رفتن به مطلب

پَ ... نه ... پَ ...

spow

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 743
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

رفتم آسایشگاه برای دیدن سالمندان . مسئول اونجا میگه : اومدی عیادت ؟ میگم : پ نه پ اومدم 2 تا از این پیرمردها رو ببرم بزرگ کنم

لینک به دیدگاه

سر کلاس آیین نامه رانندگی پلیسه یه تابلو را از من پرسیده... میگم عبور دوچرخه ممنوع... میگه این دوچرخه است؟... میگم پ نه پ تانکه... میگه پ نه پ و مرض ! هنوز فرق دوچرخه با موتور گازی را نمی فهمی !!؟

لینک به دیدگاه

رفتیم تو اتوبان. ترافیک زیادی بود. دوستم میگه احسان ، ترافیکه؟ پ نه په واسه اینکه احساسه غریبی بهمون دست نده، ماشینا چسبیدن به ما

لینک به دیدگاه

رفتیم مرغ کنتاکی بگیریم. دختره پشت صندوق به من میگه میخای رونو سینرو همینجا بخوری؟ پ نه پ بریم اون پشت تو جمع زشته

لینک به دیدگاه

رفتم گیلاس بخرم. یارو میگه بریزم تو پلاستیک؟

پـَـَـ نــه پـَـَــــ همینجوری دونه ایی بده بندازم دور گوشم خوشگل شم !!!

لینک به دیدگاه

سره اومده خواستگاریم میگم من الان می خوام درس بخونم می گه یعنی چند سال دیگه می خوای ازدواج کنی؟

نــه پس 10 دقیقه صبر کنی این صفحه رو بخونم درسم تموم میشه

لینک به دیدگاه

یارو نشسته کنار خیابون نوک دماغش چسبیده به زمین. دوستم میگه : معتاده؟!

میگم نه پس میخواد انعطاف بدنشو به رخ بکشه

لینک به دیدگاه

صدای خروپفش کشتمون ! تکونش دادم از خواب پریده، میگه سر صدام اذیتت می‌کنه؟

میگم نه پس جنس صداتو دوست دارم می‌خواستم بت بگم سعی‌ کن تو اوج که میری رو تحریرات بیشتر کار کنی‌!

لینک به دیدگاه

رفتم دندان پزشک وقت بگیرم،منشیه میگه برا خودتون میخواین؟

پـَـَـ نــه پـَـَــــ برا بابا بزرگم میخوام...خودش نتونس بیاد دندوناشو داد من بیارم خدمتتون...

لینک به دیدگاه

ü به مدیر شرکت زنگ زدم جواب نداد بعد از 1 ساعت زنگ زده میگه با من کار داشتی ؟؟؟ پ پ نه میخواستم از سلامت گوشیتون مطمئن شم!!!

ü به بچه های انبار میگم برای من یه بسته ورق آچار بیارید میگن ورقات تموم شده !!! پ ن میخوام بزارم رو همدیگه جمع بشه زیاد که شد ببرم بفروشم ...

ü دارم با گوشی صحبت میکنم حسابدار آمده میگه دارای صحبت میکنی ؟ پ ن دارم آهنگ گوش میدم هر چند لحظه هم تکرار می کنم!!!!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...