رفتن به مطلب

✣ گـاه نوشته های نواندیشانی ها ✣

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 9.2k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین دوستم داره عروسی می کنه ... کسی که از 10 سالگی تا حالا بهترین دوستمه ... ینی 10 ساااااله که با همیم ...

نمی دونم باید خوشحال باشم یا ناراحت .... ولی احساس می کنم دارن از هم جدامون می کنن :4564: احساس می کنم داره میره تو یه فاز دیگه و من براش کمرنگ میشم :4564:

عاشقانه دوسش دارم :icon_gol:

با همه ی وجودم آرزو می کنم خوشبخت ترین زن دنیا بشه ... :icon_gol:

• Like 13
لینک به دیدگاه

قبلنا هر اتفاق بدی که می افتاد ، اولین کسی که بهمون انرژی میداد ، مامان بود . سفت و سخت سر جاش وایساده بود و ما همه دورش .

حالا اتفاقی که می افته کسی که اصلا نباید خبردار شه، مامانه .:sigh:

چون حالش بد میشه .

چون طاقت نداره .

چون دیگه جوون نیس :sad0:

و سخت ترین قسمتش هم اینه که قبول کنم.

• Like 19
لینک به دیدگاه

یکی از رویاهای ما دخترای ایرانی لباس راحت و خنک پوشیدن تو خیابون تو تابستونه :sigh:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

• Like 15
لینک به دیدگاه

بعد از 13 سال دوباره شکوفه دارم میبینم..(ندید پدید):ws3:

واقعا حیفه...تو جنوب هیچ وقت بهار رو نمیشه تجربه کرد....

واقعا طبیعت من یکی رو دیونه میکنه:hapydancsmil:

• Like 11
لینک به دیدگاه

تمام آرمانها و اندیشه هایی که هم اینجا و هم جاهای دیگه به خاطرشون گلو پاره کردم دارن از بین میرند! این آدم ها جاندار تر از چیزی هستند که من فکر میکردم...

• Like 7
لینک به دیدگاه

حس راه رفتن دارم ولی بوی اتانول امونیاک مواد اروماتیک شیمایی ...مانع این کار میشه.

دیشب خیلی بد خوابیدم تقریبا مثل هر شب ..

ولی خوشبختانه بی هیچ دلیل موجه ای ناراحت نیستم حال هوای یک ادم الکی خوشو دارم شاید چون نسبت به ادمای دور و برم دوچار یک بی تفاوتی عمیق شدم :whistle:بدون اینکه خودم بخوام و این خوبه فک کنم،:ws38: برای رها شدن برای حس ازادی کردن و انتقال این حس یه دیگران یا این وجود به نظرم همه چی زود

گذر و غیر طبیعی باشه البته این روزا خیلی طبیعی هست غیر طبیعی به نظر رسیدن.

• Like 4
لینک به دیدگاه

اگر چه زیاد به تهاجم فرهنگی اعتقاد ندارم ولی "پیتزا" یک نمونه از تهاجم فرهنگیه

مثلا شب هایی که رستوران اینجا غذای سنتی مثل کوفته تبریزی کوبیده ، کباب بختیاری ، ته چین مرغ و غیرو میده بچه ها کمتر میرن شام تا وقتی که مینی پیتزای سبزیجات ... چرا ؟ چون خلاقیت توش هست هر هفته کیفیت پیتزا ها بهتر و متنوع تر با خلاقیت بیشتر میشه دقیقا فرهنگ سنتی دچار همین مشکل شده .مردم خوراک جدید با ذائقه جدید میخوان.

• Like 6
لینک به دیدگاه

باید خوشحالش کنی...اسمت خداست، انرژی، نور هرچی...باید از این تنگنا، از این اندوه، از این همه استرس و فشار بکشیش بیرون میفهمی؟؟ اون فقط همین وابستگی رو تو زندگیش داره، اسوده ش کن...خواهش میکنم......

• Like 15
لینک به دیدگاه

جنگ بشه چه فرقی می کنه من پایان نامه مو دفاع کرده باشم یا نکرده باشم :ws37:

میگن تو جنگل برای اینکه جهت درست رو پیدا کنی باید به نحوه رویش جوانه و برگهای درختا توجه کنی تا بتونی ازش جون سالم بدر کنی

فکر کنم دونستن این چیزایی که یه کولی میدونه برا نسل سوخته یعنی ما مفیدتر از دونستن میزان بهبود فلان الگوریتم باشه :5c6ipag2mnshmsf5ju3

• Like 6
لینک به دیدگاه

آرامم!

گله ای نیست...انتظاری نیست

اشکی نیست...بهانه ای نیست

این روزها تنها آرامم...

یک وحشی آرام!............

آنقدر آرام که به جنون چندین ساله ام شک کرده ام!

• Like 3
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...