رفتن به مطلب

✣ گـاه نوشته های نواندیشانی ها ✣

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 9.2k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

این روزهـا كسـی، به خـودش زحمـت نمیدهـد یك نفـر را كشـف كنـد !

زیبـایی هـایش را بیـرون بكشـد ...

تلخـی هـایش را صبـر كنـد ...

...آدمهـای ِ امـروز، دوستـی هـای ِ كنسـروی می خواهنـد !

یك كنسـرو كه درش را بـاز كننـد ...

... بعـد ...

یكنفـر، شیرین و مهـربـان، از تویش بپـرد بیـرون !

و هی لبخنـد بزنـد و بگویـد :

" حـق بـا تـوسـتـــــ "

:sigh:

• Like 19
لینک به دیدگاه

ولی بیایم به خودمون این زحمت رو بدیم.... با قاطعیت میگم...ارزشش رو داره :w16:

هر انسان یک کتابه بزرگه که همه ی هستی رو در خودش داره....و همینطور قابلیت به اوج رسیدن رو.....این ماییم که با رفتار درست....میتونم از همنشینمون خاک بسازیم یا طلا.....:w16:

• Like 15
لینک به دیدگاه

از اونجایی که فردا باید برم سر کار شب همگی خوش ... خوابای طلایی ببینید :icon_gol: ماه رمضان مارو هم دعا کنید :icon_gol: شب خوش و مهتابی... روز زیبا و آفتابی ... ایام به کام ... خداوند بزرگ نگهدارتان :icon_gol:

• Like 6
لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان

داره بارون میاد ؛رعد برق میزنه؛ فکر تحویل پروژه ، اینکه کارمو یادم رفت سیو کنم و هرچی که تو چند مین پیش کار کشیدم تو کد پرید ؛ همشون دارن استرسمو بیشتر میکنن:sad0:

لینک به دیدگاه

اومدم تو گذشته ها یه قدمی بزنم برم ، چه روزای سختی رو گذروندم و یادم نبود چه لحظه های شومی بود ...

داشتم سطر به سطرشو می خوندم به تو که رسیدم یهو دلم برات تنگ شد ... یادته اون روزا رو؟ یادته برات چطوری درد و دل می کردم ؟ :sad0:

بی روحم .... نبض لحظه هامو ازم دزدیدن...

رویاهامو کشتن و بعد بهم گفتن دیدتو به زندگی عوض کن ...

عوض کنم و تغییرش بدم به کدوم سمت آخه؟

به سمت روزا و شبام که پر از تاریکی و پوچیه ... به راه جلو پام نگاه کنم که پر از سنگه و باتلاق ، به گذشته که پر از درده ، به زمان حال که اینقدر مبهم و سرده ؟به آینده ای که بی معنیه ؟

خسته م رفیق خسته م .....

رفیق؟

آینده رو تار و مار کردن نشستیم و نگاه کردیم !!

با اونکه تو دل زمین سخت هم کاشته بودیم باز هم بر باد فنا رفت هرآنچه که کاشته بودیم ...

• Like 8
لینک به دیدگاه

فرصت كم است

مگر عمر آدمي چند هزار سال است ؟!!!

چه زود هم ميگذرد

مثل صفحات كتابي كه باد آنرا ورق ميزند

آن هم كتاب كوچكي كه پنجاه ، شصت صفحه بيشترندارد...

باز منتظرت خواهم ماند

و چشم به راهت

• Like 12
لینک به دیدگاه

عادت غریبه ایست

این بهت چند پهلوی پریشان

مثل دستی که میفشارد

گلوی احساسم را

یا پیراهنی زشت که میرقصد

رستگاری قواره ام را

عادت غریبه ایست

گاز زدن ثانیه های دیروزی

از برکت کم آوردن حرف های امروزی

مثل چهار چنگولی دویدن

خاصیت کفش های دیروز را پوشیدن

مثل ته مانده توهمی بیمار

که نیشگون میگیرد گونه تصوراتت را

یا تلخی قهوه ای

که میگزد ذوق لبهای مشتاقت را

عادت غریبه ایست

این

بی وزنی واژها .....شاید

پی طلبی از آمرزش خاطره ها... :sigh:

• Like 14
لینک به دیدگاه

مدادرنگي ها مشغول بودند به جز مداد سفيد...هيچ كس به او كار نمي داد همه مي گغتند تو به هيچ دردي نمي خوري!يك شب كه مدادرنگي ها تو سياهي شب گم شده بودن مداد سفيد تا صبح كار كرد،ماه كشيد،مهتاب كشيد، و اونقدر ستاره كشيد كه كوچك و كوچكتر شد.

صبح توي جعبه مدادرنگي جاي خالي اون با هيچ رنگي پر نشد...

فقط مي خوام بدونم تو جاي منو با كي پر كردي؟sigh.gif

• Like 15
لینک به دیدگاه

شنیــده بودم که "خاک سرد است".

ایـــن روزها اما انگار آنقـــدر هوا ســـرد است،

که زنــده زنــده فراموش می کنیــم یکدیگـــر را ...

• Like 14
لینک به دیدگاه

واقعا چرا وقتی یه پسر می فهمه که دختر مورد علاقه اش با دوست صمیمی اش ریخته روی هم ، دختره رو مقصر می دونه و قید اون رو میزنه و دوستش رو مبرا از هر خطایی می بینه

اما وقتی یه دختر می فهمه که پسر مورد علاقه اش با دوست صمیمی اش ریخته روی هم ، دوست خودش رو مقصر می دونه و دور اون دوستی رو به بدترین شکل خط می کشه ؟!

:banel_smiley_4:

• Like 18
لینک به دیدگاه

خوردم تا خر خره الان نای بلند شدن ندارم برم سراغ ماشین لباس شویی لباسما در بیارم، واقعا این وضعیت غمگینم میکنه.

،بگزریم که چه بر سر خودمون میاریم ولی این روزا یه سوال وحشتناک ازارم میدم، چرا راست نیستیم؟ چرا راست راستکی رفتار نمیکنیم؟ انگار یه برنامه از پیش تنظیم شده یه قدرت برتر یه نیروی همه گیر وادرمون میکنه تو چشم هم نگاه کنیم و با کمال اگاهی به هم دروغ بگیم، تو میفهمی ، منم میفهمم که دو دو تا چهارتا میشه ولی با کمال وقاحت و بی تفاوتی میگیم نه دو دوتا میشه پنج تا، اقا دروغیم دروغ...همه میدونیم روضه گرفتن اب نخوردن تو این گرمای طاقت فرسای تابستون چه خطری برای کلیه و بدنی داره که بیش از 600 درصدش از اب تشکیل شده بعد عین یک ادم هپنتیزم شده همه روزه میگیریم دیونه ای دیونه ...تا یکی هم چیزی گفت سریع قیافه حق به جانب میگریم و داد میزنیم اقا به اعتقادات دیگران احترام بزارید ، چه اعتقادتی اعتقاد به این که دو دوتا میشه 5 ؟!! دیونه ای به خدا دیونه ...

• Like 12
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...