رفتن به مطلب

پَ ... نه ... پَ ...

spow

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 743
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سوسکه را کشتم جنازشو ورداشتم

ببرم بندازم بیرون.مامانم بین راه نگاه میکنه میگه کشتیش؟ میگم : پـَـَـ نــه پـَـَــــ .. تو

دستشویی خوابش برده بود دارم میبرمش تو رختخوابش بخو ابه

لینک به دیدگاه

دختره میگه اگه من برم خارج, تو با یه دختر دیگه ای دوست میشی؟ میگم پـَــ نَ پَــــ میرم تو اتاقم خودمو حبس می کنم رو دیوارشم می نویسم: شاید این جمعه بیاید...شاید!

لینک به دیدگاه

داریم راه میریم با دوستام پام پیچ خورده،خوردم زمین میگه کمک می‌خوای؟میگم پـَـ نه پـَـ شماها خودتونو نجات بدین من اینجا میمونم مقاومت می‌کنم

لینک به دیدگاه

میدون کاج گشت ارشاد وایساده بود، به دختره میگم خانم حواست باشه جلوتر گشت ارشاد وایساده! دختره میگه: ئه! گیر میدن؟؟ پ نـه پ! وایسادن دختر شایسته ایران رو انتخاب می‌کنن!

لینک به دیدگاه

خوابیده بودیم صدای خرپف بابام کشتمون! تکونش دادم از خواب پریده، میگه سر صدام اذیتت می‌کنه ؟پَ نَ پَ!! جنس صداتو دوست دارم می‌خواستم بت بگم سعی‌ کن تو اوج که میری رو تحریرات بیشتر کار کنی

لینک به دیدگاه

پسره اومده خواستگاریم میگم من الان می خوام درس بخونم می گه یعنی چند سال دیگه می خوای ازدواج کنی؟ پ نه پ 10 دقیقه صبر کنی این صفحه رو بخونم درسم تموم میشه

لینک به دیدگاه

با رفيقم رفتيم پيک نيک بهش چاقو دادم در کنسروو باز کنه، مي گه: با چاقو بازش کنم؟!

پـَـَـ نــه پـَـَــــ راست کليک کن روش اوپن ويت بزن با مديا پلير بازش کن

لینک به دیدگاه

صبح دارم می رم سره کار...توت فرنگی برداشتم ببرم سره کار. شوهرم می گه : داری می بری سره کار که بخوری؟

می گم پ ن پ یه زمین حاصلخیز اونجاست دارم می رم بکارم توت فرنگی داشته باشیم برای تابستون

لینک به دیدگاه

یه دختر سوار ماشینم شده بهش میگم وقت داری یه دوری با هم بزنیم؟ میگه میخای مخمو بزنی؟ میگم پ نه پ میخام جاهای دیدنی شهرو نشونت بدم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...