رفتن به مطلب

✣ گـاه نوشته های نواندیشانی ها ✣

ارسال های توصیه شده

:hanghead:

ببخشــــــــــید عزیزم !!

هیــــــــــچ واژه ای نمیتونه شرمندگیه منو نشون بده !!

خـــــودم میدونم که کم صبر و تحملم ..... ممنـــونم که تحملم میکنی .... !

• Like 13
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 9.2k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

یحتمل این آخرین پستمون تا پنج شیش ماه آینده تو اینجا باشه بازم یه سری مسائل غیرقابل پیش بینی پیش اومده واسمون. و آما دلیل اصلی از ارسال این پست: طی این چند ماهی که اینجا فعالیت داشتیم با خشانت(شکلک خنده) در چندتا تاپیک فعالیت کردیم که البت ناگفته نمامد یه سری هاش شوخی شهرستانی بود اما میخواستم از همین جا از تمام کسانی که از ما ناراحت هستن معذرت خواهی کنم و حلالیت بطلبم که البته اگه حلالمون هم نکردن اصلا مهم نیست(وبازهم شکلک خنده) واگر نام نبریم ازشون خوابمون نمیبره:اول از همه از نگار خانم دوم از همه اسی سوم از همه انویل(که دنیای مارو میشناسه)(خنده) چهارم از همه روشنفکر(میدونم حرستو در آوردم) و بقیه دوستان هم که اسامیشون از یادمون رفته. یه عذر خواهی میکنم بابت اینکه در بسیاری از موارد به سوالات و مسائل دوستان جواب داده نشد یا بد جواب داده شده بذارید به پای اخلاق گندی که دارم اونم اینکه حال نمیکنم جواب بدم ... بی عصاب بودن هامون رو هم بذارید به پای اینکه در طی مدت کمی چندتا از رفقامون رفتن اما چه رفتنی و بسیاری از دلایل که نباید گفت .... از اول هم تو زندگی شانس نداشتیم الانم درست موقع ارسال آخرین پستمون شکلک ها رو نمیتونم استفاده کنم. خداحافظ

• Like 9
لینک به دیدگاه

بای بای گوگولی دیگر چه صیغه ای هست !!! :w58:

ترجیح میدهم به همه دوستان بگویم سلام جیجیلی.

بنده از کسی دلخوری ندارم با کسی هم مشکل ندارم اگر جایی جدی بوده یا تمسخر به حساب کینه نذارین مهندس.

اما یک عده ترجیح میدن کات کنند ما هم به خواسته شون به مرور زمان احترام میذاریم.

به قول یکی از ترانه های داریوش؛ قبیله یعنی یک نفر، پس پای قبیله ات یا ارتش مطابق با نام کاربریت بمان. :icon_gol:

• Like 6
لینک به دیدگاه

نمیدونم چرانام این تاپیک با متنش مطابقت نداره

کاش دوستان به جای عقده گشایی های شخصی کمی هم به تالار و موضوع این تاپیک احترام میگذاشتند و صرفا به نوشتن گاهنوشته میپرداختند

شاید تعریف من از گاهنوشته فرق داره

از نظر من گاهنوشته ،متون ادبی و پر ارزشی هستند که کسی افراد مینویسند مثل داستانهایی کوتاه یا اشعاری در وزهای نو و موج سپید و....

وگرنه جملات عامیانه ای که بیشتر در مکالمات روزمره استفاده میشه ، به نظر من مناسب ابن مکان و تاپیک نیست

بهرحال این نظر من بود

وگرنه میشه همین پست رو هم گاهنوشته ایارزشمند و قابل تقدیر دونست:w02:

• Like 8
لینک به دیدگاه

دیدی گفتم " این نیز بگذرد "

گذشت ، زود . دقیقا مث دونده ای شدم که از یه نقطه شرو میکنه و باز به همون نقطه میرسه ، همیشه اول راهه ، با این تفاوت که اون برده و من باختم

بعضیا میگم این باختا زود گذره

زخمی که بشی حتی اگه زخمت خوبم بشه جاش میمونه ، بدم میمونه ، اخه زخمم عمیقه ، خیلی عمیق .

• Like 6
لینک به دیدگاه

بعد هزار سال که شماره کسیو رو گم کردی همش به خودت تف و لعنت میفرستی که الان اگه شمارش بود یه حال و احوالی میکردم و دلم باز میشد ؛

یهو خودش زنگ میزنه !

شمارتو از فلانی گرفتم ببینم اشنا نداری فلان جا ؟

:|

ما فکرمون کجاها میپره !

مردم چ جوری رو ما میپرن برن بالاتر !

• Like 19
لینک به دیدگاه

با دوستامون هماهنگ کردیم نریم فردا دانشگاه

اما راستش عذاب وجدان داشتم :5c6ipag2mnshmsf5ju3

همین الان تو سایت دانشگاهمون زدن به اطلاع دانشجویان گرامی می رساندبه علت بارش برف و برودت هوا کلیه کلاسهای دانشگاه روز دوشنبه مورخ 9/27 دانشگاه تعطیل می باشد.

هووووووووورااااااااااااااااااااااااا:hapydancsmil:

• Like 14
لینک به دیدگاه

خاک گور پاشیده اند در خانه ام...

مشامم مملو از عطر تن توست

مینگرم به تابلوهای روی دیوار

که باید هرشب نقش تورا برایم بازی کنند...

گوش می سپارم به صدای ثانیه هایی که سرشار از بی تو بودن است

چراغ ها را خاموش میکنم تا این مجرمان بی خیال اشکم را نبینند

نفهمند کم آورده ام...

باز به یاد قدیم صدای ساعت را خفه میکنم

تنها با درآوردن باطری لعنتی اش که هر شب برایم آواز فاصله ها را نخواند..

و باز نفس راحتی می کشم و...

چشمانم را می بندم...

• Like 12
لینک به دیدگاه

خوشحال بودم...خیلی...خارج از حد تصورت

ولی

به همون اندازه برای خنده هام یکی کم بود...

به همون اندازه دلگرمیت نبود...

کاش بودی تا از ته ته دلم

فریاد شادی میزدم .

• Like 11
لینک به دیدگاه

پروردگارا!

آرامش را همچون دانه هاى برف شب يلدا آرام و بيصدا بر سرزمين قلب كسانی كه برايم عزيز هستند جاري بگردان. شب يلدا مبارك

پ.ن: از طرف شقایق مدیر ارشد سابق

• Like 19
لینک به دیدگاه

باز یلدا ... یلدا:icon_gol:

یادش بخیر بچه که بودم شبای یلدا فکر میکردم خیلی خیلی طولانیه .... پیش خودم میگفتم اووووووووااااااااااااااا چقدر باید بخوابیم :w58: و جالب اینکه خیلی وقتا از هیجان خواب زیاد دیر خوابم میبرد اما صبحش به فکر کودکانه خودم تصور میکردم که خیلی خوابیدم ... وای که بچگی چقدر قشنگ بود ... ساده بود... رویایی بود ... عالم رویاهای شیرین ...حرفهای قشنگ .... قهرهایی به ساعت نمیکشید ... همیشه شب یلدا برای من یک راز بود ... یه راز قشنگ ... دوست دارم این شب رو ...:icon_gol:

یلداتون مبارک .....:icon_gol:

• Like 13
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...