رفتن به مطلب

پَ ... نه ... پَ ...

spow

ارسال های توصیه شده

رفیقم میگه امتحان چی داری؟میگم وصایا..میگه وصایای امام؟! ـَـَـ نــه پـَـَـــ وصایای خدا بیامورز بابا بزرگم و از خودم تست میگیرم که یه موقع حرفش زمین نمونه

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 743
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

ساعت 5-4 صبح زنگ زده..گوشی رو برداشتم به زور دارم جواب میدم..میگه خواب بودی؟؟پـَـَـ نــه پـَـَــــ داشتم سر گلدسته ی مسجد محلمون اذان میگفتم صدام گرفته

لینک به دیدگاه

رفتم باغ وحش از نگهبانه میپرسم ببخشید آقا قفس شیرا کجاست ؟ میگه بازدید کننده ای ؟پَـــ نَ پَــــ نه از اقوامشون هستم اینورا کاری داشتم گفتم سری بهشون بزنم

لینک به دیدگاه

دارم فیلم میبینم ... زنه توش بیکینی پوشیده... مامانم اومده میگه فیلم خارجیه؟ پَـــ نَ پَـــ مختار نامست یه چند قسمتش تو سواحل انتالیا فیلمبرداری شده

لینک به دیدگاه

با دوست دخترم مهمونی دعوت بودیم ، رسیدیم دم در خونه ی صاحب مهمونی ، دوست دخترم می گه : باهم بریم بالا ؟ پـَـَـ نــه پـَـَــــ تو برو بالا ، یه پسر خوشتیپ هم دست و پا کن از مهمونا ، تا 4صبح باهاش برقص ، من وامیستم این پایین نگهبانی می دم که خدایی نکرده 110ی چیزی مزاحم رقصت نشه خانومم!!!

لینک به دیدگاه

میگم آرومتر بخون ..کر شدیم میگه : یعنی صدام خوب نیست ؟ میگم پ نه پ :صدات خوبه تیپتم که دوست دارم... اگه امید و وارطان هم موافق باشن مرحله بعد می بینمت ..اما میخوام یه چیز متفاوت ارائه کنی !

لینک به دیدگاه

دوستم میگفت سیستمو که روشن میکنم بوق میزنه،مشکلش چیه؟گفتم فکر کنم رمش مشکل داره،گفت مگه وقتی رم مشکل داره،سیستم بوق میزنه؟

پـَـَـ نــه پـَـَــــ راهنما میزنه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...