رفتن به مطلب

✣ گـاه نوشته های نواندیشانی ها ✣

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 9.2k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

حسرت همیشگی

حرفهای ما هنوز ناتمام...

تا نگاه می کنی:

وقت رفتن است

بازهم همان حکایت همیشگی !

پیش از آنکه با خبر شوی

لحظه ی عظیمت تو ناگزیر می شود

آی...

ناگهان

چقدر زود

دیر می شود...

:sigh:

• Like 12
لینک به دیدگاه

در برابر بعضی رخدادها،حتی سکوت هم به بُن بست میخورد.

نمیدانم بعد از سکوت دیگر باید چه کرد.......

• Like 14
لینک به دیدگاه

داشتم با خودم فکر می کردم که اصلا دل و دماغ ندارم

بعد فکر کردم دلو می دونم چرا نداریم ولی چرا دماغم نداریم؟:ws52:

گفتم همه چی زیر سر دماغ اگه اون یه بوهایی نمی برد الان دل رو داشتمsigh.gif

هی وایicon_pf%20(34).gif

• Like 16
لینک به دیدگاه

برای چه پاورچین پاورچین در قلبم راه می‌روید

محرمانه چرا به حرف دلم گوش می‌کنید

از صحنه‌های دلم

برای کجا فیلم می‌گیرید.

برای خروج از قلبم

نیازی

به کودتای نظامی نبود

دوست‌تان داشتم

به دلم راه داده‌ام...

....

• Like 5
لینک به دیدگاه

اَهههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه

حالم بده TAEL_SmileyCenter_Misc%20(305).gif

• Like 7
لینک به دیدگاه

تلخ است....

تلخ است که ببینی....و بشنوی طعنه زدن ها را....

دیدن و شنیدن..تسویه حساب ها سخت است....

برای من سخت است...شاید برای دیگران هم سخت باشد....

به حرمت دیگران که شاید برایشان تلخ باشد....از آوردن تسویه حساب ها به این صفحه خوداری کنید...

با نهایت احترام...در صورت ادامه....برای رعایت حق دیگران...نوشته ها حذف می شوند...

ارادت و احترام من به دو دوست عزیز ذره ای کم نمی شه...امیدوارم از دست من ناراحت نشن...و ادامه ندن که مجبور به حذف بشم...:icon_redface::icon_gol:

• Like 18
لینک به دیدگاه

ببخشید من استاتتر اصلی این تاپیک نیستم...سحر عزیز بوده که پست اولش رو پاک کرده ...در حال حاضر اسم من به عنوان استاتتر هست...

از اونجایی که تعداد تاپیکهای استارت شدم به انگشتهای دو تا دست هم نمیرسه ...اصلن دوست ندارم استاتتر تاپیکی باشم که توش کلماتی استفاده میشه که تو فرهنگ لغت من وجود نداااااااااره....

در صورتی که ببینم همچین روندی وجود داره...از مدیر تالار ادبیات میخوام پست اول من و تمام پستهای من رو از این تاپیک پاک کنه....ببخشید....!!!بعضی حرفها حتی گفتنی هم نیستن چه برسه به نوشتنشون....!!!

ادب +یات===>اینجا تالار ادبیات هست....

• Like 13
لینک به دیدگاه

فردا کسی‌ خواب نمونه!!!:w02:

من دارم با پای چلاق میام!!!! :sad0:

محمد رضا مسئولیت من با تو ها! :w000:مسئول تور تویی! :w02:من نمیدونم دیگه!

کش ندین دیگه... باشه حالا!!!!!:banel_smiley_4:

پنج تن ته اتوبوس ها!:w02:

• Like 11
لینک به دیدگاه

كت بابام رو بردم خشك شويي بعد اسم و فاميلم رو دادم رسيد بگيرم صاب مغازه گفت يه لحظه صبر كن رفت از اون پشت مشتا يه كاپشن سفيد در اورد داد بهم گفت تو چهار سال پيش اين كاپشن رو نياوردي اينجا .. قسم به اون لحظه كه از شدت ذوق زدگي خشكم زد نزديك بود بپرم بغل يارو رو بوسي كنم ...

چقد خاطره داشتم من با اين كاپشن چقد دنبالش گشته بودم !!!!

• Like 11
لینک به دیدگاه

دلم زندگی بین آدمهای کم ادعایی را می خواهد که بلدند شاد باشند و زندگی را دوست داشته باشند. آدم هایی که ایثار نمی دانند چیست، ایثار نمی کنند اما به تو احترام می گذارند چون دوست دارند تو هم به آنها احترام بگذاری.....

seema.ir

• Like 12
لینک به دیدگاه

يه نفر هم هست تو نت كه دلم ميخواد يه مدت باش زندگي كنم بس كه اين ادم هيجان داره البته تو انجمن نيست يه جاي ديگه است خيليم نترس و بي پرده مي نويسه :banel_smiley_4:

• Like 7
لینک به دیدگاه

خـدایـا چـقـدر مـی گـیـری ... !! کـه بـگـذاری شـب اول قـبـر قـبـل از ایـنـکـه تـو ازم سـوال کـنـی ، مـن یـه چـیـزایـی ازت بـپـرسـم؟...

:sigh:

• Like 7
لینک به دیدگاه

یه نگاهی که به بعضی از تاپیکای قدیمی خودم میکنم 7 یا 8 دفعه به خودم میگم ای توروحت.......!

خوبه که توبه کردم تاپیک نزنم وگرنه نهضت ابتذال ادامه داشت اگر به پست ندادن هم عادت کنم خیلی خوب میشه تو این یکی ابتذال نیست دلزدگیه.....!

• Like 18
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...