دیدگاه
خانوما باید یاد بگیرن که میشه فورا با پلیس تماس گرفت. کاری که تو همه دنیا رایجه

ممکنه ایران خیلی قانون مند نباشه و مثلا پلیس ولش کنه (مخصوصا اینکه شما بخاطر اینکه پات به کلانتری نرسه شکایتم نمیکنی) ولی حداقل اون میترسه دور ورتون پیداش شه...

:banel_smiley_4:

انشالا اگه خدا بخواد بعد از اینکه به خانوم تجاوز کردن و کشتنش و بعد جسدشو سوزوندن شاید پلیس گوشیو برداره

لینک به دیدگاه
خشنی :banel_smiley_52:

حالا چرا میزنی؟؟

مگه من مزاحمت شده بودم؟؟:hanghead:

من چه میدونم ؟

اگه کشیده نوش جان کردی پس تو بودی ..

زود باش اعتراف کن :brodkavelarg:

لینک به دیدگاه

خانوم ها اسپری فلفل یا دستگاه شک تهیه بکنین ، فعلا اینها میتونه کمکتون بکنه ، انشالله در برنامه ششم توسعه باید به حمل صلاح گرم مبادرت بورزید ، 15 سال دیگه هم همه با وینچستر تو خیابونا میریمو و دوئل میکنیم و فیلمای ایسترن بازی میکنیم :icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
خانوم ها اسپری فلفل یا دستگاه شک تهیه بکنین ، فعلا اینها میتونه کمکتون بکنه ، انشالله در برنامه ششم توسعه باید به حمل صلاح گرم مبادرت بورزید ، 15 سال دیگه هم همه با وینچستر تو خیابونا میریمو و دوئل میکنیم و فیلمای ایسترن بازی میکنیم :icon_pf (34):

شک و اسپری فلفل از کجا میشه خرید؟

اگه حمل اسلحه تو ایران مجاز بشه بعید می دونم کسی تو ایران زنده بمونه:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

اگه حمل اسلحه تو ایران مجاز بشه بعید می دونم کسی تو ایران زنده بمونه:banel_smiley_4:

از فروشگاه های معتبر اسلحه سراسر کشور :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
حالا اون اپری چی هست؟ به درد بخوره؟:ws3:

یه وقت سلاح سرد به حسابش نیارن به جرم حملش بریم پای چوبه دار؟:banel_smiley_52:

.

.

.

به نظرم بهتره اول مسیر تردد از جاهای شلوخ باشه، بعدشم اینکه به خیلی از مواردا بی اعتنایی و پشیزی به حساب نیاوردنشون میتونه بهترین راهکار باشه.، خیلیا حتی از شنیدن فحش و ... هم خوششون میاد:ws52:

بعدشم این کلاسای دفاع شخصی هم چیزه خوبیه :ws37:

تایید میشه 163%:w16:

تو 99 درصد موارد اصلا نباید چیزی بگی طوری باید قدم برداری که انگار یه سوسک از کنار پات رد شد:viannen_38:

خیلی از این اشغالا از فحش و بد و بیراه هم خوششون میاد

برای مزاحمت غیر لفظی هم اگه قدیما بود تمهیدات زیادی داشتم ولی الان ................

متاسفانه یا باید خونه نشین بشی و اگرم رفتی بیرون, تمهیدات درحد تیم اکتشاف و ضدجاسوسی انجام بدی یا اینکه با این لات و لوتا طرف بشی و حرفایی بشنفی و رفتارایی ببینی که .....

لینک به دیدگاه

خب اون بی آبروئه دلیل نمیشه منم مثل اون باشم خو چند ساله تو اون محل بودیم همه میشناسنم من کیجالت میکشیدم برم فحش بدم خو بعدش اگه دو تا چاقو میزد کی به بچه هام میرسید:w821:

باید به بری نیروی انتظامی اگه صلاح بدونن میدن به زرگرها میدن به معمورا میدن به آدم عادی نچ نمیدن ولی تا دلت بخواد قاچاقی زیاده و برات میارن:whistle:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...