رفتن به مطلب

پَ ... نه ... پَ ...

spow

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 743
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

دندونم بد جوری درد میکرد ... دستمو گذاشته بودم رو صورتم ...

دوستم دید منو پرسید دندونت درد میکنه؟

پَ نه پَ دارم اذان میگم گذاشتمش رو میوت ، همسایه ها اذیت نشن!

لینک به دیدگاه

دارم شب جمعه خرما خیرات میکنم یارو آمده بعد که ٣ تا ٤ خرما خورده میگه خیراته گفتم پ ن پ آوردم تو بخوری تست کنی که اگه شیرینیش کمه بگم کارخونه خط تولید رو اصلاح کنه

لینک به دیدگاه

عکس مجسمه اردشیر بابکان گذاشتم دسکتاپم یارو میگه این کیه میگم اردشیر بابکان بنیان گذار سلسله ساسانیان میگه اِ مگه اردشیر بابگان بنیان گذارش بود میگم پــَ نه پــَ اونم خمینی بنیانگذاری کرد

لینک به دیدگاه

رفیقم میگفت لاشه این حیوانه عجیب الخلقه که تو مشکین شهر پیدا شدرو دیدی؟فکر کنم ماله چند میلیون ساله پیشه!!؟پـَـَـ نــه پـَـَــ این لاشه ماله یه انسانه امروزیه که به ولایته فقیه اعتقاد نداشته خدا هم میخواسته سوسکش کنه،اشتباهی اینجوری شده

لینک به دیدگاه

طرف چپ کرده ۳ تا غلط زده لهو په از ماشین کشیدنش بیرون ، میگه بهش حواست پرت شد؟ میگه پ نه پ قرمه سبزیه ظهر روی دلم مونده بود گفتم یه چرخی بزنم هضم شه‌.

لینک به دیدگاه

پشته ماشین زدیم فروشی شماره هم نوشتم.زن همسایه میگه شماره ای که نوشتین شماره خودتون هستش؟؟؟ گفتم پــــ نه پـــــ شماره همراه خواهر اسد نوشتم جابر ببینه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...