رفتن به مطلب

پَ ... نه ... پَ ...

spow

ارسال های توصیه شده

رفتم دستشویی عمومی در میزنم میگم یکم سریع تر.. میگه شمام دستشویی داری..؟

میگم نـــــــــــــــه، اومدم ببینم شما کم و کسری نداری..

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 743
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بعد از چهار ساعت از کنکور تو هوا 40 درجه اومدم خونه خواهرم میگه خسته ای؟ اگه نیستی منو ببر یه جایی میخوام خرید کنم

پـَـَـ نــه پـَـَــ خسته نیستم تو جلسه کنکور لحاف دشک انداخته بودم داشتم قلیون میکشیدم

لینک به دیدگاه

در پارکینگ و باز کردم برم تو یارو اومده جلوش پارک کرده میگه می خوای بری تو؟ پـَـَـ نــه پـَـَــــ درو باز کردم هوای کوچه عوض شه

لینک به دیدگاه

با دوستم رفتیم دکتر واسه عمل بینیش دکتر میگه میخوای بینیتو کوچیک کنی؟ پـَـَـ نــه پـَـَــــ اومدیم بکوبیمش 3 طبقه بسازیم

لینک به دیدگاه

کامپیوترم یه ویروس گرفته بود رفتم کلی پول آنتی ویروس اورجینال دادم بعد سه ساعت اسکن ویروسه رو پیدا کرده پیغام داده: آیا مطمئن هستید که می خواهید این ویروس را حذف کنید؟

پـَـَـ نــه پـَـَــــ می خوام ازش نگهداری کنم بزرگ بشه، بشه عصای دستم نور چشام

لینک به دیدگاه

به مامانم میگم قوری کجاست ؟ میگه میخوای چای بخوری ؟!

پـَـَـ نــه پـَـَــــ میخوام دست بکشم روش شاید غولی چیزی ازش درومد!!!!!! ـ

لینک به دیدگاه

داریم لوازم میزاریم توی ماشین که بریم مسافرت همسایمون میگه دارید میرید مسافرت؟

پـَـَـ نــه پـَـَــــ قراره از امشب توی ماشین زندگی کنیم

لینک به دیدگاه

کارت سوخت ماشینو برداشتم دارم میرم بابام میگه میری بنزین بزنی؟؟؟

پـَـَـ نــه پـَـَــــ میرم آب هویچ بریزم تو باکش نور چراغاش زیاد شه

لینک به دیدگاه

تا کمر رفتم تو موتور ماشینم که ببینم چه مرگشه ، رفیقم اومده میگه داری تعمیرش میکنی ؟

پــــ نه پـــــ دارم با گِیج روغن درد و دل میکنم

لینک به دیدگاه

آخر شب به مامانم می گم شب بخیر من می رم تو اتاقم. 5 دقیقه بعد می گه هنوز تو اتاقتی؟

پ ن پ هری پاتر اومده دنبالم رفتیم با جاروی جدیدش یه دوری بزنیم صفر تا صدشو تست کنیم

لینک به دیدگاه

میله بالفیکس شکست با کمر خوردم زمین همه میان میخندن میگن چرا بلند نمیشی از جات چیزیتم شد نه پس خسته بودم گفتم وسط در ی کم استراحت کنم بعد بلند شم :w000:

لینک به دیدگاه

بچه داییم به دنیا اومده .. همه خوشحال و اینا .. مامان بزرگم برگشته میگه حالا میخاین براش اسم بذارین؟... پَـــ نَ پَـــ میخایم همین جوری ولش کنیم اسمش بشه نیو فولدر

لینک به دیدگاه

اهنگ اندی تو ماشین گذاشتیم دوستم میگه اندیه ؟

پــــــَ نه پــــــَ

داریوشه، داره خودشه لوس میکنه بخندیم.

لینک به دیدگاه

رفتم تو فیس بوک دوستم پی ام داده آنی؟؟؟پـَـَـ نــه پـَـَــــ چراغمو روشن گذاشتم تاریک نباشه!!!

لینک به دیدگاه

با رفیقم رفتیم پیک نیک بهش چاقو دادم در کنسروو باز کنه، می گه: با چاقو بازش کنم؟!

پـَـَـ نــه پـَـَــــ راست کلیک کن روش اوپن ویت بزن با مدیا پلیر بازش کن!

لینک به دیدگاه

ساعت سه نصف شب بابام جوری خرپف میکرد که ستون های خونه میلرزید بیدارش کردم میگه خرپف میکردم گفتم پـَـَـ نــه پـَـَــــ بیدارت کردم نیمه شعبان رو تبریک بگم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...